ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
COM64לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 09/07/2003 · הודעות: 1608 · מיקום: ראשל"צ

הודעה פורסם: 23/12/2004 - 15:15
נושא ההודעה: בתגובה ל-"הצופים של המחשבים", מה אנו יכולים לעשות?

אפשר לאסוף מחשבים ישנים, כל מחשב יתאים, פנטיום אחד יהיה אידאלי. למצוא חברה שתמורת פרסום שמה או מכתב תודה תתרום מחשב חזק כל שהוא, פנטיום 3 יתאים, פנטיום 4 יהיה אידאלי.

להתקין לינוקס טרמינל סרבר על המחשב החזק ולהשתמש במחשבים החלשים כלקוחות.

פתרון כזה יתאים לכיתות מחשבים, מתנס"ים או כל מקום בו יש צורך במספר מחשבים(אולי אפילו לסלון מזל שמחפש כרגע מחשבים).
נכון שחלק מאיתנו מכירים את הרעיון, אז מה עושים איתו?

אז ככה, אספתי מחשבים והתרמתי חברה, יצרתי קשר עם אחד התיכונים והצעתי את הרעיון.
הגעתי להתקין והסתבר שבמחסן נמצאים כ- 40 מחשבי פנטיום 1 זהים והם אפילו הסכימו ל"הקריב" את אחד מהמחשבים החדשים שברשותם המצוייד במעבד פנטיום 4 ואף להוסיף לו כמות נכבדת של זיכרון.

מכאן הכל היה פשוט יותר, לאחר כשלש שעות התקנה עמד שרת טרמינל עובד ואליו מחוברות מספר תחנות, לאחר עוד מספר שעות והוספה של תוכנות עומדת כרגע כיתה ובה 18 עמדות מחשב המריצות דביאן.

כרגע המערכת נבדקת על ידי מספר תלמידים ומורים בכדי לודא כי היא אכן מתאימה לצרכיהם, במידה והמערכת תצדיק את עצמה תותקן כיתה נוספת באותה דרך.

היות שהבעיה העיקרית בהפצה של תוכנה חופשית היא ההיכרות של תלמידי בתי הספר עם כלים סגורים בלבד(ברוב הגדול של המקרים) יש לרכז את המאמץ בהפצה של כלים חופשיים ולא בהסברים בלבד על יכולותיהם. כאן יכולה עמותת המקור לעזור בפניה רשמית לבתי-ספר או כל מוסד חינוכי אחר ולהציע פתרונות העולים אחוזים בודדים ממחיר פתרון המבוסס תוכנה סגורה.

ולסיום, ממה שהבנתי מערכת דומה שהיתה אמורה ליהיות מותקנת באותו בית-ספר ולהתבסס על טרמינל סרבר הרץ על חלונות החזיקה בתג מחיר של 10,000 דולר בעבור חומרה ורשיונות. העלות של הפתרון המותקן כרגע עומד על כ- 600 דולר וכשש שעות עבודה.

(יתכן כי הכותרת אינה מתאימה במדוייק לתיאור מה שכתבתי, בחרתי בכותרת זו מיכוון שכתבתי את מה שכתבתי בעקבות קריאת הנושא הקודם.)

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 23/12/2004 - 16:12
נושא ההודעה:

כל הכבוד!

בעיה נוספת: תמיכה. מי מספק לבית־הספר תמיכה?

האם אתה יכול לכתוב (או תוכל לכתוב) על איזה בית־ספר מדובר?

האם אתה יכול לתת יותר פרטים טכניים למען מי שיעשה את העבודה הזו במקום אחר?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 23/12/2004 - 16:45
נושא ההודעה:

תמיכה לא צריכה להיות בעייתית, בבית־הספר נמצא אחראי על מערכות המחשב. די מהר הוא למד להשתמש בגוגל וב־vi(הוא התעניין בלינוקס עוד לפני כן). ובקשר להמשך, אם לא הוא, ימצא מישהו המוכן לתת תמיכה בתשלום. גם על תמיכה לחלונות משלמים.

בהתקנה הבאה אני אתעד במדיוק את שלבי ההתקנה.

חזרה לתוכן הדיון
קוביאורח · ·

הודעה פורסם: 23/12/2004 - 16:57
נושא ההודעה:

צפריר: בנוגע לבייסיק, כן, אתה צודק.

אני גם רוצה להודות ל mksoft שניסח את מה שרציתי להגיד בתמציתיות, זו לא תנועת נוער ולא משנה לכמה זקנים ונכים הם יתקינו מערכות הפעלה חינם.

הסיבה שאני עונה בדיון הזה היא שזה הדיון החשוב.

ובאמת כל הכבוד.

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 24/12/2004 - 17:33
נושא ההודעה:

אפשרות נוספת אם רוצים שמחשבי הקצה יריצו חלונות (למשל להפעלת לומדות שלא עובדות על לינוקס), היא להשתמש בלינוקס רק בתור השרת.

ראו מדריך בנידון בפינגווין:

http://penguin.whatsup.org.il/guides/disklessclient

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
Mauasattoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 23/12/2004 · הודעות: 4 ·

הודעה פורסם: 26/12/2004 - 14:25
נושא ההודעה: מה אפשר לעשות? התנועה בהחלט פתוחה לרעיונות חדשים.

mksoft :
- תהיה כיתה על windows ? בפעם הבאה תהיה כיתה על מערכת הפעלה אחרת (מק, לינוקס BSD לא משנה).

- תלמדו VB ? תלמדו גם פייתון. תדגימו עם gambas.

- תלמדו ASP ? גם PHP, או פרל או פייתון.

- תלמדו על Visual C++ ? שישתמשו גם ב-kdevelop.

תלמדו, תלמדו, תלמדו...
דיבורים זה קל, חביבי, האתגר האמיתי זה ממש ללמד ילדים בני 9-12. תנסה את זה פעם, נראה אותך מצליח להסביר להם מה זה Pointer בלי להבריח אותם חזרה לשחק DragonballZ Budokai3... ואני מדבר מנסיון, מהשטח, לא מפלספה של חכמולגיה, אלא ממש מהשטח. וזה הבדל של יום ולילה.

לפני שאתה אומר "תלמדו X תלמדו Y תלמדו Z" תן לי להזכיר לך שכולם חכמים גדולים עד שזה הם שמחזיקים את השרביט, ואז רואים את האמת: במעשים, לא בדיבורים.

ואם כבר כולם פה מדברים על דברים יפי-נפש, לפי דעתי הכי טוב ללמד את כולם Assembler, ונגמר הסיפור! הכי טוב, הכי מקיף, הכי יעיל, הכי עצמתי. אבל מה גם שזה הכי... קשה ומשמעם.
אז אתם עוד אומרים לי Logo?! מה, יעני "צב פנה 90"? זה מה שאתם חושבים פה שיגרום לילדים לראות את המחשב ככלי יצירתי? יש לי בשבילכם חדשות מהשטח: לא.

אני חושב, אישית, דברים מסויימים (C++, Perl, Asm, ועוד), אבל המציאות שאני חי אומרת אחרת.

אתם חושבים שאתם יכולים אחרת? אתם מוכנים לנסות? בבקשה: תקומו מהכיסאות של הפילוסופיה ובואו לשטח!
התארגנו עם רעיון מוצק, התקשרו, בקשו אותי, הציעו את ההצעה, נדבר, ובסוף ונראה אתכם במעשים:
08-9364994

בכבוד,
int 90H...
mov 70H...

דוד מאואס,
רכז יבנה,
נוער מחשבים.

חזרה לתוכן הדיון
סתם אחדאורח · ·

הודעה פורסם: 28/12/2004 - 02:28
נושא ההודעה: להפוך את הרעיון למציאות בסגנון תוכנה חופשית

ע"מ לגלגל את הרעיון ולהפוך אותו למציאות הייתי בונה על אחד מהאתרים הוראות לביצוע בתוספת כל התוכנות הנדרשות:
מע' הפעלה לשרת מוכן לצריבה
קבצים לטרמינלים כנ"ל
סקריפטים מתאימים
קובץ המתאר את החיבור הפיסי בין המחשבים עם רשימת ציוד נדרשת
מעבר לכך הייתי מוסיף קישור לתוכנות חופשיות להורדה בחלוקה לתחומים כך שכל מי שמיישם מערכת כזאת יוכל להוריד את התוכנות המתאימות לקהל היעד: מולטימדיה , לומדות, סביבות פיתוח, משחקים וכו'
בצורה זאת לא רק מומחים יוכלו לבצע ולהתנדב אלא גם אנשים עם ידע מועט וגישה למחשבים לדוג' תלמידי בי"ס או אחראים על המחשוב.
כדברי נתניהו "במקום לחלק דגים נחלק חכות ונלמד אותם לדוג"
בצורה כזאת נחסוך את הצורך בשאלות ונדרבן אנשים לפעול

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 28/12/2004 - 09:06
נושא ההודעה:

התחלתי בכתיבת מדריך בויקי של האתר, אני מקווה לסיים את הבסיס שלו בשבוע הקרוב.

חזרה לתוכן הדיון
משהלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 30/08/2003 · הודעות: 985 · מיקום: אלקנה, ישראל

הודעה פורסם: 28/12/2004 - 22:17
נושא ההודעה: Re: מה אפשר לעשות? התנועה בהחלט פתוחה לרעיונות חדשים.

Mauasatto :
mksoft :
- תהיה כיתה על windows ? בפעם הבאה תהיה כיתה על מערכת הפעלה אחרת (מק, לינוקס BSD לא משנה).

- תלמדו VB ? תלמדו גם פייתון. תדגימו עם gambas.

- תלמדו ASP ? גם PHP, או פרל או פייתון.

- תלמדו על Visual C++ ? שישתמשו גם ב-kdevelop.

תלמדו, תלמדו, תלמדו...
דיבורים זה קל, חביבי, האתגר האמיתי זה ממש ללמד ילדים בני 9-12. תנסה את זה פעם, נראה אותך מצליח להסביר להם מה זה Pointer בלי להבריח אותם חזרה לשחק DragonballZ Budokai3... ואני מדבר מנסיון, מהשטח, לא מפלספה של חכמולגיה, אלא ממש מהשטח. וזה הבדל של יום ולילה.

לפני שאתה אומר "תלמדו X תלמדו Y תלמדו Z" תן לי להזכיר לך שכולם חכמים גדולים עד שזה הם שמחזיקים את השרביט, ואז רואים את האמת: במעשים, לא בדיבורים.

ואם כבר כולם פה מדברים על דברים יפי-נפש, לפי דעתי הכי טוב ללמד את כולם Assembler, ונגמר הסיפור! הכי טוב, הכי מקיף, הכי יעיל, הכי עצמתי. אבל מה גם שזה הכי... קשה ומשמעם.
אז אתם עוד אומרים לי Logo?! מה, יעני "צב פנה 90"? זה מה שאתם חושבים פה שיגרום לילדים לראות את המחשב ככלי יצירתי? יש לי בשבילכם חדשות מהשטח: לא.

אני חושב, אישית, דברים מסויימים (C++, Perl, Asm, ועוד), אבל המציאות שאני חי אומרת אחרת.

אתם חושבים שאתם יכולים אחרת? אתם מוכנים לנסות? בבקשה: תקומו מהכיסאות של הפילוסופיה ובואו לשטח!
התארגנו עם רעיון מוצק, התקשרו, בקשו אותי, הציעו את ההצעה, נדבר, ובסוף ונראה אתכם במעשים:
08-9364994

בכבוד,
int 90H...
mov 70H...

דוד מאואס,
רכז יבנה,
נוער מחשבים.

יפה שאתה יודע על מה שאתה מדבר לפני שאתה עונה...
מתי לאחרונה יצא לך לכתוב בפייתון ולהשתמש במצביעים? או שבכלל לא השתמשת בפייתון בכלל?
פייתון לידיעתך שפה מאוד מאוד קלה להבנה, (x=3. print x. מסובך מדי?), ואין שום סיבה שמי שיכול להבין vb לא יבין פייתון. (אלא אם כן הוא למד רק לבנות ui בvb, ותסלח לי, אבל זה לא תכנות.)

אני גם מדבר מהשטח, כתלמיד, אז זה בסדר Smile

ולא, אנחנו לא רוצים שילמדו אסמבלר, כי זה באמת מסובך מאוד. אבל פייתון שפה לא מסובכת. לכן אם היית יודע על מה אתה מדבר, לא היית אומר את זה בכלל.

משה

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 29/12/2004 - 11:00
נושא ההודעה: Re: להפוך את הרעיון למציאות בסגנון תוכנה חופשית

סתם אחד :
כדברי נתניהו "במקום לחלק דגים נחלק חכות ונלמד אותם לדוג"

זה מעניין שאתה בוחר לצטט, מכל האנשים, דווקא את נתניהו.
כי אם אני לא טועה, המצב הכלכלי וההפרדה החריפה בין העשירים (נתניהו וחבריו) לבין העניים (הילדים שאותם אני מלמד ביבנה) רק מחריפה מאז שמר נתניהו הדברן הגדול נמצא שם למעלה...
כלומר נתניהו הוא פשוט המייצג הטבעי של המשפט דיבורים כמו חול ואין מה לאכול, משהו שגם אני אמרתי: הפורום הזה טוב, כנראה, רק לדיבורים.

שים לב לתגובה הבאה שלי לעוד אחד מהחכמים שיודעים "מה צריך לעשות" אבל מוכנים רק להגיד לאחרים "תעשה X ותעשה Y" בזמן שהם ממשיכים לשבת בבית ולשחק בפורומים.

בכבוד,
רכז התנועה, הרוצה לראות פעולות ולא דיבורים.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 29/12/2004 - 11:11
נושא ההודעה: התנועה בהחלט פתוחה לרעיונות חדשים, ואנשי פעולה, ולא דיבורים.

משה :
מתי לאחרונה יצא לך לכתוב בפייתון ולהשתמש במצביעים? או שבכלל לא השתמשת בפייתון בכלל?
פייתון לידיעתך שפה מאוד מאוד קלה להבנה, (x=3. print x. מסובך מדי?), ואין שום סיבה שמי שיכול להבין vb לא יבין פייתון. (אלא אם כן הוא למד רק לבנות ui בvb, ותסלח לי, אבל זה לא תכנות.)

ולא, אנחנו לא רוצים שילמדו אסמבלר, כי זה באמת מסובך מאוד. אבל פייתון שפה לא מסובכת. לכן אם היית יודע על מה אתה מדבר, לא היית אומר את זה בכלל.

משה

אוקיי, "תפסת אותי", אני לא יודע פייתון. ואין לי גם זמן ללמוד פייתון, לא משנה כמה היא פשוטה. אתה יודע למה? כי אני משקיע את הזמן שלי בללמד את מה שאני כבר יודע.

בוא אתה תעביר כמה שיעורים על פייתון, במקום להצטרף לחבר'ה שאומרים לי "תעשה ככה ותעשה ככה".

דרך אגב, רק בשביל השיחה, Assembler היא הדבר הכי פשוט להבנה שקיים לפי דעתי. הרבה יותר מ-VB. זו הדיעה שלי וככה אני מרגיש לגבי זה. אז מה זה אומר, שהילדים ירגישו ויחשבו אותו דבר? הדרך היחידה לדעת היא לנסות ללמד אותם בשטח, לא לשבת ולחשוב על זה בבית.
ובנוסף, מכל הדברים שאמרת, מה עוד פשוט? את כל השאר אני מכיר: פרל? אם אנסה רק להראות לילדים איך התחביר של פרל נראה (עם כל ה-Wink'x'// שלו) אני צפוי להירדמויות בקבוצה (ואני אישית אוהב פרל).

זהו, אני מחכה לראות אותך ואת כל הפורום הזה איך אתם מגיבים במעשים ולא בדיבורים.

שוב, לך ולכולם, המספר של המרכז של התנועה: 08-9364994.
אפשר לבקש לדבר איתי, דוד, רכז התנועה ביבנה.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10516 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 29/12/2004 - 11:16
נושא ההודעה:

ולוותר על הכסף הגדול שאנחנו עושים פה Question

במקרה שפספסת את הנקודה, כל מה שאתה רואה כאן נעשה בהתנדבות. כל תורמי החומר, תוכן, ידע, תחזוקת האתר וכותבי קוד.

ואנו עושים זאת כאן כבר קרוב לשלוש שנים - אף אחד לא משלם כאן (להבדיל מכם לדוגמא) על גישה או מידע. אפילו אין צורך בהרשמה. יש כאלו שעושים זאת כדרך חיים זמן רב מאוד. רבים מהמעורבים פרוייקט חינוך התנדבותי כמו "כנרת" (כדאי שתציץ בו) תורמים גם כאן באתר.

אז לשמוע ממך קשקושים על "מעשים במקום דיבורים" ממש לא במקום. קצת דרך ארץ לא תזיק לך.

בקשר לשפות שונות וכדו', נראה לך שהידע שיש לאנשים כאן ניתן להם ע"י התערבות אלוהית או משהו דומה Question הם ישבו ולמדו, זה גם חלק מגאווה מקצועית ורצון ללמוד ולהמשיך להתפתח (ולא רק בכיוונים שמוכתבים ע"י חברות מסחריות).

משאבים ומידע לא חסרים ברשת, וכל אחד יכול ללמוד. מה מונע מהמדריכים שלך לעשות זאת ? מה מונע מהם להתפתח ? קשה לי להאמין שמישהו שמסוגל ללמוד וללמד VB לא יכול ללמד אלטרנטיבות אחרות (ועדיפות כמו פייתון לדוגמא). מה האינטרס של המדריכים או של ה"תנועה" שלך לדשדש במקום או ללמד לפי החליל של חברות מסויימות ?

נ.ב.

1. פוליטיקה לא באתר הזה - דעותיך הכלכליות והפוליטיות במקום אחר (ולא משנה מה הן).
2. מדוע התעלמת מההערה שהעירו לך בקשר לטעות (המכוונת ?) של פוינטרים פייתון וקלות הלימוד ?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
סתם אחדאורח · ·

הודעה פורסם: 31/12/2004 - 23:30
נושא ההודעה: הסבר והתנצלות

אני ה"סתם אחד" שהציע ל"אחרים" להרים את הכפפה מהסיבה שהידע המועט שיש באמתחתי אינו מאפשר להרים את הכפפה לבד וההצעה באה לאחר שמהדיון השתמע שיש שעשו את את הדבר ויודעים איך והמטרה היא לחסוך לבאים אחריהם את הטעויות שנלמדו ולאפשר לי ולאחרים כמוני חסרי הידע הטכני הדרוש לנסות ולהרים פרויקט דומה במקומותינו.
אם אקבל הדרכה מתאימה וכלים המבוססים על ידע של כאלה שכן יודעים אולי כן נצליח
לא הדרך חשובה אלא התוצאה ובמקרה הזה מערכת עובדת.
המטרה הסופית היא להביא את המחשוב גם לכאלה שידם אינה משגת ולהוזיל את העלויות לארגונים חינוכיים
המחסום לכך הוא מיעוט האנשים בעלי הידע לכך ולכן המטרה הנוכחית היא לפשט את התקנת המערכת כך שכל אחד עם ידע בסיסי זה או אחר יוכל להרים מערכת.
קהל היעד צריך להיות אחראי מחשוב ותלמידי בי"ס המוכנים לנסות להרים מערכת מהגרוטאות (פנטיום 1 ו 2) שניתן לאסוף בכל בי"ס או חברה שמוכנים לתרום
הדרך לכך היא לפשט את הכלים עד לרמה של הדיוטות מסוג חבר כבל זה לזה . הכנס את הדיסק שצרבת והמערכת תעשה את שלה ותעלה
המטרה היא שבעלי הידע יבנו את הכלים ואילו ביצוע המערכת יבוצע עצמאית ע"י אנשים מהבי"ם ללא צורך בתמיכה טכנית צמודה
ע"י יצירת הכלים ופישוטם היכולת להפיץ את המערכת גדלה בטור הנדסי

חזרה לתוכן הדיון
משהלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 30/08/2003 · הודעות: 985 · מיקום: אלקנה, ישראל

הודעה פורסם: 01/01/2005 - 19:39
נושא ההודעה: Re: התנועה בהחלט פתוחה לרעיונות חדשים, ואנשי פעולה, ולא דיבו

Mauasatto :
משה :

משה

אוקיי, "תפסת אותי", אני לא יודע פייתון. ואין לי גם זמן ללמוד פייתון, לא משנה כמה היא פשוטה. אתה יודע למה? כי אני משקיע את הזמן שלי בללמד את מה שאני כבר יודע.

בוא אתה תעביר כמה שיעורים על פייתון, במקום להצטרף לחבר'ה שאומרים לי "תעשה ככה ותעשה ככה".

דרך אגב, רק בשביל השיחה, Assembler היא הדבר הכי פשוט להבנה שקיים לפי דעתי. הרבה יותר מ-VB. זו הדיעה שלי וככה אני מרגיש לגבי זה. אז מה זה אומר, שהילדים ירגישו ויחשבו אותו דבר? הדרך היחידה לדעת היא לנסות ללמד אותם בשטח, לא לשבת ולחשוב על זה בבית.
ובנוסף, מכל הדברים שאמרת, מה עוד פשוט? את כל השאר אני מכיר: פרל? אם אנסה רק להראות לילדים איך התחביר של פרל נראה (עם כל ה-Wink'x'// שלו) אני צפוי להירדמויות בקבוצה (ואני אישית אוהב פרל).

זהו, אני מחכה לראות אותך ואת כל הפורום הזה איך אתם מגיבים במעשים ולא בדיבורים.

שוב, לך ולכולם, המספר של המרכז של התנועה: 08-9364994.
אפשר לבקש לדבר איתי, דוד, רכז התנועה ביבנה.

1) סבבה. אתה משיג לי שחרור מהלימודים, ואני מלמד את השטויות שאני יודע (רואים, ככה עושים לולאה אינסופית. עכשיו רק תגרמו לה לעשות פעולה כבדה בדרך, ועוד רגע המחשב קורס Smile) כמובן שלשים ילד בן 14 וחצי כמורה לפייתון זה דבר מאוד מקצועי (במיוחד אם הוא למד לבד וממילא לא יודע מה הוא עושה), אבל לילדים זה בטח לא ישנה הרבה, זה יקנה להם הרגלים הרבה יותר טובים מאשר VB...

2)סבבה עוד יותר. אם הילדים יאהבו אסמבלר, לך על זה.
אבל מנקודת מבט קצת יותר אובייקטיבית - באותה מידה שילדים יאהבו vb הם יכולים לאהוב python, או אפילו gambas אם חייבים תוצאות. וככה גם לא מכריחים אותם לשלם על (או גרוע מזה, לגנוב) תוכנות יקרות.

3)אם אתה רוצה מעשים, אז הנה: מישהו אוסף מחשבים בשביל מה שהוצע פה למעלה? אני יכול לתרום מסך, ועוד הרבה חלקי חילוף, כל מה שלא נשרף. אני גם יכול לתרום כסף (בדיוק הפוך ממש שאתם עושים) בשביל המטרה. מצטער שאני לא יכול לקחת את זה על עצמי לגמרי, אני ממש לא יכול.

משה

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 01/01/2005 - 22:50
נושא ההודעה:

משה, אני אוסף מחשבים. כרגע אני עומד על כעשרה מחשבים ועוד כחמישה עשר מסכים. כל מה שיש עובד יכול לעזור, למרות שכמו שאתה רואה אני צריך יותר מחשבים מאשר מסכים כרגע.

הייתי שמח גם אם משהוא מעמותת המקור היה מפנה אותי לעוד בית-ספר שאיתו כבר דברו והוא מעוניין להתחיל לעבוד עם לינוקס. אני מוכן להשקיע את הזמן הדרוש בהקמה של המערכת.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 02/01/2005 - 21:09
נושא ההודעה:

Image

Image

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני: