ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin

quick_link הרצאה של ריצ'ארד סטלמן

מעבר לעמוד 1, 2, 3  הבא
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
dandunלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 10/08/2009 · הודעות: 71 ·

הודעה פורסם: 22/07/2011 - 20:40
נושא ההודעה: הרצאה של ריצ'ארד סטלמן

הי חברה.

על פי אתר ה-FSF היתה אמורה ליהיות היום בצהריים הרצאה של סטולמן ביפו.

לצערי , ראיתי את ההודעה באתר רק לפני כ-10 דקות . אני מאוד אוהב את
ההרצאות שלו ולמדתי המון על חופש בכלל וחופש לגבי תכנה בפרט.

האם יש סיכוי שהוא יעשה עוד איזו הרצאה כאן?

בתודה,

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
nadavkavלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 09/08/2007 · הודעות: 84 ·

הודעה פורסם: 22/07/2011 - 22:25
נושא ההודעה: הקלטה של המפגש

http://www.ustream.tv/recorded/16167903

תהנו Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2011 - 22:58
נושא ההודעה:

סטולמן הוא אדם צבוע שהדבר היחיד שאפשר ללמוד ממנו הוא שמה שהוא מטיף ומה שהוא עושה הם 2 דברים שונים.

חזרה לתוכן הדיון
פינגווין אדוםאורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2011 - 23:58
נושא ההודעה:

ההרצאה שלו בחיפה, שאורגנה באופן שאינו מפר את החרם (ללא מעורבות של מוסדות ישראלים) היתה מעולה.

חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 00:22
נושא ההודעה: ואתה כותב תגובות בעילום שם

Anonymous :
סטולמן הוא אדם צבוע שהדבר היחיד שאפשר ללמוד ממנו הוא שמה שהוא מטיף ומה שהוא עושה הם 2 דברים שונים.

זה בטח גורם לך להרגיש גבר גבר ולמסר שלך לקבל משנה תוקף מהעובדה שאתה עומד מאחוריו בכזה אומץ.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 02:58
נושא ההודעה:

איבדתי הרבה מהכבוד שהיה לי כלפיו, קשה להעריך אדם שלא עומד אחרי עקרונותיו עקב מימון.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 03:27
נושא ההודעה: איזו הרצאה בחיפה?

פינגווין אדום :
ההרצאה שלו בחיפה, שאורגנה באופן שאינו מפר את החרם (ללא מעורבות של מוסדות ישראלים) היתה מעולה.

על מה אתה מדבר?

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 07:28
נושא ההודעה:

mksoft :
איבדתי הרבה מהכבוד שהיה לי כלפיו, קשה להעריך אדם שלא עומד אחרי עקרונותיו עקב מימון.

+1

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 13:42
נושא ההודעה: Re: ואתה כותב תגובות בעילום שם

רם און :
Anonymous :

זה בטח גורם לך להרגיש גבר גבר ולמסר שלך לקבל משנה תוקף מהעובדה שאתה עומד מאחוריו בכזה אומץ.

רם-און, העדר עכשיו המשיך הלאה, ואתה מסתרך מאחור. אנא תמשיך להתקדם.

אני הערכתי מאוד את סטולמן, עד אשר הוא מכר את נשמתו בעבור מימון. הוא כל הזמן מדבר על כך שכסף לא חשוב, ויותר חשוב החופש, והנה מה קרה ? הוא הלך איפה שיש מימון ולא איפה שיש חופש.

זה שכולם פועים ואומרים "כיבוש" "פוליטיקה" "ימין" "שמאל" וכו', לא מעניין אותי בכלל. מצידי כולם יכולים ללכת ל /dev/null.

אני לא יכול לתמוך במישהו שמכר את העקרונות שלו. הוא יכול להגיד מילים יפות אבל זה מה שהוא עשה בסופו של דבר, וכל ניסיון להצדיק את המעשה שלו רק מדגיש את הצביעות של הדבר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 13:46
נושא ההודעה:

פינגווין אדום :

מה למדת שם, איך להוליך שולל את הבריות?!

