ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
kolinלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/02/2015 · הודעות: 3 ·

הודעה פורסם: 01/10/2015 - 17:53
נושא ההודעה: מחשב ישן לצורך שרת גיבוי ביתי

שלום,

אני אחרי המעבר דירה ויש לי מחשבים ישנים ורק אתמול בדקתי אותם , לצערי הלך הספק כוח צריך לקנות חדש ואני חושב לשדרג זיכרון. עכשיו אני לא יודע עדיין במה להתלבט אם ללכת על NAS כפי שהציעו כאן בכללי הרבה פעמים או פשוט להפוך את המחשב ל"שרת". אני בעצמי הייתי הופך את המחשב ל"שרת" ומתקין בו לינוקס (הפצה centos או debian או ubuntu) , יש לי ידע בלינוקס. לגבי הגיבוי עכשיו העניין איך בדיוק נבצע את הגיבוי? אני לא מתכוון לעשות העתק והדבק. האם עדיף לגבות את כל הדברים העצמם בFTP? כך שזה מסונכרן ברגע שמעבירים עוד דברים...מטעמי אבטחת מידע פשוט אפשר לשנות את הפורט לכל מספר אחר שלא נפוץ אבל עדיין ניתן לגלות את הפורט. האם יש צורך לקנות כתובת IP ייחודית כדי להיכנס מכל העולם ? שמעתי על שירות no ip אבל זה לא שווה כי זה מן הסתם ניסיון של 30 יום. אני בהוט ומוכרים ב10 שקל לחודש. האם כדאי להפעיל שירות SSH בלינוקס? עוד דבר הגיבוי יהיה לא פחות מ500GB , האם אני צריך לדאוג יותר לכונן דיסק קשיח פנימי ולזיכרון? הציעו לי שוב להשתמש בשרת NAS , אבל זה לא נראה רציני לטעמי. כל אחד והנוחות והטעם שלו. אני חושב שהרעיון שלי שחשבתי עליו הוא חסכוני במקום לקנות עשרות הרדיסקים...לדעתי שווה יותר. וכמובן אשמח לשמוע את תשובות שלכם...

בברכת,
חג סוכות שמח לכולם.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון