ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
bit ת.הצטרפות: 27/09/2003 · הודעות: 498 ·

הודעה פורסם: 03/03/2007 - 01:11
נושא ההודעה: רעיון למערך לקידום לינוקס

רעיון למערך לקידום לינוקס

עלו כמה רעיונות לאחרונה שקשורים איכשהו זה לזה:
1.לי היה רעיון לתקן בעיות חומרה/הגדרות בהתנדבות (לינק)
2.לכרמית לוי היה רעיון להקים מעבדה פתוחה ללמידת חומרה והגדרות (לינק)
3.לאורי עידן היה רעיון ליצור רשימת טכנאי PC המתמחים בלינוקס (לינק)
4.לשלומי ישראל היה רעיון לאסוף מדריכים בוידאו (לינק)

השנו אין ספור פניות לאתר WHATSUP בבקשת עזרה בהתחברות לאינטרנת/התקנת דרייביר קנייני
היהו בזמן האחרון גם כמה אנשים שהיהו מוכנים לקבל עזרה בהגדרות חומרה/תוכנה בתשלום

לאור כל זה אני מציע דבר הבא:

1.למצוא או לארגן מקום במרכז. מתנ"ס, ב"ס או משיו כזה – שיהיה כל לגישה ויכלול תשתית מינימלית – רשת חוטית, HUB ונקודות קצה של ADSL וכבלים.
2.(אפציונלי) לקבוע ימי פגישה – נגיד פעם בשבועיים-שלוש
3.לפתוח בפורומים נושא חדש ולשם להעביר את הפעילות – את כל אלה שפנו לפורום ולא הצליחו אחרי כל הניסיונות. עם יימצא משהו (עדיף – מאותה רשימת טכנאים) שמוכן לפתור את הבעיה (בהתנדבות או בתשלום – זה איך שהם יסגרו את זה) – אז לפרסם מועד ולהזמין את אלה שמתעניינים – ויש גם כאלה – תזכרו באירוע השמשת משחבים לבתי ספר
4. בבוא המועד – לתעד. ולאסוף בכך את מדריכים בוידאו.
5.לפי הפעילות אפשר יהיה לדרג את טכנאים, ללמד את דור הבא, לאפשר לקבל תמיכה גם לאלה שאין להם יכולת לשלם לטכנאי ולמשוך תסומת לב של ציבור הרחב לקהלת קד הפתוח.

התגובות ייברכו.
P.S. מצטער אל כל שגיות כתב – זה לא שפת אם שלי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/03/2007 - 01:25
נושא ההודעה:

רעיון מצוין! ישר כוח.

חזרה לתוכן הדיון
nadavvinלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/12/2003 · הודעות: 7066 ·

הודעה פורסם: 03/03/2007 - 03:29
נושא ההודעה:

ציטוט:

1.למצוא או לארגן מקום במרכז. מתנ"ס, ב"ס או משיו כזה – שיהיה כל לגישה ויכלול תשתית מינימלית – רשת חוטית, HUB ונקודות קצה של ADSL וכבלים.

כרמית ניסתה לחפש ואפילו דיברה עם גמה מתנסים ומקומות חרים ולא מצאה.
שי אמר שיש בית ספר ברמת השרון שכן יהיה אפשר אבל בשעות שבית הספר יהיה פתוח כלומר מקסימום אחר הצהריים.

באופן דומה, היו נסיונות עם יותר או פחות הצלחה גם ם שאר הרשימה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 03/03/2007 - 05:55
נושא ההודעה:

nadavvin :
ציטוט:

כרמית ניסתה לחפש ואפילו דיברה עם גמה מתנסים ומקומות חרים ולא מצאה.
שי אמר שיש בית ספר ברמת השרון שכן יהיה אפשר אבל בשעות שבית הספר יהיה פתוח כלומר מקסימום אחר הצהריים.

באופן דומה, היו נסיונות עם יותר או פחות הצלחה גם ם שאר הרשימה.

דבר ראשון צריך קודם כל תמיכה יותר חזקה ורחבה מקהל. להקים הצבעה אולי?
דבר שני - צריך אתר שירכז רשימת טכנאים - זה לא דורש הרבה. ראה http://counter.li.org/
ברגה שזה יהיה אז גם למצוא מקום יהיה הרבה יותר כל - כי יש פו גם פוטנציאל תיקשורתי לא קטן. אפשר לנסות לעניין מכללות - במסגרת פירסום הרשמה זה יכול להיות מעניין להן. אבל קודם - לגבש קצת תמיכה. אני כטכנאי מחשבים אם הרבה נסיון הייתי שמח לעזור. גם מסרטי פרטים שלי באשכול של קבוצת טכנאים. אבל לבד להרים כזה דבר - גדול אלי. צריך תמיכה והרבה.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 05/03/2007 - 14:15
נושא ההודעה:

אני אוכל לפתח מודול לרשימת טכנאים על התשתית העתידית (להק) של האתר.

לגבי מקום, אאל"ט דורון אופק פרסם ברשימת הדיוור של המקור שעם המעבר למקום החדש של penguin-it הם יכולים לתת מקום שכזה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
משתמשאורח · ·

הודעה פורסם: 05/03/2007 - 18:43
נושא ההודעה: פרפרזה על דבריו של באלמר המיוזע: להתקין, להתקין, להתקין.

זה נורא נחמד לפנטז על כך שיהיה מקום מגניב שבו אנשים יוכלו להיפגש ולדבר על איך זה חשוב תוכנה חופשית, וכמה זה נחמד לעבוד בה, וללמוד איך להתקין אובנטו וסוזה ודביאן ולקמפל להם להנאתם ג'נטו בחברותה.

אבל הדבר החשוב ביותר זה שלשכן שלך, לחברה שלך, לאמא שלך לאחותך ולאח שלך לכולם יהיה לינוקס על המחשב.

אני התקנתי לינוקס לאחותי, אחי, אמא שלי, חברים ומובילי דעת קהל. כל פעם שאני קורא כתבה שבה מישהו לא מתייחס מספיק בכבוד לגנו לינוקס, אני כותב לו מייל ומסביר לו שלינוקס יותר יפה/ יותר חכמה/ יותר מתקדמת/ יותר בטוחה יותר יותר ויותר ואם הוא רוצה, אני אבוא אליו הביתה ואתקין לו אחת.

כל מי שאני מדבר איתו ושואל לעצתי לגבי אתרים/ מחשבים/ אינטרנט אני מסביר שעדיף חופשי, כי זה יותר טוב להקים אתר בטכנולוגיה חופשיה, ובכלל, תוכנה חופשית זה הדבר הטוב ביותר שקרה לעולם המחשבים מאז שפיציסופט פערה פיה והחלה לבלוע את העולם בחתיכות גדולות והולכות.

אז אפשר לחבר רעיונות על איך מקדמים תוכנה חופשיית וזה באמת מגניב להפליא, ואפשר להתקין לאנשים אותה. לא צריך בשביל זה תורמה של חברה, או מקום, או אתר/ רשימת תפוצה. לא צריך לדעת לתכנת ב- php או פרל או פייטון. צריך לדעת להתקין לינוקס ולהיות מוכן להשקיע כמה שעות בחודש אצל מישהו זר כדי שיוכל בתורו - לעשות את אותו הדבר אצל אחרים.

חזרה לתוכן הדיון
tal.koלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 04/03/2007 · הודעות: 37 · מיקום: תל אביב

הודעה פורסם: 05/03/2007 - 19:11
נושא ההודעה:

תגובה ל"משתמש"

לי אישית נמאס להיות מטיף, הייתי מאוד חזק בקטע עד לפני שנה בערך, אז נמאס לי לדחוף לאנשים לינוקס. עכשיו במקום לדחוף להם לינוקס אני פשוט מתפעל לפעמים מדברים בסיסיים שהם לא יכולים לעשות עם המערכת המוגבלת שלהם ומסביר להם למה אצלי זה יעבוד טוב יותר. בסופו של דבר לרוב האנשים יהיה מאוד קשה לעשות את הסוויץ' אלא אם כן הם מאסו ממש במערכת הקיימת שלהם או לחלופין, יש להם מוטיבציה בלתי מוסברת להתקין לינוקס סתם ככה אפילו שהם מרוצים ממה שיש להם.

נראה לי שבעתיד הקרוב נוכל לשחק על הקלף של "למה לשדרג לויסטה אם יש פה משהו טוב יותר שיעלה לכם פחות?". אם אתה עובר למערכת הפעלה אחרת ולומד ממשק שונה אז למה לא לעשות כבר את המעבר הזה?

אני אשמח לעזור בהתקנות ועוד רעיונות..

טל ק.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
משתמשאורח · ·

הודעה פורסם: 05/03/2007 - 19:45
נושא ההודעה: זה לא פשוט להתקין לאנשים מערכת הפעלה אחרת.

אבל זה גם לא פשוט למכור להם ביטוח, והרבה מאוד אנשים עושים את זה.

למעשה, להתקין לאנשים מערכת הפעלה זו התחייבות, כאב ראש וכאב תחת. שילוב שהוא די נדיר. אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשרי. זה רק מצריך ניסיון ורצון טוב.

למדתי הרבה מההתקנה אצל אנשים אחרים. ותמיד יש משהו שמתפקשש. לפעמים, חסר זכרון, לפעמים, המודם לא מתאים, לפעמים זה ולפעמים אחרת. אבל בסופו של דבר זה עובד.

אני לא מטיף, אני מפתה. אני לא מנסה לשכנע, אני מגרה אותם. למעשה, צריך קצת רצון טוב מהצד השני, קצת היכרות עם הנושא ולראות שולחן עבודה תלת ממדי כשכל אחד שעינו בראשו יזיל ריר.

התקנתי לינוקס למישהו שפשוט רצה יציבות. לא רצה בעיות. התקנתי לאחר, שרצה מערכת הפעלה יותר יפה מזו של החבר שלו עם המאק. התקנתי למישהו שרצה ללמוד משהו חדש. לכל אחד יש את הסיבה שלו, אבל אם יש רצון טוב, יש גם יכולת.

לדעתי, הדבר החשוב ביותר זה לצבור כמה שיותר ניסיון בהתקנות. למשל, דואל בוט זה הכרח. אבל להגדיר את חלונות כברירת מחדל - ממש לא חובה. לדעת לשאול את השאלות הנכונות, כמו כמה זיכרון, כמה שטח פנוי על הכונן, איזה כרטיס מסך (שלא יצפה לתלת מימד עם כרטיס משולב ומחורבן של sis). ובעיקר צריך לאפשר תמיכה מרחוק.

במקרים קשים, אפשר ולדעתי גם רצוי להתקין וירטואלוזיציה. זה דורש המון זיכרון, אבל התקנה של איכספי בוירטואליזיציה על מחשב לוקחת כולה חצי שעה (בתנאי שיש מספיק זכרון) ויכולה לאפשר לחברינו החדש להמשיך לעבוד בלינוקס גם כאשר הוא ממש, אבל ממש חייב לדעת את היתרה שלו בבנק.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/03/2007 - 20:31
נושא ההודעה:

אני מוכן לבדוק במתנ"ס גבעת אולגה אם תירצו לעשות ברטר וביתמורה לתת לנוער מהשכונה ללמוד איתכם על חומרה ולינוקס

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 05/03/2007 - 22:44
נושא ההודעה:

ל-"משתמש"
אני לא מבין למה נסיונות שלך להתקיון לינוקס מסביבך (אשר ייברכו) שוללות את הרעיון שלי (או של כל אחד אחר). לדעתי זה די משלים אחד את השני. אם אחרי כמה זמן אנשים שהתקנתה להם לינוקס יתקלו בבעיה אז או שאתה תצתרך לתת מענה - שדי קרוב לבה שאני מציע, או שימצא שכן שמוליק שתוך שעה תתקין במקום לינוקס את גירסה פירטית של XP. רק שבמקרה שאתה תתפל - ירביכו מזה רק בעלי אותו מחשב ובתנאי ששמוליק לא יגיע ראשון. במקרה שלי - גם לאחרים יש סיכוי ללמוד מזה וגם - אם הדבר באמת יוקם ויהפוך למוקר - זה יפרסם את לינוקס מפה לעוזן - שזאת שיטה אכי מוצלחת בעולם.
מה רע בלנסות? הרי סיכוי להצליח יש רק למי שמנסה. למי שמראש מבתר (זה יפה ךפנטז) - אין גם סיכוי.
חוצמזה שהרעיון הזה בא לי פשוט יום אחד בהיר. לא ביקשתי, לא שברתי את ה ראש "איך לקדם את לינוקס" - לא חשבתי בכוון בכלל. הייתי די משוכנע שאם אנחנו נמשיך בשלנו הז אם הזמן הדברים התבהרו. אבל לאחר שנפל לי אל הראש כזה רעיון - לא הייתי שלם אם אצמי עד שלא פירסמתי. למרות שחזיתי תגובות מהסוג הזה - ואפילו יותר מזה.
בקיצור - תניח לי בבקשה לפחות לפנטז ולהמשיך בנתיים לעזור לאנשים כאן בפורומים - זה גם חלק מהפנטזיה שלי.

חזרה לתוכן הדיון
משתמשאורח · ·

הודעה פורסם: 05/03/2007 - 23:44
נושא ההודעה: אין לי שום בעיה עם הרעיון שלך, נהפוך הוא.

אני אוהב אותו. אבל נראה לי שכל הזמן צצים כאן רעיונות שצריכים שיתוף פעולה לוגיסטי, כל פעם מחכים למשהו אחר, למישהו שיעשה משהו בשביל שמשהו יזוז. במקום שאנשים פרטיים יקחו יוזמה ויעשו את הדברים המתבקש. יתקינו היכן שרק אפשר מערכות הפעלה חופשיות.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 06/03/2007 - 00:00
נושא ההודעה: Re: אין לי שום בעיה עם הרעיון שלך, נהפוך הוא.

משתמש :
אני אוהב אותו. אבל נראה לי שכל הזמן צצים כאן רעיונות שצריכים שיתוף פעולה לוגיסטי, כל פעם מחכים למשהו אחר, למישהו שיעשה משהו בשביל שמשהו יזוז. במקום שאנשים פרטיים יקחו יוזמה ויעשו את הדברים המתבקש. יתקינו היכן שרק אפשר מערכות הפעלה חופשיות.

אני באמת שלא מבין מה לא בשדר.
הנה אני - בן אדם פרטי אשר לוקח יוזמה ומוכן _לעשות_דברים. אם לא הבנתה - אני מנהל רשת וטכנאי מחשבים (די מנוסה - הייתי ואמר Wink ) שמוכן לעזור לאנשים - אבל לא בשיטה שאתה עוסק בה. אני מוכן לעזור לאנשים אם אנשים מוכנים שאפשר יהיה ללמד ממקרה הזה עוד אנשים.
שיטוף פעולה לוגיסטי שנדרש פו זה כלום לאומת לוגיסטיקה של LINUX INSTALL PARTY - אבל עושים גם את זה. או שאתה מציע לוותר אל LINUX INSTALL PARTY בגלל הלוגיסטיקה? אני ראיתי בחיפה באים מחברות מסחריות להתקין לינוקס (טוב, זה היה ב-2003).
לפעמים פנטזיות הופכות למציאות - מה רע בזה?
הנה כאן
ובכלל - מה מפריע לך אם מישוה מקדם את לינוקס בדרך _שלו_?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/03/2007 - 01:16
נושא ההודעה: Re: רעיון למערך לקידום לינוקס

bit :
רעיון למערך לקידום לינוקס

עלו כמה רעיונות לאחרונה שקשורים איכשהו זה לזה:
1.לי היה רעיון לתקן בעיות חומרה/הגדרות בהתנדבות (לינק)
2.לכרמית לוי היה רעיון להקים מעבדה פתוחה ללמידת חומרה והגדרות (לינק)
3.לאורי עידן היה רעיון ליצור רשימת טכנאי PC המתמחים בלינוקס (לינק)
4.לשלומי ישראל היה רעיון לאסוף מדריכים בוידאו (לינק)

השנו אין ספור פניות לאתר WHATSUP בבקשת עזרה בהתחברות לאינטרנת/התקנת דרייביר קנייני
היהו בזמן האחרון גם כמה אנשים שהיהו מוכנים לקבל עזרה בהגדרות חומרה/תוכנה בתשלום

לאור כל זה אני מציע דבר הבא:

2.(אפציונלי) לקבוע ימי פגישה – נגיד פעם בשבועיים-שלוש
3.לפתוח בפורומים נושא חדש ולשם להעביר את הפעילות – את כל אלה שפנו לפורום ולא הצליחו אחרי כל הניסיונות. עם יימצא משהו (עדיף – מאותה רשימת טכנאים) שמוכן לפתור את הבעיה (בהתנדבות או בתשלום – זה איך שהם יסגרו את זה) – אז לפרסם מועד ולהזמין את אלה שמתעניינים – ויש גם כאלה – תזכרו באירוע השמשת משחבים לבתי ספר
4. בבוא המועד – לתעד. ולאסוף בכך את מדריכים בוידאו.
5.לפי הפעילות אפשר יהיה לדרג את טכנאים, ללמד את דור הבא, לאפשר לקבל תמיכה גם לאלה שאין להם יכולת לשלם לטכנאי ולמשוך תסומת לב של ציבור הרחב לקהלת קד הפתוח.

התגובות ייברכו.
P.S. מצטער אל כל שגיות כתב – זה לא שפת אם שלי.

רוצים לקדם את לינוקס? דבר ראשון תעשו את ההתחברות יותר פשוטה, תיצרו ממשק גרפי פשוט, ידידותי ובעברית. כיום הנשמה יוצאת עד שמצליחים להגדיר את ההתחברות לאינטרנט.

חזרה לתוכן הדיון
OriIdanלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 05/02/2007 · הודעות: 597 ·

הודעה פורסם: 06/03/2007 - 10:19
נושא ההודעה:

mksoft :

לגבי מקום, אאל"ט דורון אופק פרסם ברשימת הדיוור של המקור שעם המעבר למקום החדש של penguin-it הם יכולים לתת מקום שכזה.

רעיון מעולה.
האם הרשימה תיהיה כזו שכל טכנאי יוכל להוסיף את עצמו?
אני חושב שזה הדבר הנכון שרשימה כזו תרוכז כאן באתר.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 06/03/2007 - 14:05
נושא ההודעה:

Anonymous :
אני מוכן לבדוק במתנ"ס גבעת אולגה אם תירצו לעשות ברטר וביתמורה לתת לנוער מהשכונה ללמוד איתכם על חומרה ולינוקס

אולגה זה קצת רחוק בשבילי - אין לי רכב בנתיים. אבל צור קשר אם כרמית לוי (ראה פוסט הראשון שלי) - שם הכבנה הייתה להקים ממש מעבדה - אולי שם זה יתאים.

חזרה לתוכן הדיון
משתמשאורח · ·

הודעה פורסם: 06/03/2007 - 22:16
נושא ההודעה: כיצד להבטיח התקנת לינוקס טובה

יש די הרבה מוצרים פגומים בשוק, מוצרים שלא עובדים היטב עם לינוקס. בד"כ תגלו שהם פשוט לא עובדים היטב. הסיבה העיקרית שמוצר לא יעבוד תחת לינוקס זה שהוא משתמש במשאבי המעבד במקום לעשות זאת בעצמו. לדוגמא, מודמי adsl-usb או מודם אנלוגי winmodem או כל מיני מוצרים זולים כמו כרטיסי מסך משולבים וכו' וכו'.

אם מישהו רוצה להתקין לינוקס, לדעתי אין שום בעיה עם זה שהוא יתאים את החומרה שלו לסטנדרט נורמלי. לעבוד עם מודם שמחובר ישירות למחשב זה סיכון אבטחה, ב-40 דולר הוא קונה חייגן איכותי. לעבוד עם כרטיס מסך דפוק זה כאב לב כי הוא מסרס את כל היכולות של המחשב ובד"כ התמונה שלו עלובה. עדיף כבר לשים כרטיס של nvidia ולהנות מהחיים.

כנ"ל לגבי זיכרון. זה נכון שלינוקס צריכה יותר זיכרון מאיכספי, אבל כל מחשב ירוויח מזה שיהיו לו לפחות 512 מגה.

בשביל העושר המדהים שתוכנה חופשית מעניקה למשתמשים, אני לא חושב שמי שכבר השקיע ורכש מחשב, יתקשה לשדרג אותו למשהו תואם.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 12:12
נושא ההודעה:

OriIdan :
mksoft :

רעיון מעולה.

מזה אני מבין ששניכם תומכים בהצעה? או שלא?

חזרה לתוכן הדיון
ברנשלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 25/02/2002 · הודעות: 724 ·

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 13:41
נושא ההודעה: Re: כיצד להבטיח התקנת לינוקס טובה

משתמש :
.... לעבוד עם כרטיס מסך דפוק זה כאב לב כי הוא מסרס את כל היכולות של המחשב ובד"כ התמונה שלו עלובה. עדיף כבר לשים כרטיס של nvidia ולהנות מהחיים.

כנ"ל לגבי זיכרון. זה נכון שלינוקס צריכה יותר זיכרון מאיכספי, אבל כל מחשב ירוויח מזה שיהיו לו לפחות 512 מגה.

...

שמע, אני לא יכול להסכים אתך.
1. דוקה הכרטיסים האיכותיים של nvidia ושל ati עושים צרות - מפני שהיצרנים לא שחררו white pages, כך שתמיכה בהאצת חומרה דורשת מנהלי התקנים קניניים (שנכתבו ע"י יצרני החומרה), שאיכותם לא ברורה, רשיון השמוש שלהם לא מוצא חן בעיני ויתכן מאד שהם מהווים סכון למחשב (אני לא יכול לקרוא את קוד המקור שלהם. האם אתה יכול?).

זכרון - המחשב שלי בבית מסתדר טוב מאד עם 128 מגה (זה לא מספיק לXP, אבל לינוקס מנדריבה רץ שם היטב).

אם תגגל, תוכל למצוא לא מעט winmodems וusb devices שעובדים היטב בלינוקס, התנאי - יש מהם מספיק בשוק (שלמישהו יהיה אכפת), והיצרן שחרר white pages.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
OriIdanלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 05/02/2007 · הודעות: 597 ·

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 13:52
נושא ההודעה:

bit :
OriIdan :
mksoft :

רעיון מעולה.

מזה אני מבין ששניכם תומכים בהצעה? או שלא?

אני תומך בכל הצעה שתקדם את לינוקס ותאפשר למשתמשים שאינם מבינים להתקין אותו.
אחרי הכל ברגע שלינוקס מותקן הוא די פשוט לשימוש, אבל לפעמים יש צרות בהתקנה, בעיקר בחיבור לרשת וכד'.
לכן גם מקום בו אפשר לבדוק חיבוריות לרשת (כבלים ו ADSL) זה מעולה וגם טכנאים מנוסים שיעזרו זה מעולה (אולי אפילו יותר טוב).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 19:43
נושא ההודעה:

OriIdan :
mksoft :

רעיון מעולה.

עדיין לא ניתחתי את המודול (יש עוד המון עבודה על הבסיס), אך כן, זו הכוונה. נראה לי שהדרישה תהיה הרשמה לאתר ותו לא.

הרשמה רק מכיוון שרצוי ונדרש שכל אחד יוכל גם לעדכן את המידע שלו (כגון שינוי טלפון, דוא"ל, מעבר דירה, כלומר שינוי איזור התמיכה וכן הלאה).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 23:11
נושא ההודעה:

mksoft :
OriIdan :
mksoft :

רעיון מעולה.

עדיין לא ניתחתי את המודול (יש עוד המון עבודה על הבסיס), אך כן, זו הכוונה. נראה לי שהדרישה תהיה הרשמה לאתר ותו לא.

הרשמה רק מכיוון שרצוי ונדרש שכל אחד יוכל גם לעדכן את המידע שלו (כגון שינוי טלפון, דוא"ל, מעבר דירה, כלומר שינוי איזור התמיכה וכן הלאה).

טוב מאוד. אני בעד זה שקודם ירשמו - מזה גם הטכנאים וגם WHATSUP יכולים להרויח.
חוץ מרשימה הזאת - אם כבר איה אמורה ליהות כאן - אלי תפתח בפורום פטיל חדש - "מעומדים לעזרה" - ששם לבקש לפתוח "קריאות"?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 08/03/2007 - 12:17
נושא ההודעה: Re: רעיון למערך לקידום לינוקס

Anonymous :

רוצים לקדם את לינוקס? דבר ראשון תעשו את ההתחברות יותר פשוטה, תיצרו ממשק גרפי פשוט, ידידותי ובעברית. כיום הנשמה יוצאת עד שמצליחים להגדיר את ההתחברות לאינטרנט.

אולי זה באמת יכול לעניין את מפתחי אשף התחברות?
אולי גם אותם ספקי אינטרנט אפשר לעניין ? לבקש מהם קו HOT ו-ADSL ?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. bit
  2. אורח