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 14:47
נושא ההודעה:

סטולמן הוא מרצה טוב. אני מניח שההרצאה עצמה הייתה טובה. אבל אני לא טרחתי להגיע אליה מכיוון שכל ההתנהגות של סטולמן עד אליה הראתה שלא אכפת לו מתוכנה חופשית בישראל, והוא לא מעוניין בעידוד ההידברות בין העמים.

התנאי המגוחך של "אין לו קשר עם מדינת ישראל" הבהיר לי סופית שההרצאה הזו תהיה בעיקרה הפגנה פוליטית (בהקשר של הסכסוך הישראלי - פלסטינאי) ולא עיסוק בתוכנה חופשית.

חזרה לתוכן הדיון
פינגווין אדוםאורח · ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 16:14
נושא ההודעה:

צפריר :
סטולמן הוא מרצה טוב. אני מניח שההרצאה עצמה הייתה טובה. אבל אני לא טרחתי להגיע אליה מכיוון שכל ההתנהגות של סטולמן עד אליה הראתה שלא אכפת לו מתוכנה חופשית בישראל, והוא לא מעוניין בעידוד ההידברות בין העמים.

התנאי המגוחך של "אין לו קשר עם מדינת ישראל" הבהיר לי סופית שההרצאה הזו תהיה בעיקרה הפגנה פוליטית (בהקשר של הסכסוך הישראלי - פלסטינאי) ולא עיסוק בתוכנה חופשית.

ראשית, הרצאה דווקא עסקה בתכנה חופשית (וגם בזכויות יוצרים והיתה מרתקת.

שנית, סטולמן הבהיר את עמדתו היטב והיא איננה שאלה של כסף - הוא לא תומכך במאה אחוז בחרם כפי שמוגדר על-ידי PACBI (אני דווקא כן, אם זה משנה למישהו) אבל בהנחה שהברירה היא לקיים אותו או לשבור אותו, הוא מעדיף לקיים אותו כדי לא לפגוע במאבק נגד הכיבוש. עמדה זו הובהרה כמה פעמים באמצעי תקשורת שונים וחבל שאנשים פה מסתמכים על ויינט ודומיה באותה התלהבות שאחרים מסתמכים על סקירות תכנה של ויינט.

שלישית, החרם כפי שמוגדר על-ידי PACBI אכן דורש לא להופיע בפני מוסד אקדמי ישראלי, אלו אותן דרישות שנעשה בהן שימוש בשעתו בחרם על דרום-אפריקה, אבל כמובן שעדיף לקדש את הא-פוליטיות שבמסגרתה ארגוני תוכנה חופשית נותנים את תמיכתם הלא-פוליטית לצבא הכיבוש ולתעמולת ה"דמוקרטיה" הישראלית.

רביעית, זה בסדר גמור שכל מי שעמדתו של סטולמן לא מוצאת חן בעיניו לא בא, זכותכם להחרים, החרמה היא לגיטימית....

חזרה לתוכן הדיון
Yotambלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/01/2007 · הודעות: 1598 ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 16:34
נושא ההודעה:

דעתי האישית היא שחרם הינו דבר לגיטימי, אך מזיק. גם אני מגיע מהשמאל הרדיקלי, וגם אני מתנגד לכיבוש, אבל אני חושב שדווקא חרם הוא הדרך של הצדקנים להגיד "אני מתנגד לכך, אבל אני גם לא מתכוון לעשות שום דבר בשביל לעזור".

מעבר לכך, אני חושב שיש פה חבר'ה שתופסים את החופש באופן שאינו אבסולוטי (כלומר, one way ticket). החופש, בין השאר, הוא החופש לאפשר לסטולמן לעשות את מה שהוא רוצה. אם הוא תומך בחרם, צריך להיות לו החופש לעשות זאת. אף אחד לא כפה עליו דבר - בסה"כ נאמר לו שארגון אשר מחרים את האקדמיה הישראלית, לא יממן את הנסיעות וההרצאות שלו בישראל. האם עמותת המקור הציעה לממן את ההרצאות בישראל, במקום? האם כל אותם "מאוכזבי סטולמן" היו מממנים הרצאות שלו בעזה? ברמאללה? אני לא בטוח. אולי חלקם כן, אבל אני גם די בטוח שרובם לא.

בקיצור, כל אחד פה מדבר מנק' המבט הסובייקטיבית שלו ואף אחד פה לא באמת פועל על פי הערכים המוצהרים שלו. ככה העולם עובד. אנחנו, בתור בני אדם, מנסים תמיד לגרום לאנשים שמקיפים אותנו להביט בנו בצורה מסויימת, אך לעיתים אנו עצמנו לא מסוגלים לפעול על פי אותה פרדיגמה אשר יצרנו.

חזרה לתוכן הדיון
kzamirלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 25/12/2004 · הודעות: 76 ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 16:47
נושא ההודעה:

אני לא החרמתי את סטולמן, אבל אני כבר לא מעוניין לשמוע אותו. שרשרת ההחלטות שלו במקרה האחרון מלמדות שהוא פחות חכם ממה שחשבתי, ולכן אדם שפחות מעניין לשמוע.

א. הוא החליט לקבל מימון מאירגון שהעיקרונות שלו כוללים התנגדות לחופש הדיבור והתנגדות לחופש ההדברות (ראה דף הבית של האירגון)
ב. בהתחלה הוא חשב שהאירגון יתעלם מעקרונות שלילת החופש ויתן לו לדבר באוניברסיטה (תל אביב), באירגון אמרו לא שאסור לדבר באוניברסיטה.
ג. אח"כ הוא חשב שהוא יוכל לדבר במכללה (שנקר), באירגון אמרו שאסור בכלל לדבר עם ישראלים.
ד. הוא הלך לדבר בתאטרון Smile

מעבר לסיפור המצחיק, שרשרת ההחלטות לא מעידה על רצינות בנושא חופש התוכנה וחופש בכלל.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 19:09
נושא ההודעה:

אין קשר בין נקודות מבט, שמאל ימין, מי לא הזמין או פוליטיקה בכלל.

אדם מוכר לעולם במשך שנים את חשיבות חופש המידע ללא תנאים - לא מדובר רק בתוכנה, לדוגמא ההתנגדות ל-DRM, שירותי ענן שמחזיקים מידע שבוי וכן הלאה.

ברגע שהוא בא במימון ארגון שמחרים מקורות מידע וידע הוא מכריז על עצמו כי העקרונות הנ"ל לא חשובים בתנאים מסויימים. המהלך הנכון היה לא להסכים לתנאים או לא להגיע כלל. אם הוא לא מבין זאת, אז הוא לא חכם במיוחד. ואם הוא מבין ובא בכל זאת, אז הוא צבוע.

עודף כבוד אליו לא נשאר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 19:47
23 נושא ההודעה:

זה נראה כמו יח"צ לתחילת העבודה על היפוקריסי מוד לאימאקס. תנו לו קצת קרדיט Silenced

חזרה לתוכן הדיון
Yotambלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/01/2007 · הודעות: 1598 ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 20:15
נושא ההודעה:

mksoft :

אדם מוכר לעולם במשך שנים את חשיבות חופש המידע ללא תנאים - לא מדובר רק בתוכנה, לדוגמא ההתנגדות ל-DRM, שירותי ענן שמחזיקים מידע שבוי וכן הלאה.

ברגע שהוא בא במימון ארגון שמחרים מקורות מידע וידע הוא מכריז על עצמו כי העקרונות הנ"ל לא חשובים בתנאים מסויימים. המהלך הנכון היה לא להסכים לתנאים או לא להגיע כלל. אם הוא לא מבין זאת, אז הוא לא חכם במיוחד. ואם הוא מבין ובא בכל זאת, אז הוא צבוע.

עודף כבוד אליו לא נשאר.

לי זה דווקא נראה כמו סוג של תגובה הנובעת מתוך אמוציות אישיות, בפשטות - התאכזבת מכך שריצ'רד סטולמן החליט לשתף פעולה עם חרם על ישראל, ולכן אתה מנסה להלביש אותו באצטלה של "צביעות". אבל בפועל, החופש הוא החופש שלו לבחור מה הוא רוצה לעשות. גם לעשות חרם זה החופש שלו.

כפי שאמרתי כבר, אני לא מסכים עם הגישה הזו של החרמה, אני חושב שיש בה רק נזק, אבל אין לי ספק שזו זכותו של כל אדם לפעול כך. זה עולם חופשי.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 20:20
נושא ההודעה:

Tudmotu :
mksoft :

עודף כבוד אליו לא נשאר.

לי זה דווקא נראה כמו סוג של תגובה הנובעת מתוך אמוציות אישיות, בפשטות - התאכזבת מכך שריצ'רד סטולמן החליט לשתף פעולה עם חרם על ישראל, ולכן אתה מנסה להלביש אותו באצטלה של "צביעות". אבל בפועל, החופש הוא החופש שלו לבחור מה הוא רוצה לעשות. גם לעשות חרם זה החופש שלו.

כפי שאמרתי כבר, אני לא מסכים עם הגישה הזו של החרמה, אני חושב שיש בה רק נזק, אבל אין לי ספק שזו זכותו של כל אדם לפעול כך. זה עולם חופשי.

אני מסכים עם כל מה שכתבת, אבל זה נקודה שהפריעה לי בפוסט שלך, זה שיש לו זכות עקרונית לנהוג כפי שהוא רוצה, זה לא אומר שאנשים צריכים לקבל את זה. למעשים שלו יש השלכות (ובמקרה הזה אני גם מסכים איתו במאה אחוזים) ואנשים מסויימים יכולים להפסיק לחבב אותו כתוצאה מאותם מעשים.

העולם הזה חופשי, אבל החופש מגיע עם אחריות.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 20:21
נושא ההודעה:

אין שום קשר לאכזבה או אמוציה, רק מבט קר על המתרחש, לא משנה על מי ולמה החרם.

לא מדובר פה על חופש הביטוי או הבחירה אלא על חופש המידע - זה מה שבלב ה-GPL. כמו שלא מקובל ש-GPL ייעקף ע"י "הבנות" או drm בצורה חתימה על קוד או "חופש בחירה" אחר של יצרן, כך לא מקובל שיוגבל המידע.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/07/2011 - 20:37
נושא ההודעה:

להלן קישור לכתבה של עיתון הארץ (שלמיטב ידיעתי אינו נמנה עם חסידי הימין):
http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/free-software-campaigner-richard-stallman-cancels-israel-lectures-due-to-palestinian-pressure-1.364722

מהכתבה ניתן ללמוד את הדברים הבאים:
1. סטולמן לא החרים מיוזמתו את ישראל ומוסדותיה האקדמים. נהפוך הוא, הוא דווקא תאם הרצאות במספר קמפוסים.
2. סטולמן קיבל "הבהרות" שלא יקבל מימון לביקור שלו באזורנו אם לא יבטל את ההרצאות הנ"ל.
3. סטולמן אכן קיבל את ההנחיות הנ"ל ופעל על פיהם.

כל ההסברים המלומדים על העדפה פוליטית נופלים בעליל לאור האמור לעיל. מי שמחרים מטעמים אידיאולוגיים, לא מתאם הרצאות מראש. מי שמעלה בהסבריו את העניין הכספי, מודה למעשה כי מכר את עקרונותיו בעבור כסף. אפשר לשמוח על התוצאה ואפשר להצטער עליה אבל בואו נהיה ישרים ולא נשייך כאן אידיאולוגיה כשברור שהכסף דיבר כאן.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 02:48
נושא ההודעה:

שמאלנים!
אתם פה נאחזים בסולמן כדי להצדיק עצמכם, והוא בכלל לא אדם פוליטי, ובכלל, פוליטיקה זה לא העניין פה!
היהודי סטולמן הוא משענת קנה רצוץ, ובבוא היום יתקע גם לכם סכין בגב כפי שעשה זאת לבני עמו... ולעקרון החופש!

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 03:02
נושא ההודעה:

Tudmotu, בתשובה לשאלתך: כן, אני אישית (ואני לא הייתי היחיד) הצעתי להשתתף בהוצאות המימון שלו מכיסי הפרטי לאחר שהפרשה התפוצצה. אני מניח שאם היה על מה לדבר והיה חסר כסף היינו יכולים לגייס מימון גם מ"המקור". אני לא יודע בדיוק כמה אחרים הציעו את זה, מכיוון שסטולמן לא טרח להגיב להצעות הללו (לפחות לא משהו שאני קראתי).

באחת ההודעות ששלחתי אליו ביקשתי ממנו שכמחווה של רצון טוב הוא לפחות יודיע על מועד אחר של הרצאות שלו בארץ שיהיו חפות ממגבלות חרם. הוא לא טרח להגיב.

המסקנה שלי: ההמימון אינו הבעיה. ההאשמה של הפלסטינאים כאן בהכל היא התחמקות מצידו.

פינגווין אדום: איך אתה מעז לכתוב באתר שיש לו סיומת org.il ? זה לא מוסד ישראלי רשמי מדי בשבילך? הוא הרי הוסמך לכך מאיגוד האינטרנט הישראלי.

אני מקווה שאתה גם מחרים את כל אתרי המראה שיושבים על השרתים של איגוד האינטרנט הישראלי. או שאתה סתם מחרימן צעצוע?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 06:41
נושא ההודעה:

צפריר :
Tudmotu, בתשובה לשאלתך: כן, אני אישית (ואני לא הייתי היחיד) הצעתי להשתתף בהוצאות המימון שלו מכיסי הפרטי לאחר שהפרשה התפוצצה. אני מניח שאם היה על מה לדבר והיה חסר כסף היינו יכולים לגייס מימון גם מ"המקור". אני לא יודע בדיוק כמה אחרים הציעו את זה, מכיוון שסטולמן לא טרח להגיב להצעות הללו (לפחות לא משהו שאני קראתי).

באחת ההודעות ששלחתי אליו ביקשתי ממנו שכמחווה של רצון טוב הוא לפחות יודיע על מועד אחר של הרצאות שלו בארץ שיהיו חפות ממגבלות חרם. הוא לא טרח להגיב.

המסקנה שלי: ההמימון אינו הבעיה. ההאשמה של הפלסטינאים כאן בהכל היא התחמקות מצידו.

איך הגעת למסקנה הזו אם הוא כבר תיאם הרצאות בארץ? איך ציפית שהוא יתאם מחדש הרצאות לפני שהוא מסיים את המסע הנוכחי ורואה את הכסף? ברור שהכסף שיחק כאן וכדאי שתקרא את דבריו של האיש עצמו ותאמין לו לפני שאתה בונה כאן תיאוריות שמבוססות על קריאת מחשבות.
אם תחכה מספר חודשים ותציע לו מימון ישראלי, יש לך סיכוי טוב יותר לתגובה (ואפילו חיובית) ממנו.

חזרה לתוכן הדיון
פינגווין אדוםאורח · ·

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 08:07
נושא ההודעה:

צפריר :

פינגווין אדום: איך אתה מעז לכתוב באתר שיש לו סיומת org.il ? זה לא מוסד ישראלי רשמי מדי בשבילך? הוא הרי הוסמך לכך מאיגוד האינטרנט הישראלי.

אני מקווה שאתה גם מחרים את כל אתרי המראה שיושבים על השרתים של איגוד האינטרנט הישראלי. או שאתה סתם מחרימן צעצוע?

צפריר, מ.ש.ל. הסיבה לביטול ההרצאות איננה המימון אלא מוכנות של ריצ'רד סטולמן לשתף פעולה עם המאבק הפלסטיני להחרמת מוסדות האפרטהייד. לא צביעות ולא ניסיון להתחבא מאחורי א-פוליטיות, אלו שייכים כולם לצד אחד פה, סטולמן נקט עמדה והבהיר אותה (גם אם העיתונות סילפה אותה). אגב, אני לא מסכים לעמדתו וחושב שהיא נאיבית מאד, אבל זה עניין אחר.

לשאלתך, כן, אני מעז, אני גם מוכן לתת את פרטיי האישיים לאלו המעוניינים לתבוע אותי על פי החוק החדש והא-פוליטי.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 09:40
נושא ההודעה:

קראתי את תשובתו הלקונית והמתחמקת כאשר הוא פרסם אותה ושלח הודעת דואר לכולם שבה הוא כותב שזוהי תשובתו.

אני אמשיך לכתוב כאן תוכנה חופשית למרות ריצ'רד סטולמן. למדתי כבר שסטולמן יכול לעקם קצת את עקרונות התוכנה החופשית בצורה מוזרה מדי פעם (לדוגמה: דביאן אינה הפצה חופשית, ולעומת זאת, מסמך ברשיון GFDL עם חלקים שאסור לשנות, שבהם כתובות כל מיני הצהרות של פרוייקט גנו הוא כן חופשי).

חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 10:26
נושא ההודעה: הכיבוש מתפוצץ לכם בפנים

סטולמן גינה את ישראל לאורכו ולרוחבו של הבלוג שלו. ברור שהבן אדם הוא בריה פוליטית. הבן אדם הוזמן על ידי אנשים העושים כל מאמץ כדי להשתחרר מעולה של ישראל, וביקשו ממנו לא לשתף פעולה עם הכיבוש כאשר הוא מגיע מכספם.

הכובשים הנאורים מתבכיינים להם, פתאום הערכים של סטולמן לא מתאימים להם, כי הוא העז להגיד משהו כנגד מדיניות הכיבוש של המדינה שלהם.

תכירו בזה, בכל העולם שונאים אותנו, בכל העולם רואים בנו כובש אכזר וחסר הצדקה הפוגע בזכויות האדם הבסיסיות של הצד השני. זה מגוחך, לתמוך בתוכנה *****חופשית****** אבל לא להבין שאם אין חופש של זכויות אדם, לא יכול להיות גם חופש תוכנה. סטולמן מבין את זה, והוא צריך את הכבוד שלכם כמו עוד חבילה של צ'יייז בין אצבעות רגליו.

אתם רוצים לשמוע אותו? אל תתבססו על כספם של האנשים שהמדינה שלכם מדכאת כבר 40 שנה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 10:38
נושא ההודעה:

הצגה יפה, אך לא קשורה - ומכיחה את הנאמר: מכר עיקרון בעד מימון.

לתוכנה חופשית אין קונטקסט פוליטי, כולם משתמשים בה ללא אפליה - ריצ'רד הצהיר במעשיו אחרת ויצא צבוע.

חזרה לתוכן הדיון
השפוי היחידי?אורח · ·

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 12:03
נושא ההודעה:

מה זה הסטנדרט הלא אנושי הזה שבאמצעותו אתם שופטים את סטולמן? ברור שזה יותר מאשר עניין של כסף, אחרת התגובה שלכם הייתה הרבה פחות חריפה. ואולי במקום לנחש מה היו המניעים שלו, אפשר לשאול אותו בצורה ישירה עם הקונטקסט של הדיון הזה וזה שקיים ברשימת התפוצה.

חזרה לתוכן הדיון
sijpלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/05/2004 · הודעות: 5544 · מיקום: ~

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 12:12
נושא ההודעה:

שאלו אותו והוא ענה.
תסתכל ברשימת התפוצה יש שם דיון על זה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/07/2011 - 12:45
נושא ההודעה:

Anonymous :
שמאלנים!
אתם פה נאחזים בסולמן כדי להצדיק עצמכם, והוא בכלל לא אדם פוליטי, ובכלל, פוליטיקה זה לא העניין פה!
היהודי סטולמן הוא משענת קנה רצוץ, ובבוא היום יתקע גם לכם סכין בגב כפי שעשה זאת לבני עמו... ולעקרון החופש!

אם לא הייתי חושב שאתה ימני קיצוני הייתי חושב שאתה אנטישמי (בני עמך/יהודי??? WTF) כאילו איבדתם לגמרי כל קשר למציאות שם מעבר לקו הירוק.
הייתי אומר דברים יותר חמורים אם לא הייתי חושב שזה לא קשור לתוכנה חופשית וגם שלא היו מצנזרים אותי בטעות.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. dandun
  2. nadavkav
  3. אורח