ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
חתוללא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/11/2007 · הודעות: 1034 ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 12:08
נושא ההודעה: קול קורא למרצים לכנס קוד פתוח ותכנה חופשית בבאר שבע

כיוון שאין השנה אוגוסט פינגווין אנחנו מנסים לארגן במקומו כנס חלופי בבאר שבע.
יש לנו כבר אולם אבל עדיין דרושים מרצים. אז אם אתם חושבים שיש לכם הרצאה מעניינת או הרצאה בכלל צרו אתי קשר.

אפשר למלא את הטופס הבא או לפנות אלי בהודעה פרטית או בדוא״ל.
https://docs.google.com/forms/d/1uKYwXpDnXyFBBeflqMO0v-OThHG3rQml0UFDxbcqS6w/viewform?usp=send_form

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 12:16
נושא ההודעה:

מי שלא רוצה להרצות אבל רוצה לקבל עוד פרטים מוזמן להירשם בטופס
https://docs.google.com/forms/d/1MO4XV_2fUiSrPNYDoUFddRnbU1tYtnZllgULOStKk5c/viewform?usp=send_form

ההרשמה תעזור לנו להעריך את מספר המשתתפים.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 12:21
נושא ההודעה:

אני מעוניין להגיע אבל זה לא לא בטוח.

איך המיקום ביחס לרכבת?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 12:27
נושא ההודעה:

צפריר :
אני מעוניין להגיע אבל זה לא לא בטוח.

איך המיקום ביחס לרכבת?

אתה יוצא מהתחנה ונכנס לבניין , יש סדר גודל של כמה מאות מטרים של הליכה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 13:59
נושא ההודעה:

המון תודה לכם. לאיזה תאריך זה מתוכנן?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 14:07
נושא ההודעה:

המסורת אומרת יום שישי הראשון באוגוסט אז 1.8

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 15:56
נושא ההודעה: Re: קול קורא למרצים לכנס קוד פתוח ותכנה חופשית בבאר שבע

חתול :
כיוון שאין השנה אוגוסט פינגווין אנחנו מנסים לארגן במקומו כנס חלופי בבאר שבע.

באמת אין אוגוסט פינגווין? חשבתי שהבעיות במקור הסתדרו Crying or Very sad

חזרה לתוכן הדיון
אורחאורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 21:45
נושא ההודעה: הבעיות הסתדרו

הבעיות בהמקור הסתדרו. אך בגלל ההתרעה הקצרה, קשה מאד לארגן כנס בהתראה כל כך קצרה

http://wiki.hamakor.org.il/index.php/עמותת_המקור/ועד

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 22:15
נושא ההודעה: Re: הבעיות הסתדרו

אורח :
הבעיות בהמקור הסתדרו. אך בגלל ההתרעה הקצרה, קשה מאד לארגן כנס בהתראה כל כך קצרה

http://wiki.hamakor.org.il/index.php/עמותת_המקור/ועד

המקור קיבל את ההצעה של ב"ש לפני חודשים - https://www.mail-archive.com/discussions@hamakor.org.il/msg07074.html

האם החודשים הללו הם התראה קצרה ?

חזרה לתוכן הדיון
אורחאורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 22:18
נושא ההודעה: הגעה

בתור אחת שלמדה באוניברסיטת בן גוריון, נראה לי שיותר קרוב להגיע עם אוטובוס 370 או 380 מתל אביב. עוצר קרוב מאד לאוניברסיטה. חוצים כביש ונמצאים שם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 22:22
נושא ההודעה: Re: הגעה

אורח :
בתור אחת שלמדה באוניברסיטת בן גוריון, נראה לי שיותר קרוב להגיע עם אוטובוס 370 או 380 מתל אביב. עוצר קרוב מאד לאוניברסיטה. חוצים כביש ונמצאים שם.

זה יותר קרוב מתחנת האוניברסיטה וגשר מקסיקו ?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 22:56
נושא ההודעה: Re: הגעה

Anonymous :
אורח :

זה יותר קרוב מתחנת האוניברסיטה וגשר מקסיקו ?

כן. חוצים את הכביש ונכנסים לאוניברסיטה בכניסה הראשית.

באיזה אזור מתוכנן הכנס? האוטובוס עוצר ברחוב הנשיאים. הכניסה הראשית היא מול ביה"ח. אם זה באודיטוריום בכניסה של אזור שער הנשיאים, עדיף לבוא עם אוטובוס.

http://in.bgu.ac.il/Pages/maps.aspx

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 23:07
נושא ההודעה:

האם תוכלי להרצות ? מזמן לא היו לנו נשים שירצו בכנסים .

ואיפה מיטל ?

חזרה לתוכן הדיון
משה-נחמיאסלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/09/2010 · הודעות: 300 ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 23:23
נושא ההודעה:

המקור קיבלו את ההצעה לפני חודשים אבל הועד הישן לא רצה להחליט עבור הועד החדש דברים שאולי הוא לא יסכים איתם. בנוסף, הועד הישן היה במצב בעייתי מבחינת האנשים הפעילים בו

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורחאורח · ·

הודעה פורסם: 09/07/2014 - 23:28
נושא ההודעה:

לא נראה לי שיהיה לי זמן להכין הרצאה. חוץ מזה אני כבר לא גרה בבאר שבע.

חזרה לתוכן הדיון
אלעד לא מחובראורח · ·

הודעה פורסם: 10/07/2014 - 10:17
נושא ההודעה:

אשמח אם תוכלו לדחות את הכנס בשבוע, אני אהיה בGUADEC בצרפת בתאריך הזה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 10/07/2014 - 12:33
נושא ההודעה:

אלעד לא מחובר :

חבל לי מאוד שאתה לא מגיע אבל התאריך כבר נקבע.

חזרה לתוכן הדיון
fr33אורח · ·

הודעה פורסם: 10/07/2014 - 14:37
נושא ההודעה:

שלום, אני סטודנט להנדסת תכנה באוניברסיטת בן גוריון, נמצא רוב הזמן 2 דקות הליכה מהאוניברסיטה. אני אשמח לעזור לארגן וכו'.
מייל:

akrasner@riseup.net

דבר ראשון - איפה פרסמתם את זה? הייתי רוצה לדעת על זה הרבה יותר מוקדם, במיוחד כי אני ממש פה קרוב, אולי אני לא מנוי ברשימות התפוצה הנכונות? אשמח לדעת איפה הדברים האלה מתוכננים כדי שאוכל להיות יותר מעורב.

דבר שני, יש דרך לרשום את עצמי ואחרים בלי גוגל דוקס? זו מערכת עם בעיה של פרטיות וריכוזיות ו־Javascript לא חופשי וכל הבעיות הנפוצות של שירותים מהסוג הזה (אני מניח שאתם מודעים לזה יותר מרוב האנשים). לא אכפת לי לאחסן רשימת אנשים באתר שלי או בכל מקום עצמאי אחר, רק שתהיה חלופה ל"ענן" של גוגל.

אירוניה: ב־1 באוגוסט אני עובר דירה... אז כנראה לא אוכל להגיע בעצמי.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 10/07/2014 - 14:52
נושא ההודעה:

ההרשמה היא לא חובה אלא רק כדי לקבל עדכונים וכדי שנוכל להעריך את מספר המשתתפים.
אין בעיה להירשם דרכי, לפרסם כאן או בכל דרך שנראית לך.
הארגון החל ברשימת התפוצה של עמותת המקור. אתה מוזמן להירשם לשם.

נשמח לכל עזרה ואני אפנה אליך.

