ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
elir84אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 16:09
נושא ההודעה: דרוש/ה בוגר/ת מצטיין/ת במדעי המחשב למשרת פיתוח בחברת מטריקס

דרושים בוגרי
תואר ראשון מצטיינים לתפקיד התחלתי בתחום פיתוח אפליקציות Mobile – הזדמנות מדהימה
להשתלב בתחום!

בוגר/ת תואר
ראשון בהצטיינות במדעי המחשב או בהנדסת תוכנה
פרויקט גמר / ניסיון קודם בפיתוח
אפליקציות Android / iOS
יוזמה, יצירתיות ומוטיבציה גבוהה להשתלבות
בתחום!
העבודה בתל אביב

לשליחת קורות חיים : work4matrix@gmail.com

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 17:53
נושא ההודעה: Re: דרוש/ה בוגר/ת מצטיין/ת במדעי המחשב למשרת פיתוח בחברת מטר

למה צריך תואר ראשון בשביל עבודה בפיתוח מובייל? אתם יכולים למצוא חברה טובים ומוכשרים גם בלי תואר. Rolling Eyes

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 19:24

elir84 :
דרושים בוגרי
להשתלב בתחום!

בוגר/ת תואר
אפליקציות Android / iOS
בתחום!
העבודה בתל אביב

מר מטריקס יקר שלום רב,
פעם שנייה כבר שאתה (אולי את?) מפרסם הודעות על משרות בחברת מטריקס,
פעם ראשונה הייתה כאן: http://whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=61276

שוב עליי להזכיר לך כי לחברת מטריקס יש דומיין והם משתמשים בדומיין שלהם בעת התכתבויות
ראה ערך כאן:
http://www.matrix.co.il/Pages/ContactUs.aspx

יש מצב שאתה מנסה לעשות קומבינה?
אני מאוד תומך בלעזור לאנשים לחפש עבודה, אבל מה שאתה עושה הוא קצת פישי, ואני מאוד לא נהנה לקרוא את ההודעות שלך :\

סליחה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 19:30

Anonymous :
elir84 :
דרושים בוגרי
להשתלב בתחום!

בוגר/ת תואר
אפליקציות Android / iOS
בתחום!
העבודה בתל אביב

מר מטריקס יקר שלום רב,
פעם שנייה כבר שאתה (אולי את?) מפרסם הודעות על משרות בחברת מטריקס,
פעם ראשונה הייתה כאן: http://whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=61276

שוב עליי להזכיר לך כי לחברת מטריקס יש דומיין והם משתמשים בדומיין שלהם בעת התכתבויות
ראה ערך כאן:
http://www.matrix.co.il/Pages/ContactUs.aspx

יש מצב שאתה מנסה לעשות קומבינה?
אני מאוד תומך בלעזור לאנשים לחפש עבודה, אבל מה שאתה עושה הוא קצת פישי, ואני מאוד לא נהנה לקרוא את ההודעות שלך :\

סליחה.

בהחלט בהתחשבות בעובדה שציינו בפוסט הקודם. למה שמטריקס ישתמשו בג'ימייל? work4matrix?....

חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 19:48
נושא ההודעה: נראה שזה איזה "צייד ראשים"

ואני חושב שזה מעולה, כי זה העלה לדיון איזה חברה פיכסה לכאורה היא מטריקס.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 20:24
נושא ההודעה:

מה זה פה, מרד "פועלי המקלדת"?

הרי כל העבודה השכירה בארץ מבוססת "גולגלות", ולפחות פה, יש שיוויון... Laughing

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 21:03
נושא ההודעה:

Anonymous :
מה זה פה, מרד "פועלי המקלדת"?

הרי כל העבודה השכירה בארץ מבוססת "גולגלות", ולפחות פה, יש שיוויון... Laughing

מה ז"א?

אני המגיב שהזכיר ל"חבר" שרוצה להביא חבר, כי הוא כבר פרסם מודעה אחת וכי מטריקס לא משתמשים בג'ימייל.

אני מסכים איתך כי העבודה השכירה בארץ היא מבוססת "גולגלות" אבל לא לגמרי הבנתי את האמירה של "מרד פועלי המקלדת" ואת האמירה כי "פה" יש שיוויון

ורם און, אני לגמרי תומך בך, מטריקס, גלאס האוס ודומיהן - פיכסה חברות.
הלוואי ומעסיקים בארץ יפסיקו לעבוד איתן ולתת לחברות הללו לעשות את ה"רווח" על חשבון העובד, אני באמת באמת לא מבין למה חברות לא מגייסות ומעסיקות בעצמן אלא משתמשות בשרותי הקבלן המגעילים האלה.

בתור מישהו שהיה עובד "קבלן" באחת החברות המדוברות (לא אזכיר את שמה)
כי החברה עזרה לי רק בדבר אחד - להיכנס לדלת שהייתה פתוחה משום מה רק לחברות הגולגלות הללו, חוץ מזה התפקיד שלה היה לגזור עלי קופון בכל חודש - שלא להזכיר את הקשיים שהערימה עליי בכל בקשה (טיסה לחו"ל, השוואת תנאים וכו') ושלא לדבר על העלאה במשכורת! כמעט בעטו אותי מהמשרד כשאמרתי תשלמו לי יותר.

חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 21:12
נושא ההודעה: חברות גולגולות זה רק בשביל ניסיון בהתחלה

הסיבה היחידה לעבוד בחברה כזו, היא לצבור ניסיון. מי שלא עוזב אחרי שנה - או שהוא לא ממש טוב, שהוא לא ממש מבין מה הוא שווה.

השכר, התנאים, ההשפלה של לעבוד עם עובדים "מן המניין" היא חרפה. אני זוכר איך כשהייתי עובד כזה, העובדים של החברה זכו להטבות, ימי חופש, חופשות ותנאים ולנו נשאר רק להביט בהם ולהרגיש מוקצים.

המשק הישראלי לא מבוסס על חברות גולגלת, ומי שאומר את זה, חיי באשליות או מוכר לוקשים. במשק הישראלי יש המון הזדמנויות לאנשים טובים הרוצים לעבוד באופן מכובד. חברות גולגות הן דרך של תאגידים לגבות כסף רב על שירות גרוע.

כולי תקווה, שיום יבוא, והמעסיקים יבינו איזה שיט מוכרים להם ובאיזה מחיר.

פעם הבאה שמטריקס או מי מטעמם יפרסם כאן הצעה למשרה, אקבל את הצעתו למרד מקלדת ואסביר מנומק ומפורט, שוב פעם, מובנה ומלא אור ושמחה - מדוע לא להתקרב לחברות השיט הללו.

פה זה פורומים של אנשי תוכנה חופשית. תאגידים ברוכים כאן בתור מפרנסים בשכר גבוה לאנשי התוכנה החופשית. זה הכל. כבוד, הערכה והערצה, לכו קבלו אצל אלו שמכרו נשמתם לתאגידים. לערכי הצריכה המתועבים ולתרבות הקניונים המשוקצת.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 21:29
נושא ההודעה: Re: חברות גולגולות זה רק בשביל ניסיון בהתחלה

רם און :
הסיבה היחידה לעבוד בחברה כזו, היא לצבור ניסיון. מי שלא עוזב אחרי שנה - או שהוא לא ממש טוב, שהוא לא ממש מבין מה הוא שווה.

השכר, התנאים, ההשפלה של לעבוד עם עובדים "מן המניין" היא חרפה. אני זוכר איך כשהייתי עובד כזה, העובדים של החברה זכו להטבות, ימי חופש, חופשות ותנאים ולנו נשאר רק להביט בהם ולהרגיש מוקצים.

המשק הישראלי לא מבוסס על חברות גולגלת, ומי שאומר את זה, חיי באשליות או מוכר לוקשים. במשק הישראלי יש המון הזדמנויות לאנשים טובים הרוצים לעבוד באופן מכובד. חברות גולגות הן דרך של תאגידים לגבות כסף רב על שירות גרוע.

פעם הבאה שמטריקס או מי מטעמם יפרסם כאן הצעה למשרה, אקבל את הצעתו למרד מקלדת ואסביר מנומק ומפורט, שוב פעם, מובנה ומלא אור ושמחה - מדוע לא להתקרב לחברות השיט הללו.

פה זה פורומים של אנשי תוכנה חופשית. תאגידים ברוכים כאן בתור מפרנסים בשכר גבוה לאנשי התוכנה החופשית. זה הכל. כבוד, הערכה והערצה, לכו קבלו אצל אלו שמכרו נשמתם לתאגידים. לערכי הצריכה המתועבים ולתרבות הקניונים המשוקצת.

אבל מה קורה כשאף חברה "רגילה" לא מקבלת אותך ? אתה צריך גם לחיות ממשהו...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2014 - 21:52

Anonymous :
רם און :

אבל מה קורה כשאף חברה "רגילה" לא מקבלת אותך ? אתה צריך גם לחיות ממשהו...

אני באמת צריך ליצור כבר משתמש לאתר - חמש שנים אני מחטט פה, ושנתיים אחרונות מגיב בעילום שם,

לא חשוב,

לנושאנו (מילה קשה, אני לא יכול לאיית אותה ברגע זה)

למה אתה כותב שאף חברה "רגילה" לא מקבלת אותך?
אני מאוד לא מסכים איתך, אם אתה טוב, על אחד כמה וכמה ממש טוב - יש לך בנוסף לידע והיכולות המעולות שלך, מוניטין, ופה במדינה קטנה כל כך זה בדיוק מה שיכול להכניס אותך לכל מקום, לכל חברה ולכל משרה.

כל חברה תרצה להעסיק עובד טוב בעל יכולות טובות ובעל שם.

אתה רוצה שנדבר קצת על סטאראפים שקמים פה על ימין ושמאל? ושביניהן מטיילים האנשים הטובים שלנו?

תהיה טוב ואף חברה לא תעז לסרב להעסיק אותך - זאת הראייה שלי של השוק שלנו - יכול להיות שהיא ראיה וורודה ומופשטת מדי של המציאות.

זה נכון, לדוגמא שבנק הפועלים לא מעסיק ישירות אלא דרך חברות הפיכסה ורק אחרי כמה זמן - תקופה של מספר שנים (המספר המדויק לא ידוע לי) מעבירה את העובד (או לפחות מבטיחה זאת) להיות עובד בנק.

ויש עוד מספר דיי גדול של חברות שעובדות ככה - לצערי אני לא מספיק שנים בתחום בכדי לבדוק האם עובד מעולה שיבוא לחברה כזאת הם יסרבו להעסיקו ישירות.

בכל מקרה המציאות שלנו מסריחה, אני באמת לא מבין את החברות שמוכנות לשלם הון בשביל עובדים בינוניים(במקרה הטוב) שמהם חברות הפיכסה מגלחות אחוזים נהדרים על כלום.

למה החברות הישראליות מעסיקות עובדי קבלן בהייטק, אני לא מבין זאת, ואני כן הייתי רוצה לשנות את המציאות הזאת - כרגע אין לי מושג איך אפשר לעשות את זה, אבל בסביבה הקטנה שלי אני דואג להזכיר את הזמן שבו אני הייתי עובד קבלן ועליי חברת פיכסה גזרה חתיכת קופה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/03/2014 - 03:30
נושא ההודעה:

ציטוט:
אבל לא לגמרי הבנתי את האמירה של "מרד פועלי המקלדת" ואת האמירה כי "פה" יש שיוויון

זה נאמר באירוניה Smile

רצה הגורל וכתבה על המנכ"ל המהולל הופיעה ממש בזמן...

חזרה לתוכן הדיון
sijpלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/05/2004 · הודעות: 5544 · מיקום: ~

הודעה פורסם: 13/03/2014 - 10:28

Anonymous :

תהיה טוב ואף חברה לא תעז לסרב להעסיק אותך - זאת הראייה שלי של השוק שלנו - יכול להיות שהיא ראיה וורודה ומופשטת מדי של המציאות.

אני חושב שזה כן טיפה מופשט. בעיקרון, בשביל להתקבל לעבודה צריך לעבור מספר שלבים, אשר עצם קיומם דורש מאותו בנאדם מספר תכונות שלא בהכרח קשורות לתפקיד עצמו. אלו תכונות שאפשר לפתח עם הזמן ועם הניסיון (בחיפוש עבודה).

הרבה אנשים, במיוחד גיקים אגב, מתקשים במציאת עבודה, ולא בגלל שאין להם את הכישורים לבצע אותה, אלא כי הם אינם מסוגלים לשווק את עצמם נכון, או במילים אחרות להוכיח שהם טובים ולכן נופלים בראיונות.

הטענה שלך שקולה לכך, שאם מישהו ילמד כמו שצריך לפני מבחן וידע את החומר, אז הוא יצליח בו. דבר שאינו נכון בלא מעט מקרים - בין היתר בגלל שלפתור מבחן דורש כישורים מאוד ספציפים מאותו אדם (שלא נדרשים כנראה לשום דבר אחר בחיים חוץ מלפתור מבחנים).

זה עצוב, אבל לפעמים בגלל דברים כאלה אנשים נופלים (ולכן גם יוצא לי לשמוע לאחרונה על מבנה ראיונות שמותאמים יותר לגיקים).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/03/2014 - 17:45

sijp :
Anonymous :

אני חושב שזה כן טיפה מופשט. בעיקרון, בשביל להתקבל לעבודה צריך לעבור מספר שלבים, אשר עצם קיומם דורש מאותו בנאדם מספר תכונות שלא בהכרח קשורות לתפקיד עצמו. אלו תכונות שאפשר לפתח עם הזמן ועם הניסיון (בחיפוש עבודה).

הרבה אנשים, במיוחד גיקים אגב, מתקשים במציאת עבודה, ולא בגלל שאין להם את הכישורים לבצע אותה, אלא כי הם אינם מסוגלים לשווק את עצמם נכון, או במילים אחרות להוכיח שהם טובים ולכן נופלים בראיונות.

הטענה שלך שקולה לכך, שאם מישהו ילמד כמו שצריך לפני מבחן וידע את החומר, אז הוא יצליח בו. דבר שאינו נכון בלא מעט מקרים - בין היתר בגלל שלפתור מבחן דורש כישורים מאוד ספציפים מאותו אדם (שלא נדרשים כנראה לשום דבר אחר בחיים חוץ מלפתור מבחנים).

זה עצוב, אבל לפעמים בגלל דברים כאלה אנשים נופלים (ולכן גם יוצא לי לשמוע לאחרונה על מבנה ראיונות שמותאמים יותר לגיקים).

מסכים לחלוטין הרבה אנשים נופלים בשלבים הראשונים של ראיון עבודה כי אינם יודעים לשווק את עצמם,
אבל לדעתי לא בהכרח חברות ה-פיכסה יוכלו לעזור להם להתגבר על הבעיה -
כמובן שהחברות הללו (בהנחה שיזהו את הפוטנציאל - וגם בזה אני בספק) אולי יוכלו להכניס את העובד בדלת של המשרה, אבל בדרך הן יגזרו עליו וואחד קופון.

כלומר עדיין החברות הללו לו מוסיפות שום ערך (מבלד הערך של לגזור קופון לעצמן), כל תהליך הגיוס והעסקת עובדים צריך להתנות - לסרב לעבוד עם חברות הפיכסה ולהעסיק עובדים ישירות - גם אם זה אומר להתעסק יותר ב"ניהול" משאבי אנוש וגם אם זה להתאים את תהליך הראיונות גם לגיקים.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [elir84]
  2. אורח
  3. אורח