ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/09/2004 - 10:23
נושא ההודעה: ותודה לשועל....

רציתי לספר סיפור קטנטן.
אני עובד כטכנאי מחשבים כבר די הרבה זמן. אצלי בבית מותקנתו מערכות חלונות 98,2000,XP ולינוקס פדורה,מנדרייק.

אצל רוב האנשים שאני מבקר אין לינוקס ורובם גם לא שמע על לינוקס,מוזילה וכל תוכנות הקוד הפתוח, ובעצם זה די מובן כי רובם משתמש בתוכנות לא חוקיות אז הם לא מבינים מה בעצם
השימוש בלינוקס חוסך.
כמעט בכל בית שאני מגיע ויש להם בעיות עם הגלישה באינטרנט אני מגלה שהבעיה היא בתוספות שהותקנו על האקספלורר ובעצם משתלטות עליו ולא מאפשרות גלישה.
לפני כחודשיים החלטתי לנסות משהו, ברגע שזאת הבעיה אני מתקין FIREFOX + תמיכה בעברית + ADBLOCK.
אנשים קצת נלחצים בהתחלה אבל תוך מספר דקות הם לא מאמינים איך הם לא השתמשו בזה קודם. במיוחד ברגע שהם מגלים את האפשרות של שימוש בטאבים.
אז תודה לחבר'ה שמפתחים את התוכנה ואולי לאט לאט אנשים יגלו את היתרונות של הקוד הפתוח ויעברו להשתמש בזה יותר.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
שחףלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 25/09/2003 · הודעות: 901 · מיקום: center :)

הודעה פורסם: 28/09/2004 - 12:06
נושא ההודעה:

אני מצתרף אליך אני גם מתקין את זה אצל אנשים (אני לא טכנאי אבל אני עוזר לכל הסובבים אותי...)
והתוכנה הזו היא בהחלט מצויינת!!!!!

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
שגיבלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/07/2003 · הודעות: 138 ·

הודעה פורסם: 28/09/2004 - 12:19
נושא ההודעה:

גם אני , עושה אותו הדבר - התגובות בד"כ בדיוק כפי שתארת.
פתאום הגלישה יותר מהירה (אין לי מושג למה), אין פרסומות מעצבנות שקופצות, ואפשר לגגל בקלות - זה בד"כ מה שקונה את רוב האנשים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
Inolaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/02/2003 · הודעות: 1261 ·

הודעה פורסם: 28/09/2004 - 12:27
נושא ההודעה:

את אחי "הסבתי" כבר לפיירפוקס, אימי ואחותי משתמשות בו בלי שהן יודעות אפילו Smile

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 28/09/2004 - 14:29
נושא ההודעה:

גם אני מתקין אצל בני משפחה, חברים, וידידות Wink

הם מרוצים? שאלה רטורית... Laughing

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
herouthלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/06/2003 · הודעות: 363 ·

הודעה פורסם: 28/09/2004 - 14:43
נושא ההודעה:

נראה לי שהטריק שלך יכול לעבוד יפה בעיקר אצל משתמשים שאינם אנשי מחשב. כשציינתי את יתרונות המוזילה (עוד לא היה פיירפוקס) לידידי שהוא תוכניתן, אך איש חלונות וחסר אידיאולוגיות, הוא פשוט משך בכתפיו ואמר לי "אני משתמש ב-Crazy Browser". ובאמת, יש לו גלישה בטאבים, מאוד נוחה, וחסימת פופאפים. מנוע הרינדור הוא MSIE כך שהוא תואם לכל האתרים המעאפנים שלו. החסרון היחידי הוא כמובן שזה לא פותר את בעיות האבטחה.

תכל'ס, נראה לי שאם המשתמשים שלך היו "מביני דבר", כנראה שגם הם היו מעדיפים דפדפן משוגע על פני שועל אש, בגלל היכולת לסייר באתרים שאינם נגישים למוזילות. רק אלה שמביני דבר במידה כזו שבעיות אבטחה מדאיגות אותם, היו עוברים למוזילה. וכאלה, אולי בכלל לא היו משתמשים ב"חלונות" בשלב זה של חייהם ממילא...

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 01:30
נושא ההודעה:

TNT :
גם אני מתקין אצל בני משפחה, חברים, וידידות Wink

הם מרוצים? שאלה רטורית... Laughing

ידידות אה Smile)

חזרה לתוכן הדיון
תומך טכניאורח · ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 05:57
נושא ההודעה:

אני ממליץ עליו כל הזמן לכל הלקוחות שמתקשרים אלי עם בעייות באיכספלורר.

"אה, לא עובד האקספלורר? זה באמת חבל... אולי תנסה firefox?"

רוב האנשים מגלים התעניינות בריאה ואפילו מבקשים את הלינק firefox.com.

Laughing

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 06:44
נושא ההודעה:

אני משתמש זמן רב בפיירפוקס ואכן הוא נוח ומעולה. שימוש באקספלורר מחייב התקנת תוכנות הגנה.
לעומת זאת, ב sp2 אקספלורר מתנהג אחרת!!!!!
בכל אופן, אני מעדיף את פיירפוקס ממליץ ומתקין לכל מכרי.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 17:17
נושא ההודעה:

חלק מהלקוחות לא בהתחלה לא מרוצים,הם טוענים שזה לא נוח ווזה לא מתאים להם,אבל הם תמיד טוענים "זה עובד יותר מהר" וכדו'... כמובן שהם משתמשים בפיירפוקס בעברית Smile
נ.ב-
מתי אמור להיתשחרר גירסה עברית ל 1.0 ?

תודה!

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 17:29
נושא ההודעה:

herouth :
נראה לי שהטריק שלך יכול לעבוד יפה בעיקר אצל משתמשים שאינם אנשי מחשב. כשציינתי את יתרונות המוזילה (עוד לא היה פיירפוקס) לידידי שהוא תוכניתן, אך איש חלונות וחסר אידיאולוגיות, הוא פשוט משך בכתפיו ואמר לי "אני משתמש ב-Crazy Browser". ובאמת, יש לו גלישה בטאבים, מאוד נוחה, וחסימת פופאפים. מנוע הרינדור הוא MSIE כך שהוא תואם לכל האתרים המעאפנים שלו. החסרון היחידי הוא כמובן שזה לא פותר את בעיות האבטחה.

תכל'ס, נראה לי שאם המשתמשים שלך היו "מביני דבר", כנראה שגם הם היו מעדיפים דפדפן משוגע על פני שועל אש, בגלל היכולת לסייר באתרים שאינם נגישים למוזילות. רק אלה שמביני דבר במידה כזו שבעיות אבטחה מדאיגות אותם, היו עוברים למוזילה. וכאלה, אולי בכלל לא היו משתמשים ב"חלונות" בשלב זה של חייהם ממילא...

אצלי לפחות יש בעיות אבטחה בIE ביגלל הרוגולות שניכנסות לי, פעם הרב שלי אמר לי שהוא צריך עזרה מימני והוא יבוא עוד מעט אז פירמטתי את כל החלונות ביגלל שפחדתי שבאמצע יקפוץ לי איזה פירסומת לא חסידית.

ואם אתם שואלים למה אני לא מתקין שום תוכנה שתגן עלי כי אני יודע שזה כבר אבוד מראש.
Jonatan44

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 17:38
נושא ההודעה:

אילו פלאגאינים אתם ממליצים להתקין למשתמשי חלונות?

AdBlock נראה הכרחי: להחזיר למשתמש את השליטה.
חשוב להראות למשתמש איך משתמשים בו: להוסיף פעם אחת משהו כדי לתת הדגמה קצרה מה תפקידה של הכוכבית.

FoxyTunes הוא פשוט ניצול גאוני של שטח לוח. להתקין ולהראות מה זה (אלא אם כן אין במחשב היעד רמקולים, כמו אצל אמא שלי)

BidiUI: הכרחי בארץ

IE View: כי יש אתרים גרועים. עדיף שיהיה פשוט להגיע אליהם מתוך הסביבה הרגילה כדי שהיא תשאר הסביבה הרגילה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 17:51
נושא ההודעה:

בקשר ל-IEView, מצאתי שמשתמשים לא-מנוסים מעדיפים בדר"כ כפתור ב-toolbar מאשר כניסה ב-context menu (אולי כי יותר קל לזכור כפתור עם סמל). אפשר להתקין תוסף בשם External application buttons וליצור בו כפתור להפעלת העמוד הנוכחי ב-IE או מעטפת כלשהי ל-IE.
דוגמה (בחלק הימני):
Image

חזרה לתוכן הדיון
sforbesלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/02/2003 · הודעות: 1392 ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 18:17
נושא ההודעה:

צפריר :

BidiUI: הכרחי בארץ
.

אין צורך בו אם משתמשים בשועל מגירסה 1pr- התכונות שלו משולבות כבר בפנים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
sforbesלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/02/2003 · הודעות: 1392 ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 18:21
נושא ההודעה:

Anonymous :
חלק מהלקוחות לא בהתחלה לא מרוצים,הם טוענים שזה לא נוח ווזה לא מתאים להם,אבל הם תמיד טוענים "זה עובד יותר מהר" וכדו'... כמובן שהם משתמשים בפיירפוקס בעברית Smile
נ.ב-
תודה!

היא מתעכבת קצת בגלל שינויים שנעשו בצורת התרגום. לפרטים ראה את הפורומים של מוזילה:
http://www.mozilla.org.il/board/

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 19:53
נושא ההודעה:

sforbes :
Anonymous :
נ.ב-
תודה!

היא מתעכבת קצת בגלל שינויים שנעשו בצורת התרגום. לפרטים ראה את הפורומים של מוזילה:
http://www.mozilla.org.il/board/

אוקיי תודה רבה,אני קורא :]

חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 29/09/2004 - 20:31
נושא ההודעה:

עדכון: סבא שלי שוב פירמט את הווינדוס, וכרגע התקנתי לו את פיירפוקס 0.92 בעברית Very Happy .

מדובר במשתמש נטסקייפ די מושבע, שלפני כשנה היגר לאיכספלורר. נסיון לשדך בינו לבין מוזילה לפני כשנה לא ממש הצליח, והוא תמיד חזר להשתמש בנטקייפ, ואח"כ גם באיכספלורר Rolling Eyes .
כרגע אנחנו לאחר ארוחת הערב, ולאחר שאני אסביר לאבא שלי למה nrg בעייתי, ולא פיירפוקס ( Confused ), ננסה לשדך בין סבא שלי לבין השועל, ולנסות להחזיר עטרה ליושנה (ולא, אני לא דוס! Very Happy ).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/11/2004 - 00:13
נושא ההודעה:

אחות של חבר שלי נכנסת לאתרי סקס ולאתרים מפוקפקים שמכניסים זבל למחשב אז החלטנו "להערים" עליה התנקו אצלו פיירפוקס ושנינו את כל הסמלים של פיירפוקס ל אקספלורר שתגלוש בכיף פשוט בלי להכניס קקי למחשב חח

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/05/2006 - 21:22
נושא ההודעה:

כל הכבוד - נקווה שרבים עוד יעשו כמוך.
אל תשכח גם לתת להם איזו הרצאה קטנה על קוד פתוח Cool

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/05/2006 - 21:27
נושא ההודעה: