ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
לטאה ארורהאורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 01:56
נושא ההודעה: n9 וn950

באיחור ניכר נוקיה השיקה היום שני מכשירים מבוססי לינוקס.
אני אישית נרתע מנוקיה מאז שקפצו לזרועותיה של מייקרוסופט, אבל בכל זאת מדובר בחומרה מרשימה והפצה מבוססת רד האט...

http://news.pocket.co.il/content/viewnews.pl?id=EFplyVVkZFqOsOIhUz&tmpl=pkt7&style=pkt7

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 05:42
נושא ההודעה:

מי אידיוט מספיק לקנות מכשיר מתקדם ככל שיהיה, עם מערכת הפעלה שיצרנית הסלולרים העיקרית שעמדה מאחוריה (והיחידה?) הודיעה כבר שהיא זונחת אותה, שלא ברור כמה אפליקציות יפותחו עבורה אם בכלל, ושברור שזה ניסיון נואש לנקות את המחסנים ולגרד עוד כמה גרושים לטובת הקופה המתדלדלת של חברה שעתידה אולי מאחוריה?

וגם אם התירוץ הוא "גם מוקו היה מכשיר חד פעמי וכנ"ל n900 עם מאמו, ושניהם היו מכשירי לינוקס מוצלחים" לא הייתי קונה את זה בזכות מר שמועתי שטוען (ומר אלופ שכמובן מכחיש) שמייקרוסופט זוממת לקנות את נוקיה.

ונקנח בציטוט:

ציטוט:
המטרה היחידה של נוקיה עם ה-N9 כרגע, היא להמשיך להשאיר את הראש מעל המים, עד שתהיה לה אפשרות להשיק מכשירי ווינדוס פון, שהם העתיד מבחינתה.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000656353

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
פינגווין אדוםאורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 06:54
נושא ההודעה:

השאלה אילו אפליקציות יפותחו היא אכן חשובה, לגבי המשך העבודה על מערכת ההפעלה עצמה, הרי עדכון של טלפון הוא הרבה פחות נפוץ מעדכון דסקטופ (חוץ מהמקרה של מוקו, אולי) ולכן מה יש כרגע על המכשיר שאתה קונה הוא הרבה יותר חשוב מאשר מה יהיה העתיד שלו.

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6257 ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 07:43
נושא ההודעה:

פינגווין אדום :
השאלה אילו אפליקציות יפותחו היא אכן חשובה, לגבי המשך העבודה על מערכת ההפעלה עצמה, הרי עדכון של טלפון הוא הרבה פחות נפוץ מעדכון דסקטופ (חוץ מהמקרה של מוקו, אולי) ולכן מה יש כרגע על המכשיר שאתה קונה הוא הרבה יותר חשוב מאשר מה יהיה העתיד שלו.

אולי אצלך. אני מעדכן את הסלולרי שלי על בסיס שבועי:
http://download.cyanogenmod.com/?type=nightly&device=galaxysmtd\

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 08:18
נושא ההודעה:

המכשירים כוללים מערכת בשם "Meego-Hartman" שאינה Meego. יותר נכון לקרוא לה Maemo 6.

לפי מה שאני מבין, היא גם מבוססת, כמו Maemo5, על דביאן ולא על פדורה.

אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק.

חזרה לתוכן הדיון
ypלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/08/2007 · הודעות: 826 · מיקום: ירושלים

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 09:55
נושא ההודעה:

ב N900 אפשר להחליף לאנדרואיד (אולי גם בחדשים) ,בטלפונים אחרים שבאים עם אנדרואיד ,לא בטוח שזה כזה פשוט להחליף למשהו אחר אם בכלל..
אז למה לא?
ומזה הזעקה הזו "מיקרוסופט" כשמדברים בהווה על לינוקס ?
הפלאפונים של נוקיה גם מבחינה חומרתית,תמיד היתה משהו משובח (והמצלמה בראש התשבחות) ,חשוב לא?
וחוץ מכל זה נקודה למחשבה ,לי נראה ,שנוקיה היא היתה החלוצה לכל ה איפונים והאנדרואידים,אבל אין לי ממש הוכחה

גלוי נאות ...לי יש סמסונג Razz (זה רק בגלל שחברת התשקורת הכריחה אותי במבצע מטופש)

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 12:16
נושא ההודעה:

הצעקה "מיקרוסופט" היא בגלל שמדובר על נוקיה, שהצהירה לא מזמן על מעבר גורף ל־Windows Phone.

אבל כן: נראה שאפשר להתקין על הטלפונים הללו גם מיגו. אני מניח שבקרוב נראה עליהם גם התקנות של FreeRunner. זה יכול להיות מעניין.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 13:02
נושא ההודעה:

צפריר :
הצעקה "מיקרוסופט" היא בגלל שמדובר על נוקיה, שהצהירה לא מזמן על מעבר גורף ל־Windows Phone.

אבל כן: נראה שאפשר להתקין על הטלפונים הללו גם מיגו. אני מניח שבקרוב נראה עליהם גם התקנות של FreeRunner. זה יכול להיות מעניין.

FreeRunnder זה שם החומרה, לא התוכנה.
אולי התכוונת לSHR שהרבה התקינו ?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 13:14
נושא ההודעה:

yp :
ב N900 אפשר להחליף לאנדרואיד (אולי גם בחדשים) ,בטלפונים אחרים שבאים עם אנדרואיד ,לא בטוח שזה כזה פשוט להחליף למשהו אחר אם בכלל..
אז למה לא?
הפלאפונים של נוקיה גם מבחינה חומרתית,תמיד היתה משהו משובח (והמצלמה בראש התשבחות) ,חשוב לא?
וחוץ מכל זה נקודה למחשבה ,לי נראה ,שנוקיה היא היתה החלוצה לכל ה איפונים והאנדרואידים,אבל אין לי ממש הוכחה

גלוי נאות ...לי יש סמסונג Razz (זה רק בגלל שחברת התשקורת הכריחה אותי במבצע מטופש)

על חומרה, תוכנה, ומה שביניהן (היות ודיברת על החומרה המשובחת של נוקיה):
חבר1: אני המוח.
חבר 2: כן.
חבר 1: ואתה השרירים.
חבר 2: אכן.
חבר 1: זאת אומרת שאם ניפרד אני אהיה חלש... ואתה חמור.

או במילים אחרות, מה תעזור חומרה טובה עם תוכנה ללא עתיד שהולכת למות בקרוב ?
טלפון זה לא מחשב ביתי שאפשר להתקין עליו כל מיני דברים בדואל בוט. טלפון זה מכשיר (יקר!)שתרצה שיעבוד פיקס וכמו שצריך. זאת מהסיבה ששילמת על חומרה איכותית, ולכן תרצה שהתוכנה תנצל אותה כמו שצריך, וגם מן הסיבה שאתה לא יכול להרשות שהמכשיר ישאיר אותך מנותק או מוגבל בשגרת החיים והעבודה שלך. לכן, גם התקנת אנדרואיד על מכשיר כזה לא תהיה ממש אחד הדברים אם לא הההאאאא.

מעבר לכול חייבים להבין משהו. הפגיעה היא פגיעה בכול האנשים שהשקיעו מאמץ, זמן, וכסף בטכנולוגיות "העתיד" של נוקיה אשר ננטשו במהלך האחרון ונזרקון בפח. מפתחים ומשקיעים רבים איבדו את בטחונם בנוקיה וכנראה שלא רבים יתפתו להמשיך ולפתח עבור פלטפורמות שלה. הרפרטואר של מיקרוסופט בתחום גם כן לא ממש עוזר וקיימים פרויקטים רבים שמיקרוסופט הציגה אותם בתור הדבר הבא, אנשים השקיעו בהם כסף, מאמץ, וזמן, ובסופו של יום מיקרוסופט שילבה ידיים עם מישהו אחר ונטשה אותם לגורלם המר. (ע"ע ZUNE ו- WINDOWS MOBILE)

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 13:31
נושא ההודעה:

צודק: SHR .

חזרה לתוכן הדיון
Tudmotu Workאורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 14:57
נושא ההודעה:

מעבר לעובדה שמדובר במכשיר מפלצת (ג'יגה ראם? למחשב שלי יש ג'יגה ראם!), אתם שוכחים דברי אחד חשוב -
נוקיה הייתה שחקנית המשנה במיגו. היא הייתה ה"שותפה הסלולרית".
החברה האמיתית שעובדת מאחורי מיגו זו אינטל - ועם כל הכבוד לנוקיה ולחטיבת הסלולר שלה, מיגו זו בכלל מערכת הפעלה לטאבלטים, ושם, ככל הנראה, אינטל הולכת לשלוט.
הדבר האחרון שאפשר להגיד על אינטל זה שהיא "חברה קטנה". אינטל מפתחת את מיגו בכל הכוח ויש בזמן האחרון דיבורים על שיתופי פעולה עם סמסונג ושות'.

ובכל מקרה, לפי דעתי, אם מיגו דומה במשהו למאמו, אין ספק שזה הולך להיות הטלפון הטוב ביותר שייצא בשנתיים הקרובות. הN900 שלי כבר בן שנתיים, וחוץ מהמשקל שלו הוא עושה הכל ויותר. אין דבר אחד שאפשר לעשות באייפון/אנדרואיד שאי אפשר לעשות על הN900 מהרגע שהוא יצא.

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 15:34
נושא ההודעה:

צפריר :
המכשירים כוללים מערכת בשם "Meego-Hartman" שאינה Meego. יותר נכון לקרוא לה Maemo 6.

לפי מה שאני מבין, היא גם מבוססת, כמו Maemo5, על דביאן ולא על פדורה.

אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק.

Shocked Shocked Shocked

איזו חברה ברדקיסטית.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 17:24
נושא ההודעה:

Tudmotu Work :
אין דבר אחד שאפשר לעשות באייפון/אנדרואיד שאי אפשר לעשות על הN900 מהרגע שהוא יצא.

MMS?

Shazam?

SIM toolkit?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 17:47
נושא ההודעה:

Anonymous :
Tudmotu Work :
אין דבר אחד שאפשר לעשות באייפון/אנדרואיד שאי אפשר לעשות על הN900 מהרגע שהוא יצא.

MMS?

Shazam?

SIM toolkit?

MMS יש.
STK - צודק, זה אחד הפיצ'רים היחידים שחסרים בטלפון הזה. Smile
Shazam זו אפליקציה, ולכן אם המפתחים פיתחו אפליקציה למאמו אז היא קיימת, אם לא, אז לא.
אפשר להגיד את זה על כל אפליקציה שיש לאייפון.. אני יכול להגיד שחסרה לי היכולת להקליט את עצמי ושצפרדע תגיד את זה (כן, יש אפליקציה כזו שעולה כסף).

בכל אופן, ברגע שייצא מיגו 1.2 לסלולר (אמור להגיע בחודשים הקרובים) תהיה גם את האפשרות להריץ אפליקציות של אנדרואיד:
http://www.youtube.com/watch?v=mXWEyKjwk2g

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 20:19
נושא ההודעה:

MMS יש (עבור ערכים נמוכים של יש), אבל לא היה כש-N900 יצא, שזו היתה הטענה.

Shazam, כמו תוכנות רבות אחרות, היא דוגמה לכך שבין אלפי האפליקציות המיותרות של האנדרויד והאיפון, יש גם כמה שימושיות, כך שהזילזול בעושר האפליקציות הוא מוגזם.

למה זה כל כך קשה לתפוס?
לא יהיה meego שימושי ל-N900.

אפשר להריץ meego על N900, אבל מי שרוצה להריץ צריך לוותר על הרבה מאד תכונות של N900 למשל skype ו-GPS. גם עם תתוסף תמיכה בתכונה או שתיים, המצב הזה לא ישתנה.

בקשר לאנדרויד על מיגו: אולי זה יריץ חלק מהאפליקציות. אולי זה אפילו יריץ חלק מהן היטב. בנוסף, זה מוצר קנייני. אולי הם ימכרו את זה ללקוחות פרטיים, ואולי רק ליצרני מכשירים. ואולי הם יגלו שאים שוק ולא יפיצו את זה בכלל. ל-N900 זה בכל מקרה לא יהיה רלוונטי.

חזרה לתוכן הדיון
Yotambלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/01/2007 · הודעות: 1598 ·

הודעה פורסם: 22/06/2011 - 20:44
נושא ההודעה:

למה "ערכים נמוכים של יש"?
מה צריך יותר מלשלוח קבצי מולטימדיה?
בכל מקרה, יש לN900 המון יכולות שלא מומשו ע"י נוקיה ופותחו רק לאחר שחרורו ע"י הקהילה. כך למשל יכולות הTethering פותחו רק לאחר שחרורו אף על פי שהחומרה הייתה קיימת מראשיתו, אפליקציית הFM Transmitter - הגיעה רק לאחר שחרור הטלפון, אך המשדר היה קיים מלכתחילה. אפליקציית הUSB OTG מדגימה את ה"יכולות הנסתרות" של הN900 בצורה הכי טובה.. הN900 רק "חצי-תומך" בUSB OTG (ואני מזכיר לך שזה היה אי שם ב2009), ואת התמיכה החסרה הוסיפו ע"י שכבת תאימות כלשהי. זה מדגים את העובדה שהN900 מכיל בתוכו אינספור ניסויים שערכה נוקיה.

ולא רק שיהיה Meego לN900 - אלא שכל הפיתוח של Meego Handset UX מתבצע על הN900... חוצמזה שלאור העובדה שעל הN900 אפשר להתקין:
מאמו
אנדרואיד
WebOS
לינוקס על כל סוגיו
וכו'
אני מניח שגם את מיגו יהיה אפשר להתקין - גם אם לא באופן "רשמי".

עריכה:
בלי webos, מסתבר שרק את המשחקים של WebOS אפשר להריץ Razz

חזרה לתוכן הדיון
sijpלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/05/2004 · הודעות: 5544 · מיקום: ~

הודעה פורסם: 23/06/2011 - 10:38
נושא ההודעה:

yp :

אני דווקא לא חושב שהבעיה פה היא מיקרוסופט. לפחות בשבילי. אם היית אומר אפל או אפילו אנדרואיד במקום מיגו, הייתי מתאכזב באותה צורה.
חיכיתי ל־N9 במשך שנה, אבל כשהם הכריזו שהם הורגים את המכשיר הזה עוד לפני שהוא שוחרר (וכך אני רואה את זה), הבנתי שאני צריך לקנות אנדרואיד.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/06/2011 - 12:04
נושא ההודעה:

sijp :
yp :

אני דווקא לא חושב שהבעיה פה היא מיקרוסופט. לפחות בשבילי. אם היית אומר אפל או אפילו אנדרואיד במקום מיגו, הייתי מתאכזב באותה צורה.
חיכיתי ל־N9 במשך שנה, אבל כשהם הכריזו שהם הורגים את המכשיר הזה עוד לפני שהוא שוחרר (וכך אני רואה את זה), הבנתי שאני צריך לקנות אנדרואיד.

או לחכות למכשיר המיגו הבא Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/06/2011 - 13:17
נושא ההודעה:

Tudmotu :
למה "ערכים נמוכים של יש"?
מה צריך יותר מלשלוח קבצי מולטימדיה?

לקבל?
בצורה נוחה (משולבת בשאר הפעולות)?
אצל כל מפעיל?
בלי צורך לנתק את החיבור הרגיל לאינטרנט?
תמיכה בכל סוגי הקבצים שטלפון פשוט וזול מלפני 5 שנים תומך בהם?

ציטוט:

בכל מקרה, יש לN900 המון יכולות שלא מומשו ע"י נוקיה ופותחו רק לאחר שחרורו ע"י הקהילה. כך למשל יכולות הTethering פותחו רק לאחר שחרורו אף על פי שהחומרה הייתה קיימת מראשיתו, אפליקציית הFM Transmitter - הגיעה רק לאחר שחרור הטלפון, אך המשדר היה קיים מלכתחילה. אפליקציית הUSB OTG מדגימה את ה"יכולות הנסתרות" של הN900 בצורה הכי טובה.. הN900 רק "חצי-תומך"

אתה זוכר שכתבת: "אין דבר אחד שאפשר לעשות באייפון/אנדרואיד שאי אפשר לעשות על הN900 מהרגע שהוא יצא"?

ציטוט:
בUSB OTG (ואני מזכיר לך שזה היה אי שם ב2009), ואת התמיכה החסרה הוסיפו ע"י שכבת תאימות כלשהי. זה מדגים את העובדה שהN900 מכיל בתוכו אינספור ניסויים שערכה נוקיה.

לחבר שלי יש Samsung Galaxy S2, לי יש כבל USB OTG, חיברתי לצד אחד של הכבל התקן זיכרון נייד, לצד שני את ה-SGS2, והוא קרא את הקבצים. אתה רוצה להשוות את זה למה שצריך לעשות על ה-N900 כדי שיקרא את הקבצים?

ציטוט:
ולא רק שיהיה Meego לN900 - אלא שכל הפיתוח של Meego Handset UX מתבצע על הN900... חוצמזה שלאור העובדה שעל הN900 אפשר להתקין:
מאמו
אנדרואיד
WebOS
לינוקס על כל סוגיו
וכו'
אני מניח שגם את מיגו יהיה אפשר להתקין - גם אם לא באופן "רשמי".

ברור שאפשר להתקין את מיגו, כבר עכשיו. אבל אם אתה רוצה להשתמש בכל (או אפילו ברוב) התכונות של הטלפון, תאלץ להסתפק ב-maemo. לא אנדרויד, לא פדורה ולא מיגו תומכים במרבית התכונות שמבדילות בין N900 ל-Nokia 5110.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/06/2011 - 13:31
נושא ההודעה:

MMS -
כן, כן, כן, כן, כן, ויותר.

USB OTG -
אז בשביל להשתמש בUSB OTG על הN900 אתה צריך לעשות שני קליקים לפני כן ולהתקין אפליקציה קטנה.
להתקין את האפליקציה לוקח, במקרה שאתה ממש "משתמש פשוט", לא יותר מ10 דקות.
לחכות לGalaxy S2 היה לוקח לך שנתיים.
בנוסף - הN900 מאז ומעולם תמך בUSG OTG (הרי אף אחד לא הלחים את השבב הנחוץ לטלפון שלו), פשוט לא באופן רשמי. נוקיה לא שיחררו את המודולים שלו ולכן הקהילה יצרה שכבת תאימות עצמאית.

לגבי השמישות של מיגו -
אתה מתעלם ממה שאני כותב. לא כתבתי Meego 1.1.99, כתבתי MeeGo 1.2.
למיגו 1.2, ככל הנראה, יהיו יכולות טלפוניה. אני אישית לא ממש מרגיש צורך בשדרוג, כיוון שכפי שאמרתי כבר, מאמו מספק לי את כל מה שהאנדרואיד מספק לך.

ההבדל העיקרי שאני מרגיש בין מאמו לאנדרואיד, זה שמאמו זה באמת לינוקס בעוד אנדרואיד זה משהו קצת אחר.. לא ברור בדיוק מה, אבל זה לא מרגיש/מתנהג כמו לינוקס. מאמו זה לינוקס לטלפון הנייד שלי, וזהו. Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/06/2011 - 15:01
נושא ההודעה:

Anonymous :

USB OTG -
אז בשביל להשתמש בUSB OTG על הN900 אתה צריך לעשות שני קליקים לפני כן ולהתקין אפליקציה קטנה.

אם אתה לא יודע מה זה OTG, אז תשאל, או בדוק ב-wikipedia.

N900 לא תמך ב-OTG לא תומך ב-OTG ולא יתמוך ב-OTG.

ל-N900 יש תמיכה מסוימת ומוגבלת ב-USB host mode.

כמובן, בהתחשב בעיה הידועה של שקע ה-USB במכשיר, לא ברור לי איך אנשים בכלל מעיזים לנסות. אני יודע שאני חושב פעמיים לפני כל פעם שאני מחבר את המכשיר לטעינה או מנתק אותו.

חזרה לתוכן הדיון
ypלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/08/2007 · הודעות: 826 · מיקום: ירושלים

הודעה פורסם: 23/06/2011 - 15:59
נושא ההודעה:

ציטוט:
לחבר שלי יש Samsung Galaxy S2, לי יש כבל USB OTG, חיברתי לצד אחד של הכבל התקן זיכרון נייד, לצד שני את ה-SGS2, והוא קרא את הקבצים. אתה רוצה להשוות את זה למה שצריך לעשות על ה-N900 כדי שיקרא את הקבצים?

כדיי להשאר בפוקוס ,מה הטעם להשוות יכולות של 2011 ל יכולות של nכשיר מ 2009
צריך OVER-אמונה להאמין שנוקיה מוציאה מכשיר במגמת הרעבה ,רק בגלל ש-ב-צרתם ביום אידם זעקו "עננו אלהי מיקרוסופט עננו"

חזרה לתוכן הדיון
לטאה ארורהאורח · ·

הודעה פורסם: 23/06/2011 - 17:18
נושא ההודעה:

מסתבר שיש מי שמפתח כלי שיאפשר לאפליקציות אנדרואיד לרוץ על מיגו:
http://www.gsmarena.com/alien_dalvik_will_let_you_run_android_apps_on_the_nokia_n9-news-2813.php
כשחושבים על זה, למה לא - גם אנדרואיד הוא לינוקס "מלוכלך".

זה כבר מתחיל להשמע יותר טוב: גם המון אפליקציות של אנדרואיד, גם חומרה טובה של נוקיה וגם לינוקס אמיתי בכיס, פתוח ושאפשר לעשות לו מודים אינוספיים.
מה צריך יותר מזה

חזרה לתוכן הדיון
Yotambלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/01/2007 · הודעות: 1598 ·

הודעה פורסם: 23/06/2011 - 19:49
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :

USB OTG -

אם אתה לא יודע מה זה OTG, אז תשאל, או בדוק ב-wikipedia.

N900 לא תמך ב-OTG לא תומך ב-OTG ולא יתמוך ב-OTG.

ל-N900 יש תמיכה מסוימת ומוגבלת ב-USB host mode.

כמובן, בהתחשב בעיה הידועה של שקע ה-USB במכשיר, לא ברור לי איך אנשים בכלל מעיזים לנסות. אני יודע שאני חושב פעמיים לפני כל פעם שאני מחבר את המכשיר לטעינה או מנתק אותו.

אתה כאילו מנסה להתכחש בכוח לעובדה שמכשיר בן שנתיים מספק את כל היכולות שמכשיר שקנית עכשיו בכמעט 4000 שקל מספק.. לי יש את המכשיר כמעט מהרגע בו הוא יצא (חודשיים-שלושה אחרי, אולי), ומעולם לא היו לי בעיות עם שקע הUSB שלו. אין לי מושג מאיפה הבאת את השקר הזה..

העובדה העצובה של שוק הסלולר היא שמערכות ההפעלה לסלולר עומדות במקום כבר כמעט שנתיים, בלי שום שינוי/חידוש משמעותי.
הייתרונות היחידים של המכשירים החדשים על הN900 הינם חומרתיים.. ויש אנשים שיהיו מוכנים לשלם עוד 3000 שקל בשביל להחליף למכשיר חדש יותר עם חומרה "טובה" יותר שנותן להם את אותו הדבר.. אבל לי יש את הN900 כבר שנה וחצי+- והוא מרגיש לי יותר מתקדם מכל האנדרואידים שנגעתי בהם עד עכשיו (אני בכלל לא משווה את זה לאייפון).

חזרה לתוכן הדיון
dandunלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 10/08/2009 · הודעות: 71 ·

הודעה פורסם: 24/06/2011 - 17:14
נושא ההודעה:

האם לדעתכם יהיה ניתן להתקין שם DEBIAN עם XLDE כמו בנוקיה N900?

האם בכלל יהיה ניתן לקבל הרשאות ROOT?

האם הסוללה ניתנת להחלפה כמו ב-N900 או שהיא מובנית כמו ב- N8?

בתודה,

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 24/06/2011 - 17:20
נושא ההודעה:

ההתקנה שם היא ב־chroot. אני מניח שזה יהיה אפשרי גם בגרסה אחרת (וגם במיגו). אם מישהו יטרח להפוך את זה לפשוט: זה כבר סיפור אחר.

לקבל root: זה תנאי לדבר הקודם, כמובן.

חזרה לתוכן הדיון
CooL_SPoTלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/10/2002 · הודעות: 5323 ·

הודעה פורסם: 24/06/2011 - 20:20
נושא ההודעה:

מה שמעניין, אם מצליחים להמיר אפליקציות אנדרואיד למיגו, למה שלא יוכלו להמיר ללינוקס?! Smile
זה יכול להגדיל משמעותית את ספריית המשחקים והתוכנות של לינוקס

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
sijpלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/05/2004 · הודעות: 5544 · מיקום: ~

הודעה פורסם: 24/06/2011 - 20:38
נושא ההודעה:

CooL_SPoT :
מה שמעניין, אם מצליחים להמיר אפליקציות אנדרואיד למיגו, למה שלא יוכלו להמיר ללינוקס?! Smile
זה יכול להגדיל משמעותית את ספריית המשחקים והתוכנות של לינוקס

אני מניח שטכנית זה אפשרי. אבל לדעתי יש כמה בעיות:
1. המשחקים לא בהכרח בקוד פתוח.
2. צריך מישהו שיעשה את זה - כלומר בהנחה ומדובר בקוד פתוח מישהו שיתאים את המשחק או אם לא אז אינטרס כלכלי ליצרן המשחקים.
3. בדרך כלל ממשק המשתמש של המשחקים מניח שימוש בכלי קלט שיש לטלפונים סלולריים חכמים כלומר מסך מגע, שינוי ממשק כזה עשוי להיות משמעותי במקרים מסויימים ולא פשוט בכלל.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 24/06/2011 - 20:48
נושא ההודעה:

אם מה שמעניין אותך הוא מימוש מחדש של הממשקים של אנדרואיד לסביבה יותר לינוקסית:
http://www.icedrobot.org/

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל: