ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
MBDלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 27/09/2004 · הודעות: 4161 ·

הודעה פורסם: 30/11/2009 - 17:22
נושא ההודעה: לחובבי הפרטיות - רב-קו אנונימי

לפני כשנה החלה יוזמה של מס' חברות תחבורה ציבורית, בשיתוף משרד התחבורה, להנפקת כרטיסי נסיעה חכמים לתחבורה ציבורית. הבעיה בכרטיס שהוא מונפק בצורה אישית (כביכול למטרות "ביטוח" שלו במקרה של אובדן), מה שמאפשר מעקב מדויק ביותר אחר הנסיעות של המחזיק בו. הכרטיס משווק עם הבטחות להנחות מסוגים שונים, בעמדות מיוחדות שמוקמו בתחנות מרכזיות ותחנות רכבת ברחבי הארץ.
בכל פעם שיצא לי לעבור ליד עמדה כזו, הציעו לי לקבל את הכרטיס - בחינם. כבר בפעם הראשונה, שהבנתי שהדבר כרוך במסירת פרטים אישיים, סירבתי. לאחר מספר חודשים, שמעתי שמועה שניתן להנפיק את הכרטיס בצורה אנונימית. פניתי לנציג, והוא טען שאולי ניתן להנפיק כרטיס כזה במרכז הראשי, אבל בטח לא בתחנות המרכזיות. פעמים רבות אח"כ כשפנו אלי הנציגים, ביקשתי כרטיס אנונימי, והוסבר לי שאין חיה כזו. אני כבר התייאשתי מהנושא, והתחלתי לנפנף את הנציגים. היום, במקרה, ניגש אלי נציג כזה. בשונה מהרגלי, הסברתי לו שאני לא מעוניין בכרטיס, כי הפרטיות שלי חשובה לי, ואמרתי לו שאם היתה אפשרות לקבל כרטיס אנונימי הייתי לוקח בשמחה. להפתעתי הרבה, הוא אמר שיש אפשרות כזו, אבל אז בלה בלה בלה (הפסקתי להקשיב בשלב הזה, אבל שמעתי משהו על אבדן של הטבות מסוימות). תוך 2 דקות - והיה בידי כרטיס חכם רב-קו, אנונימי לחלוטין ! בלי שסיפקתי שום מידע על זהותי !

בקיצור, כל מי שנוסע בתחבורה ציבורית, כדאי שיכיר את האפשרות הזו. תתעקשו - בסוף תקבלו...

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
Yotambלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/01/2007 · הודעות: 1598 ·

הודעה פורסם: 30/11/2009 - 17:36
נושא ההודעה:

חבל שלא שאלת אותי.. (;
הייתי אומר לך כבר לפני שנה שיש כזה דבר, ואיך להשיג אותו.

חזרה לתוכן הדיון
שולהלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 24/08/2009 · הודעות: 5 ·

הודעה פורסם: 30/11/2009 - 17:45
נושא ההודעה:

Tudmotu :
חבל שלא שאלת אותי.. (;
הייתי אומר לך כבר לפני שנה שיש כזה דבר, ואיך להשיג אותו.

אז איך? פשוט לבקש? לדרוש?
או שצריך להגיד נוהל פתיחה באש וסיסמה?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
meoreroלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 22/04/2003 · הודעות: 686 · מיקום: גוש דן, ירושלים

הודעה פורסם: 30/11/2009 - 17:48
נושא ההודעה: וזה בלי תמונה?

חסרות התחבורה הציבורית האלו ... מונופול.

וזה בלי תמונה? (כלומר הכרטיס)?

ובקיצור... איפה?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 30/11/2009 - 17:55
נושא ההודעה:

בלי DNA
בלי ט.א.
בלי תמונה
בלי ת.ז.
בלי שם
בלי כתובת

בלי שום כלום...

אני מניח שפשוט צריך לדרוש את זה מהנציגים בעמדה. אולי - לחפש עמדה אחרת, או לפנות למרכז הארצי...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/11/2009 - 20:24
נושא ההודעה: הטרנד החדש: אנונימיות עולה (יותר) כסף.

MBD :
בלי DNA
בלי ט.א.
בלי תמונה
בלי ת.ז.
בלי שם
בלי כתובת

בלי שום כלום...

אני מניח שפשוט צריך לדרוש את זה מהנציגים בעמדה. אולי - לחפש עמדה אחרת, או לפנות למרכז הארצי...

ההדגשה שלי: גם בלי הנחות. לפחות לפי הבנת הנקרא שלי את http://dan.co.il/template/default.asp?catId=84

בעמוד האינטרנט שצינתי יש הרבה מידע. גם כתובות מלאות לאזורים שבהן דן פעילה.

חזרה לתוכן הדיון
kaplanלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 27/01/2003 · הודעות: 844 ·

הודעה פורסם: 30/11/2009 - 20:27
נושא ההודעה: Re: וזה בלי תמונה?

meorero :
חסרות התחבורה הציבורית האלו ... מונופול.

וזה בלי תמונה? (כלומר הכרטיס)?

ובקיצור... איפה?

שמתי מדבקה של FF בתור תמונה, זה מאפשר לי לזהות את הכרטיס במקרה ויש בעיה.
זה מספיק אנונימי בשבילי (:

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 30/11/2009 - 20:56
נושא ההודעה: Re: הטרנד החדש: אנונימיות עולה (יותר) כסף.

Anonymous :

ההדגשה שלי: גם בלי הנחות. לפחות לפי הבנת הנקרא שלי את http://dan.co.il/template/default.asp?catId=84

אז אולי כדאי שתעבוד על הבנת הנקרא. ממה שאני קראתי, אין את העניין של ביטוח (מחיר מתבקש), וממה שהנציג אמר, אין חופשי חודשי וכרטיס סטודנט. שאר ההנחות כן אמורות להיות קיימות (לפחות הבסיסיות, כמו כרטיסיות וה-20% הגלובלי), גם לפי הנציג, וגם כי אין סתירה לזה באתר.

חזרה לתוכן הדיון
Yotambלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/01/2007 · הודעות: 1598 ·

הודעה פורסם: 30/11/2009 - 22:54
נושא ההודעה:

כנראה שכיום זה כבר מפורסם ברבים..
לפני שנה, עד כמה שידוע לי, היית צריך לגשת למשרדים הראשיים שלהם ולבקש הנפקה של כרטיס אנונימי מסיבה כזו או אחרת (לא נראה לי שזה באמת היה עקרוני למה).
אני יודע שבתחנה המרכזית של פ"ת היה ניתן לעשות זאת.

אולי היום ניתן לעשות את זה גם אצל הנציגים המעצבנים האלה, אבל זה ממש אין לי מושג.

חזרה לתוכן הדיון
נומומואורח · ·

הודעה פורסם: 26/01/2010 - 22:44
נושא ההודעה: איך משיגים את זה????

ניסיתי עשרות פעמים להשיג אנונימי ולא הצלחתי. אמרו לי שישנה הנחייה של משרד התחבורה לא לספק. כנראה שהיום כבר לא מוכנים לספק וזה מאוד מדאיג אותי. לגביכם, כנראה שאתם מחזיקים במשהו יקר ערך כי היום בפירוש לא ניתן להשיג כזה. בדוק בשטח

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/01/2010 - 10:58
נושא ההודעה:

נומומו‏: אני לא יודע היכן ביקשתה, אבל רק בשבוע שעבר עברתי בתחנה המרכזית החדשה בת"א, ביקשתי כרטיס אנונימי וקיבלתי ללא התנגדות.
אומנם הוסבר לי פעמיים שהוא יהיה ללא ביטוח ולכן אם אעבד אותו כל הכסף שלי ילך, אבל עדיין תוך כ-5 דקות הכרטיס היה בידי.

גם לא נשאלתי מדועה אני רוצה כזה.

אגב, לפני איזה חודש נסעתי באוטובוס של דן ושמעתי שיחה בין הנהג למוקד תמיכה טכנית.
הייתה לו איזו בעיה להטעין כרטיס לנוסע.

מסתבר, שכל הקופות של האוטובוסים (לפחות דן וקווים) מתקשרות למוקד בזמן אמת (כנראה ע"ג איזו תשתית סלולרית) והמוקדן יכול לראות את מצב הקופה בזמן אמת.

זה אומר שהמעקב אפשרי לא רק בדיעבד, אלה ממש ניתן לדעת על איזה אוטובוס וליד איזו תחנה אתה נמצא בכל רגע אם השתמשתה בכרטיס הכולל פרטי זהות.

--לב

חזרה לתוכן הדיון
mlלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 19/07/2003 · הודעות: 299 · מיקום: Police room 619

הודעה פורסם: 27/01/2010 - 14:24
נושא ההודעה:

אני לא עובד בדן אבל...

באוטוסוסים של דן מותקנות שתי מערכות שאינן קשורות זו בזו. מערכת אחת זה מערכת מבוססת GPS שמותקנת בתוך הקופסא שמנפיקה את הכרטיסים ושמחייבת את הרב קן. לכל אוטובוס יש מספר פנימי בן 4 ספרות וכן מספר רשוי של מדינת ישראל. הנהג מקבל כל בוקר את תוכנית הקו שלו כאשר התוכנית מוזנת מראש לקיוסק הככרטיסים. מרגע התנעת האוטובוס הוא שולח נתוני מיקום דרך ה GPS ואלה מופיעים על מפה במחשב של מרכז השליטה בדן. במהלך הנסיעה ועם המעבר בין האזורים השונים ה GPS משנה את מחיר הכרטיסים למשל: אוטובוס בקו 149 (נוסע מכ"ס לת"א) לאחר חציית צומת גלילות מאפס ה GPS את קיוסק הכרטיסים והנהג יכול למכור רק כרטיס עירוני (או לחייב רו קו) שעלותו כ 5.50 שקלים. וכך הלאה. בנוסף לזה כאשר ישנה בעייה בנתיב הנסיעה של האוטובוס הנהג מעודכן טלפונית או על ידי משלח שנמצא בקצוות הקוי וגם ה GPS שלו מעודכן. למשל: יצא לי לסוע באותו קו כאשר חלק מרחוב אבן גבירול היה חסום. הנהג הסיט את האוטובוס לרחוב פרישמן ומשם לאלנבי כאשר ה GPS עודכן בהתאם עוד לפני ההגעה לפרישמן.

מערכת נוספת שיש באוטובוסים האלה היא מערכת טלמטריה שיחד עם נתוני ה GPS משדרת למרכז של דן נתונים כמו מהירות נסיעה, לחץ שמן מנוע, וחום מנוע. המערכת הזו מבוססת על תשדורות דרך אחת מחברות הסללור (לא יודע איזו בדיוק) וגם הם מודבקים למפת הנסיעה של האוטובוס במרכז השליטה. המערכת הזו מאוד מוגבלת ביכולות הטלמטריה שלה משום שחברת MAN שומרת את תקשורת הנתונים של מחשבי האוטובוס (ויש כמה עשרות כאלה) לעצמה כמערכת קנינית.

בחברה המתחרה: אגד מתבצע ,כבר קרוב לשנה, ניסוי שבו באוטובוס מוטמעת מערכת טלמטריה שמוסרת מידע מלא ועדכני על כל מכלולי התנע של האוטובוס כולל נתוני מיקום. המידע הזה משודר מהאוטובוס ללוין (אם אינני טועה באמצעות לוייני עמוס) ומועבר למרכז שליטה של אגד. הנסוי הזה כולל את האוטובוסים של מרצדס דאף וכמה של וולבו ונעשה בשת"פ עם היצרנים. בחברה הזו עדיין אין מערכת כרטוס בסגנון רב קו אבל אמורה להתחיל להכנס אחרי אפריל 2010 אז אגד מוסרת את קבוצת קווי השרון לחברה אחרת.

תקשורת הנתונים במחשבי האוטוסים/משאיות פרטיים איננה מבוססת tcpqip אלא תקשורת בתצורת canbus שהיא ,בעצם, משהו כמו המודמים של המאה הקודמת. התקשורת הזו מהירה מאוד וצורכת מעט מאוד משאבים. גם התקשורת בין תחנת החלל (הרוסית/אמרקאית) לבין מרכזי החלל בביקון ובמרכז החלל ע"ש קדי מבוססת canbus.
את פרוטוקול התקשורת הזה פתחו ביחד חברת bosh הגרמנית וחברת Microsoft. הפרוטוקול עצמו ,למיטב ידעתי, איננו קיניני אבל המידע העובר בתוכו קיניני בעליל וכל יצרן שומר את המידע לעצמו ואפילו בין מודלים שונים ,של אותו יצרן, יש שינויים במידע ובחבילותל התוכנה שמותקנות בכלי הרכב.

ניסוי יותר מעניין מבצעת חברת תעבורה במשאיות שלה (תעבורה היא הנציגה של חברת DAF בישראל) שם המערכות הטלמטריות מחוברות לכל מכלולי הרכב כולל צמיגים וצירי הגלגלים כך שבנוסף למידע על מצב המנוע, מהירות נסיעה ומיקום יש גם מידע על לחצי אוויר בגלגלים, משקל על כל גלגל(= למשל:המשקל המיירבי המותר לכל צמיג הוא עד 4000 ק"ג, לכל ציר עד 13000 ק"ג וכו) משקל על כל סמ"ר כביש וכמובן משקלו המלא של כלי התחבורה. במידע ,במקרה הזה, עובר ממחשבי הרכב למחשב מרכזי שהוא מחובר ללוין שמעביר את הנתונים למרכז השליטה של תעבורה באוכה העיר לוד.

HIH
מנחם.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
נומומואורח · ·

הודעה פורסם: 27/01/2010 - 15:34
נושא ההודעה: מעניין מה שאתם אומרים

בן, אם אתה אומר שקיבלת אנונימי בלי בעיות אז זה ממש מפתיע אותי, כי יש לי תיעוד ארוך של המאמצים שלי בשבועות האחרונים להשיג כזה בנקודות ההנפקה השונות בתל אביב, ללא הצלחה כמובן. איפה בדיוק בתחנה המרכזית?אצל אנשי המכירות הרגילים בעמדות, או בשירות הלקוחות של הרב קו (האיש בתוך הקופסא העונה לשם אילן)? לי הוא סיפר במשך חודש שיש "תקלה" במחשב. אני אסע לתחנה המרכזית שוב לבדוק את האפשרות ואעדכן. בעניין החיבור הלוויני של האוטובוסים למוקד זה ממש מזעזע. אנשים במדינה הזו מובלים כצאן לטבח ואין מחאה. זה מחוף ברמה של המאגר הביומטרי רק שכאן מדובר בנוסעי תחבורה ציבורית שהם כנראה פחות מודעים לפרטיות. מקומם

חזרה לתוכן הדיון
נומומואורח · ·

הודעה פורסם: 27/01/2010 - 15:37
נושא ההודעה: כתבתי בן = התכוונתי ללב. טעות שלי

Surprised

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/01/2010 - 17:24
נושא ההודעה:

Here in France we have this electronic card for many years and no one think about privacy problem Think

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/01/2010 - 17:34
נושא ההודעה:

עמדות ההנפקה בקומה 7.
ליד הכניסה היכן שעוצרים הקווים הפנים-עירוניים. העמדות מקרטון שהוקמו במוחד למען החלוקה.

--לב.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/01/2010 - 17:36
נושא ההודעה:

כמעת שכחתי: כרטיס אנונימי אינו מאפשר טעינה של חופשי חודשי או כרטיס סטודנט, דברים שגם בעבר דרשו הזדהות.
אולי אם תציין שכל מה שמעניין אותך זו כרטיסייה רגילה או סתם נסיעות בודדות, אולי יעבוד לך.
(ציינתי שאני לא מעוניין בחופשי חודשי וכאלה).

--לב

חזרה לתוכן הדיון
nadavvinלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/12/2003 · הודעות: 7066 ·

הודעה פורסם: 29/01/2010 - 11:09
נושא ההודעה:

Anonymous :
כמעת שכחתי: כרטיס אנונימי אינו מאפשר טעינה של חופשי חודשי או כרטיס סטודנט, דברים שגם בעבר דרשו הזדהות.
אולי אם תציין שכל מה שמעניין אותך זו כרטיסייה רגילה או סתם נסיעות בודדות, אולי יעבוד לך.
(ציינתי שאני לא מעוניין בחופשי חודשי וכאלה).

--לב

בעבר נדרשתי רק למלות פרטים על הכרטיס, ולא היה מאגר מרכזי שרשום שקניתי את הכרטיס...

ברוב המקרים למעט פעמיים לא מיליתי בכלל את הפרטים על הרטיס אלא שממש אמרו לי.

בלי חופשי חודשי מה זה עוזר כרטיס אנונימי?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 29/01/2010 - 17:52
נושא ההודעה:

nadavvin :

בלי חופשי חודשי מה זה עוזר כרטיס אנונימי?

יש הרבה סוגי הנחות, למשל כרטיסיה. וגם בלי הנחות, עצם העובדה שלא צריך כל פעם להסתבך עם כסף קטן ועודף.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/01/2010 - 19:49
נושא ההודעה:

ראשית, שכחתי להודות לפותח השרשור:
זמן רב נמנעתי מלהוציא כרטיס כזה היות והאנשים בעמדות לא מנדבים מידע לגבי האפשרות האנונימית.
רק אחרי שראיתי את השרשור הזה וקראתי את הפרטים ידעתי מה לדרוש.

לעניין הנחות:
אני נוהג לרכוש כרטיסיות של 10 נסיעות. כרטייה כזו עולה בערך 10 ש"ח פחות מ-10 כרטיסים בודדים (לפחות בקוד נסיע 1).
לפי מה שקראתי, גם מילוי "סכום מצטבר" כלומר תשלום פר נסיעה דרך הכרטיס החכם מזכה ב-10% הנחה.

כמובן שזה טוב רק למי שמשתמש בתחבורה ציבורית לאתים תכופות יחסית, מי שנהג לשלם פר כרטיס כי הוא נוסעה פעם בה אין לו שום צורך בזה..

ונקודה מעניינת:
יצא לי לעבור בתחנה מרכזית בת"א שוב פעם בשעות הערב.
אני לא יודע מה גרם לכך, אבל היה תור כ"כ גדול לדוכני ההנפקה שכמעת אי אפשר היה לעבור שם.
הניחוש שלי הוא שסוף החודש והפסקת השיווק של חופשי-חודשי רגיל גרמו להסתערות...

--לב

חזרה לתוכן הדיון
נומומואורח · ·

הודעה פורסם: 01/02/2010 - 15:52
נושא ההודעה: מסקנות ורשמים מהביקור בתחנה מרכזית

אז קודם כל עדכון: לפני שבועות אחדים שלחתי מכתב תלונה חריף עם העתקים לכל מיני שרים וארגוני זכויות, על העוול והחדירה לפרטיות שנגרם לצרכנים ע"י חברות האוטובוסים שמשתמשות בכרטיס הרב קו. לפני שליחת המכתב אף אחד לא היה מוכן לנפק לי כרטיס אנונימי. כמה ימים אחרי, ראו זה פלא, קיבלתי כרטיס אנונימי של דן ללא בעיות מיוחדות (לא יודע אם זה קשור למכתב ששלחתי, אבל אני רוצה להאמין). הבעייה היא 1) התור לעמדות ההנפקה הוא פשוט לא הגיוני. עומדים שעתיים לקבל כרטיס. 2) הכרטיס לא עבד כבר בפעם הראשונה שהבאתי אותו לנהג להטעין. חזרתי שוב לעמדות ההנפקה (שוב שעתיים) ואז הסתבר לי שהכרטיס הזה טוב רק לדן ולא לחברות האחרות (אני מחליף אוטובוסים גם לחברת וואוליה). כלומר, אם אני רוצה רב קו אנונימי אני צריך לעשות אצל כל חברה בנפרד (מגוחך!!! Evil or Very Mad מה גם שחברת וואוליה בוודאות לא מנפקת כרטיסים אנונימיים.

לסיכום, כל עניין הרב קו הוא בזיון אחד גדול ולדעתי יש כאן עילה לתביעה ייצוגית נגד החברות ומשרד התחבורה

חזרה לתוכן הדיון
אורח אאורח · ·

הודעה פורסם: 21/02/2010 - 23:36
נושא ההודעה: רב קו אנונימי

איפה ניתן למצוא חוק של רב קו והתיחסות בחוק לגבי כרטיס אנונימי?
חברות אוטובוסים מחתימים אנשים על טפסים שמאפשרים להם לעשות שימוש רב במידע.
ראו לינק
http://www.egged-taavura.co.il/newsEvents/%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%95%D7%9D_%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%9F_%D7%9C%D7%94%D7%A0%D7%A4%D7%99%D7%A7_%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1_%D7%A8%D7%91_%D7%A7%D7%95_%D7%91%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94.aspx
לפתוח טופס הבקשה

למי ניתן לפנות כדי לקבל תשובות?

