ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
dittigas ת.הצטרפות: 19/03/2002 · הודעות: 2049 ·

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 00:58
נושא ההודעה:

חשבתי שזו הזדמנות מצוינת למייזם קהילתי להפקת מדריך התקנה "ייצוגי" של מערכת ההפעלה מנדרייק 9.2, או בכלל.

מצ"ב טיוטה ראשונית של המדריך, על בסיס תמונות המסך של מבור, צעד אחר צעד. מאחר ואין לי עותק מותקן של מנדרייק בשלב זה, אשמח לכל עזרה שתוכלו לספק.

1. הערות, תוספות, תיקונים והגהות
2. למרות שיש מקום להרחיב את המדריך לשלב הבא אחרי ההתקנה לטיפול בבעיות כמו הגדרות X אם יש צורך, KDE וכן הלאה, אני מעדיף להתמקד בחלק המרכזי.
3. אני מניח שיהיה נוח יותר אם יהיה אפשר לארח את המסמך בוויקי אצל מישהו
4. תצלומי מסך נוספים, אם כל מה שיש אצלי לא כולל את כל השלבים
5. עדכונים מהגירסה הסופית למי שכבר השיג אותה
6. כל דבר אחר שנראה לכן מתאים

המדריך כרגע לא כולל תנאי רישוי פתוחים במטרה למנוע העתקה או הפצה מוקדמים שלו לפני שהוא מוכן. הוא ישוחרר כמובן תחת GFDL עם כל הקרדיטים המתבקשים כשיהיה מוכן.

אגב, אם מבור כבר התחיל לעבוד על מדריך משלו אשמח להצטרף ולשלב את התוצרים עד כה. אנו חושב שיש חשיבות רבה להפקה של מדריך כזה ביחד.

תודה

http://www.whatsup.org.il/dittigas/wiki/mdk9.2.html

[ נערך על-ידי dittigas בתאריך 15/10/03 12:20:45 ]

Windows: A thirty-two bit extension and graphical shell to a sixteen-bit patch to an eight-bit operating system originally coded for a four-bit microprocessor which was written by a two-bit company that cant stand one bit of competition.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
mad_drלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/08/2003 · הודעות: 771 ·

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 01:05
נושא ההודעה:

יש תמונות באתר התרגום של מנדרייק
http://iglu.org.il/mdkhe/

אם כבר בנושא של מדריכים
שמישהו יכתוב תירגום של:
http://rz-obrian.rz.uni-karlsruhe.de/knoppix-usb/

[ נערך על-ידי mad_dr בתאריך 14/10/03 23:18:12 ]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
IPלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 27/06/2003 · הודעות: 1023 · מיקום: תל אביב

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 01:22
נושא ההודעה:

בעיית ניסוח קלה:
בחירת רמת האבטחה

השלב הבא מאפשר בחירת רמת האבטחה של מערכת ההפעלה שלכם. עבור משתמשים ביתיים טיפוסיים, רמת אבטחה סטנדרטית בשלב השישי נבחר את סוג האתספק הגנה הולמת ותגדיר שרת "Fire Wall" אם הגדרות שכיחות.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 01:56
נושא ההודעה:

ציטוט:

אם הגדרות שכיחות.

התכוונת לומר, "עם הגדרות שכיחות".
אנשים, תפסיקו לכתוב עם שגיאות כתיב.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 01:58
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-10-14 23:56, Anonymous כתב:
ציטוט:

אם הגדרות שכיחות.

התכוונת לומר, "עם הגדרות שכיחות".
אנשים, תפסיקו לכתוב עם שגיאות כתיב.

לא להתעצבן זו טיוטה שנערכה בזריזות. יתוקן. תודה.

Windows: A thirty-two bit extension and graphical shell to a sixteen-bit patch to an eight-bit operating system originally coded for a four-bit microprocessor which was written by a two-bit company that cant stand one bit of competition.

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8370 ·

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 04:21
נושא ההודעה:

מצ"ב מספר תיקוני הגהה. מאחר ומנגנון ה revisions ב AbiWord לא ממש מתפקד אני מרכז את התיקונים כאן; הסימון >> מייצג תיקון הגהה, הסימון XX מייצג משפט לא נכון שצריך למחוק ו ++ מייצג תוספת מידע לכתוב. הסימון ??? מייצג משפטים לא ברורים.

- בכל הגילאיים >> בכל הגילאים
- בהסכם הרישוי הציבורי הכללי >> ברישיון הציבורי הכללי של GNU
- לפני שתתקניו >> לפני שתתקינו
- באדיבות עמות המקור >> באדיבות עמותת המקור
- עם כל אחד משלוש הקבצים >> על כל אחד משלושת הקבצים
- עבור ע כל אחד >> עבור כל אחד
- לפני שתתקניו את Mandrake Linux 9.2 תצטרכו להוריד אותה מהאינטרנט ++ יש באפשרותכם לרכוש את התקליטורים במחירי עלות. לפרטים ראו קישור ל"הזמנת לינוקס" באתר ווטסאפ.
- הקפידו לצרוב אותם כקבצי ISO ++ (או כקבצי image)
- לצורך ההתקנה תוכלו להסתפק בהורדת 3 התקליטורים הראשונים בלבד. XX לא נכון. גרסת ההורדה החופשית של מנדרייק היא בת 3 תקליטורים בלבד. כל תקליטור נוסף משמעו הורדה לא חוקית.
- אם אם אינכם יודעים >> או אם אינכם יודעים
- תצטרכו ליצור תקליטון אתחול. ++ מידע לגבי יצירת תקליטון איתחול מופיע בקובץ INSTALL.txt בשורש התקליטור.
קוד:
2. Make a boot floppy with Windows

If your computer cannot boot from the CDROM, you must make a
boot floppy under Windows as follows:

* insert the CDROM, then open the icon "My Computer", right click on
the CDROM drive icon and select "Open"
* go into the "dosutils" directory and double-click on the
"rawwritewin" icon
* insert a blank floppy in the floppy drive
* select "D:imagescdrom.img" in the "Image File" field (assuming
that your CDROM drive is "D:", otherwise replace "D:" as needed)
* select "A:" in the "Floppy Drive" field then click on "Write".

To begin the installation:

* insert the CDROM in the drive, as well as the boot floppy, then
* restart the computer.

- הכנסת התקליטור לכונן התקליטורים תגרום להפעלה אוטומטית של תפריט התקנה. תפריט זה איננו מאפשר התקנה מתוך חלונות אך הוא מספק מידע שימושי. כדי להתחיל את ההתקנה תצטרכו לצאת מחלונות ולהפעיל את המחשב מחדש. >> הכנסת התקליטור לכונן התקליטורים תגרום להפעלה אוטומטית של תפריט התקנה. תפריט זה איננו מאפשר התקנה מתוך חלונות אך הוא יציע לכם לבצע את האיתחול מחדש של המחשב.
- אם הכל עבד כשורה, זהו המסך הראשון שיתגלה לכם. >> אם הכל עבד כשורה, יופיעו מספר הודעות איתחול ולאחר מכן יופיע המסך הבא.
- אם לחצתם "Enter", המסך הבא שתראו הוא מסך המאפשר בחירת שפת התקנה. תוכלו לבחור בעברית אם תרצו להמשיך את ההתקנה בסיוע תוכנית התקנה המספקת הנחיות בעברית. תוכלו להמשיך בהתקנה ולהתקין מערכת עם תמיכה מלאה בעברית גם אם תבחרו בשפה האנגלית להשלמת ההתקנה. אם אתם לא בטוחים בחרו בעברית. בחירת עברית תגרום לבחירה אוטומטית של הגדרות וברירות מחדל נוספות המיועדות למשתמשים דוברי עברית. >> אם לחצתם "Enter", המסך הבא שתראו הוא מסך המאפשר בחירת שפת התקנה. אם ברצונכם במערכת עברית מלאה כולל ממשקי משתמש מתורגמים, יש לבחור בעברית כשפה ראשית ובתפריט Advanced להגדיר אנגלית (ו/או שפות אחרות) כשפה נתמכת. אם ברצונכם במערכת Enabled התומכת בעברית אך עם ממשק באנגלית, יש להשאיר את ברירת המחדל של אנגלית כשפה ראשית ולבחור בעברית כשפה נתמכת בתפריט Advanced. אם אתם לא בטוחים בחרו בעברית כשפה ראשית. בחירת עברית תגרום לבחירה אוטומטית של הגדרות וברירות מחדל נוספות המיועדות למשתמשים דוברי עברית.
- אם אתם רוצים לקרא את הטקסט המקורי המלא של הסכם הרישוי, תוכלו לעשות זאת עתה בקישור הבא לתרגום עברי של הסכם הרישוי הציבורי הכללי (GPL) בכתובת: ftp://ftp.iglu.org.il/pub/Hebrew/GPL_Hebrew.html.
>> הסכם הרישוי של מנדרייק מבוסס על ה GPL אך מכיל מידע נוסף הזמין בשלב זה רק באנגלית. תרגום עברי של הרישיון הציבורי הכללי של גנו זמין בכתובת: http://www.law.co.il/computer-law/gpl-hebrew.html
- תמונת מסך 3: בחירת דגם העכבר + במסך הבא תופיע תמונת עכבר אינטראקטיבית שתאפשר לכם לבחון האם כל הכפתורים עובדים כמצופה. אם אתם נתקלים בבעיות בשלב זה, תצטרכו לחזור אחורה ולבחור בעכבר אחר. אם העכבר אינו פועל עקב בחירה שגוייה, השתמשו במקלדת (מקשי TAB, Enter וחיצים) על מנת לנווט בין התפריטים.
- אם בחרתם בעברית כשפת ההתקנה, תוכנית ההתקנה תדעכי אתם >> אם בחרתם בעברית כשפת ההתקנה ובאנגלית כשפה נוספת (או כל צירוף אחר), תוכנית ההתקנה תדע כי אתם
- במקדלת >> במקלדת
- ותשמש אינדקציה נוספת ביחד עם יישומון המקלדת המשובץ בפאנל של שולחן העבודה איתו תעבדו. XX לא מותקן יישומון כזה כברירת מחדל
- השלב הבא מאפשר בחירת רמת האבטחה של מערכת ההפעלה שלכם. עבור משתמשים ביתיים טיפוסיים, רמת אבטחה סטנדרטית בשלב השישי נבחר את סוג האתספק הגנה הולמת ותגדיר שרת "Fire Wall" אם הגדרות שכיחות. ??? לא ברור לי המשפט
- לרוב מערכת ההפעלה חלונות מותקנת בדיסק הקשיח באופן המונע את >> לרוב מערכת ההפעלה חלונות מותקנת בדיסק הקשיח באופן המקשה על
- אם אין שטח פנוי, תוכנית ההתקנה תעצר בשלב זה ותאפשר לכם לקבל החלטה לגבי המשך ההתקנה. >> אם אתם מתקינים או מתקינים מחדש (ולא משדרגים), תוכנית ההתקנה תעצר בשלב זה ותאפשר לכם לקבל החלטה לגבי המשך ההתקנה.
- כעת תצטרכו להחליט מה ברצונכם לעשות. ++ יוצגו בפניכם ארבע אפשרויות: התקנה בשטח פנוי, מחיקת חלונות, שינוי גודל אוטומטי של מחיצת חלונות או התאמה אישית של חלוקת המחיצות. בהמשך נביא הסבר מפורט לגבי האפשרויות השונות, אולם באם אתם משתמשים לא מנוסים ולא מבינים את המוסבר להלן, ביחרו באפשרות של "שינוי גודל אוטומטי של מחיצת חלונות" והמשיכו לשלב הבא של ההתקנה.
- שאינכם מעוניינים לעשות בהן שימוש. ++ או להתקין תוכנות נוספות.
- הפעלה אוטומטית של מספר תוכניות שירות >> הפעלה אוטומטית של מספר שרתים
- אשר יופעלו באופםן אוטומטי >> אשר יופעלו באופן אוטומטי
- אלא אם כן יש לכם סיבה לעשות כן, בחרו באפשרות "לא". >> שרתים אלו עלולים לחשוף את מחשבכם לסיכוני אבטחה ולכן אלא אם כן יש לכם סיבה לעשות כן, בחרו באפשרות "לא".
- אם אתם המשתמשים הייחידים >> אם אתם המשתמשים היחידים
- (GRUB כברירת מחדל בגירסה זו) >> (Lilo כברירת מחדל בגירסה זו)
- יצירת תקליטון אתול >> יצירת תקליטון אתחול
- הגדרות המסך ++ (שלב אופציונלי באם זיהוי החומרה האוטומטי לא מזהה את כרטיס המסך שלכם)
- על תשכחו להוציא את התקליטור >> אל תשכחו להוציא את התקליטור

