ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Poll
מדוע אינך חבר/ידיד בעמותת המקור?
יקר לי מדי 100 ש"ח לשנה
16%
 16%  [ 4 ]
יקר לי מדי 50 ש"ח לשנה (חייל/סטודנט)
4%
 4%  [ 1 ]
אני לא חושב שאתם עושים מספיק (נא לפרט)
12%
 12%  [ 3 ]
אני לא מרוצה מפעילות מסויימת שקיימתם (נא לפרט)
4%
 4%  [ 1 ]
אני חושב שסדר העדיפויות שלכם לקוי (נא לפרט)
8%
 8%  [ 2 ]
אין לי זמן להשקיע בזה
20%
 20%  [ 5 ]
אתם אליטיסטים מדי - קשה מדי להשפיע על קבלת ההחלטות
12%
 12%  [ 3 ]
הייתי מצטרף, אבל זה נורא מסובך
8%
 8%  [ 2 ]
לא יוצא לי מזה כלום
12%
 12%  [ 3 ]
סך-הכל הצבעות : 24

אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 10:36
נושא ההודעה:

צפריר: http://www.whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21946&highlight=mirro+hamakor

אין לי בעיה עם כך שהאתר לא מעודכן, גם לי יש עבודה וגם לי אין זמן, יש לי בעיה עם כך שעמותה שמציגה את עצמה כנציגה שלי (של קהילת הקוד החפשי) לא מוצאת את הזמן לכתוב שורה קטנה באתר שמסבירה מה קורה. אתה יודע מה, אפילו תשובה בפורום היתה מספיקה.

hari_i:
כן, אני טרול, ולכן זה בסדר שאני צריך לגלות שהעמותה תרמה 2000 ש"ח לפרוייקט של יעל, מלוג של irc.
מה כאב לאלון לספר לי את זה, האים פעילות העמותה סודית, האים יש מידור כל כך חמור, שלטרולים אסור לדעת
מה קורה. האים טרולים חייבים להרשם לרשימות תפוצה, כדי לדעת מה העמותה שמתימרת לדבר בשמם עושה ?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
gal_gaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 10/03/2002 · הודעות: 767 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 10:58
נושא ההודעה:

Anonymous :
צפריר: http://www.whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21946&highlight=mirro+hamakor

אין לי בעיה עם כך שהאתר לא מעודכן, גם לי יש עבודה וגם לי אין זמן, יש לי בעיה עם כך שעמותה שמציגה את עצמה כנציגה שלי (של קהילת הקוד החפשי) לא מוצאת את הזמן לכתוב שורה קטנה באתר שמסבירה מה קורה. אתה יודע מה, אפילו תשובה בפורום היתה מספיקה.

hari_i:
כן, אני טרול, ולכן זה בסדר שאני צריך לגלות שהעמותה תרמה 2000 ש"ח לפרוייקט של יעל, מלוג של irc.
מה כאב לאלון לספר לי את זה, האים פעילות העמותה סודית, האים יש מידור כל כך חמור, שלטרולים אסור לדעת
מה קורה. האים טרולים חייבים להרשם לרשימות תפוצה, כדי לדעת מה העמותה שמתימרת לדבר בשמם עושה ?

אני חושב שאם נושא זה כל כך חשוב לך אז פשוט תרשם לרשימת התפוצה.
אני לא חושב שהעמותה צריכה לעדכן את האתר שלהם על כל פעילות.
אני ידיד בעמותה שמתכוון להמשיך ולהרשם לשנה השלישית באוגוסט פינגווין 2005.

והמירור של Debian מעודכן - אני עובד מולו כל יום, בשעות הבוקר הוא כבר מעודכן.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אפסאלוןלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/02/2004 · הודעות: 278 ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 11:21
נושא ההודעה:

עידו :
אני עמית של המקור בהווה ולא נראה לי שאני אחזור להיות אחד כזה בתום התקופה הנוכחית.

בתום כמעט שנה שבה אני עמית, לא ראיתי פעילויות מטעם העמותה אשר מצדיקות את הכסף שתרמתי לה.
נתחיל בכך שהפרוייקט המשמעותי ביותר בשנה האחרונה (ולמעשה היחידי שאני זוכר כרגע - שזה גם אומר הרבה על פעילויות העמותה) זה פרוייקט המחשבים של יעל - זה פרוייקט נחמד וחשוב והכל - אבל לא כשזאת הפעילות המרכזית ועוד זאת שהעמותה מתגאה בה יותר מכל. מה שעוד יותר צורם בעניין הוא שזה פרוייקט של יעל, פרוייקט שבמקרה העמותה מממנת - לא פרוייקט שהעמותה יזמה בעצמה.
בדר"כ בשלב הזה של הדיונים מול המקור , העמותה טוענת (כמו שכבר טענה בדיון הזה ובדיונים דומים בעבר) שאם מפריע לי המצב -
אני צריך להקים פרוייקט אחר שיותר מתאים לדעתי. אז אני אקדים תרופה למכה - אם העמותה רוצה לקדם את נושא הקוד הפתוח בישראל העמותה צריכה ליזום פרוייקטים שישפרו את המצב - אל תתחמקו מאחריות על-ידי הטלת האחריות על מישהו אחר.

העמותה היא לא בן אדם. היא לא יכולה ליזום פרוייקטים כאלה ואחרים, ואין זה מתפקידה ליזום פרוייקטים. העמותה נועד להוות תשתית כלכלית שתאפשר להעביר כספים לפעילות בתחום של מטרות העמותה (למשל הפרוייקט של יעל ואוגוסט פנגווין) ותשתית ארגונית להתייצבות מול התקשורת או הממשלה.
ועד העמותה הוא בסך הכל שלושה אנשים שעסוקים מעל ומעבר במטלות היום-היום. אני אישית משקיע שעות רבות בפעילות למען העמותה הכוללת טיפול בכספים, בדואר וברשימת החברים. נכון, זה לא משהו מזהיר אבל מישהו צריך לעשות את זה.
ציטוט:

נושא נוסף שצורם לי הוא שיש הרבה בעיות ידועות במצב הקוד הפתוח בישראל, בעיות כמו נושא הממשל הזמין שהעלה כאן מישהו אחר בדיון, ונושא אתרי האינטרנט של האוניברסיטאות והמכללות - למה לא הייתה התקדמות בנושאים אלו השנה? ואם לפחות היו נסיונות לשיפור המצב - למה אין שום דיווח על כך? האם מישהו מטעם העמותה היה בדיונים בכנסת, במשרד ממשלתי או במועצה להשכלה גבוהה השנה? האם מישהו מטעם העמותה היה פיזית בירושלים שלא מטעמים אישיים או מטעמי השתתפות במועדון הלינוקס הירושלמי?
הבעיות הללו הן בעיות שזקוקות לגוף שיטפל בהם - אלו הן בעיות קלאסיות לעמותת המקור, אולם לצערי היא אינה מטפלת בהם בצורה מספקת.

הממשלה עובדת מאד לאט, במיוחד בתחומים כאלה. כשוועדת האינטרנט של הכנסת נפגשת, אנחנו בדרך כלל מוזמנים. רק לאחרונה אורי עידן השתתף בדיון בנושא SPAM. בדיון לא הוחלט שום דבר ובוקשי נינתה לנו זכות דיבור. אז מה? להציף את כולם בהדועות על כל דיון שלא מוביל לכלום?

ציטוט:

אני מבחינתי, לא מתכוון לחזור להיות עמית בשנה הבאה וכדי שאחזור להיות עמית בשנה שלאחר מכן צריכה להיות קודם התקדמות רצינית באחת הבעיות הנ"ל (הקלאסיות או יזימת פרוייקטים משמעותיים) או לפחות תוכנית רב-שנתית מפורטת ומתועדת לכל אורכה עם יעדים ויעדי ביניים לטיפול בבעיות.

ומי יעשה את כל זה? למה שאתה לא תתרום משהו לבניית התוכניות האלה? חבל מאד שאתה בוחר לא לחדש את ידידותך בעמותה. לידיעתך, תוכל לתרום לפעילות גם אם אינך מתכוון להשאר בעמותה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 11:24
נושא ההודעה: Re: העמותה

צחי :

מטרות לטווח קצר:
ברור לי שיש צורך בהידוק הקשר בין הוועד ומטרות העמותה עם הידידים והחברים.
כל תרומה או שינוי חייבים בעדכון כולם. לכן אני ממליץ שמישהו יתקין RSS
במקור ולעדכן באופן שוטף חדשות שידחפו לשולחן העבודה. ובמקביל לבנות תוכנת סקרים
(או הצבעות) שתשתף את החברים והידידים בהחלטות שלא נדרשות לאספה הכללית וגם
אם כן, הן יהוו המלצה לא מחייבת לוועד שיישתדל להצמד לדעת הרוב (כמו נשיא ארצות הברית
שיכול לתת וטו על החלטות הקונגרס אבל בדר"כ זה לא קורה).
לדעתי גם אין צורך באנונימיות, פה זה לא הCIA ומדובר כאן ב"סקרים".

בסך הכל הרעיון הוא טוב, אבל לדעתי אין צורך ב- RSS מיוחד של "המקור". יש רשימת תפוצה שאנו מעדכנים כשקורה משהו ויש גם את וואטסאפ שאנו שולחים הודעות כשיש פעילות חשובה.
הצבעה מייעצת מצריכה הרבה עבודה יחסית לזמנם הקצר של חברי הועד, ודוחקת לפינה עוד יותר את ההעשייה האמיתית.
אם מישהו מתנדב, אז בשמחה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 11:30
נושא ההודעה:

Anonymous :
צפריר:

hari_i:

ובכן, עמותת המקור לא שולחת דואר זבל. אתה לא מזדהה בשום צורה, אז כיצד בדיוק אנו אמורים לשלוח לך הודעות על מה קורה בעמותה? אתה רוצה שזה ייפול עליך מהשמים? אם היית מתעניין מספיק, היית מקבל את ההודעות החוזרות על קיום הדיון ב- IRC ויכול לקבל את המידע בזמן אמת.
העמותה לא סודית. נהפוכו, יש לעמותה ערוצים קבועים בה היא מעדכנת על הפעילות: רשימות תפוצה, עלון העמותה, וכן, גם אתר האינטרנט. בדרך כלל האתר של העמותה מתעדכן אחרון. אין באתר מנגנון לניהול חדשות, כך שכל שינוי מצריך עדכון ידני של האתר. מטבע הדברים, זה קורה רק בעדכונים משמועתיים. למען האמת, אנו מעדכנים את וואטסאפ יותר משאנו מעדכנים את אתר העמותה, משום שבוואטסאפ יש מערכת לניהול אתרים.
זה נכון שזמן רב לא יצא עלון העמותה, אך תוך מספר ימים יתפרסם העלון הבא (הוא כבר נכתב ועובר הגהה אחרונה). הסיבה העיקרית שלא יצא עלון כזה היא שלא היו חדשות רועשות לדווח עליהן ולכן נמנענו להציף את כל העולם.

חזרה לתוכן הדיון
טרול_אאורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 11:55
נושא ההודעה:

אלון:

אתה ביקשתה לשאול מדוע רק בערך 250 אנשים (לפי חשבון של 17000 ש"ח ודמי חבר של 100-50 ש"ח) מוכנים לשלם כדי להפעיל את העמותה.

קיום העמותה חשוב, והפעילות ברוכה, לכן הצעתי:
א. לעדכן את דף הפרוייקטים.
ב. לענות בפורום למה אתר המראה לא מתעדכן כמו אתרים בחו"ל. (צפריר: הוא בהחלט לא מתעדכן כמו אתרים בחו"ל).

התשובות שקיבלתי היו:
א. אין לנו זמן, תעשה את זה בעצמך, ואים לא תתנדב נוריד את הדף בכלל.
ב. אין בכלל בעיה, אתר המראה תקין לחלוטין, וכל המתלוננים טועים.

העצבנות סביב התשובות לא נראית לי סבירה, רק בזמן שהשקעתה לענות לטרול (אני) היתה יכול פשוט לעדכן את דף הפרוייקטים, ולהוסיף תשובה בפורום על אתר המראה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 12:05
נושא ההודעה:

אתר המראה של Debian מעודכן (שעות הבוקר) - אני עובד מולו כל יום.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 12:17
נושא ההודעה:

gal_ga :

זה מאוד נחמד, אז פיל קטן, קום 64, ולפחות אורח אחד (זה לא היתי אני) טועים. ולא רק זה,
גם לא מגיע להם שום יחס ?

דוגמא ליחס:
לי זה לא קרה, באיזה תדירות זה קורה לכם ? האים יש לכם רעיון לשיפור ? האים זה היפסיק ?
(לי לדוגמא, זה לא קורה כי הוספתי מקורות מחו"ל)

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 12:28
נושא ההודעה:

גל-גא:

אים תקרא היטב את התלונות תגלה שהבעיה היא בחוסר עידכון של חלק מהחבילות, כניראה אלה שלא נמצאות בשימוש נרחב.

כך שאים אין לך חבילה ספצפית שעודכנה בקובץ ה Packages ועדיין לא עודכנה במאגר, לא תוכל להבחין בבעיה.

אני בהחלט מאמין לך, שלך אין בעיה עם המאגר, אני גם מאמין לפיל קטן שלו יש לפעמים בעיות.

אני מאמין שחברי הועד הם בני אדם. ככאלה האמת אינה נחלתם הבלעדית ומותר להם לקבל הצעות, גם מעצבנות, ביותר אורך רוח.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 12:31
נושא ההודעה:

Anonymous :
gal_ga :

זה מאוד נחמד, אז פיל קטן, קום 64, ולפחות אורח אחד (זה לא היתי אני) טועים. ולא רק זה,
גם לא מגיע להם שום יחס ?

דוגמא ליחס:
לי זה לא קרה, באיזה תדירות זה קורה לכם ? האים יש לכם רעיון לשיפור ? האים זה היפסיק ?
(לי לדוגמא, זה לא קורה כי הוספתי מקורות מחו"ל)

יש הבדל בין תקלות זמניות לבין לא מתעדכן.
מוגדרים לי בנוסף גם מקורות אחרים. כאשר אני מריץ מהבית בערך ב23:00 עידכון אז החבילות מגיעות מהמירור של US, יום למחרת שאני מעדכן את המחשב בעבודה בשעה 9:00 החבילות מגיעות מהמירור של המקור - אני מעדכן כל יום. שבוע שעבר היו קצת בעיות אבל הוא מעודכן.
בתור בין אדם שאוהב לחקור - 2 המכונות של עמוסות בחבילות.

גל

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 12:38
נושא ההודעה:

גל גה:

א. אני חוזר בי, באמת מדובר בתקלות זמניות ולא באי עדכון, סליחה.

ב. למשתמשת חדשה, שלא בקיאה בהגדרת מקורות ו apt-setup בשבילה היא מילה גסה,
תקלה זמנית כזו, יכולה לגרום הרבה צרות.
מגיע למשתמשת כזו הודעה קטנה שמסבירה את המקור לתקלות, והוראות מה לעשות.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 12:45
נושא ההודעה:

טרול_א :
אלון:

אתה ביקשתה לשאול מדוע רק בערך 250 אנשים (לפי חשבון של 17000 ש"ח ודמי חבר של 100-50 ש"ח) מוכנים לשלם כדי להפעיל את העמותה.

קיום העמותה חשוב, והפעילות ברוכה, לכן הצעתי:
א. לעדכן את דף הפרוייקטים.
ב. לענות בפורום למה אתר המראה לא מתעדכן כמו אתרים בחו"ל. (צפריר: הוא בהחלט לא מתעדכן כמו אתרים בחו"ל).

התשובות שקיבלתי היו:
א. אין לנו זמן, תעשה את זה בעצמך, ואים לא תתנדב נוריד את הדף בכלל.
ב. אין בכלל בעיה, אתר המראה תקין לחלוטין, וכל המתלוננים טועים.

העצבנות סביב התשובות לא נראית לי סבירה, רק בזמן שהשקעתה לענות לטרול (אני) היתה יכול פשוט לעדכן את דף הפרוייקטים, ולהוסיף תשובה בפורום על אתר המראה.

א. דף הפרוייקטים לא רלוונטי לפעילות הנוכחית של העמותה, ולכן הוסר. במקומו, הוסף סעיף של "חדשות" בעמוד הראשי המעודכן, והוסף דף מפורט על האסיפה הכללית, כולל דו"ח מפורט של הכנסות והוצאות בשנת 2004. כמו כן, תעלה בקרוב לאתר המהדורה הבאה של עלון העמותה שתבהיר את עיקר פעילות העמותה.
לעדכונים בתדירות גבוהה יותר, אין מנוס מלהרשם לרשימת התפוצה.

ב. לא אמרנו בשום מקום שאתר המראה תקין. בעקבות התלונות, שדרך אגב לא נשלחו לועד אלא התפרסמו רק פה, פנינו לקבל הבהרות מליאור קפלן, והוא הגיב שהעניין הוא מחסור בשטח דיסק. בעיית המחסור בשטח דיסק של שרת המקור נמצאת בדיון כרגע בועד, ואנו שוקלים האם לרכוש שרת נוסף או להרחיב את שטח הדיסק של השרת הקיים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 13:36
נושא ההודעה:

תודה רבה,

ראה את תרומת הטרולים לקהילה בדחיפה הקלה שדחפנו לעדכון האתר.

בנתיים עד לפתרון של שטח האכסון, כדאי לשים הודעה קטנה שמסבירה
לטרולים צעירים וחדשים בלנוקס, מה לעשות כאשר אתר המראה תוקע להם
את ההתקנה, או גורם למערכת שלהם להשתגע לאחר עדכון.

שוב סליחה אם ההערות שלי נשמעו מעצבנות, אבל הסוף מאוד טוב מבחנתי
ומבחינת שאר הטרולים.

פסח שמח, ותודה על הטיפול המהיר (פחות מ 24 שעות).

... זהוא גמרתי עם המקרר ... אני הולך לנקות את המדיח עכשיו ...

חזרה לתוכן הדיון
sforbesלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/02/2003 · הודעות: 1392 ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 17:08
נושא ההודעה:

hary_i :

אני הייתי בשתי ישיבות של ועדת הכנסת לא תמיד בנושא הזה, אבל הסיבה שעזבתי הכל ונסעתי לירושלים הייתה שיראו נציג של העמותה בפגישה, אף נציג אחר לא התנדב לבוא איתי

מתי זה היה? אני לא זוכרת שראיתי ברשימות התפוצה של המקור עליהן אני מנוייה בקשה מאנשים להתנדב להופיע לפגישות. ואני מנויה על הרשימות הללו מאוגוסט האחרון.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 19:10
נושא ההודעה:

טרול הוא טרול
עכשיו משעודכן דף ההסבר על הפעילויות האם הטרול ירתם לפעילויות העמותה???

חזרה לתוכן הדיון
טרול_אאורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 20:43
נושא ההודעה:

חג שמח,

1. הסיבה שבחרתי בכינוי טרול הוא כי hari_i כינה אותי כך משום שהעזתי להציע
הצעות לשיפור.

2. כבר בפוסט הראשון שלי עניתי לשאלתך, אמרתי כן.

3. הסיבה שנשארתי אנונמי היא שהקהילה עדיין קטנה, אני בטוח שיש מי
שמסוגל לנחש מי אני, והדיון היה מיד מוסט לפסים אישיים.

4. אים הדיון היה הופך לויכוח של מי תרם יותר לקהילה, ויש לי מה להראות שם, לא הינו רואים עדכון של האתר. דרך אגב עדין אין שום הסבר מצד מנהל אתר המראה מדוע האתר סובל מ "בעיות זמניות" ומה צריך אדם שנתקע בזמן עדכון לעשות.

ראה זאת את תרומתי הראשונה לפעילות העמותה, יש להעתיק את התקסט הבא ולהדביק אותו בחדשות של אתר המראה (אים רוצים גם בחדשות של המקור):

21.4.2005: אתר המראה לדביאן סובל מזה מספר שבועות מבעיה של מקום שגורמת לעדכון חלקי בלבד של חבילות התוכנה. כדי להימנע מבעיות בזמן עדכון או התקנה רצוי להוסיף לקובץ ה
/etc/apt/sources.list
את השורה:
deb http://ftp.debian.org YOUR_DIST main
צוות האתר פועל לטיפול בבעיה (?), ויעלה בקשה להגדלת נפח הדיסק בישיבה הבאה.
.

נ.ב.
גם אם שושנה קבלה תשובה אישית, מאחר והשאלה נשאלה בפורום ציבורי, אני לפחות
רוצה לדעת שיש תשובה לשאלה. מה התשובה פחות מעניין אותי, מעניין אותי לדעת אים
יש תשובה.

חזרה לתוכן הדיון
hary_iלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 26/06/2003 · הודעות: 1035 · מיקום: הרצליה

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 21:28
נושא ההודעה:

אני לא זוכר מתי בדיוק היו הישיבות אבל אני זוכר שדורון אופק שלח הודעה על כך לרשימת התפוצה של המקור.

לגבי המראה של דביאן, תסתכל על מה שאלון כתב.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 21:39
נושא ההודעה:

hary_i:

1. חג שמח, אני מאוד שמח שקיימת העמותה ואני מלא תודות לעושים במלאכה.

2. אני קראתי את מה שאלון כתב, ועוד מקורות. אים תשים לב, כבר בתגובתי השניה
כתבתי שאני יודע מה ליאור קפלן אומר, זה היה הרבה לפני שאלון פנה אליו.

3. התסריט הדמיוני הוא כזה:

hary_i ממליץ ל X להתקין דביאן מהרשת ולהשתמש במקורות של העמותה.
X מתקינה את המערכת ובשלב הורדת החבילות מהרשת המחשב של X נתקע.
X מתקשרת ל hary_i מאומרת לו שהמערכת לא עובדת, ומתארת את הבעיה.
hary מחפס איזו שהיא הודעה שמסבירה מה קורה, אבל אין.
במקום להסביר את משנים מקור, הוא נוסע, מבזבז הרבה זמן, ומשאיר
רושם רע על לינוקס ותכנה חופשית באופן כללי.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 21:50
נושא ההודעה:

האם נראה לך שהנושא לא בטיפול?
הנושא עלה לאחרונה ומנסים למצוא לו פתרון טוב ככל האפשר ושלא יקרה שוב דבר דומה בקרוב.
האם העובדה שיש כרגע בעיה (ידועה ומטופלת) באתר המראה של המקור הופכת את כל העמותה ללא בסדר?
אני חושב שבעיות תמיד יהיו, הלוואי והייתה דרך להבטיח שלא יהיו בעיות והכל ילך חלק.
חבל להפוך בעיה אחת (קטנה יחסית) לבעיה העקרית.
העמותה קיימת כדי לקדם תוכנה חופשית ולסייע לקהילה, אתר מראה הוא רק חלק קטן מהסיוע לקהילה והאמת לדעתי הסיוע הפחות חשוב כי מה זה בסך הכל אתר מראה? דרך מהירה יותר להוריד חבילות זה לא מה שיהפוך את התוכנה החופשית לתוכנה העקרית בכל שולחן עבודה שזה היעד הסופי שלי לפחות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 22:01
נושא ההודעה:

לא, אני לא חושב שהבעיה הזו הופכת את העמותה לפחות חשובה.
אני מעריך מאוד את העמותה, ואת העושים במלאכה בהתנדבות.

אני רוצה שיוסיפו שורה אחת קטנה בחדשות של אתר המראה.

אני מבין שזה מאוד קשה טכנית. אז עזוב, אני ואתה יודעים מה לעשות אים ההתקנה נתקעת,
לעזזל אים אנשים טיפשים שלא יודעים מה לעשות.

