ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
לאוןאורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2006 - 09:54
נושא ההודעה: עצומה לamd, למען דרייברים הולמים לכרטיסי המסך של amd-ati

שלום לכם, עד כמה שאני הבנתי (תקנו אותי אם אני טועה) מעבדי amd הם מאוד פופולאריים בקרב משתמשי לינוקס, בהתחשב בכך העובדה שamd קנתה את ati יכולה לבוא כיתרון לכל משתמשי כרטיסי המסך של החברה המשולבת.

רציתי לראות אם הרעיון לכתוב עצומה יתפוס ואז אם כן לפרסם בפורומי לינוקס בנלאומיים ולא רק פה Smile

אני חושב שזה עלול להצליח, אנחנו צריכים לדעתי לשגר מן מכתב שבו אנחנו מזכירים לamd כמה משתמשי לינוקס אוהבים את המעבדים שלהם וכמה שהם היו רוצים באותה מידה להנות גם מכרטיסי המסך, לבקש מהם להשקיע קצת בפיתוח הדרייברים ללינוקס וגם אם אפשר לשחרר את הדרייברים הנוחכיים (ללינוקס ואוליי גם לוינדוס) בקוד פתוח (אפשר גם בצורה מצומצמת מאוד, למשל לשחרר רק למפתחי הגרסא החופשית של דרייברי ati ולהרשות לאלה לשחרר בצורה חופשית רק את התוצר הסופי).

קיצר אני לא הכי טוב בניסוח, אבל מה דעתכם על הרעיון, באופן טבעי אם יש לכם מה להוסיף תוסיפו Smile

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2006 - 12:56
נושא ההודעה:

מה המשמעות המעשית של זה? האם אתה מתחייב לקנות כרטיסי ATI אם יהיו להם דרייברים חופשיים? או לחילופין להמנע מקניית כרטיסי ATI (ומחשבים שבהם יש שימוש בערכות של ATI על הלוח) כל עוד אין דרייברים חופשיים?

חזרה לתוכן הדיון
לאוןאורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2006 - 13:07
נושא ההודעה:

אני חושב שצריך להחליט על פה.

אני לא אומר שאני מצפה שamd אשכרה יעשו משהו, עד כמה שאני מכיר חברות קפיטליסטיות הן עושות משהו רק אם זה מביא תועלת כלכלית.

אני חושב שלבוא באיומים של "לא נשתמש בחומרה שלכם" לא יביאו אותנו לשום מקום, כי הם יכולים סתם לשלוח אותנו קיבינימאט.

מצד שני הבטחות של "נשתמש בחומרה שלכם" זה די מיותר כי זה נשמע שקרי, רוב הסיכויים שמי שחותם על העצומה משתמש בחומרה גם ככה..

אני חושב שצריך להבהיר להם שיהיה להם יותר משתלם כי יותר אנשים עוברים ללינוקס, כי אנשים שאוהבים amd יעידפו לקנות כרטיסי מסך שלהם על המתחרים כי הם רגילים למותג (כמה שאני שונא תמילה הזאת) וכו וכו וכו..

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [לאון]
  2. אורח [צפריר]
  3. אורח [לאון]