ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/02/2014 - 16:52
נושא ההודעה: תאימות לינוקס ללפטופ

אני שוקל לקנות מחשב נייד ASUS X102BA-DF011H, האם הוא נתמך היטב בלינוקס ?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/02/2014 - 17:28
נושא ההודעה:

Smile
הדגם הזה נמכר רק בישראל ורוסיה?

הייתי מציע לך לבדוק תאימות בחנות, עם live-cd.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/02/2014 - 20:42
נושא ההודעה:

ללא קשר לתמיכה בלינוקס או לא, באופן אישי אני ממליץ להתרחק ממסכים של 10" במחשבים ניידים, ובטח שלא במחיר של המחשב הזה.

אם אתה מתעקש, בחיפוש באינטרנט ראיתי שהדגם הנ"ל נמכר גם עם גרסת לינוקס אז כנראה שאין בעיות מיוחדות, אבל ההמלצה של קודמי הכי נכונה, קח לחנות גרסת לייב (על DOK) של ההפצה האהובה עליך ותנסה להריץ אותה על המחשב המדובר.

אבל, מנסיון שלי, רוב החנויות לא מתלהבות לפתוח את המחשב (מקסימום לפתוח רק את הקרטון) לפני ששילמת עליו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/02/2014 - 21:22
נושא ההודעה:

Anonymous :
ללא קשר לתמיכה בלינוקס או לא, באופן אישי אני ממליץ להתרחק ממסכים של 10" במחשבים ניידים, ובטח שלא במחיר של המחשב הזה.

אם אתה מתעקש, בחיפוש באינטרנט ראיתי שהדגם הנ"ל נמכר גם עם גרסת לינוקס אז כנראה שאין בעיות מיוחדות, אבל ההמלצה של קודמי הכי נכונה, קח לחנות גרסת לייב (על DOK) של ההפצה האהובה עליך ותנסה להריץ אותה על המחשב המדובר.

אבל, מנסיון שלי, רוב החנויות לא מתלהבות לפתוח את המחשב (מקסימום לפתוח רק את הקרטון) לפני ששילמת עליו.

על איזה גודל מסך אתה ממליץ ?
מדובר בנסיעה לחול לתקופה מוגבלת ואני מעדיף משהו קומפקטי, סולד מלפטופים כבדים פיזית ומסורבלים לכן חשבתי על 10 או 11.6 אינץ'.
היום אנשים עובדים עם טבלטים של 7 ו- 10 אינץ'.
אפשר לקבל קישור לגירסה עם לינוקס ? כי אני חיפשתי ולא מצאתי.
הרצת LIVE DOK בעייתית גם בגלל שצריך לפתוח אריזה וגם כיוון שזה לא מבטיח שההתקנה תצליח-מנסיון במחשב השולחני שלי.
אגב בארץ מצאתי את הדגם הזה רק ב KSP.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/02/2014 - 23:20
נושא ההודעה:

זה אמור לעבוד אם כי נראה שיש בעיות עם הדרייבר של הכרטיס הגרפי של AMD (כרגיל).
אני (לא האורח הקודם) הייתי ממליץ לקנות טאבלט אנדרואידי בחצי מחיר זה הרבה יותר יעיל נייד וקומפקטי מאשר לסחוב לפטופ וגם הבטריה מחזיקה הרבה יותר זמן. אבל זה רק אני...
השאלה היחידה היא מה אתה יכול לעשות בלפטופ הזה שאתה לא יכול על טאבלט.

http://www.linlap.com/asus_x102ba

חזרה לתוכן הדיון
הקודם לקודם של הקודםאורח · ·

הודעה פורסם: 24/02/2014 - 23:34
נושא ההודעה:

http://www.indiegogo.com/projects/pengpod-1040-quad-core-linux-android-dual-booting-tablets

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/02/2014 - 22:01
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :

על איזה גודל מסך אתה ממליץ ?
מדובר בנסיעה לחול לתקופה מוגבלת ואני מעדיף משהו קומפקטי, סולד מלפטופים כבדים פיזית ומסורבלים לכן חשבתי על 10 או 11.6 אינץ'.
היום אנשים עובדים עם טבלטים של 7 ו- 10 אינץ'.
אפשר לקבל קישור לגירסה עם לינוקס ? כי אני חיפשתי ולא מצאתי.
הרצת LIVE DOK בעייתית גם בגלל שצריך לפתוח אריזה וגם כיוון שזה לא מבטיח שההתקנה תצליח-מנסיון במחשב השולחני שלי.
אגב בארץ מצאתי את הדגם הזה רק ב KSP.

לדעתי האישית כמה שיותר גדול יותר טוב, בעבודה יש לי 22", בבית אני עם מסך 27", בנייד גודל של 13" וצפונה, אבל גם 11" זה סביר.

בבדיקה יותר לעומק, ראיתי שהגרסה ללינוקס שונה לגמרי, משום מה גוגל הציג לי אותה בחיפוש לדגם המחשב הזה, ככה שלא מצאתי אזכורים של המחשב הזה ביחד עם לינוקס (לטוב ולרע).

לפני שאתה קונה, תבדוק כמה דגמים שמתאימים לך ואם אתה קונה בחנות פיזית, בבית, או אפילו מחוץ לחנות,פתח את האריזה בעדינות, תוציא את המחשב ואל תסיר את המדבקות והכיסויים שלו, תדליק אותו ותריץ ישירות גרסת Live מ-DOK, תראה אם הכל בסדר, אם לא, תחזיר מהר לאריזה ותחזור לחנות ותגיד שאתה מעוניין להחליף כי התחרטת ולא מתאים לך ובחר דגם אחר (מותר לך להתחרט, וגם טרם עשית אקטיבציה של מערכת ההפעלה).

דרך אגב, אני עושה את זה לכל מוצר אלקטרוני שאני קונה היום, כמות הפגרים שאני שומע שאנשים קיבלו באריזה סגורה וחדשה מדהימה, ולי עדיין יש צלקות ממחשב שקניתי והיה "לימון" מלכתחילה ולא הסכימו לקבל חזרה ולהחליף והייתי צריך לחכות לתיקון של מחשב חדש לגמרי 3 שבועות עד שהגיע לוח אם מחו"ל......

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח