ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
yakir8לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 30/10/2009 · הודעות: 1 ·

הודעה פורסם: 30/10/2009 - 15:51
נושא ההודעה: הפעלת LIVE CD דרך DOK(לא מהתקיה הראשית שלו)

שלום

אני רוצה ליצור DOK שבו תהייה מערכת לינוקס ככה שאם המערכת שלי לא תעלה בכלל אני יכול לגבות את המידע שלי דרך הDOK עכשיו אני הצלחתי להפעיל מערכת דרך הDOK(מפה http://www.pendrivelinux.com/usb-ubuntu-904-persistent-install-windows/)
עכשיו השאלה שלי אם יש אפשרות שקבצי המערכת(כולם או חלקם) לא יהיו בתקיה הראשית של הDOK אלה בתקיה שאני יצור? ככה שהוא יהיה מסודר יותר....

יש אפשרות כזאת אני ישמח לשמוע

תודה מראש

אם זה לא הפורום המתאים תעבירו בבקשה...

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/10/2009 - 16:23
נושא ההודעה: Re: הפעלת LIVE CD דרך DOK(לא מהתקיה הראשית שלו)

yakir8 :
שלום

אני רוצה ליצור DOK שבו תהייה מערכת לינוקס ככה שאם המערכת שלי לא תעלה בכלל אני יכול לגבות את המידע שלי דרך הDOK עכשיו אני הצלחתי להפעיל מערכת דרך הDOK(מפה http://www.pendrivelinux.com/usb-ubuntu-904-persistent-install-windows/)
עכשיו השאלה שלי אם יש אפשרות שקבצי המערכת(כולם או חלקם) לא יהיו בתקיה הראשית של הDOK אלה בתקיה שאני יצור? ככה שהוא יהיה מסודר יותר....

יש אפשרות כזאת אני ישמח לשמוע

תודה מראש

אם זה לא הפורום המתאים תעבירו בבקשה...

קודם כל: זה ממש לא הפורום המתאים.
שנית, אם אתה מתקין את הLiveCD מתוך לינוקס, אתה יכול לחלק את הDOK לשתי מחיצות: מחיצת EXT4 (או EXT3) אחת בשביל קבצי המערכת, ומחיצת NTFS או FAT בשביל איכסון קבצים שלך. כשתפתח את הDOK בWindows לא תראה בכלל את מחיצת הLIVE CD.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. yakir8
  2. אורח