ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2013 - 16:06
נושא ההודעה: בעיה בפתיחת docx עברית גרסה 4

שלום חבר׳ה,
היום השתמשתי לראשונה בליברה. הורדתי את גרסה 4.
כשאני פותח docx שנוצר בוורד בפונת שגרתי, למשל David המסמך עולה בצורה מבולבלת לגמרי כשרוב האותיות מוחלפות בסימנים למיניהם (כמו בפתיחת דף HTML בקידוד שגוי).
כשאני מסמן את כל הדף ומחליף את הפונט, שוב לפטנט שגרתי כמו David, המסמך חוזר למצב נורמלי אך הכותרות למשל לא מיושרות לימין.
בקבצי doc מתרחשת בעיה דומה אך בהיקף קטן - מילים מסוימות, עם ניקוד או עם גרשיים כמו ראשי תיבות הופכות לסימנים ויש להחליף להן פונט באופן ספציפי.
מה העניין? האם בכל פתיחה של קובץ שנוצר בוורד אצטרך לסמן את כל המסמך ולהחליף פונט? נשמע לי קצת מגוחך. האם יש פיתרון שאותו אפשר לעשות מהגדרות ברירת המחדל של פתיחת הקובץ למשל?
תודה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2013 - 16:24
נושא ההודעה:

יש קובץ לדוגמה?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2013 - 17:26
נושא ההודעה:

עם כל קובץ זה קרה, לא רק אחד ספציפי. אם צריך אפשר לשלוח פרינט סקרין, אבל התיאור הוא פשוט של קוביות במקום אותיות בצורה אקראית, כשחלק מהמשפטים דווקא מופיעים וספונטני שונה. לא יתכן שאני היחיד שזה קורה אצלו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2013 - 18:35
נושא ההודעה:

קשה לדעת אם אתה היחיד, אם אתה לא מספק קובץ לדוגמה.
צילומסך מועיל לתיאור הבעיה, בשליחת קובץ דוגמה ניתן לבחון אם התופעה מתרחשת גם במערכת שלי, וגם לנתח את הקובץ בכל מיני דרכים.
אז קדימה - תכין עבורנו קובץ דוגמה פשוט (כמה כותרות, ועוד קצת ג'יבריש), בו מתרחשת הבעיה.

כמו כן: באיזה גרסת חלונות ואופיס אתה משתמש?
באיזה גרסת ליברהאופיס? איזו הפצה (אם אתה בלינוקס)?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח [צפריר]
  3. אורח