כמה הערות: חלקים נרחבים במדריך הם אופציונליים ומומלצים למשתמשים מתקדמים, כמו חלוקת מחיצות פרטנית, הגדרת מנהל האתחול או הגדרת המסך הגרפי.

כמוכן חסר מסך שמופיע לקראת הסיום ומציג את סיכום הבחירות שנעשו ומאפשר לבחור אפשרויות אחרות.

אני מציע שתבצע השוואה מהירה בין המדריך לבין המדריך הרשמי של מנדרייק שזמין כאן (למרות שזהו מדריך עבור 9.1 הוא מתאים גם ל 9.2). לצערי הוספת כל העידונים האלו כבר תהווה עריכה די מסיבית שקשה לעשות בלי לטפל במקור של מסמך ההתקנה ולכן התמקדתי בהערותי בנקודות העיקריות, אבל כדאי להשאיר תחומים מתקדמים כהערות מובדלות ולא כהנחיות רגילות.

[ נערך על-ידי דוביקס בתאריך 15/10/03 11:01:38 ]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
mavorלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/04/2002 · הודעות: 295 · מיקום: ראשלצ

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 12:27
נושא ההודעה:

זה נבלה וזה טרפה ?
אני מתקשה להבין \לעקוב אחרי המיסחקי כוח שהולחים פה לאחרונה
אני מבון שבינכם לבין אבי יש איזה שהוא סיכסוך (אני לא יודע על מה ולא מענין אותי למען האמת) כאשר אבי בשגגה הוריד את הGPL מהמדריך כולם פה התחילו לצעוק גבאלט
אני חושב שהתגונה שלי היתה השפויה ביותר באותה סטואציה
עבר שבוע ומה אנכנו מקבלים ?
"כל הזכויות שמורות לאתר ווטסאפ (C) ישראל, 2003."

מייד לאחרי ההכרזה
"לאחר אי הנעימות הקצרה עם המדריך של אבקסיס חשבתי שזו הזדמנות מצוינת למייזם קהילתי להפקת מדריך התקנה "ייצוגי" של מערכת ההפעלה מנדרייק 9.2, או בכלל שלא יהיה כפוף לרצונם הטוב של פרטים כאלה או אחרים. "

אז לי בקיצור מתחיל להמעס
או שיושבים על הגדר או שלא אם אתם רוצים להיות צדיקים אז נאה דרשתם נאה מקיים
נימעס לי מכול מעבקי הזחיות יוצרים וכבוד פה ובכלל בכעילת הלינוקס הישראלית אני מרגיש לפעמים שאת האידיעלים שיש לי (המאת אבל יש)
סורפים אנשים קטנים

בקיצור אני יודע שזה POST חריף אבל הזמנתם את זה

נדב

נ.ב
למרות שזה מכוון לwhatsup הם לא האשמים היחידים ויש עוד כמה גורמים שעומדים לחתוף ממני בימים הקרובים אז ראו את זה כירית פתיחה
אני מקבל שני אמדות בלבד או שאתם בעד או נגד מי שישב על הגדר יחתוף ריקושתים !!

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
mad_drלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/08/2003 · הודעות: 771 ·

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 12:38
נושא ההודעה:

ציטוט:
- לצורך ההתקנה תוכלו להסתפק בהורדת 3 התקליטורים הראשונים בלבד. XX לא נכון. גרסת ההורדה החופשית של מנדרייק היא בת 3 תקליטורים בלבד. כל תקליטור נוסף משמעו הורדה לא חוקית.

דוביקס מה שכתוב לא נכון אבל לא צריך למחוק אלא לשנות ל:
לצורך ההתקנה תוכלו להסתפק בהורדת התקליטור הראשון בלבד בשני התקליטורים האחרונים ישנם חבילות שאינם חלק מהמערכת ואין חובה להתקינם, במידה ואתם רוצים להתקין עברית - חבילות העברית נמצאות על התקליטור השלישי

]
ציטוט:

כמוכן חסר מסך שמופיע לקראת הסיום ומציג את סיכום הבחירות שנעשו ומאפשר לבחור אפשרויות אחרות.

אני חושב שדוביקס התכוון לזה
http://iglu.org.il/mdkhe/rc2/17.png

ציטוט:
אני מבון שבינכם לבין אבי יש איזה שהוא סיכסוך (אני לא יודע על מה ולא מענין אותי למען האמת) כאשר אבי בשגגה הוריד את הGPL מהמדריך כולם פה התחילו לצעוק גבאלט
אני חושב שהתגונה שלי היתה השפויה ביותר באותה סטואציה
עבר שבוע ומה אנכנו מקבלים ?
"כל הזכויות שמורות לאתר ווטסאפ (C) ישראל, 2003."

אני חושב שאתה ממש צודק
דיגיטס אם אנחנו תומכים בGPL אני חושב שכדי שתשנה אז המסמך לGFDL

[ נערך על-ידי mad_dr בתאריך 15/10/03 10:47:45 ]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6259 ·

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 12:45
נושא ההודעה:

נדב, אנ ימסכים איתך.
אני אישית ממליץ על המדריך של אבי, כי הוא פחות מפוצץ המידע. הוא מסביר איפה ללחוץ, שזה מה שאנשים מבקשים.

במדריך של האתר הזה, אני ראיתי הרבה טקסט, ופשוט ברחתי.

[addsig]

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 12:57
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-10-15 10:45, elcuco כתב:
נדב, אנ ימסכים איתך.
אני אישית ממליץ על המדריך של אבי, כי הוא פחות מפוצץ המידע. הוא מסביר איפה ללחוץ, שזה מה שאנשים מבקשים.

אני לא ניכנס לנושא של אין למה יכמה אני מעמין שאפשר לכתוב יותר ממדריך אחד על כול נושא אבל ההתחסדות מעצבנת אותי וגורמת לי להתחיל לחשוב אם אני רוצה לשחרר חומרים מכוראים שלי לאתר הזה

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 13:21
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-10-14 22:58, dittigas כתב:

המדריך כרגע לא כולל תנאי רישוי פתוחים במטרה למנוע העתקה או הפצה מוקדמים שלו לפני שהוא מוכן. הוא ישוחרר כמובן תחת GFDL עם כל הקרדיטים המתבקשים כשיהיה מוכן.

חבל שאתם מתחילים כאן מלחמת כנופיות.

"כל הזכויות שמורות לווטסאפ" נועד לאפשר לכתוב את המדריך הזה מבלי שהוא יועתק וישוחרר בצורות שונות ומשונות לפני שהוא מוכן. אני לא הולך לאף מקום וכמו שנאמר הוא ישוחרר כ-GFDL מבלי שיהיה צורך לשכנע אותי או כל מי שתורמים שזה הדבר הנכון. ונדמה לי שקשה מאוד לפספס את ההסבר הזה בתחילת דברי.

מבור, אתה כועס שזה נחמד ויפה ואולי אפילו נתפס כ"משעשע" אבל אתה גם מטעה. כתוב בתחילת הדברים שלי כאן שהמסמך ישוחרר כ-GFDL והוא כרגע עם זכויות יוצרים כדי שהוא לא יעותק בצורה המאוד לא בשלה שלו כרגע. אין לי שום מושג איך לוודא את זה אחרת, אם יש לך רעיון טוב יותר אשמח לשמוע.

אחת הסיבות שהניעו אותי ואחרים ליזום כתיבת מדריך כזה היא בין השאר עניין "הייצוגיות". האתר של אבי הוא אתר מסחרי עסקי והוא לא עוסק בקוד הפתוח באופן מיוחד. מאחר וזה המקרה השני בו אבי מנסה להתחכם, בפעם הראשונה הוא פשוט העתיק מדריכים והסיר את זכויות היוצרים המקוריות אני חושב שזה לא יכול להמשיך ככה.

מלבד זאת, המדריך של אבי לא מספיק טוב לדעתי והאפשרות שיהיה יותר ממדריך אחד היא לא עד כדי כך נוראית אני מניח וכל אחד יכול לקרא מה שבא לו. המדריך בכל מקרה ישוחרר כ-GFDL פה, בפינגווין או בכל מקום אחר ללא מגבלות, טענות או דרישות.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 13:44
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-10-14 22:58, dittigas כתב:

כולם מתבקשים לרדת מהעץ. לי אישית לא היה ידוע על המדריך החדש לפני שזה פורסם כאן אבל אני מברך על כל מדריך בנוגע ללינוקס בכלל ומנדרייק בפרט, גם אם זה המדריך החמש-מאות באותו נושא. אין שום מניעה שיהיו מספר מדריכים רב ומגוון שיאפשרו לכל אחד למצוא את המדריך שמתאים לוץ לעניות דעתי, המדריך החדש הוא המקצועי ביותר שראיתי עד כה, ואם יש לכם השגות על הניסוח/הפשטות/העובדות או כל דבר אחד תצרו קשר עם דיטיגאס ואני בטוח שהוא ישמח להקשיב לכם - לא צריך ישר לתקוף אותו.

כמו שהוא כבר הסביר, הוא יסב את הרישוי ל GFDL ברגע שהוא ירגיש שהמדריך בשל וכ"א יוכל להעתיק ולעשות עם המדריך כרצונו. אם הוא לא היה כותב את זה יכולתם להתלונן - אבל במקרה הזה הוסבר מראש הנושא ולכן אני לא חושב שהטרוניות צודקות לגבי הטענה הספציפית הזו. אפשר לטעון כמובן שנכון היה לשחרר את המדריך כ GFDL גם לפני שהוא מוכן, ואז אולי היה צדק בטענה.

גם הטענה לגבי שורת זכויות היוצרים היא חסרת ביסוס. לא ה GFDL ולא ה GPL טוענים שאין זכויות יוצרים למסמך. להיפך ואדרבא: לכל מסמך יש יוצר והוא בעל הזכויות. ה GPL/GFDL מגדירים את זכויות השימוש וההפצה במסמך, אבל מחייבים את שימור זכויות היוצרים.

נדב: אתה מדבר על אידיאלים ומה אתה עושה? ישר מבקש מכ"א להצטרף למחנה שלך או נגדך. אני לא מסכים לחלוקה הזאת ולא מתכוון להצטרף לשום מחנה. המחנאות הזאת כבר נמאסה עלי ואני אישית מתכוון לפרגן לכל מי שכותב מדריך, בין אם קוראים לו נדב, אבי או דיטיגאס.

לגבי הסיפור עם אבי - אני לא רוצה להכנס לכל ההיסטוריה כי זה ממש לא רלונטי. אבי ביקש שהידיעה על המדריך שלו תוסר מווטסאפ. זו זכותו המלאה בתור בעל הזכויות - וווטסאפ כיבד את הבקשה הזו למרות שהמדריך תחת GFDL ווטסאפ יכול היה לשכפל ולמקם את המדריך עצמו לכאן אם היה רוצה. ווטסאפ מקפיד לא רק על הרישוי אלא גם על בקשות של היוצרים גם אם עקרונית הרישוי של המסמך מאפשר לעקוף אותם.

אני מסכים שצריך להוריד את המשפט הראשון למעלה - באמת לא משנה למה נכתב המדריך.

אני מקווה שתורידו את הנושא הזה מסדר היום, פשוט חבל לבזבז את הזמן של כולם על השטויות האלה. אם לא הייתם תורמים לקהילה הייתי אומר שלא תבזבזו את הזמן שלכם על השטויות האלה, אבל בגלל שאתם תורמים מעל ומעבר לקהילה (וגם אבי, וגם דיטיגאס) אז אני אגיד שתפסיקו לבזבז את הזמן שלכם על המלחמות האלה ותשקיעו אותו במשפחה שלכם או בעצמכם, לא בטיפוס על עצים.

חזרה לתוכן הדיון
WolfSignלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/04/2003 · הודעות: 1685 · מיקום: /usr/portage

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 13:49
נושא ההודעה:

ציטוט:
כל הזכויות שמורות* לאתר ווטסאפ (C) ישראל, 2003

מה לא היה ברור פה... ? Smile
[addsig]

זהו מחיר החופש: כל גרם ,כל טיפת דם מגופך משולמים למפרע.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 13:57
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-10-15 11:49, WolfSign כתב:
ציטוט:
כל הזכויות שמורות* לאתר ווטסאפ (C) ישראל, 2003

מה לא היה ברור פה... ? Smile

אני הוספתי את זה עכשיו כדי להדגיש את מה שנאמר ממילא בתחילת השרשור הזה ולהסיר אי הבנות.

חזרה לתוכן הדיון
mavorלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/04/2002 · הודעות: 295 · מיקום: ראשלצ

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 14:04
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-10-15 10:57, Anonymous כתב:
ציטוט:

ב 2003-10-15 10:45, elcuco כתב:
נדב, אנ ימסכים איתך.

אני לא ניכנס לנושא של אין למה יכמה אני מעמין שאפשר לכתוב יותר ממדריך אחד על כול נושא אבל ההתחסדות מעצבנת אותי וגורמת לי להתחיל לחשוב אם אני רוצה לשחרר חומרים מכוראים שלי לאתר הזה

אני פירסתמי את התגובה למיקרע שמישהוא לא הבין (מישום מה יש לFIREBIRD משהוא נגיד השם מישתמש שלי)

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 14:28
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-10-15 12:04, mavor כתב:

[/quote]

אני פירסתמי את התגובה למיקרע שמישהוא לא הבין (מישום מה יש לFIREBIRD משהוא נגיד השם מישתמש שלי)
[/quote]

מצוין. אני מציע שנשאיר את זה כמו שזה.

אחרי שיחה קצרה עם דיאגו אני חושב שכולנו מסכימים שיש מקום ליותר ממדריך אחד שמטפל באוכלוסיות שונות ואני מקווה שגם מבור קיבל תשובה הולמת להשגות שלו. כמו שאמרתי בתחילת השרשור, אם יש לך חומר משלך שכבר הכנת אשמח לצרף למדריך זה. כמו שאמרתי זה "פרוייקט קהילתי".

הכיוון של המדריך הזה אמור להיות בהיקף ורמת הפרטים אני מקווה ככה שיוכל לשמש כי מי שמתקינים לינוקס בפעם הראשונה בחיים ורוצים להבין מה הם עושים ולא רק ללחוץ "הבא". הוא יכול הסברים נוספים על ACPI, GRUB, LILO, X ואפשרויות בחירה אחרות שיאפשרו למי שמתקין לקבל החלטות מושכלות במקום לנסות לתקן אותן לאחר מעשה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 14:42
נושא ההודעה:

אתם נכנסים למערבולת ויכוחים ועל מה? על מדריך התקנה מסכן?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 14:46
נושא ההודעה:

חלאס עם זה, בבקשה. עושה רושם שההדורים יושבו אז מה אתה מעלה את זה שוב. אנשים צריכים להוציא קיטור אחת לשבוע כנראה (גם לי זה קורה מדי פעם Razz )

[ נערך על-ידי דוביקס בתאריך 15/10/03 12:47:46 ]

חזרה לתוכן הדיון
yehudaלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 23/02/2002 · הודעות: 798 ·

הודעה פורסם: 15/10/2003 - 15:56
נושא ההודעה:

קצת לגבי העץ....

העץ הוא גבוה.... העץ הוא ירוק.....

אתר whatsup בתור אחד האתרים שפועל לקידום קוד פתוח ולינוקס, תומך ומעודד אתרים נוספים להתפתח ולהתקדם מתוך כוונה שחיפוש נושאים הקשורים בקוד פתוח ולינוקס במנועי חיפוש שונים, יניב תוצאות רבות ונרחבות אשר יאפשרו לציבור למצוא את מבוקשו על פי טעמו....

אנו עושים מאמצים רבים על מנת לשמר זכויות יוצרים של חומר המסוקר או מוצג כאן במידה והוא איננו חומר מקורי שלנו תוך הפניה אל המקור עצמו, בכפוף לזכויות ותנאי ההפצה בהן הוא פורסם.

אנו מצפים ש"כללי משחק" דומים יופעלו באותם אתרים אשר מפרסמים חומר מקורי שנוצר כאן, בהתאם להגדרות וכללי השימוש בתכנים שקיימים באתר והם זמינים לכל אחד בתפריט הראשי.

במידה ואנו חשים שנעשה שימוש בתכנים או משאבים שהעמדנו או נעמיד בעתיד לרשות הציבור לא ברוח הדברים המצויינים בהסכם השימוש, נפעל על מנת לשמר אותם. קיום אותם כללים לצערנו הופר בעבר ביד גסה ואולצנו לגנות זאת מעל במה זו מבלי לפרט שמות ופרטים מזהים.

על פי הסכם השימוש באתר: "...זכויות היוצרים והקניין הרוחני במידע המפורסם על ידי מנהלי האתר הן רכושם של מנהלי האתר או שנעשה בהם שימוש על פי רישיון כדין. מותר לך להעתיק את המידע לשם הצגתו באתר אינטרנט אחר, ובלבד שבמצורף למידע תוצב קישורית של האתר ויצוין כי "המידע לקוח מאתר whatsup". למרות האמור, מנהלי האתר רשאים לאסור בדרך כלל או עליך בלבד להפיץ, להציג בפומבי, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש מסחרי או לא מסחרי אחר בכל חלק מן המידע הנ"ל בלא קבלת הסכמתם בכתב ומראש...."

ולפי ההקשר לסוגית המדריך...
כאשר יגיע מחברו לנקודה בה הוא החליט שהוא כשיר ליציאתו לעולם, הוא יוכל להתפרסם בכול מקום ואתר בהתאם לכללי השימוש.
היות ומחבר המדריך החליט לחברו כפרוייקט קהילתי כלומר, כולם יכולים לעזור ולקחת חלק בפיתוחו, משמש whatsup בימה לצורך השיתוף של הפרויקט בהבט הזה בדומה לאתרי פרויקטים פתוחים אחרים....

מתוך תיקוה שרוח השיתוף והאחווה מימשיכו לשרור והעץ יפרח ויהיה ירוק עד....

Cool

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. dittigas