חזרה לתוכן הדיון
אורח לרגעאורח · ·

הודעה פורסם: 22/02/2010 - 00:26
נושא ההודעה: לאורח מעלי: האם בעמוד 2 של טופס הבקשה אין התיחסות לשאלותיך?

אורח א :
ראו לינק
http://www.egged-taavura.co.il/newsEvents/%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%95%D7%9D_%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%9F_%D7%9C%D7%94%D7%A0%D7%A4%D7%99%D7%A7_%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1_%D7%A8%D7%91_%D7%A7%D7%95_%D7%91%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94.aspx
לפתוח טופס הבקשה

אני לא משפטן, לא בקשתי כרטיס כזה, לא התעמקתי, יתכן שאני מתקשה בהבנת הנקרא, וכיוצא באלו הסתיגויות.
האם בעמוד השני של טופס הבקשה שהראית לא רשום שההסכמה אינה מהוה תנאי להנפקה? האם לא רשומות שם כתובות אליהן ניתן לפנות?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 22/02/2010 - 01:25
נושא ההודעה:

אולי כוון להתחיל ממנו - הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע במשרד המשפטים, שאחראית על נושא מאגרי המידע.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/02/2010 - 12:09
נושא ההודעה: עשיתי רב קו אנונימי בקניון הגדול בפתח תקווה (של דן)

לא היו יותר מדי בעיות, הם רק היו צריכים להדליק את המחשב של האנונימי, הוא עלה לי 10 ש"ח, גם לכם לקחו כסף עליו?!
הטענתי אותו גם בדן וגם בקווים, בינתיים ניסיתי אותו רק בקווים ועבד בסדר גמור.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 24/02/2010 - 21:12
נושא ההודעה:

אני קיבלתי בחינם

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 04/03/2010 - 19:16
נושא ההודעה: Re: לאורח מעלי: האם בעמוד 2 של טופס הבקשה אין התיחסות לשאלות

אורח לרגע :
אורח א :
ראו לינק
לפתוח טופס הבקשה

אני לא משפטן, לא בקשתי כרטיס כזה, לא התעמקתי, יתכן שאני מתקשה בהבנת הנקרא, וכיוצא באלו הסתיגויות.
האם בעמוד השני של טופס הבקשה שהראית לא רשום שההסכמה אינה מהוה תנאי להנפקה? האם לא רשומות שם כתובות אליהן ניתן לפנות?

העמוד השני של הטופס הוא להסכמה נפרדת לשימוש במידע לצרכי שוויק וכו'.
בעמוד הראשון יש כמה שורות על שימוש שלא נראה שהן אופציונליות בכלל. חוצפה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח לרגעאורח · ·

הודעה פורסם: 05/03/2010 - 01:47
נושא ההודעה: איזון בין הפרט והכלל

Anonymous :
אורח לרגע :
אורח א :
ראו לינק
לפתוח טופס הבקשה

"אדם, מלה ששכחתי, ודין" וארגונים דומים? חברי כנסת? נדמה לי שהבעיה מתחילה מהאיזון בין:
1. פרטיות.
2. יעילות של משאבים ציבוריים.
3. האמצעים לקדם מטרות של הציבור.
4. הסמכות לקבוע מטרות של הציבור.

חזרה לתוכן הדיון
יוס גרינבאוםאורח · ·

הודעה פורסם: 09/03/2010 - 14:59
נושא ההודעה: Re: איזון בין הפרט והכלל

אורח לרגע :
Anonymous :
אורח לרגע :
אורח א :
ראו לינק
לפתוח טופס הבקשה

"אדם, מלה ששכחתי, ודין" וארגונים דומים? חברי כנסת? נדמה לי שהבעיה מתחילה מהאיזון בין:
1. פרטיות.
2. יעילות של משאבים ציבוריים.
3. האמצעים לקדם מטרות של הציבור.
4. הסמכות לקבוע מטרות של הציבור.

נראה לי שהמילה ששכחת היא "טבע". אני לא חושב שזה יהיה רלוונטי לתחום העיסוק שלהם.

חזרה לתוכן הדיון
gal_gaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 10/03/2002 · הודעות: 767 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 07/07/2010 - 13:25
נושא ההודעה:

כתבה על נער בן 17 שהצליח לשלוף\לשנות נתונים מהכרטיס:
http://it.themarker.com/tmit/article/11459

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל: