ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
lior155לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2005 · הודעות: 310 · מיקום: תל אביב

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 09:54
נושא ההודעה: שלחתי מייל ל Ynet וראו את התשובה שקיבלתי בעניין הוידאו באתרם

זה המייל ששלחתי לתמיכת אתר YNEY :

שלום רב לצוות תמיכה ושיפורynet

שלום רב.

שמי ליאור ואני כמו רבים בארץ (גם בחול) עובד עם מערכת הפעלה לינוקס Ubunutu שמאד פופלארית כאן בישראל (ובחול בפרט) כידוע לכם (אני מתאר לעצמי שאני לא מחדש ממש) שמשתמשי מערכות הפעלה לינוקס אינם גולשים דרך הדפדפן של מיקרוסופט (וכל אחד מסיבותיו שלו הוא) אקספלורר ... אלא על ידי הדפדפן Firefox האתר שלכם ynet נראה נהדר כיום בזכות המאמץ שעשיתם לגולשי ה firefox שגולשים לאתרכם ועל זה כולנו מודים ומברכים אותכם .

אבל משום מה השארתם דבר אחד חסר והוא אי היכולת לצפות בסירטוני הוידאו באתרכם למשתמשי לינוקס, מצב זה מאד מאכזב ומתסכל וגורם לנו למשתמשי הלינוקס בישראל (שכיום כידוע לכם הולכים וגדלים ...)להנות מהאתר שלכם במלוא אדרו כיאה לאתר גדול מכובד כ ynet.

אני פונה אליכם בכל לשון של בקשה באם תוכלו לסדר את העניין בהקדם האפשרי בכדי שנוכל סוף סוף להנות כמו משתמשי מערכות ההפעלה של מיקרוסופט וינדוס למינהם.

שלכם באהב ובכבוד רב ליאור.ש

אשמח לקבל תשובה בכל מקרה לגבי בקשתי זאת.

וזאת התשובה שקיבלתי מ YNET :

ליאור שלום רב,

ותודה על פנייתך.

תמיכה במגוון של דפדפנים על גבי מערכות הפעלה שונות איננה משימה פשוטה, שכן מערכות ההפעלה / דפדפנים מתעדכנים חדשות

לבקרים וקשה מאוד לעקוב אחר שינויים אלה ולהתאים את האתר לשינויים.

על אחת כמה וכמה קשה המשימה באתר תוכן גדול כמו ynet.

אנו משקיעים ונמשיך להשקיע מאמצים לא קטנים כדי להתאים את האתר גם עבור משתמשי לינוקס, והערותייך הועברו למחלקה הטכנית של האתר.

אנו תמיד עומדים לרשותך לכל שאלה, בעיה או הערה.

בברכה,

יערה פ.

מחלקת שרות לקוחות

www.ynet.co.il

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 10:02
נושא ההודעה:

כן
כשכותבים לפי מייקרוסופוט הכל משתנה לבקרים Laughing

חזרה לתוכן הדיון
גונן (לא מחובר)אורח · ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 10:04
נושא ההודעה:

תחזור אליהם ותסביר להם, שלמרות שהמערכות הפעלה והדפדפנים מתעדכנים בתדירות גבוהה יחסית, הם עדיין עובדים לפי תקן קבוע (W3) שאינו משתנה בתדירות גבוהה כלל, וכל מה שצריך זה להתאים את האתר לתקן זה.

חזרה לתוכן הדיון
sijpלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/05/2004 · הודעות: 5544 · מיקום: ~

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 10:09
נושא ההודעה:

גונן (לא מחובר) :
תחזור אליהם ותסביר להם, שלמרות שהמערכות הפעלה והדפדפנים מתעדכנים בתדירות גבוהה יחסית, הם עדיין עובדים לפי תקן קבוע (W3) שאינו משתנה בתדירות גבוהה כלל, וכל מה שצריך זה להתאים את האתר לתקן זה.

לא הייתי יכול לנסח זאת בצורה טובה יותר (וניסיתי האמת).

באופן כללי אני הרגשתי מהתשובה שקיבלת שמדובר באדם שאינו בקיא לחלוטין בנושא.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 10:13
נושא ההודעה:

גונן (לא מחובר) :

חחח אני אשלח להם ונראה מה תהיה התגובה של יערה ... חחחSmile
לא שיש לי מושג מה אומר בדיוק התקן הזה, אבל תכלס הם ענו לי מהר תוך 24 שעות וזה מאד יפה מצידם Smile

דרך אגב מצאתי תוסף ל firefox לצפיה בסירטונים של האתר ynet גם בלי שיסדרו את זה באתר עצמו :
ממנהל החבילות צריך לחפש ולהתקין את : totem-mozilla והבעיה נפתרת.
גלתי את זה במשוב של משהו להודעה שלי כאן , האמת קטעים איתו עם הבחור הזה שגילה לנו את התוסף הזה, כי אני אישית מחפש כבר יותר מחצי שנה אך לצפות בסרטים של ynet והוא שותק כל הזמן הזה חחחח Laughing

בכל אופן ובמחשבה שניה אני חושב שאין צורך בכלל לפנות שוב לynet בנושא זה Smile
ליאור

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 10:14
נושא ההודעה:

אבל ניתן לצפות בוידאו של ynet על לינוקס (אני צופה בו על דביאן etch עם אפיפני עם mozilla-mplayer. נראה לי אין יותר בנאלי, ושמרני מזה).

לא דיברנו על זה כבר?

חזרה לתוכן הדיון
רם-און אגמוןאורח · ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 10:39
נושא ההודעה: בזמנו התחלתי בפעולה מול castup.

מצאתי את מספר הטלפון שלהם, דיברתי עם המנכ"ל וחיברתי אותם עם איגוד האינטרנט הישראלי. הטענה שלי היתה שהם מספקים את הקוד הבסיסי ומדריכים את הלקוחות כיצד להתחבר. המנכ"ל אמר שיש להם מתכנתים והם מוכנים להעמיד את כל המשאבים כדי להבטיח שהסרטים שלהם יוקרנו על כל מערכות ההפעלה.

יצרתי את הקשר עם איגוד האינטרנט הישראלי, אך מאחר שהייתי צעיר ולח בנושא, לא המשכתי לעקוב ולוודא שהדברים שופרו.

לשלוח מייל זה נורא נחמד, ככה אפשר לקבל את הטמפלייט של בעלי האתרים שנשמר אצלם בספריית "תגובות לגיקים שמעיקים בקשר לדבר הזה שנקרא לינוקס". אם אתם רוצים להשיג משהו, תשיגו את המנהל הטכני של האתר, תבדקו איתו מה הוא יודע על הנושא, כיצד אפשר לשפר את הקוד. לפני זה תבדקו אם אם יש בכלל מישהו שמבין בנושא ויכול ליעוץ להם בהתחלה בחינם ואחרי זה בתשלום.

בכל מקרה, אני אשמח לשמוע ולעזור באופן כללי בכל פעולה מהסוג הזה.
agmonr et gmail.com

יום טוב.
רם-און.

חזרה לתוכן הדיון
Vedderלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 15/05/2005 · הודעות: 614 ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 15:00
נושא ההודעה:

במייל הנוסף שאתה שולח
תוסיף את הלינק הבא :

[url] http://validator.w3.org/check?uri=www.ynet.co.il&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0[/url]

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6257 ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 15:10
נושא ההודעה:

אולי מספיק לתת קישורים לאתר הזה?
זה רק מוודא את תקינות הקוד ולא איך הוא מוצג. הבעייה כרגע היא שיש יותר מדי דפדפנים (ie6) שפשוט לא מממשים את התקן, או מממשים את חלקו (ie7, firefox2) ולכן אין טעם לבדוק את האתר מול הואלידאטור.

מה שחשוב זה מה שהלקוח רואה - וזה לא משנה אם זה תקני או לא. כי רב העולם לא מספיק גיק כדי להבין את השטויות שהאתר הזה כותב. (אני סתם מבואס כי ישבתי וכתבתי דפ מגניב ב־ajax והוא באמת עבד בכל מקום אבל הייתי צריך לזרוק אותו).

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 19:23
נושא ההודעה:

lior155 :
גונן (לא מחובר) :

לא שיש לי מושג מה אומר בדיוק התקן הזה, אבל תכלס הם ענו לי מהר תוך 24 שעות וזה מאד יפה מצידם Smile

דרך אגב מצאתי תוסף ל firefox לצפיה בסירטונים של האתר ynet גם בלי שיסדרו את זה באתר עצמו :
גלתי את זה במשוב של משהו להודעה שלי כאן , האמת קטעים איתו עם הבחור הזה שגילה לנו את התוסף הזה, כי אני אישית מחפש כבר יותר מחצי שנה אך לצפות בסרטים של ynet והוא שותק כל הזמן הזה חחחח Laughing

ליאור

אצלי בסוזה אין את החבילה, אז התקנתי את KAFFEINE_MOZILLA בתקווה שיקרה משהו, אבל שום שינוי לא קרה. מה עושים?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 19:55
נושא ההודעה:

Vedder :
במייל הנוסף שאתה שולח
תוסיף את הלינק הבא :

[url] http://validator.w3.org/check?uri=www.ynet.co.il&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0[/url]

תנסה להכניס את הכתובת הזאת:
קוד:

http://www.ubuntu.com/

לי הוא נתן 31 שגיאות

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 20:22
נושא ההודעה:

Anonymous :
lior155 :
גונן (לא מחובר) :

ליאור

אצלי בסוזה אין את החבילה, אז התקנתי את KAFFEINE_MOZILLA בתקווה שיקרה משהו, אבל שום שינוי לא קרה. מה עושים?

אם אין לך במקורות של סוזה אתה ניגש לכתובת הזאת :
http://www.gnome.org/projects/totem/
ותמצא שם את ההוראות להתקנה בקלי קלות Smile
בהצלחה ושבת שלום
ליאור

חזרה לתוכן הדיון
guysoftלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 27/11/2004 · הודעות: 463 ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 23:13
נושא ההודעה:

לפחות לך הם עונים.
אני בקשתי שתהיה תמיכה ב-RSS בפורומים שלהם. והם נענו לי בתשובה שלילית.

אז החלטתי לעשות מעשה, וכתבתי RSS בעצמי לפורומים שלהם. לאחר ששלחתי להם את מה שעשיתי עדיין לא קיבלתי תשובה.
אפילו בכנס של עמותת המקור, שם היה כתב של ynet, יצרתי איתו קשר, הוא העביר את האימייל שלי למנהל הקהילות, וגם שם נעלם האימייל שלי.
(הנה לינק http://gnet.homelinux.com/ynetrss/ )

אני חושב שצריך להקים מחנה משלנו עם פתרונות תוכן לאתר הזה, שכן הוא בעייתי במיוחד. יש אין ספור סקריפטים שמאפשרים כניסה אליו.

אולי אם הם יראו דף שמפותח ע"י משתמשים הם יתחילו לחשוב.
אם מישהו יצתטרף אלי, אני יכול לאכסן דבר כזה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 23:20
נושא ההודעה:

Anonymous :
Vedder :
במייל הנוסף שאתה שולח
תוסיף את הלינק הבא :

תנסה להכניס את הכתובת הזאת:
קוד:

http://www.ubuntu.com/

לי הוא נתן 31 שגיאות

מדהים !!! איך אתם מסבירים את זה?
אובונטו מפירים את כללי האתיקה של html ?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 17/08/2007 - 23:56
נושא ההודעה:

Anonymous :
"]במייל הנוסף שאתה שולח
מדהים !!! איך אתם מסבירים את זה?
אובונטו מפירים את כללי האתיקה של html ?

לא ברור לי בדיוק על מה אתה מדבר, אורח יקר. אבל ראשית נראה לי שאתה מתכוון לתקן, ולא לאתיקה.
שנית, התקן המדובר של W3C מדוייק (ולפעמים לא מושלם גם הוא), ותוכנות לא תמיד מסוגלות לכסות את כל התקן, כאשר מדובר באתרים שיש מאחוריהם תוכנת שרת כבדה.
מקווה שזה ענה לטענה.

חזרה לתוכן הדיון
tobxלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/08/2006 · הודעות: 67 ·

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 12:07
נושא ההודעה:

guysoft :
אני חושב שצריך להקים מחנה משלנו עם פתרונות תוכן לאתר הזה, שכן הוא בעייתי במיוחד. יש אין ספור סקריפטים שמאפשרים כניסה אליו.

אני מסכים. צריך לייצור אתר תקני שימשוך (נניח פעם ב-15 דקות) תכנים מ-ynet. אין ספק שאם יהיה אתר כזה אז הם יתחילו להזיז עיניינים באתר האמיתי.
אני מקווה שהיוזמה שלך באמת תצא לפועל. בהצלחה !

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 12:33
נושא ההודעה:

tobx :
guysoft :

אני מסכים. צריך לייצור אתר תקני שימשוך (נניח פעם ב-15 דקות) תכנים מ-ynet. אין ספק שאם יהיה אתר כזה אז הם יתחילו להזיז עיניינים באתר האמיתי.
אני מקווה שהיוזמה שלך באמת תצא לפועל. בהצלחה !

אני לא חושב שזה חכם. זה הרבה קוד לכתוב. וזה נראה לי גם לא חוקי.
אני התכוונתי לבנות כלים ולרכז את הכל הכלים שקיימים תחת אתר אחד. את זה אפשר לפרסם ברשת. ynet מן הסתם עוקבים אחרי הרשת, הם יראו מה קורה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 12:46
נושא ההודעה:

Geasemonkey

חזרה לתוכן הדיון
shaulreznikלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 19/08/2007 · הודעות: 1 ·

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 12:57
נושא ההודעה:

אין מה לעשות, לרוב מפתח אתרים ממוצע הוא בנאדם צר אופקים שמכיר את אקספלורר ואת מערכת החלונות בלבד. הוא לא מתעניין במגמות עולמיות, הוא לא יודע שכל אתר חדשותי שמכבד את עצמו מזרים וידאו בעזרת פורמט FLV ונגנים בפלאש. כמה שנים לקח ל-YNET להתאים את הקוד למשתמשי פיירפוקס? 5 שנים? או קיי, עוד 5 שנים הם יפסיקו להטמיע רכיבים של נגן המדיה של מייקרוסופט (שאינם קיימים בלינוקס ובמקינטוש) ויעבור לפלאש. עד אז נותר רק להפלל, לשמור קישורים לוידאו, לפתוח אותם, לדלות משם קישור לקובץ עצמו (כי יש גם קישורים נוספים לפרסומות וללוגואים) ולנגן אותו בעזרת mplayer

Image

חזרה לתוכן הדיון
tobxלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/08/2006 · הודעות: 67 ·

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 14:10
נושא ההודעה:

guysoft :
אני לא חושב שזה חכם. זה הרבה קוד לכתוב. וזה נראה לי גם לא חוקי.
אני התכוונתי לבנות כלים ולרכז את הכל הכלים שקיימים תחת אתר אחד. את זה אפשר לפרסם ברשת. ynet מן הסתם עוקבים אחרי הרשת, הם יראו מה קורה.

אני לא יודע בקשר לחוקיות הדבר אבל לדעתי פתרונות בצורה של מעקפים לא יעודדו תיקון באתר שלהם (וזה המטרה הסופית שלנו).

שימו לב ל"הארץ", במקום להשקיע ולתקן את הבעיה באתר שלהם הם מעדיפים לעודד שימוש בתוסף לפיירפוקס:

Image

כמובן שזה לא עוזר למשתמשי דפדפנים אחרים.

חזרה לתוכן הדיון
המשתמשאורח · ·

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 14:17
נושא ההודעה: בשורות לא טובות

nds רכשו את castup. מה שאומר, שיש סיכוי מזוויע שהשידורים יהיו מוגני drm, עם סיכוי אפסי שמשתמשי תוכנה חופשית יוכלו לצפות בהם.

עוד על הנושא (באדיבות ברכה גולשת):
http://blog.goleshet.com/home/1186631132

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 17:17
נושא ההודעה:

guysoft :
לפחות לך הם עונים.

אז החלטתי לעשות מעשה, וכתבתי RSS בעצמי לפורומים שלהם. לאחר ששלחתי להם את מה שעשיתי עדיין לא קיבלתי תשובה.
אפילו בכנס של עמותת המקור, שם היה כתב של ynet, יצרתי איתו קשר, הוא העביר את האימייל שלי למנהל הקהילות, וגם שם נעלם האימייל שלי.

ידידי, מה שעשית זה עבירה על החוק, זאת גניבת זכויות יוצרים של התוכן ושל הלוגו של ידיעות אחרונות. אם YNET היו רוצים לשתף את התוכן שלהם הם יוצרים RSS משלהם. Exclamation Exclamation Exclamation

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 19:29
נושא ההודעה:

Anonymous :
guysoft :
לפחות לך הם עונים.

ידידי, מה שעשית זה עבירה על החוק, זאת גניבת זכויות יוצרים של התוכן ושל הלוגו של ידיעות אחרונות. אם YNET היו רוצים לשתף את התוכן שלהם הם יוצרים RSS משלהם. Exclamation Exclamation Exclamation

ראשית, אני רק מחכה ש-Ynet יפנו אלי! אני מחפש אותם בנרות, וגם כאשר אני פונה אליהם, הם מתעלמים.

שנית, הקוד שכתבתי משמש אותי אישית, אין זה נגד החוק לפרסם אותו תחת GPL.
ולסיום, כמו שאתה יכול להוסיף כל אתר ל-Dapper. כך גם אני יכול. הלוגו לא נמצא בשרת שלי כלל, הוא נשלף אוטומאטית מהאתר של ynet בקישור hypertext.

אל תאשים לפני שאתה יודע במה מדובר.

נוסף על כך, אני חושב שאתה מפספס משהו מאוד בסיסי בפיתוח ברשת web 2.0. עבודה בין שרתים היא משהו אינטגרלי, אם למישהו אין שרות שאתה רוצה, אתה יכול לכתוב אותו מסביב. היום אתרים גדולים מספקים API למפתחים כדי שיפתחו להם דברים. דוגמאות יש אין ספור (google API, flickr וכו').

חזרה לתוכן הדיון
Shedלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 27/05/2007 · הודעות: 103 ·

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 19:45
נושא ההודעה:

guysoft, צר לי אבל אני בספק רב אם מה שאתה עושה עומד בתנאי השימוש באתר YNET.

אתה מדבר על אתרי web2.0 כמו פליקר, גוגל וכדומה. כידוע לך, כדי להשתמש ב-API של פליקר - צריך להירשם אצלם (רישום פר דומיין), להתחייב על תנאי שימוש ב-API ולקבל מהם מפתח לרשיון שימוש אותו צריך לשתול בקוד אצלך באתר.
אותו כנ"ל עם גוגל maps, ולמעשה כל שירות שאני מצליח לחשוב עליו.

אתה לקחת תוכן מאתר YNET, ופרסמת אותו בלי לקבל מהם אישור על כך.
בדיוק כמו שאסור לך לקחת כתבה מידיעות אחרונות ולהעלות אותה לרשת כלשונה וככתובה ללא אישור מהעיתון - אותו כנ"ל כאן.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 19:56
נושא ההודעה:

Shed :
guysoft, צר לי אבל אני בספק רב אם מה שאתה עושה עומד בתנאי השימוש באתר YNET.

אתה מדבר על אתרי web2.0 כמו פליקר, גוגל וכדומה. כידוע לך, כדי להשתמש ב-API של פליקר - צריך להירשם אצלם (רישום פר דומיין), להתחייב על תנאי שימוש ב-API ולקבל מהם מפתח לרשיון שימוש אותו צריך לשתול בקוד אצלך באתר.
אותו כנ"ל עם גוגל maps, ולמעשה כל שירות שאני מצליח לחשוב עליו.

אתה לקחת תוכן מאתר YNET, ופרסמת אותו בלי לקבל מהם אישור על כך.
בדיוק כמו שאסור לך לקחת כתבה מידיעות אחרונות ולהעלות אותה לרשת כלשונה וככתובה ללא אישור מהעיתון - אותו כנ"ל כאן.

כמו שאמרתי לעיל. אני מחכה לתשובה מ-ynet. ושוב, אני נותן לינק ל-Dapper

חזרה לתוכן הדיון
COM64לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 09/07/2003 · הודעות: 1608 · מיקום: ראשל"צ

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 20:13
נושא ההודעה: Re: בשורות לא טובות

המשתמש :
nds רכשו את castup. מה שאומר, שיש סיכוי מזוויע שהשידורים יהיו מוגני drm, עם סיכוי אפסי שמשתמשי תוכנה חופשית יוכלו לצפות בהם.

עוד על הנושא (באדיבות ברכה גולשת):
http://blog.goleshet.com/home/1186631132

מכיר את ג'ון?
את תחשוש, DRM אינו מגן על תוכן, הוא פשוט מייקר ומסרבל את השימוש בו. (אלא אם כן אתה משתמש בתוכנה חופשית, כי אז מוסרות המגבלות הללו)

איזי

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 19/08/2007 - 21:31
נושא ההודעה:

אכן המעשה הוא קצת גבולי.

אבל זה היה הרבה יותר הוגן אם היית מספק קישור לאתר המקורי. ועדיף גם להוסיף שם פסקת הסבר למה בכלל צריך את האתר הזה. אם הם ירצו את תוספת הכסף מפרסומות, שיתכבדו ויתמכו במשתמשים.

חזרה לתוכן הדיון
lokkiאורח · ·

הודעה פורסם: 21/08/2007 - 21:06
נושא ההודעה:

הנה הניסיון שלי:

אני:
ציטוט:
שלום,
שמי יואב ולאחרונה גיליתי את האתר שלכם. אני אוהב אותו ונהנה לקרוא את תוכנו.
יש לי רק בעיה אחת, עם סרטוני הוידאו. אני לא מצליח לראות את סירטוני הוידאו וזה מאוד מאכזב ומתסכל אותי.
כאשר אני לוחץ על כפתור ה-play שום דבר לא קורה.

האם תוכלו לסדר את העניין בהקדם ?

התמיכה של ynet:

ציטוט:
שלום רב,

ותודה על פנייתך.

ככלל, לא אמורה להיות בעיה בצפייה בוידיאו.

לבעיות המתעוררות עשויות להיות סיבות רבות, ביניהן תוכנות המותקנות במחשב ומפריעות להצגת הוידיאו או הגדרות שגויות בדפדפן ו/או נגן הוידיאו.

לעיתים, פעילות של אנטי וירוס, Firewall או כל תוכנה אחרת לאיתור רוגלות יכולות להפריע לצפייה בוידיאו.

באם מותקנת אצלך במחשב אחת מהתוכנות הללו, נטרל אותן זו אחר זו לזמן קצר ובדוק האם הבעיה ממשיכה. אם איתרת את התוכנה שבזמן שיתוקה התאפשרה צפייה תקינה בוידיאו – יש להתאים את ההגדרות שלה על מנת שתתאפשר צפייה תקינה.
.....
(תשובה רגילה למשתמשי וינדוס)
.....

אני:
ציטוט:
אני גולש בדפדפן epiphany כך שכל השינויים בהגדרות שהצעת אינם מתאימים לי. כל המחשבים בביתי מריצים FreeBSD 6.2 ולכן אין לי בכלל גישה ל-media player ול-internet explorer. בדקתי בדפדפנים אחרים שזמינים לי כמו firefox ,konqueror ו-opera אך גם בהם אני חווה את אותה בעיה.

אני רואה את הנגן אבל הוא לא מגיב (לא מנגן וידאו) ללחיצה על play. אומנם אני לא יכול לראות את הסירטונים שבשני הקישורים שהבאת אבל חשוב לי לציין שסירטונים באתרים כמו youtube עובדים אצלי מצויין.
האם אין סיכוי שאוכל לצפות בסרטונים באתר שלכם ?

התמיכה של ynet:

ציטוט:
שוב שלום,

נכון להיום, התמיכה המלאה של ynet היא על דפדפני Internet explorer ו- Firefox אשר רצים על מערכות ההפעלה החדישות של MICROSOFT.
תמיכה במגוון של דפדפנים על גבי מערכות הפעלה שונות איננה משימה פשוטה, שכן מערכות ההפעלה / דפדפנים מתעדכנים חדשות לבקרים וקשה מאוד לעקוב אחר שינויים אלה ולהתאים את האתר לשינויים.
על אחת כמה וכמה קשה המשימה באתר תוכן גדול כמו ynet.
בדפדפנים אחרים ובמערכות הפעלה אחרות התמיכה הינה חלקית, למרות שאנו משקיעים ונמשיך להשקיע מאמצים לא קטנים כדי להתאים את האתר גם עבורם.

אז אכן יש להם תשובה מוכנה מראש שהם משנים טיפה.

אני:
ציטוט:
שלום,
אתה צודק אבל למרות שמערכות ההפעלה והדפדפנים מתעדכנים בתדירות גבוהה, הם עדיין עובדים לפי תקן קבוע (W3) שכל הדפדפנים מיישמים אותו והתקן הזה אינו משתנה בתדירות גבוהה כלל. כל מה שצריך זה להתאים פעם אחת את האתר לתקן זה.

גם בתחום הוידאו ברשת יש טכנולוגיות כמו flash שזמינות לכל מערכות ההפעלה (ובכך לא מפלות שום פלח באוכלוסיה) שאתרי תוכן אף גדולים מ-ynet משתמשים בהן:
http://www.youtube.com
http://news.sky.com/skynews/video
http://www.reuters.com/news/video

אני לא חושב שזה הוגן להתנות שימוש באתר בקניית מוצר שעולה מאות שקלים.

התמיכה של ynet:

ציטוט:
שלום רב,

פנייתך הוערבה לגורם הרלוונטי במערכת, אנו מודים לך עך שכתבת אלינו.

אנו תמיד עומדים לרשותך לכל שאלה, בעיה או הערה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/08/2007 - 22:11
נושא ההודעה:

אם כל אחד יכתוב מכתב כזה יש מצב שזה ישנה להם או שהם יתיחסו לזה כאל ספאם?

חזרה לתוכן הדיון
lokkiאורח · ·

הודעה פורסם: 21/08/2007 - 22:17
נושא ההודעה:

Anonymous :
אם כל אחד יכתוב מכתב כזה יש מצב שזה ישנה להם או שהם יתיחסו לזה כאל ספאם?

מה זה משנה איך הם התייחסו לזה?
הרי ברור שהם לא יתקנו שום דבר בזמן הקרוב (שנה-שנתיים). המטרה היא להעלות את המודעות. צריך שאנשים יבינו שיש המון אנשים שמשתמשים במערכות הפעלה חופשיות, אין להם גישה נורמלית ל-IE ולכן צריך לבנות אתרים תקניים.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. lior155
  2. אורח
  3. אורח [גונן (לא מחובר)]