חזרה לתוכן הדיון
אורי עידןאורח · ·

הודעה פורסם: 10/07/2014 - 20:44
נושא ההודעה:

טוב ביקשו ממני אישית אז כשמבקשים כל כך יפה אז אני נענה.
אני אתן הרצאה כנראה בנושא תקנים פתוחים בספרים דיגיטליים.
למי שלא יודע, ספרים דיגיטליים (בתקנים פתוחים כמובן) הם העיסוק העיקרי שלי כרגע חוץ מקצת יעוצי לינוקס והדרכות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/07/2014 - 21:55
נושא ההודעה: Re: הבעיות הסתדרו

Anonymous :

האם החודשים הללו הם התראה קצרה ?

קראת את *כל* מה שכתוב שם או שאתה עושה את עצמך? לא היה לך עם מי לדבר עד לאחרונה.

Anonymous :
האם תוכלי להרצות ? מזמן לא היו לנו נשים שירצו בכנסים .
ואיפה מיטל ?

יופי של סיבה להזמין מישהו - כי אין נשים שמרצות. מאוד פוליטיקלי קורקט מצידך.

אלעד לא מחובר :

עוד מישהו רוצה הזמנה מיוחדת? Laughing

חזרה לתוכן הדיון
fr33אורח · ·

הודעה פורסם: 10/07/2014 - 22:58
נושא ההודעה:

לפעמים אני לא מבין למה כולם רוטנים פה כל הזמן וכל־כך לא נחמדים. אני מדבר עם אנשים ב־IRC המון, אני רואה כנסים בינלאומיים מרשימים...

פה, אפילו בישראל הקטנטנה קשה לארגן משהו כי כולם כועסים רבים, מעירים, מבקרים, רוטנים, מתעצבנים ומעליבים. למה הטון הזה, "מישהו רוצה הזמנה מיוחדת?" - מישהו פגע בך? הכאיב לך? אפילו אם כן, אני לא רואה סיבה לדבר ככה.

בואו נתייחס לאנשים כמו שאנחנו רוצים שיתייחסו אלינו - בכבוד.

דרך אגב, להזמין נשים להרצות זה בדיוק מאותו היגיון כמו פרויקט OPW ובכלל "אפליה מתקנת" ושוויון. אין בזה שום פסול, זה פשוט אמור לעודד אותן להשתתף בפעילות שלרוב עוסקים בה בעיקר גברים. כמובן אני לא יודע מה הייתה הכוונה שמקורית של מי שכתב את זה, אבל אין סיבה להאמין שהיא הייתה רעה או לא־מכבדת.

בקיצור, אני מציע שנכבד ונתחבר ונשתף פעולה. הרבה יותר נחמד ככה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/07/2014 - 03:57
נושא ההודעה:

להזמין אישה להרצות רק כי אישה "ואין מספיק" זה דוחה, לא מכובד, מבזה את המוזמן וכנראה שבמקרה הנוכחי גם מעיד על היאוש של המזמין. אתה נותן הזמנה כללית ואם יש 100 מרצים-גברים קופצים ואישה אחת, אז אם היא ראויה אתה לוקח אותה לא בגלל שהיא אישה אלא בגלל שהיא ראויה. אם אתה רוצה לתת עדיפות לנשים במקרה הזה ורמתה זהה, אתה עושה את זה בשקט ובצורה אלגנטית, ולא ישר מספר לה שהיא זכתה כי היא אישה. תנסה לדבר עם נשים ותראה איך שהשיטה שלך היא פסולה ומזלזלת.

לגבי זה שרוצה הזמנה מיוחדת - כן. זה קצת חצוף ומאוד לא מכובד שמישהו מארגן כנס, ומישהו אחר שזה לא מתאים לו כי יש לו כנס במקום אחר בעולם (לא נאמר חלילה כנס ישראלי אחר), מבקש שידחו בגללו, אלא אם פספסתי ויש פה רכבת אווירית של מאות פעילי תוכנה חופשית מישראל לצרפת בראשון לאוגוסט (NOT). אז שאותו אחד יחליט מה חשוב לו יותר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/07/2014 - 18:45
נושא ההודעה:

Anonymous :
להזמין אישה להרצות רק כי אישה "ואין מספיק" זה דוחה, לא מכובד, מבזה את המוזמן וכנראה שבמקרה הנוכחי גם מעיד על היאוש של המזמין. אתה נותן הזמנה כללית ואם יש 100 מרצים-גברים קופצים ואישה אחת, אז אם היא ראויה אתה לוקח אותה לא בגלל שהיא אישה אלא בגלל שהיא ראויה. אם אתה רוצה לתת עדיפות לנשים במקרה הזה ורמתה זהה, אתה עושה את זה בשקט ובצורה אלגנטית, ולא ישר מספר לה שהיא זכתה כי היא אישה. תנסה לדבר עם נשים ותראה איך שהשיטה שלך היא פסולה ומזלזלת.

לגבי זה שרוצה הזמנה מיוחדת - כן. זה קצת חצוף ומאוד לא מכובד שמישהו מארגן כנס, ומישהו אחר שזה לא מתאים לו כי יש לו כנס במקום אחר בעולם (לא נאמר חלילה כנס ישראלי אחר), מבקש שידחו בגללו, אלא אם פספסתי ויש פה רכבת אווירית של מאות פעילי תוכנה חופשית מישראל לצרפת בראשון לאוגוסט (NOT). אז שאותו אחד יחליט מה חשוב לו יותר.

מסכימה. מה גם שלא שאלו אם היא מסוגלת להרצות בכלל, אם יש לה איזשהו חומר בשביל הרצאה.

אני מציעה הצעת ייעול, זה לא חייב להיות 1 לאוגוסט. אם אתם רוצים את הכנס בכל מקרה (מיקום לא ממש חשוב) אפשר לדחות את זה בחודשיים על מנת לאפשר התארגנות קצת יותר ראויה להשיג מרצים וכו.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 11/07/2014 - 21:39
נושא ההודעה:

Anonymous :
אני מציעה הצעת ייעול,

אני חוזר על מה שכתבתי במקום אחר: קל מאוד להציע הצעות ייעול. אם אתם לא מתכוונים לעזור, עדיף להציע אותן ישירות למארגנים במקום ליצור עוד אפיק של תלונות. במקרה הכי גרוע לא יהיה כנס. במקרה פחות גרוע יהיה כנס לא מספיק מוצלח. לא סוף העולם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/07/2014 - 23:51
נושא ההודעה:

צפריר :
Anonymous :
אני מציעה הצעת ייעול,

אני חוזר על מה שכתבתי במקום אחר: קל מאוד להציע הצעות ייעול. אם אתם לא מתכוונים לעזור, עדיף להציע אותן ישירות למארגנים במקום ליצור עוד אפיק של תלונות. במקרה הכי גרוע לא יהיה כנס. במקרה פחות גרוע יהיה כנס לא מספיק מוצלח. לא סוף העולם.

יש כנס, אשר מרבית האנשים ללא זמן מספיק להתארגן אליו, הוא מתנגש בכנסים אחרים וכיוב' ...

באים אנשים ואומרים שהם רוצים את הכנס הזה, אבל הם צריכים יותר זמן להתארגן קודם, ואז יש התנגדויות, ובסוף הכנס לא נראה שיצא לפועל, או יצא אבל יהיה מאוד קטן עם מעט מידי דברים וחבל.

חזרה לתוכן הדיון
כרמיתאורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 07:42
נושא ההודעה:

Anonymous :

בחברה הנוכחית של ימינו חלוקת התפקידים בחברה שרוב הנטל הטיפולי בענייני משפחה וילדים נופל על נשים ומשאיר להם קצת זמן ללמוד ולהתארגן או ללמוד איך לשלב למידה בטיפול או פיתוח או כל תחום תובעני אחר שמתבסס ונתמך על ידי עבודה טיפולית של נשים!

אני אומרת שאם מישהו מהגברים יכול להרצות זה בזכות איזה שהיא אשה ששומרת עליו ומטפלת בו (אמא שלו) או טיפלה בו עד שהוא הגיע לאן שהוא הגיע ושההשגים שלכם הם לא שלכם בלבד ותתנו קצת קרדיט וקצת כבוד להורים שלכם שבזכותם ובעיקר בזכותם אתם במקום שאתם נמצאים בו. נשים עיקר תפקידן בתחום הטיפולי אבל אם יש אשה שמאוד רוצה להרצות ומצאה דרך לשלב באמצעות התפשרות על הרמה כי זה לא הדבר היחיד שהיא מנהלת
אז ועוד איך לתת לה! כי גם מטפלות יכולות!

אני לא מדברת על נשים שזנחו לחלוטין את התחום הטיפולי ואפילו בחרו שלא להקים משפחה כדי להשקיע בתחום המדעי כמו גברים ואז נקודת הפתיחה להערכה היא שונה ובאמת אין צורך במקרים האלה באפליה מתקנת.

אני מדברת על הרוב הנשי שמתפקד ולוקח על עצמו יותר מכל גבר אחר כאן באופן הכללי.

אם מישהו כאן רוצה לעשות "תחרות" הוגנת עם נשים אז תחרות צריכה להתחיל מאותו קו זינוק...

בעצם מי שמקבל את ההנחות זה הגברים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 08:37
נושא ההודעה:

כרמית :

בחברה הנוכחית של ימינו חלוקת התפקידים בחברה שרוב הנטל הטיפולי בענייני משפחה וילדים נופל על נשים ומשאיר להם קצת זמן ללמוד ולהתארגן או ללמוד איך לשלב למידה בטיפול או פיתוח או כל תחום תובעני אחר שמתבסס ונתמך על ידי עבודה טיפולית של נשים!

כרמית, את מדברת שטויות. את מדברת על החברה שהיתה לפני 50 שנה. אם מישהי רוצה להתפתח, היא יכולה לעשות את זה אם היא רוצה, ואף אחד לא מכריח אותה להשאר בבית. דווקא יש לא מעט בתים שאני מכירה שהגבר נמצא יותר בבית מהאישה.

כרמית :

אני אומרת שאם מישהו מהגברים יכול להרצות זה בזכות איזה שהיא אשה ששומרת עליו ומטפלת בו (אמא שלו) או טיפלה בו עד שהוא הגיע לאן שהוא הגיע ושההשגים שלכם הם לא שלכם בלבד ותתנו קצת קרדיט וקצת כבוד להורים שלכם שבזכותם ובעיקר בזכותם אתם במקום שאתם נמצאים בו. נשים עיקר תפקידן בתחום הטיפולי אבל אם יש אשה שמאוד רוצה להרצות ומצאה דרך לשלב באמצעות התפשרות על הרמה כי זה לא הדבר היחיד שהיא מנהלת

אני מהנדסת תוכנה בחברה מכובדת מאוד ודי גדולה. התפתחתי בזכות עצמי. תואר ראשון ושני במדעי המחשב באוניברסיטת ת"א. אין לי כסף מיותר בכיס. לקחתי הלוואות והיום אני יכולה (בעקרון) לתת הלוואות לאחרים. ככה זה בחיים - את יכולה להשפיע על גלגל החיים. אם בחרת להיות מטפלת בבית כי חשבת שזהו גורלן של נשים, אנחנו נשמע אותך מקטרת פה בפורומים על זה שלא נותנים לך צ'אנסים.

אין התפשרויות על רמה. תרבות הבינוניות נכונה ללפני 50 שנה. אם את רוצה במה לדבר בה ואין לך את הרמה המספיקה, תהפכי את הדלי בבית, תעמדי עליו ותנהמי (זו לא שגיאת כתיב). רוצה להיות ברמה ושמישהו יקרא לך להרצות? תלמדי, תחקרי ותעבדי בעבודות רלוונטיות. בנוסף, תפסיקי לקטר כי המרמור שלך גורם לך לתוצאות הפוכות.

כרמית :

אני לא מדברת על נשים שזנחו לחלוטין את התחום הטיפולי ואפילו בחרו שלא להקים משפחה כדי להשקיע בתחום המדעי כמו גברים ואז נקודת הפתיחה להערכה היא שונה ובאמת אין צורך במקרים האלה באפליה מתקנת.

אם מישהו כאן רוצה לעשות "תחרות" הוגנת עם נשים אז תחרות צריכה להתחיל מאותו קו זינוק...

אנחנו לא נולדנו שווים, גברים או נשים. אני תמיד בתחרות עם עצמי ושואפת להגיע למטרות שהצבתי לעצמי.
אם בחרת להיות מטפלת ואת מקטרת שלא נותנים לך להרצות כמו אלו שאשכרה מתעסקים בתחום, אין לך אלא להלין על עצמך בלבד. די לבזות את המין הנשי. את לא מייצגת את המין היפה והמודרני אלא את הישן והחשוך.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 11:20
נושא ההודעה:

כרמית :
Anonymous :

מימיי לא שמעתי כאלו שטויות, רוב הנשים בוחרות להיות אמהות מרצונן החופשי ואח"כ בוחרות לקונן על זה ללא הפסקה כאילו מגיע להן משהו על שעשו בסופו של דבר משהו שהן רצו בו.

מניסיון אצלי בבית, אחרי הלידה, הגברת ואני החלטנו שאנחנו לא רוצים להסתובב כל הזמן בין הרגלים של הילד (ואח"כ ילדים) ולהיות ממורמרים, השכרנו אופר והיא המשיכה בקריירה שלה, כיום היא המנהלת של החברה שהיא עובדת בה, ואני המשכתי בקריירה שלי, וגם אני מנהל את החברה שלי ושל השותף שלי.

כל אחד יכול להצליח אם הוא רק רוצה, השאלה היא מה הוא (או היא) באמת רוצים ומעדיפים (גם אם זה כנראה רק להתקרבן).

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 11:22
נושא ההודעה:

Anonymous :
כרמית :

כרמית, את מדברת שטויות. את מדברת על החברה שהיתה לפני 50 שנה. אם מישהי רוצה להתפתח, היא יכולה לעשות את זה אם היא רוצה, ואף אחד לא מכריח אותה להשאר בבית. דווקא יש לא מעט בתים שאני מכירה שהגבר נמצא יותר בבית מהאישה.

כרמית :

אני מהנדסת תוכנה בחברה מכובדת מאוד ודי גדולה. התפתחתי בזכות עצמי. תואר ראשון ושני במדעי המחשב באוניברסיטת ת"א. אין לי כסף מיותר בכיס. לקחתי הלוואות והיום אני יכולה (בעקרון) לתת הלוואות לאחרים. ככה זה בחיים - את יכולה להשפיע על גלגל החיים. אם בחרת להיות מטפלת בבית כי חשבת שזהו גורלן של נשים, אנחנו נשמע אותך מקטרת פה בפורומים על זה שלא נותנים לך צ'אנסים.

אין התפשרויות על רמה. תרבות הבינוניות נכונה ללפני 50 שנה. אם את רוצה במה לדבר בה ואין לך את הרמה המספיקה, תהפכי את הדלי בבית, תעמדי עליו ותנהמי (זו לא שגיאת כתיב). רוצה להיות ברמה ושמישהו יקרא לך להרצות? תלמדי, תחקרי ותעבדי בעבודות רלוונטיות. בנוסף, תפסיקי לקטר כי המרמור שלך גורם לך לתוצאות הפוכות.

כרמית :

אנחנו לא נולדנו שווים, גברים או נשים. אני תמיד בתחרות עם עצמי ושואפת להגיע למטרות שהצבתי לעצמי.
אם בחרת להיות מטפלת ואת מקטרת שלא נותנים לך להרצות כמו אלו שאשכרה מתעסקים בתחום, אין לך אלא להלין על עצמך בלבד. די לבזות את המין הנשי. את לא מייצגת את המין היפה והמודרני אלא את הישן והחשוך.

מסכים עם כל מילה !

טוב שיש עוד אנשים עם הגינות ושכל ישר.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. חתול