ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
meijinלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/12/2008 · הודעות: 659 ·

הודעה פורסם: 23/03/2012 - 11:41
נושא ההודעה: יומן גוגל עם אבולושיין

שלום.
אני משתמש בגנום 3, ובאבולושיין כPIM (האמת, זה נוח שזה מסתנכרן דרך גוגל עם הפלאפון שלי). אבל - בגוגל מוצג לי גם לוח שנה עברי, עם חגים עבריים, ואני רוצה שזה יוצג גם כלוח שנה באבולושיין, האם זה אפשרי?

עריכה ותוספת: האם יש אפשרות שהוא יציג את כל ימי השבוע כמו שצריך, ולא עם ראשון ושבת באותה משבצת?

תודה,
אסף.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
יאירלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 19/04/2007 · הודעות: 272 · מיקום: תל אביב

הודעה פורסם: 23/03/2012 - 15:20
נושא ההודעה:

לגבי לוח שנה עברי וכו' - כל לוח שנה שאתה מקים בגוגל (לי יש מס' לוחות נפרדים- אישי, אחד לכל מקום עבודה וכו') אתה צריך להוסיף בנפרד לאבולושיין. אני לא מול המחשב שלי כרגע, אבל למיטב זכרוני כשאתה מוסיף לוח שנה אתה יכול לבחור בסוג: גוגל ואז לפי פרטי החשבון שלך בגוגל הוא מעלה לך את רשימת הלוחות שלך ואתה בוחר להוסיף. כך אתה צריך לבצע עבור כל לוח. אצלי, הלוח העברי בגוגל הוא גם לוח שהוספתי ואני תחת ההנחה שכך גם אצלך.
לגבי אופן ההצגה של ימי השבוע - התשובה היא שאפשר לשנות את זה. שוב, כרגע אני לא יכול לתת תשובה מפורטת כח אני לא מול המחשב שלי אבל אני זוכר שזה די פשוט. כנס להגדרות של אבולושיין ותסתכל. יש מקום בהגדרות לוח השנה שאתה יכול להגדיר דברים כמו אלו ימים מוצגים בכל סוג תצוגה, באיזה יום מתחיל השבוע (ראשון/שישי וכו'). אתה יכול ליצור תצוגות שונות מהקיימות וכו'.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. meijin
  2. יאיר