ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
finalizerאורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 12:11
5 נושא ההודעה: Linux ואנטישמיות

שלום לכולם,

אני משתמש ב- Linux Mint 15 (עם סביבת Cinnamon) אשר התקנתי לפני כארבעה חודשים. לפני שהתקני לא ידעתי כי האיש שהקים את הפרויקט ודיין מנהל אותו (גם של Mint וגם של Cinnamon) הינו אנטישמי ואנטישראלי. אבל עכשיו גיליתי את זה:

http://warped-mirror.com/2012/02/26/linux-mint-israel-and-me/

האם כדאי לי להמשיך להשתמש ב- Linux Mint ו\או בסביבת Cinnamon בלינוקסים אחרים? ואם כן האם כדאי לי גם לעזור לפרויקטים האלה בדיווחי באגים וכו'?

תודה

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אסף.אאורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 12:23
נושא ההודעה:

אני לא בטוח שמותר לך להשתמש בזה, תלוי אם אתה גר מעבר לקו הירוק, נראה לי שתל-אביב בנתיים זה בסדר (לא בטוח)

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 12:27
נושא ההודעה:

זה מים מתחת לגשר. עם הסערה הבחור הבין שלא כך המצב, התנצל ומשך את תגובתו. בקיצור, אין מניעה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 12:33
נושא ההודעה:

אסף.א :
אני לא בטוח שמותר לך להשתמש בזה, תלוי אם אתה גר מעבר לקו הירוק, נראה לי שתל-אביב בנתיים זה בסדר (לא בטוח)

לא מדובר שם על קו הירוק אלא על ישראל כולו:

Image

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 12:40
נושא ההודעה:

mksoft :
זה מים מתחת לגשר. עם הסערה הבחור הבין שלא כך המצב, התנצל ומשך את תגובתו. בקיצור, אין מניעה.

אם הבנתי נכון הוא התנצל רק אל פרסום דעותיו בפורום של הפרויקט שלו. את דעותיו הוא לא שינה וככל הנראה עדיין שונא אותנו. מצד שני יש בארץ שרת מראה של Linux Mint

http://mirror.isoc.org.il/pub/mint/

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 12:55
נושא ההודעה:

כמה אפשר לטחון את זה ? הנה מה שהוא כתב כאשר מחו על זה שהוא עובד עם CompuLab, חברה ישראלית, לייצור ה-MintBox:
קוד:

Edit by Clem: Politics isn’t welcome on this blog and usually gets moderated. I understand where you’re coming from, as I had the same initial reaction a couple of years ago. I think many people remember my silly outburst about Israel and if I learnt two things about this: 1. We have nothing to do with politics, we’re here for a reason and it’s our passion for technology… so especially when we share a common thing like this, we shouldn’t let borders divide us, 2. that conflict is much more complicated than it seems, there’s a huge amount of propaganda on both sides of the fence and it’s extremely hard for an outsider to make an objective opinion. I received a lot of info and comments after my reaction, and I have to say… I just don’t know what to think or who to believe on this anymore. The only thing I know, is that the people at CompuLab are dedicated, passionate and extremely nice people, and that what is going on between the two factions over there has nothing to do with either them or us.

מתוך: http://blog.linuxmint.com/?p=1974

חזרה לתוכן הדיון
פלי ^^אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 12:56
נושא ההודעה: נו באמת

עברו שנים מאז זו הדעה של האדריכאל הראשי אבל זה לא הפרויקט האישי שלו, זה פריוקט קוד פתוח יש עוד אלפי אנשים שעובדים על הפיתוח של מינט גם ישראלים מתנדבים בפריוקט, אם תכנס לעמוד התרמות של מינט תגלה שהמון ישראלים תרומים למינט לתרמות גדולות מ100 שקל (50 דולר) למינט יש תרגום מעלה לעברית (נכון שכנראה הוא מגיע מאובונטו אבל יש מקומות שברור שמשהו אחר תרגם אותם ולא צוות הלוקו של אובונטו)

וכמו שכבר ציוני פה יש למינט אתר מראה ישראלי שיושב באיגוד האינטרנט הישראלי....

קיצור דעה של איש אחד פריוקט של מיולני אנשים ופריוקט מעולה!

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 13:29
נושא ההודעה:

mksoft :
הנה מה שהוא כתב כאשר מחו על זה שהוא עובד עם CompuLab, חברה ישראלית, לייצור ה-MintBox

מעניין, לא ראיתי את זה קודם.

חזרה לתוכן הדיון
LMDEאורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 14:08
נושא ההודעה:

ציטוט:
האם כדאי לי להמשיך להשתמש ב- Linux Mint ו\או בסביבת Cinnamon בלינוקסים אחרים? ואם כן האם כדאי לי גם לעזור לפרויקטים האלה בדיווחי באגים וכו'?

המשיבים פה לקחו לי ת'מילים ואין לי עוד מה להוסיף לגבי הפרשה הזו וכיצד נסתימה.
אני מניח, שעצם זה שאתה שואל שאלה כזו, יש בכך כדי לבוא ולטעון שאתה בכלל לא מבין מה זה תוכנה חופשית וקוד פתוח.
"Clement Lefebrve" המפתח הראשי של ההפצה הזו, בכלל לא רלוונטי פה - לינוקסמינט שייכת לציבור הרחב! כמו כל הפצה חופשית אחרת, ואף אחד לא שואל אותו מה לעשות.

בזמנו כתבתי לו על כך שאתר המראה הישראלי לא מופיע אצלו , ותוך שעתיים הוא השיב לי... והנה נפתרה הבעיה.
אני לא חושב שהאיש אנטישמי, אבל בינינו, מי לא אנטישמי היום?!
(אפילו אלו "השמאלנים" שהתבלבלה להם הזהות הלאומית סובלים מאנטישמיות, רחמנא ליצלן) Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 14:46
נושא ההודעה:

LMDE :
אני מניח, שעצם זה שאתה שואל שאלה כזו, יש בכך כדי לבוא ולטעון שאתה בכלל לא מבין מה זה תוכנה חופשית וקוד פתוח.

ואני מניח שאתה לא הבנת בכלל על מה מדובר פה. מדובר פה לא על הקוד אלא על הקהילה של הפצת Linux מסוימת. אם בראש הקהלה כזאת עומדת אישיות אנטישמית ו\או אנטישראלית אינני רוצה להשתמש בהפצה שכזו. במקרה של Linux Mint התברר שזה לא כך. אבל יש הפצות אחרות, לדוגמה Sharif Linux הפצה איראנית. אני בספק רב שאתה תרצה להשתמש או להמליץ למישהו הפצה זו, אפילו אם אתה מהעדה האיראנית.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 14:54
נושא ההודעה:

נראה לי שמי שנתבלבלה דעתו פה הוא הימין שחושב שמי שלא מסכים עם מדיניות ממשלת ישראל הוא אנטישמי. אני מציע לכם להרגיע.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 15:09
נושא ההודעה:

בוא לא נכניס את הפוליטיקה הישראלית לדיון זה. אין לה שום קשר לנושא.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 15:19
נושא ההודעה:

ציטוט:

אני לא חושב שהאיש אנטישמי, אבל בינינו, מי לא אנטישמי היום?!
(אפילו אלו "השמאלנים" שהתבלבלה להם הזהות הלאומית סובלים מאנטישמיות, רחמנא ליצלן) Smile

ואולי זה common knowledge בעינך?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 18/12/2013 - 15:38
נושא ההודעה:

הדיון מוצה.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004