נ.ב.
בלי להישמע מגעיל במיוחד, אני באמת חושב שהנושא הזה לא בטיפול,
לא רק זה, הנושא גם לא היה ידוע לועד עד שהעלתי אותו אתמול, ולדעתי
גודל הדיסק לא אמור לגרום לבעיות כאלו.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 22:16
נושא ההודעה:

הנושא הועלה על ידי ליאור לפני כחודש כך שזה היה ידוע מזמן.
אגב אני אישית לא נתקל בבעיות ובדיוק לפני יומיים התקנתי דביאן על מחשב חדש לגמרי ואת המחשב שלי אני מעדכן אחת לכמה ימים וגם הוא דביאן.
בעיית מקום אני יודע שקיימת.

ושוב אני אומר את מה שנאמר עשרות פעמים. מי שתפקוד העמותה לא נראה לו שיבוא ויתנדב ויתקן את הדברים!!!
מלהגיד שזה לא בסדר וזה לא בסדר וכד' שום דבר לא מסתדר.
איך דברים כן מסתדרים? מזה שעושים דברים ו\או מציעים הצעות קונסטרוקטיביות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 22:32
נושא ההודעה:

ציטוט:
מלהגיד שזה לא בסדר וזה לא בסדר וכד' שום דבר לא מסתדר.
איך דברים כן מסתדרים? מזה שעושים דברים ו\או מציעים הצעות קונסטרוקטיביות.

נכון, לכן כתבתי טקסט, שתכלו לעשות קופי-פייסט לאתר.

מי שעוקב אחרי הדיון פה, חושב שאלון לא ידע על הבעיה באתר ושאתה לא ראיתה לנכון לידע אותו, או אותי, בבעיה שידועה כבר חודש !? ועדיין לא טופלה ו/או הובאה לידיעת המשתמשים.

אפשר לטפל בבעיה גם בלי להוציא כספים על מקום אכסון, למשל ע"י ישום סדר העדיפויות של
האתר והסרת מראות שאי אפשר להחזיק. אין חוק שהמקור חייב להחזיק מראות לכל תכנה בעולם.
אים תשים לב הוסרו הרבה מאוד מראות, מה הבעיה להסיר מספיק כדי לאפשר למי שנישאר פעילות תקינה.

נכון, זו בעיה שולית בהחלט, אז מדוע לא לתקן אותה וזהוא ?

חזרה לתוכן הדיון
kaplanלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 27/01/2003 · הודעות: 844 ·

הודעה פורסם: 21/04/2005 - 22:35
נושא ההודעה:

Anonymous :
דוגמה שניה:
שרת המראה לדביאן, אים תעקוב אחרי ההודעות פה בפורום, או תנסה לעדכן בעצמך תגלה שהמראה לדביאן רוב הזמן לא מעוכנת. ואין שום הודעה או הסבר מטעם המקור,
אני מבין שהאתר באחריות ותחזוקת מפתחי דביאן בחו"ל, אבל צריך להגיד משהוא למשתמשים.

בתור האדם שאחראי על אתר המראה של העמותה, אני יכול להגיד לך:
1. אני עובד מול אתר המראה של דביאן באופן אישי, והוא מעודכן (כמעט) תמיד. כל אתר מראה מתעדכן ב-4 פעמים ביום (כל 6 שעות).
2. כל שינוי שנעשה באתר המראה, מתועד כאן: http://mirror.hamakor.org.il/#news אני חושב שזה עונה על כל צורך שלך לגבי הודעות והסברים.
3. בעמוד של אתר המראה יש את כתובת הדואל שלי, אני זמין לכל שאלה או בעיה.

ליאור קפלן

חזרה לתוכן הדיון
מתכנתלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/04/2004 · הודעות: 450 ·

הודעה פורסם: 23/04/2005 - 17:37
נושא ההודעה:

קפלן שלחתי לך אימייל אם עדכונים בקשר למראה של אינטרנט זהב

למה לא עדכנת את הקישורים ששלחתי לך

חזרה לתוכן הדיון