ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Poll
האם לפרסם "מאמרים בעלי לא יותר מ2 משפטים שמקשרים לכתבה מורחבת באתר אחר ובאנגלית" ?
כן
52%
 52%  [ 13 ]
לא
20%
 20%  [ 5 ]
לא משנה לי
20%
 20%  [ 5 ]
אחר (נא לרשום בתגובות)
8%
 8%  [ 2 ]
סך-הכל הצבעות : 25

SnirDלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 29/11/2007 · הודעות: 268 ·

הודעה פורסם: 17/07/2009 - 23:28
נושא ההודעה: התדרדרות התוכן בוואטסאפ

אין זה סוד שתוכן המאמרים של וואטסאפ הוא לא מהאיכותיים ביותר.
לא פעם נעשה בו שימוש לפרסום ויחצנות שזה בסדר.. אבל בזמן האחרון יש תופעה של מאמרים בעלי לא יותר מ2 משפטים שמקשרים לכתבה מורחבת באתר אחר ובאנגלית.
האם אין מקומם של דברים כאלו כהודעה בפורום?
האם אתם לא חושבים כמוני שמאמרים שמופיעים באתר צריכים להיות דברים מורחבים יותר, דיונים ציבוריים חשובים או אפילו תרגום של כתבות מאנגלית?

* נערך - הוספתי סקר - ד. *

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 17/07/2009 - 23:37
נושא ההודעה:

מישהו בודק האם התדירות של התלונה על התדרדרות הפורום והאתר יש לה מחזור קבוע? או האם הוא משתנה?

SnirD,
זה אומר שיש פה צרכנים של מידע ולא "יצרנים" של מידע. זה הכל. אל תיתפס לזה, ואת תתעסק בזה יותר מדי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 17/07/2009 - 23:43
נושא ההודעה:

אני מניח שהתלונה מכוונת אלי. זה מה שהזמן שלי מאפשר (וגם ככה מדובר בשעות רבות מדי שבוע של מעקב אחרי פידים, ברירת התוכן, ומשלוח הידיעות), אבל אם דעת הציבור כדעתו של SnirD אני מבטיח להפסיק את משלוח הידיעות לאתר ולפנות את הבמה לאחרים שיפרסמו "דיונים ציבוריים חשובים או אפילו תרגום של כתבות מאנגלית". זה בהחלט יפנה לי זמן לדברים חשובים אחרים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 01:04
נושא ההודעה:

גם הרמה של האורחים ירדה בצורה משמעותית.
עושה רושם שהיחס בין המשתמשים לטרולים הגיע בערך ל 1:1

לגבי לינקים לכתבות - עד כמה שאני יודע (ואני לא) רובנו צורכים את רוב המידע ממקומות אחרים, ומשתמשים בווטסאפ כמקור לתמיכה דווקא (ולמלחמות קודש, אבל זה בונוס).

חזרה לתוכן הדיון
רם-אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 01:09
נושא ההודעה: אם אתה טרול, זה לא אוכל, זה חצץ.

המאמרים כאן הם בסדר גמור. אני לא מסכים עם כולם, אבל תמיד אפשר להגיב ולהגיד את דעתך. מדיניות העריכה היא טובה, ואם מישהו עובר את הקווים, הדיון ננעל.

אני חושב שמאוד חשוב גם קישורים לידיעות. ישנן הרבה ידיעות המופיעות אך ורק באנגלית ונחמד שמישהו מתרגם אותן.

לדעתי סבבה ולזרום עם זה וכן ירבו ושיהיו הרבה זמן.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 03:00
נושא ההודעה:

אני לא אומר שזה לא בסדר לתת קישורים לכתבות מורחבות, אבל לעשות מאמר שלם רק לאחד זה קצת מציק...
לדעתי לאסוף קומץ של 4-5 כתבות כאלו ואז לפרסם במאמר אחד קישור לכולם יהיה קצת יותר משמעותי וטוב.
כי יש גם מצבים בהם מתפרסם משהוא חשוב או מאמר איכותי בווטסאפ והלינקים האלו שבאים בכמויות פשוט דוחקים אותם אחורה וחבל...

חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 03:03
נושא ההודעה: לדעתי יסכימו שתעשה את זה.

SnirD :
אני לא אומר שזה לא בסדר לתת קישורים לכתבות מורחבות, אבל לעשות מאמר שלם רק לאחד זה קצת מציק...
לדעתי לאסוף קומץ של 4-5 כתבות כאלו ואז לפרסם במאמר אחד קישור לכולם יהיה קצת יותר משמעותי וטוב.
כי יש גם מצבים בהם מתפרסם משהוא חשוב או מאמר איכותי בווטסאפ והלינקים האלו שבאים בכמויות פשוט דוחקים אותם אחורה וחבל...

להערכתי אף אחד לא יכעס אם תעשה את זה.

חזרה לתוכן הדיון
queencyלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 13/11/2008 · הודעות: 2139 ·

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 07:27
נושא ההודעה:

אני מסכים שלינקים והודעות שמקשרים לאתרים חיצוניים יופיעו בריכוז אחד.
ולא ידחפו את ההודעות החשובות מהר מידי למטה.

אני בעד סניר בנושא הזה .

סדר זה דבר חשוב פה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 08:50
נושא ההודעה:

התלונה לא במקומה.
כמה פעמים צריך לבקש, תתחילו לגבות תשלום על שימוש באתר!

חזרה לתוכן הדיון
זוז לא מחובראורח · ·

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 11:39
נושא ההודעה:

לא כל הידיעות מעניינות אותי (כמו, מן הסתם את שאר הגולשים) ולא כל הדיונים בפורומים מעניינים אותי. אני קורא את אלו שכן, מתעלם מאלו שלא. כל עוד הדיון הוא דיון לגיטימי והידיעה היא ידיעה לגיטימית אני לא מתנגד להופעה שלהם באתר.

האם ידיעה שמקשרת לכתבה באתר אחר היא ידיעה לגיטימית? לדעתי לגמרי כן.
ידיעה היא ידיעה. בין אם זה קישור למקום אחר, בין אם זה תרגום של מקור אחר ובין אם זה מאמר מקורי.
קח לדוגמא את סלאשדוט (אתר של ידיעות, news for nerds, stuff that matters) שגם נוהג כך כמו גם הרבה אתרים דומים אחרים. זה אינטרנט והמידע בו הוא mash, זה לא עיתון.

אם מפריע לך שאין הרבה ידיעות מקוריות או מתורגמות, אתה מוזמן ליצר כאלו. אף אחד לא גובה ממך כסף ואין לך זכות להתלונן על מחסור בתכנים.

אם מפריעה לך האנגלית, צר לי לבשר אבל לדעתי רוב אנשי המחשבים / גיקים / חובבי גאדג'טים וטכנולוגיה יסכימו שלאנגלית יש מעמד (לפחות) זהה לעברית. קשה מאוד להתעסק בתחום ולהגביל את עצמך לעברית. אם בכל זאת אתה לא מעוניין בקריאה באנגלית אתה מוזמן לעשות מה שאני עושה עם ידיעות בנושאים שלא מעניינים אותי, התעלם.

חזרה לתוכן הדיון
Oldieלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 23/01/2004 · הודעות: 137 ·

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 11:49
נושא ההודעה: אכן יש כוונה לגבות כסף על שימוש באתר

ציטוט:
התלונה לא במקומה.
כמה פעמים צריך לבקש, תתחילו לגבות תשלום על שימוש באתר!

שאלה במקום! אכן יש כוונה לגבות כסף על שימוש באתר. זהו מהלך מתואם עם סטולמן ולינוס שבו ההכרזה על גביית דמי שימוש באתר תבוא בד בבד עם גביית כסף עבור תוכנות GPL, והעברת תחזוקת הקרנל לחברה כלשהי ברדמונד.

לעצם הענין, אני דווקא בעד תקציר של 2 משפטים עם הפנייה למקור. אם 2 המשפטים מעוררים את עניני במילא ארצה לקרוא את המקור ולא את התרגום / תמצות.
אני לא יודע למי יש זמן לקרוא את כל מקורות המידע, כך שזה נחמד שמישהו מוצא מאמר מענין ומביא אותו לתשומת לב חברי האתר. סלאש-דוט מבוססים על העקרון הזה והם לא בדיוק אתר זניח.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 14:10
נושא ההודעה:

זוז לא מחובר :
לא כל הידיעות מעניינות אותי (כמו, מן הסתם את שאר הגולשים) ולא כל הדיונים בפורומים מעניינים אותי. אני קורא את אלו שכן, מתעלם מאלו שלא. כל עוד הדיון הוא דיון לגיטימי והידיעה היא ידיעה לגיטימית אני לא מתנגד להופעה שלהם באתר.

האם ידיעה שמקשרת לכתבה באתר אחר היא ידיעה לגיטימית? לדעתי לגמרי כן.
ידיעה היא ידיעה. בין אם זה קישור למקום אחר, בין אם זה תרגום של מקור אחר ובין אם זה מאמר מקורי.
קח לדוגמא את סלאשדוט (אתר של ידיעות, news for nerds, stuff that matters) שגם נוהג כך כמו גם הרבה אתרים דומים אחרים. זה אינטרנט והמידע בו הוא mash, זה לא עיתון.

אם מפריע לך שאין הרבה ידיעות מקוריות או מתורגמות, אתה מוזמן ליצר כאלו. אף אחד לא גובה ממך כסף ואין לך זכות להתלונן על מחסור בתכנים.

אם מפריעה לך האנגלית, צר לי לבשר אבל לדעתי רוב אנשי המחשבים / גיקים / חובבי גאדג'טים וטכנולוגיה יסכימו שלאנגלית יש מעמד (לפחות) זהה לעברית. קשה מאוד להתעסק בתחום ולהגביל את עצמך לעברית. אם בכל זאת אתה לא מעוניין בקריאה באנגלית אתה מוזמן לעשות מה שאני עושה עם ידיעות בנושאים שלא מעניינים אותי, התעלם.

עצם הידיעות שמקשרות לאתרים אחרים ממש לא מפריע לי. עצם זה שזה בא ביחידים כל פעם קישור אחד ובכמויות ובכך דוחף אחורה מהר מאוד כתבות אחרות זה מה שמפריע לי. עדיף לאחד את הדברים האלו לכמה לינקים בבת אחת.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 15:33
נושא ההודעה:

Anonymous :
גם הרמה של האורחים ירדה בצורה משמעותית.
עושה רושם שהיחס בין המשתמשים לטרולים הגיע בערך ל 1:1

מסכים עם האורח! אנחנו באמת לא בסדר! Very Happy

ולשאלה המקורית: אין לי שום בעיה עם התוכן ועם הכתבות שמכילות בעיקר לינקים. אני מסוגל לקרוא כתבה גם באנגלית, תודה רבה.

חזרה לתוכן הדיון
ypלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/08/2007 · הודעות: 826 · מיקום: ירושלים

הודעה פורסם: 20/07/2009 - 11:26
נושא ההודעה:

פותח הדיון בבקשה תצביע על הכתבות שלך כדי שנראה מזה איכות/תוכן
אני אישית נהנה מכל ידיעה ,ומקווה שכך ימשך

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל: