ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אני בעצמיאורח · ·

הודעה פורסם: 29/11/2005 - 01:57
נושא ההודעה: מחיקת משתמש

שלום.

יצרתי לעצמי חשבון בפורומים.

הבעיה היא, ששם המשתמש שבחרתי לעצמי במקרה זהה לשם של אדם מפורסם בקהילת הלינוקס.

הבעיה היא, שאם אכתוב הודעות תחת השם הזה, אנשים עלולים לחשוב שאני הוא, ואני לא רוצה שייגרם הבילבול הזה (וזה גם יגרום עוול לאותו אדם).

אני רוצה למחוק את החשבון שיצרתי וליצור חדש, אבל אני לא רואה כאן באתר אופציה של מחיקת משתמש.

ניסיתי להתעלם מכך וליצור חשבון חדש, אבל המערכת מתלוננת שתיבת הדואר שאני מזין כבר רשומה במערכת (מה שנכון נכון -- תחת החשבון שאותו אני רוצה למחוק).

אז מה עושים?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
wliadלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 25/05/2003 · הודעות: 1285 · מיקום: צפון הארץ

הודעה פורסם: 29/11/2005 - 09:52
נושא ההודעה:

פנה בהודעה פרטית לאחד מבעלי האתר, למשל mksoft.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 29/11/2005 - 11:13
נושא ההודעה:

כמו שליעד ציין, שלח לי email עם שם המשתמש שבחרת, כתובת הדוא"ל אשר שימשה אותך לרישום, ושם המשתמש החדש המבוקש.

meir@mksoft.co.il

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אמנוןלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 29/11/2005 · הודעות: 114 ·

הודעה פורסם: 29/11/2005 - 15:49
נושא ההודעה:

mksoft :
כמו שליעד ציין, שלח לי email עם שם המשתמש שבחרת, כתובת הדוא"ל אשר שימשה אותך לרישום, ושם המשתמש החדש המבוקש

תודה.

אני הוא ה"אורח". שלחתי לך הודעה פרטית (דרך הפורום, לא דרך הדוא"ל), ובו שם המשתמש של החשבון שאני רוצה שתמחק.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/11/2005 - 15:59
נושא ההודעה:

אמנון :
mksoft :
כמו שליעד ציין, שלח לי email עם שם המשתמש שבחרת, כתובת הדוא"ל אשר שימשה אותך לרישום, ושם המשתמש החדש המבוקש

תודה.

אני הוא ה"אורח". שלחתי לך הודעה פרטית (דרך הפורום, לא דרך הדוא"ל), ובו שם המשתמש של החשבון שאני רוצה שתמחק.

לא הגיוני שסתם יימחק משתמש לפי בקשה אקראית של מישהו. אולי הדרישה לשלוח דוא"ל היא כדי להשוות לדוא"ל של המשתמש הרשום, ולקבל אישור מדוא"ל זה לגבי המחיקה. אם אתה סתם שולח שם משתמש למחיקה, איך אפשר לדעת שאתה באמת אותו אחד שנרשם בשם זה?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/11/2005 - 16:10
נושא ההודעה:

אולי כי הוא כותב מאותו משתמש? כלומר יש לו כבר את הסיסמא למשתמש...
אם כי, לא ברור לי מי היא אותה אישיות מפורסמת ששמה הוא "אמנון"...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/11/2005 - 16:25
נושא ההודעה:

לפי הנוסח נשמע שהוא שלח משם המשתמש אמנון את שם המשתמש למחיקה.

אני לא טוען חס וחלילה טענות נגד הבחור, פשוט צריך להיזהר.

גם נראה לי שאם כבר פורסמו הודעות על משתמש זה לא כדאי למחוק אותו - במקרה כזה אולי יש דרך להקפיא את שם המשתמש הישן בלי למחוק אותו.

חזרה לתוכן הדיון
אמנוןלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 29/11/2005 · הודעות: 114 ·

הודעה פורסם: 29/11/2005 - 16:35
נושא ההודעה:

ציטוט:
לא הגיוני שסתם יימחק משתמש לפי בקשה אקראית של מישהו. אולי הדרישה לשלוח דוא"ל היא כדי להשוות לדוא"ל של המשתמש הרשום, ולקבל אישור מדוא"ל זה לגבי המחיקה. אם אתה סתם שולח שם משתמש למחיקה, איך אפשר לדעת שאתה באמת אותו אחד שנרשם בשם זה?

אתה בהחלט צודק, ואני שמח לראות שיש כאן אנשים זהירים. לכן בהודעה הפרטית ששלחתי ל-mksoft צירפתי גם את כתובת הדוא"ל.

(אגב, גם אם הייתי שוכח, הוא יכול היה לראות שהחשבון שביקשתי למחוק נוצר רק אתמול ושעדיין לא נכתבה שום הודעה דרכו.)

ולזה ששאל מי הוא "אמנון" המפורסם: לא אמנון הוא המפורסם -- את החשבון הזה ("אמנון") יצרתי עם תיבת דואר חלופית שיש לי (והסברתי זאת ל-mksoft).

יש לי הרגשה שכשתגיעו למשפט הזה תאמרו "וואלה חשוד ביותר האמנון הזה, בטח הוא זומם איזה משהו" Laughing

מה לעשות כדי לשכנע אתכם?

יש לי רעיון פשוט:

mksoft, שלח לי הודעת דואר לתיבת הדואר שבאמצעותה פתחתי את החשבון שאני מבקש למחוק. אני אשיב לך עליה וכך תדע שאני זה שאני...

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [אני בעצמי]
  2. wliad