ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin

quick_link מגיע לנו!

מעבר לעמוד הקודם  1, 2
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
oc666לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 20/09/2006 · הודעות: 446 · מיקום: תל-אביב

הודעה פורסם: 18/12/2007 - 19:48
נושא ההודעה: Re: מעודד אותך!

elcuco :

טעות ענקית. אתה רוצה להחזיק צוות של חמישה אנשים... ולבדוק את כל העבודה שלהם...? אתה לא חושב שזה הרבה עבודה על עצמך? תבין, אתה תעבוד פי 5 יותר משאר האנשים, ושאר האנשים יעבדו קשה.

מי שלא משתמש ב־kde או לינוקס, לא יבין את הטרמינולוגיה והוא עלול לתרגם דברים (אולי לא בכוונה) בצורה לא נכונה. תאמין לי מנסיון.

אני לא בטוח שאני אעבוד יותר. כי אם הבקרה שלי תהיה צמודה בהתחלה, אני אתקן טעויות ויעיר על כך למתרגמים וככה התרגום שלהם עם הזמן ישתפר.
כמו כן, העובדים שלי לא עובדים עם KDE.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
ניצה בן-אריאורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2007 - 19:49
נושא ההודעה: תרגום

אם יש לכם סבלנות לחכות, ברגע שתסתיים השביתה אציע את זה כפרוייקט לתלמידי התכנית ללימודי תעודה בתרגום, באוניברסיטת תל-אביב. אני ראש התכנית. פרוייקטים כאלה חשובים לשנינו.
לא שסיום השביתה נראה באופק... אבל במסגרת הזאת ניתן יהיה להציע לכם צוות יותר מודע ומקצועי.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 18/12/2007 - 19:53
נושא ההודעה: Re: תרגום

ניצה בן-ארי :
אם יש לכם סבלנות לחכות, ברגע שתסתיים השביתה אציע את זה כפרוייקט לתלמידי התכנית ללימודי תעודה בתרגום, באוניברסיטת תל-אביב. אני ראש התכנית. פרוייקטים כאלה חשובים לשנינו.
לא שסיום השביתה נראה באופק... אבל במסגרת הזאת ניתן יהיה להציע לכם צוות יותר מודע ומקצועי.

רשמתי לעצמי. מקווה שהשביתה תסתיים במהרה (גם בגלל שאני סטודנט Very Happy ).
רק תעדכני אותנו אם זה באמת יוצא לפועל.

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 18/12/2007 - 19:54

oc666 :
elcuco :

טעות ענקית. אתה רוצה להחזיק צוות של חמישה אנשים... ולבדוק את כל העבודה שלהם...? אתה לא חושב שזה הרבה עבודה על עצמך? תבין, אתה תעבוד פי 5 יותר משאר האנשים, ושאר האנשים יעבדו קשה.

מי שלא משתמש ב־kde או לינוקס, לא יבין את הטרמינולוגיה והוא עלול לתרגם דברים (אולי לא בכוונה) בצורה לא נכונה. תאמין לי מנסיון.

אני לא בטוח שאני אעבוד יותר. כי אם הבקרה שלי תהיה צמודה בהתחלה, אני אתקן טעויות ויעיר על כך למתרגמים וככה התרגום שלהם עם הזמן ישתפר.
כמו כן, העובדים שלי לא עובדים עם KDE.

למה אתה חושב שהם יעשו את העבודה בצורה נכונה? למה אתה חושב שאני סתם מבלבל לך את השכל Smile

סמוך עליי, בהתחלה הם ישלחו לך קבצים שבכלל לא עוברים "קימפול" מתוך תקווה שזה משהו טריויאלי ואתה תטפל בזה. אחרי שתתקן את הקבצים, אתה תגלה שהם לא עשו אפילו בדיקות אוטומטית (ניקוד, מקשים חמים, והכל מוגש ב־kbabel). אחרי זה, תגלה שהם לא בדקו אחר שגיאות כתיב. אחרי זה, תגלה שהם לא משתמשים במקף עליון ־ במקום מקף רגיל - (נורמה ב־kde, תתרגל לזה). רק אחרי זה, תגלה שהתרגום שלהם מתנגש מבחינת טרמינולוגיה עם משהו אחר בפרוייקט.

... ורק אחרי זה, תגלה שהקובץ po שבאתר השתנה, ויש לך conflict ב־working copy... ואז אתה כבר חושב... איך אני יוצא מזה? ובינתיים, יש לך עוד 4 אנשים שמחכים שפשוט תבדוק את העבודה שלהם.

תיזהר ממה שאתה מבקש, בתור זה ש"למעלה" אתה רואה את כל הבעיות. ולתת את לאנשים לתרגם סתם בלי שכל פשוט לא עובד. תאמין למישהו שעשה את זה... חמש? שש שנים? פשוט תיזהר.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 18/12/2007 - 19:59

elcuco :
למה אתה חושב שהם יעשו את העבודה בצורה נכונה? למה אתה חושב שאני סתם מבלבל לך את השכל Smile

סמוך עליי, בהתחלה הם ישלחו לך קבצים שבכלל לא עוברים "קימפול" מתוך תקווה שזה משהו טריויאלי ואתה תטפל בזה. אחרי שתתקן את הקבצים, אתה תגלה שהם לא עשו אפילו בדיקות אוטומטית (ניקוד, מקשים חמים, והכל מוגש ב־kbabel). אחרי זה, תגלה שהם לא בדקו אחר שגיאות כתיב. אחרי זה, תגלה שהם לא משתמשים במקף עליון ־ במקום מקף רגיל - (נורמה ב־kde, תתרגל לזה). רק אחרי זה, תגלה שהתרגום שלהם מתנגש מבחינת טרמינולוגיה עם משהו אחר בפרוייקט.

... ורק אחרי זה, תגלה שהקובץ po שבאתר השתנה, ויש לך conflict ב־working copy... ואז אתה כבר חושב... איך אני יוצא מזה? ובינתיים, יש לך עוד 4 אנשים שמחכים שפשוט תבדוק את העבודה שלהם.

תיזהר ממה שאתה מבקש, בתור זה ש"למעלה" אתה רואה את כל הבעיות. ולתת את לאנשים לתרגם סתם בלי שכל פשוט לא עובד. תאמין למישהו שעשה את זה... חמש? שש שנים? פשוט תיזהר.

לא אמרתי שאתה מבלבל ת'שכל. להיפך, אתה עוזר הרבה.
נדמה לי שאני אתחיל עם קבצים קטנים ויראה איך זה עובד בעזרת בקרה טובה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2007 - 22:46
נושא ההודעה: למציע העזרה מטעם החברה שלו

אני חושב שכל הכבוד לך,
אבל בנוסף לכל מה שצויין כרגע ישנו כושי נוסף והוא מהותי- שבגללו חשוב שהמתרגמים יהיו מבינים ב-KDE וזה כי המון מונחים בשולחן העבודה הזה הם מונחים ייחודיים לכדי שאנשים מהרחוב לא יכירו אותם ולא ידעו איך לתרגם אותם, או במקרים מסויימים יתרגמו אותם as is בצורה מחפירה לעברית כשהמונח בכלל צריך להשאר באנגלית כי לא אמור להיות לו הקבלה בעברית.
לכן חשוב שזה יהיה ממי שמבין בתחום - ולא חסרים אנשים שיכולים להרתם לזה מקהילות הקוד הפתוח, כי לרובנו יש ניסיון ב-KDE.
עוד דבר זה שלהמון ביטויים בקדי יש תחילית K שיכולה לבלב מאוד אנשים שלא מכירים את השיטה הזאת של השולחן עבודה ועלולים לתרגם לדוגמא את התוכנה Kword כ-Kכתבן, או משהו בסגנון קלוקל שכזה.

תאמינו לי שזה שווה לתרגם את השולחן עבודה המדהים הזה! ולו בגלל הקרדיט שינתן לחברה/ארגון/בנאדם שיעשה את כל העבודה כהלכה, ולדעתי לשולחן הזה יש פוטנציאל אדיר (לכל דורותיו אבל במיוחד לגרסאת ה-4 שלו) להכבש בהמון מקומות ומי שיראה אתכם - תקבלו ת'חשיפה הכי טובה וחיובית לכם!

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 18/12/2007 - 22:49

oc666 :

לא אמרתי שאתה מבלבל ת'שכל. להיפך, אתה עוזר הרבה.
נדמה לי שאני אתחיל עם קבצים קטנים ויראה איך זה עובד בעזרת בקרה טובה.

אחלה, תיצור איתי קשר בדוא"ל, אני יכול לכוון אותך יותר אם אתה רוצה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2007 - 22:54

elcuco :
אחלה, תיצור איתי קשר בדוא"ל, אני יכול לכוון אותך יותר אם אתה רוצה.

אתה יכול לתת את הדוא"ל שלך, ומה התפקיד שלך בפרוייקט התרגום?
סתם ככה שנדע יותר בכללי..
ויש אתר לתרגום?
איזה מקום שהמידע בו מרוכז?

תודה... Rolling Eyes

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 18/12/2007 - 22:57
נושא ההודעה:

בתחתית האתר http://il.kde.org יש את האימייל שלי.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. TAsn