ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/11/2010 - 09:14
נושא ההודעה: איך משתמשים ב network adapter ב- vrtualbox

אני מפעיל מכונה וירטואלית ויש לי אינטרפיס 0vboxnet איך אני הופך את זה למכונה שיושבת כאילו פיזית בתוך ה- lan עם IP מתאים שמתקבל ב- dhcp ?

אני רוצה שהמכונה הוירטאלית תיהיה חלק מה- LAN אבל אם אני בוחר vboxnet ב- settings אני לא יכול לעשות ping מהמכונה החוצה למרות שאני יכול לעשות ping למכונה. אם אני בוחר NAT אני יכול לעשות ping מהמכונה החוצה אבל אני לא יכול לעשות ping למכונה. גם ה- IP שהוא נותן אם אני בוחר באינטרפייס הווירטואלי הוא של אותו אינטרפייס ולא של חלק המרשת (כלומר לא 192.168.1. אלא משוה כמו 192.168.56.1).

קוד:

vboxnet0  Link encap:Ethernet  HWaddr 0a:00:27:00:00:00 
          inet addr:192.168.56.1  Bcast:192.168.56.255  Mask:255.255.255.0

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/11/2010 - 13:57
נושא ההודעה:

in the setting of the Virtual machine ->network make sure the interface is set to Bridged .

This will allow a pass-through connection and will be assigned an IP from the local DHCP .

Assaf

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/11/2010 - 16:35
נושא ההודעה:

Anonymous :
in the setting of the Virtual machine ->network make sure the interface is set to Bridged .

This will allow a pass-through connection and will be assigned an IP from the local DHCP .

Assaf

Thansk that does work as expected but what is the virtual interface is used for?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/11/2010 - 18:16
נושא ההודעה:

the vboxnet interface is the virtualization of your physical hardware to create the layer that is able to "patch" the functionality on the VM .

it is used with the "host_only" network selection - which i never used - so i can not give a sure answer

Assaf

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/11/2010 - 21:05
נושא ההודעה:

alright, thanks.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות