ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Zap-Wאורח · ·

הודעה פורסם: 17/11/2013 - 23:43
נושא ההודעה: תלונות בקורות החיים שלי - מפורט מידי (לינוקס סיסטאם, רשתות מ

לאחרונה התחלתי לחפש עבודה בתחום Linux system Administrator and Network Engineer, וקבלתי תגובות מכוח אדם ומעסיקים פוטנציאלים שהקורות חיים שלי מרופט מידי
אני לא מבין מה זה אומר, הם מתעצלים לקרוא? מה בדיוק רוצים ליראות בקורות חיים, צריך עזרה לנסח מחדש
קורות חיים מצורף.
pastelink.me/dl/0477ce#sthash.a5y2RRf7.dpuf

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
mad_drלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/08/2003 · הודעות: 771 ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 00:26
נושא ההודעה: Re: תלונות בקורות החיים שלי - מפורט מידי (לינוקס סיסטאם, רשת

Zap-W :
לאחרונה התחלתי לחפש עבודה בתחום Linux system Administrator and Network Engineer, וקבלתי תגובות מכוח אדם ומעסיקים פוטנציאלים שהקורות חיים שלי מרופט מידי
אני לא מבין מה זה אומר, הם מתעצלים לקרוא? מה בדיוק רוצים ליראות בקורות חיים, צריך עזרה לנסח מחדש
קורות חיים מצורף.
pastelink.me/dl/0477ce#sthash.a5y2RRf7.dpuf

יש משהו במה שהם אומרים...

א. פירוט של כל פרוטקול/חומרה/תוכנה שאתה מכיר לא אומר הרבה עליך. מה אם תצטרך להתעסק עם פריט חומרה חדש? האם לא מספיק להגיד שאתה מכיר לעומק את מערכת ההפעלה ופרוטוקולי תקשורת רבים, התעסקת עם כתיבת סריפטים עבור xxx ובאילו הפצות השתמשת?
ב. קורות החיים הם השער לראיון עבודה, לא רשימת תכונות של האיש שהגיש אותן. רשימה ארוכה של דברים לא מספרות לא על רמה ולא על אישיות.
ג. האם יש לך ניסיון שמצדיק קורות חיים של שלושה עמודים? המנהל שמחפש עובדים לא רוצה לקרוא ספר על כל בן-אדם (תחשוב שהוא מקבל עשרות אם לא מאות קורות חיים בתקופה של מספר חודשים, אז כן - הוא מתעצל לקרוא כל כך הרבה).
ד. לראיון עצמו יש משקל כבד יותר מאשר לקורות החיים, תשאיר מידע גם לשם.
ה. וכאן יש סיכוי טוב שאני טועה, קורות חיים באנגלית, על כל היתרונות שבנראות, גורמים גם לקושי בקריאה. זה מאוד מורכב להרכיב משפטים טכניים בעברית, אבל זה מנגיש את קורות החיים לדוברים עברית (אפילו בעלי רמת אנגלית גבוהה)

באופן כללי, מנהלים לא יחפשו את "האביר על הסוס הלבן", וקורות חיים מפוצצים לפעמים לא שווים את ההשקעה בהתעמקות בהם (תזכור שלמנהל יש עומס עבודה, הרי הוא מחפש עוד עובדים).

נ.ב. קורות החיים לא בפורמט הנכון עבור אנשי לינוקס.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 09:39
נושא ההודעה:

תכתוב פחות דווקא לכתוב פחות לפעמים אומר יותר(כל עוד אתה רושם בצורה הגיונית)

לא ציינת האם אתה אקדמאי \ בעל הסמכות בתחום ?

חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 10:56
נושא ההודעה: אצלי זה עובד :)

קורות החיים שלי כוללים את המקומות שבהם עבדתי ובמה עסקתי. רצוי להדגיש לצד עניניים טכניים (תחזוקת בסיסי נתונים) גם דברים קצת יותר "אסטרטגיים" ויוזמות: שיפורים שהכנסת במערכת, הישגים (המערכת יציבות יותר וכו'). כמו כן, כדאי לכתוב לצד מי עבדת ואם תפעלת מישהו: רכש, ספקים, צוותי פיתוח וכאלו.

בסוף, אני מפרט בקצרה (כמה שורות) את הטכנולוגיות שעסקת בהם. למשל, בסיסי נתונים, קלסטרים וכו'. וציון אילו בסיסי נתונים. החלק הזה, לא צריך להיות יותר מ-7 שורות.

בסוף, כדאי להוסיף נושאי עניין כמו פעילות חברתית.

לא כדאי לציין תחביבים שאינם קשורים (צייד אריות/ שחיה צורנית).

תחשוב שמי שקורא את זה רוצה לדעת כמה שיותר מהר אם אתה שווה משהו. לא ממש מעניין אותו אם סיימת בגרות במקרמה. מאוד מעניין לדעת אם אתה יודע לבצע רפליקצה של בסיסי נתונים. Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 14:19
נושא ההודעה:

מסכים עם המגיבים מעלי,
כדאי לשמור על קורות החיים קצרים ולעניין,
מי שקורא אותם, בדרך כלל קורא ברפרוף ומתמקד בלקבל את המידע הרלוונטי וכמה שיותר מהר בכדי לקדם את תהליך הגיוס כמה שיותר מהר.

אין צורך לפרט כל פקוטוקול, כדאי לציין פרויקטים ותחומי אחריות, יכולות וכו' אבל לנסות לשמור על פורמט קצר.

חזרה לתוכן הדיון
תמונה אחת שווה 1000 מיליםאורח · ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 14:51
נושא ההודעה:

http://www.tazooz.co.il/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90/

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 18:50
נושא ההודעה:

כפי שכבר אמרו מעלי - לקצר. לדעתי, קורות חיים צריכים לקחת 2 עמודים, וצריך לשקול כל אות כשזה מגיע מעבר לזה.
כמו כן נראה כאילו ניסית לדחוס כמה שיותר מידע בעמודים האלה וזה מקשה על הקריאה. וכפי שכבר כתבו - למה לפרט כל כך הרבה על כל פרוטוקול\תוכנה\שירות שאתה מכיר? המעסיק הפוטנציאלי ישאל אותך בטלפון\בראיון לגבי דברים ספציפיים ואין צורך במגילה הזו.

ודבר אחרון - שכבר כתבו אבל אני רוצה לחזק - הפורמט של המסמך לא ממש מתאים לקונטקסט שלו. .pdf יתאים לכולם.

בהצלחה

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 19:09
נושא ההודעה: אני מודה לך

אני מודה לך על זה שפיתחת סקריפט עבור 012 לחיבור לינוקס לאינרטנט ב-2005. זה הציל אותי.

מצד שני - לא הייתי מעסיק אותך. בסוף העמוד הראשון התייאשתי. אולי אם יש כאן צדיק שמוכן לצנזר את השם שלו ולעלות קוח בשביל דוגמה לבחור..

חזרה לתוכן הדיון
סקרן לדעתאורח · ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 19:42
נושא ההודעה:

ראיתי את הקורות חיים שלך ואני סקרן לדעת: האם התקבלת פעם לעבודה עם הקורות חיים האלה כפי שהם מופיעים בקישור?

חזרה לתוכן הדיון
אורח (למקרה שהבוס קורא)אורח · ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 20:28
נושא ההודעה:

Anonymous :

ודבר אחרון - שכבר כתבו אבל אני רוצה לחזק - הפורמט של המסמך לא ממש מתאים לקונטקסט שלו. .pdf יתאים לכולם.

בהצלחה

לי היו חוויות אחרות עם מגייסים.. עוד לא פגשתי מגייס שלא ביקש קו"ח בקובץ וורד.
היו כמה צדיקים שקיבלו PDF וביקשו קובץ וורד, לא יודע כמה מחקו או עברו הלאה כשראו את הקובץ "הלא תקין".

(אה כן, אני מחפש עבודה בתור איש סיסטם, לינקים יתקבלו בברכה)

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 20:37
נושא ההודעה:

אורח (למקרה שהבוס קורא) :
Anonymous :

בהצלחה

לי היו חוויות אחרות עם מגייסים.. עוד לא פגשתי מגייס שלא ביקש קו"ח בקובץ וורד.
היו כמה צדיקים שקיבלו PDF וביקשו קובץ וורד, לא יודע כמה מחקו או עברו הלאה כשראו את הקובץ "הלא תקין".

(אה כן, אני מחפש עבודה בתור איש סיסטם, לינקים יתקבלו בברכה)

מצטער על הניסוח הלא ברור. אני כן מניח שמרבית המעסיקים יקבלו ואולי יבקשו וורד. עם זאת, בתור מישהו שמבקש משרת לינוקס, אני חושב שראוי לשלוח מסמכים בפורמט, כמו odf או pdf. לצורך העניין הצעתי pdf כי זהו מסמך שקשה להאמין שבתקופתנו מישהו לא מקבל.

אלא אם לינוקס עבורך הוא רק כלי לעבודה, ואני מניח שאם זה היה המצב לא היית פה בווטסאפ Smile

חזרה לתוכן הדיון
queencyלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 13/11/2008 · הודעות: 2139 ·

הודעה פורסם: 18/11/2013 - 21:18
נושא ההודעה:

תגגל תחת
"cv example"

יש שם הרבה דוגמאות לקורות חיים להרבה תחומים שונים.

אני חושב וזאת רק דעתי האישית שמספיק דף או דף וחצי

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
Zap-Wאורח · ·

הודעה פורסם: 19/11/2013 - 02:10

איך זה? יותר טוב?
pastelink.me/dl/548b4c#sthash.c0tUhTyL.dpuf

חזרה לתוכן הדיון
ik_5לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/04/2002 · הודעות: 3027 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 19/11/2013 - 11:08
נושא ההודעה:

מרסלו, היות ויצא לי לפגוש אותך ומכיר את החברה שעבדת בה (עוד כשהיתה בשם שונה ובמיקום שונה), אני יודע שיש לך המון מה להציע.

אבל במקום למשל לתאר בצורה שלך, אתה יכול לתמצט את זה כך:
"יצירת עמדות call center מבוססת לינוקס", היה מתמצת דברים. תשאיר פתח לשאול אותך דברים ואיך ביצעת את הדברים.

או לכתוב: "בניית מערכת בניית חבילות אוטומטית עבור thin client" היה אומר המון אבל משאיר עוד פתחים לתחקר אותך, והיה קל יותר לקרוא את הקו"ח שלך.

או: "ידע בעבודה עם מערכות ווירטואליזציה שונות כולל ניהול רשת שלהן" במקום מה שרשמת.

אתה מציג המון ניסיון, ויצא לי להתקל בידע שלך והוא באמת רחב, אבל less is more .
תעזור לי בקריאה חטופה להבין שיש לך המון ידע, אבל אתה חוסך ממני להתעמק בו בלי שאשאל אותך.
תחשוב על "תקציר מנהלים", ולא על עבודת מאסטר.

חזרה לתוכן הדיון
Zap-Wאורח · ·

הודעה פורסם: 19/11/2013 - 12:17

מה אתה חושב עכשיו? עדכנתי, עשיתי מה שאמרת, עוד המלצות?
pastelink.me/dl/52fff8#sthash.NOUfx2cH.dpuf

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/11/2013 - 16:32
נושא ההודעה:

יותר מידי keywords, אתה יכול להכליל מספר דברים באחד:
לדוגמא: awk/sed/bash
תחת Shell Scripting
למה לרשום בכלל daemons?
את הקורות חיים שלך אפשר לסכם בדף אחד של 4\3 עמוד.
כל החלק של Technical skills צריך לעבור עריכה רצינית ולצמצם שם את הרוב לטייטלים.

חזרה לתוכן הדיון
Yotambלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/01/2007 · הודעות: 1598 ·

הודעה פורסם: 21/11/2013 - 07:54
נושא ההודעה:

לי מעולם לא הייתה בעיה עם PDF - אף אחד מעולם לא התלונן, ואף אחד מעולם לא ביקש פורמט אחר. אני לא יודע למה את חושש מזה.
צר לי, אך לא אוכל לעזור כל עוד הפורמט קנייני.

חזרה לתוכן הדיון
Zap-Wאורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2013 - 12:01

בפורמט PDF
pastelink.me/dl/97df5b#sthash.zgxyv51f.dpuf

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2013 - 12:57
נושא ההודעה:

אל תתממו לכם "השוק" עובד עם M$ WORD, נכון היום יותר ויותר עובדים עם PDF אבל עדיין יש מערכות -של "הון אנושי", שדורשות קובץ שנפתח ב M$ WORD. אם הקניניות היא מהות חייך אתה יכול לשלוח קובץ RTF או ODF, הם נפתחים ונערכים ב M$ WORD כרגיל אבל עדיין יש סיכויי שההדיוט/ה שמקבלים את זה במייל לא ידעו מה זה ויזרקו לפח, הם מקבלים המון מיילים ביום ולא בטוח שכדאי לבדוק אותם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2013 - 13:15
נושא ההודעה:

Anonymous :
אל תתממו לכם "השוק" עובד עם M$ WORD, נכון היום יותר ויותר עובדים עם PDF אבל עדיין יש מערכות -של "הון אנושי", שדורשות קובץ שנפתח ב M$ WORD. אם הקניניות היא מהות חייך אתה יכול לשלוח קובץ RTF או ODF, הם נפתחים ונערכים ב M$ WORD כרגיל אבל עדיין יש סיכויי שההדיוט/ה שמקבלים את זה במייל לא ידעו מה זה ויזרקו לפח, הם מקבלים המון מיילים ביום ולא בטוח שכדאי לבדוק אותם.

עוד לא שמעתי על מחשב שלא מותקן בו קורא PDF, או על עובד שלא מקשר בין קובץ PDF למסמך.
קרה שביקשו ממני קובץ doc כדי להכניס אותו למערכת, אבל זה אחרי שקיבלו את ה-PDF וקראו אותו.

חזרה לתוכן הדיון
עעעאורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2013 - 13:41
נושא ההודעה: Re: תלונות בקורות החיים שלי - מפורט מידי (לינוקס סיסטאם, רשת

Zap-W :
בפורמט PDF
pastelink.me/dl/97df5b#sthash.zgxyv51f.dpuf

ידידי היקר,

בלי להעליב ואם המון רצון לאזור לך, העצה שלי תמצא משהו אחר שיכתוב לך את זה. אין לך ואולי גם לא צריך להיות לך מושג איך זה אמור להראות --הרי אתה SYSADMIN לא סופר, איש כ"א או מנהל שמראיין עובדים. אתה בחרתה מישום מה לעשות מישמש אחד גדול בין המקובל בקו"ח אמריקאיים יענו באנגלית, לבין המקובל בקו"ח בעיברית. לא יודע מה מתאים לך יותר, אפשר גם שניים, אבל כדאי שכל אחד יהיה בפורמט המקובל והוא שונה בשני המקרים. אפשר כמובן לחרוג מהנורמה המקובלת ולכתוב איך שרוצים, אבל כדאי שהתוצאה בסוף תפתיע מאד מאד מאד לטובה וזה לא המקרה שלך.

למשל:
בפורמט באנגלית מקובל להקדים בפסקה המסבירה מה בעצם אתה מחפש בהצעת העבודה החדשה, מה בעצם אתה רוצה לעשות. לעיתים עד כדי הבהרות במה אין לך עניין כי כבר הייתה בסרט הזה ואתה מחפש משהו אחר. בנוסף מקובל מאד לא לפרסם פרטים אישיים בסיסיים כמו תאריך לידה מצב משפחתי מקום מגורים שרות צבאי וכד', מה שאכן עשיתה. יחד אם זאת לא מקובל לא להתייחס כלל להשכלה.

כקורא בפורמט עברי (למרות שזה כתוב באנגלית) אתה מחביא את פרטיך האישיים ואת ההשכלה שלך עד כדי כך שאין לי עניין להמשיך אתך. בנוסף אתה מתחיל בנסיון טכני תחת הכותרת "נסיון טכני", וממשיך בנסיון טכני תחת הכותרת "נסיון תעסוקתי".

- פרטים אישי: קמקובל בפורמט שבחרתה
- הפסקה: מה אני מחפש. כדי שאיש כ"א ידע לאן ללכת או אם למשרה ספציפית כדי שיבין הקורא שהעתיד שאתה מחפש הוא בהצעת העבודה שלו.
- נסיון תעסוקתי: משפט או שניים על ההשג המרכזי שלי בכל מקום עבודה, ללא כל תאור של יכולות טכניות.
- השכלה ויכולות טכניות: 5~ ראשי פרקים, ראה ערך תארים, הסמכות ובאז וורדז.

שוב זה בשביל שתבין כמה אתה רחוק ותמצא חבר ידיד משפחה וכד' שיש לו נסיון בעניין.

בהצלחה!
Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורחאורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2013 - 14:06
נושא ההודעה: -

אני אישית פניתי לALLJOBS ושילמתי כדי לקבל קו"ח מקצועים.
יכול להיות שזה יתאים גם לך במקום לשבור את הראש.

חזרה לתוכן הדיון
ידידי היקראורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2013 - 14:06
נושא ההודעה:

ציטוט:
- רצון לאזור לך
- אתה בחרתה מישום מה
- בין המקובל בקו"ח אמריקאיים יענו באנגלית
- ראה ערך תארים, הסמכות ובאז וורדז.

אתה רוצה להגיד שככה^, קיבלו אותך לעבודה?!

חזרה לתוכן הדיון
mad_drלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/08/2003 · הודעות: 771 ·

הודעה פורסם: 21/11/2013 - 14:58
נושא ההודעה:

ידידי היקר :
ציטוט:
- רצון לאזור לך
- אתה בחרתה מישום מה
- בין המקובל בקו"ח אמריקאיים יענו באנגלית
- ראה ערך תארים, הסמכות ובאז וורדז.

אתה רוצה להגיד שככה^, קיבלו אותך לעבודה?!

תמיד נחמד כשמגיבים לגופו של עניין...

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
queencyלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 13/11/2008 · הודעות: 2139 ·

הודעה פורסם: 22/11/2013 - 16:59
נושא ההודעה:

אם תדביק את זה בWORD או ב ODF אני אתמצת לך !!
אני פשוט לא יכול לערוך PDF

חזרה לתוכן הדיון
Zap-Wאורח · ·

הודעה פורסם: 22/11/2013 - 18:05

queency :
אם תדביק את זה בWORD או ב ODF אני אתמצת לך !!
אני פשוט לא יכול לערוך PDF

קבל queency pastelink.me/dl/5ccf48#sthash.08oSXj4d.dpuf

חזרה לתוכן הדיון
Yotambלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/01/2007 · הודעות: 1598 ·

הודעה פורסם: 26/11/2013 - 23:34
נושא ההודעה:

כמה הערות:
1. אני דווקא חושב שלרשום את הידע שלך זה לגיטימי, אבל ישנם כמה מקומות בהם זה מוגזם.
לדוגמא - לא צריך לעניין אף אחד אילו טעמים של regex אתה מכיר. מספיק שתכתוב את הנושא הכללי, ולא תיכנס לפרטים ספציפיים.
דוגמא נוספת - ציון דגמים ספציפיים של ראוטרים זה מיותר. מספיק לציין את שמות היצרנים שאיתם עבדת. ניתן להניח שאם יצא לך לעבוד עם כמה מערכות של סיסקו, אתה תסתדר גם עם אחת שאתה לא מכיר.
2. מה זו שורת הdaemons? אלו שירותים שאתה מכיר? האם פיתחת להם רכיבים? התממשקת מולם? מה עשית איתם? אם זו סתם רשימה של daemons שאתה מכיר ויצא לך לעבוד איתם בשוטף, זה מיותר. כל אחד יודע לתפעל את samba (בעזרת חיפוש גוגל קצר). לעומת זאת, אם יצא לך לכתוב רכיבים שמתממשקים מול השירותים הללו, או לתחזק מערכות מורכבות שעושות שימוש נרחב ברכיבים הללו, זה רלוונטי, אבל כדאי שתבהיר יותר את הכוונה.
3. רשמת בסוגריים שתרמת קוד לפרוייקט. נסה לשים את זה בשורה משל עצמו, משהו כמו:
קוד:
Open Source Contributions: Bla bla bla bla....

ושים לינק. אחד הייתרונות המשמעותיים בתרומה לפרוייקטים, היא העובדה שהמעסיק הפוטנציאלי יכול (אם הוא חפץ בכך) לראות קוד שכתבת, בתוך פרוייקט גדול, בשיתוף פעולה עם אחרים.
4. צמצם את התיאורים של הנסיון הקודם שלך. השיטה הטובה ביותר לעשות זאת לטעמי, היא לוותר על הנקודות ולכתוב פסקה (בודדת!) שמתארת את העבודה שביצעת שם בצורה פחות ספציפית. לכתוב בנקודות זו התחלה טובה, אבל זה הוא רק הבסיס לכתיבת הפסקה שתתאר את העבודה שלך שם. תנסה להכניס את כל הנקודות, אבל תלחין אותן כך שהן יזרמו תוך כדי קריאה רציפה. את Netvertise הייתי כותב פחות או יותר כך:
קוד:

Personally created and a maintained client system for Ubuntu-based call-centers statios. During maintenance I've created custom tools for hundreds of diskless servers booting via NFS, developed automated scripts for deb packaging while collaborating with R&D teams, set up backend production servers, set up high availability servers using Redhad Cluster Suite, and provided centralized authentication using Kerberos, QoS, and more. I was responsible for installing, configuring and securing Linux-based VPSs, designed and ....

זה כבר די ארוך, אבל עדיין יתפוס הרבה פחות מקום על הדף.

הערות עיצוביות:
1. תחליף את סדר הדברים - נסיון מקצועי למעלה, ידע נוסף למטה. מעסיקים (ובמיוחד HR מתעניינים הרבה יותר בנסיון מקצועי).
2. שים לינקים לאתר/בלוג, גיטהאב, לינקדאין, טוויטר וכו'.
3. צרף מתחת לכל משרה את הטייטל (שם התפקיד) שהיה לך שם. תמיכה טכנית? סיסאדמין? הלפ-דסק? אל תשכח שהאנשים הראשונים שיקראו את זה (HR), לא בהכרח יבינו את הממבו-ג'מבו. שים את שם התפקיד, וזה יעזור להם לקבל קונטקס על מה עשית שם.
4. אל תעבור את העמוד היחיד. אם אתה לא מצליח להכניס את הכל בעמוד אחד - תצמצם את המידע. אולי אפילו תוריד משרות קודמות שכבר לא רלוונטיות למה שאתה עושה היום, או שתצמצם אותן לשורה בודדת. יותר מעמוד אחד בקורות חיים זו טעות.

בהצלחה. Smile

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [Zap-W]