ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin

quick_link גרפיקאים חופשיים בישראל

מעבר לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
ldcoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 25/10/2015 · הודעות: 105 · מיקום: אילת

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 10:02
נושא ההודעה: גרפיקאים חופשיים בישראל

שלום לכולם!
מקווה שנכנסתי לפורום הנכון.
אני גרפיקאי מאילת שלפני שלוש שנים עבר באופן סופי ומוחלט ללינוקס ותוכנות קוד פתוח.
הייתי מאוד רוצה לשתף את הידע שרכשתי עם הקהילה, אם הדבר בכלל קיים - לפחות באילת אני מרגיש שאני המשוגע היחיד במדינת ישראל שעובד באופן מקצועי בתוכנות שאף אחד לא מכיר את השם שלהם.
רכשתי ניסיון די רב בהפעלת כל ה"אקו-סיסטם" של הגראפיקה בלינוקס, כמובן שאני עדיין נתקל במחשולים למיניהם, לכן הייתי מאוד שמח אם היה עם מי להשתתף בניסיון עבודה ספציפי זה.
מקווה שבמאמצים משותפים נוכל להביא את הגראפיקה בלינוקס לרמה שזה בצרפת למשל, שם כבר מתחילים ללמד תוכבות גראפיקה עם קוד פתוח באוניברסיטה.
נ.ב. כדי להיות יותר ספסציפי במה אני עוסק -
לוגואים ומיתוג (ווקטור - אינקסקייפ)
מידול תלת-מימד, הדמיות ארכיטקטורליות תלת-מימד (Archvize) (בלנדר)
הכנה לדפוס - זה הנושא הכואב ביותר - (אינקסקייפ-קריטא-סקריבוס)
לעריכת ביטמאפס אני משתמש בגימפ (שבניגוד לשאר התוכנות אני לא כל כך אוהב),
לעריכת וידאו בסיסית - KDENLIVE,
לעריכת סאונד - אודסיטי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 11:21
נושא ההודעה:

הייתי מציע לנסות עם צוות העיצוב שמתנדב בסדנא (עזרו גם בכנסת פתוחה), אך ככל הידוע לי הם קנייניים עד העצם (מק וכל הנלווה עימו). אפשר לנסות לשאול בפורום הסדנא:

http://forum.hasadna.org.il/c/9-category

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 12:38
נושא ההודעה:

תודה על הלינק, אבל זה לא מה שאני מחפש - אני מחפש גרפיקאים שעובדים באופן מקצועי ספציפית על לינוקס, לא משנה באיזה תחום - ווידאו, אנימציה, ווקטור, עריכת צילום, ציור... כמובן שבראשונה מעניין לשמוע על פתרונות בקוד פתוח, אבל אם יש תוכנןת קנייניות שמסוגלות לפתור בעיות בתחום זה בלינוקס - זה יכול להיות נושא בשל עצמו.
לאתר הזה ולפורום הגעתי בכלל מהלינק הבא (שנת 2004)

http://whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=printview&t=10825&start=0

זה הלינקים הראשונים שגוגל נותן על המילים "גרפיקאים לינוקס".
האם ז"א שמאז לא נשארו בכלל גרפיקאים המשתמשים בלינוקס בישראל?!

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 12:46
נושא ההודעה:

כל הכבוד !!!!!

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 13:06
נושא ההודעה:

תודה,
כנראה שהמצב הוא כמו שפחדתי שיהיה - אין בארץ שום קהילה של "גראפיקאים חופשיים" (כך זה נקראה בצרפת - אבל בצרפתית אין לזה שום קונוטציה ל"בונים החופשיים"), כל הגראפיקאים בארץ ממשיכים להוציא טונות של כסף על מאקים ואדובי ואאוטודסק וכו', במקום להשקיע במעמצים משותפים בפיתוח אקו-סיסטם חופשי (כמו ב"בירה חופשי")... וכל זה למה? - "כי ככה כולם עושים". התשובה ההכי מעצבנת בעולם...
אם יש גראפיקאים צעירים בתחילת דרכם שעומדים לפני השאלה וינדואוז\מאק אני אשמח לעזור ולכוון אותם אל לינוקס.

חזרה לתוכן הדיון
ישראל ישראליאורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 14:03
נושא ההודעה:

אז זהו שהוא לא
יש קהילה נחמדה של בלנדריסטים בישראל, אתה מוזמן להצטרף.
https://www.facebook.com/blenderisrael

וגם פורום נחמד
http://forum.blender.org.il/

אינקסקייפ ווקטור יש לך את הבלוג הנחמד הבא
http://gofania.blogspot.co.il/

אם שאלת למה אין פעילות בבלוג זה בגלל הבלוג הזה
http://blender3d-trip.blogspot.co.il/

שגדל לבלוג הזה
http://printerkiller.com/blog-2/

בקיצור יש קהילה לתלת ממד פחות לגרפיקה
למרות שאני משתמש בכל מה שהזכרת

http://free-visual.blogspot.co.il/
ttps://plus.google.com/u/0/102689081729567752838/posts

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 14:40
נושא ההודעה:

אה מצויין, תודה רבה ונאים להכיר!
הנה כבר הצטרפתי לפורום של בלנדר.
אבל אין איזה פורום כללי המוקדש לגראפיקה בלינוקס. ןהבלוג של הגופנייה התיישן כבר בחמש שנים...
אני אסביר את עצמי יותר טוב - פורום יש - אני כותב בו ברגע זה - אבל אין פה תנוע, כנראה שהבלנדריסטים יושבים רק בפורומים של בלנדר, והשאר...
אתה משתמש בלינוקס באופן מקצועי? הבלוג הזה, פרי-ויז'ואל, זה שלך?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 14:48
נושא ההודעה:

כן הבלוג והG+ שלי
העניין הוא שרוב מי שנמצא שם משתמש גם בתוכנות הללו.
אפשר לשאול הכל ויש גם פורום שמוגדר לזה.

מעבר לזה תנסה לחשוב כמה קשה היה להשתמש בפורום הזה כפורום לגרפיקה.
המערכת די ישנה וזקוקה לשדרוג כדי להיות משהו בן ימינו, אין לי טענות הפורום פה עזר לי רבות
אבל אם כבר עושים משהו בו נעשה את זה טוב.

נ.ב. אשמח לראות את הפורום פה מתקדם, אשמח לתרום ממה במה שאפשר.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 15:13
נושא ההודעה:

לפני מספר שנים, שעוד הייתי שותף באמ.קיי.סופט התקנו במקום שמלמד אמנות מחשבים עם KDE, גימפ ועוד מספר תוכנות.

לצערי הרב איני זוכר את שם המקום או ידוע לי הסטטוס שלו כעת Sad

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 15:15
נושא ההודעה:

אז מה אתה אומר שנעשה משהוא "טוב"? אני מתקוון משהו שיהיה עדכני (הפוסט האחרון בבלוג שלך בן שנה וחצי - שזה כבא הרבה יותר טוב מחמש שנים של הגופניה...) ומשהוא שבאמת ייקדם את העניין של הגראפיקה החופשית בישראל, הרי הבעיה היא שאין בכלל מודעות לדבר בקרב מקצוענים. אם לא צריך לבנות הכל מאפס, יש כבר איזה שהיא תשתית כמו הפורום שלך למשל, אפשר לפתח את זה. אני כבר מוכן לעזור במה שאפשר (במה שאוכל). הנה האתר הישן שלי
http://ldcodesign.com/old1415/index.html
( אני עובד עכשיו על החדש), במקביל לעצם היותי פרילנסר אני גם עובד כשכיר בחברת בנייה ושילוט כגרפיקאי הדמיות Archvize, בבלנדר כמובן. וכמובן אף אחד לא ידע בחברה שיש דבר כזה אופן-סורס.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 15:23
נושא ההודעה:

סליחה, mksoft, ההודעה האחרונה הייתה מופנת ל"אורח" - הקלדתי בזמן שפרסמת.
בנוגע להודעה שלך - כן, כמובן, חבל מאוד שאין מודעות לאופו סורס בישראל (ואני לא מדבר עכשיו רק על גראפיקה) - בצרפת, ברזיל, סין, רוסיה - מעבירים את כל התשתיות הממשלתיות והחינוכיות לסופט פתוח, אז למה לא כאן?
ובנוגע לגראפיקה חופשית באירופה כתבה טובה:
http://itsfoss.com/french-university-dumps-adobe-photoshop-open-source-app-krita/

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 15:34
נושא ההודעה:

ldco :
בנוגע להודעה שלך - כן, כמובן, חבל מאוד שאין מודעות לאופו סורס בישראל (ואני לא מדבר עכשיו רק על גראפיקה) - בצרפת, ברזיל, סין, רוסיה - מעבירים את כל התשתיות הממשלתיות והחינוכיות לסופט פתוח, אז למה לא כאן?
http://itsfoss.com/french-university-dumps-adobe-photoshop-open-source-app-krita/

הבלוג שלי לא מעודכן כי אין לי פוסטים ארוכים לכתוב, רוב הדברים שלי מתפרסמים בG+
אם אני לא טועה כתבתי על זה בבלוג באחד הפוסטים האחרונים.

בלי קשר אשמח לתרום.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 15:37
נושא ההודעה:

אה, הסתכלתי עכשיו על האתר של מ.ק.סופט - זה בדיוק הדבר שרציתי להקים בזמנו, רק שכל אנשי המחשבים שהכרתי נדנדו בראשם ועשו את התנועה הידועה בסיבוב האצבע ליד המצח... אמרו לי - "אתה לא באירופה, חבוב, צא מהסרט..."

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 15:40
נושא ההודעה:

ldco :
אה, הסתכלתי עכשיו על האתר של מ.ק.סופט - זה בדיוק הדבר שרציתי להקים בזמנו, רק שכל אנשי המחשבים שהכרתי נדנדו בראשם ועשו את התנועה הידועה בסיבוב האצבע ליד המצח... אמרו לי - "אתה לא באירופה, חבוב, צא מהסרט..."

וזה די נכון
כי גימפ לא מספקת את הסחורה ואינקסקייפ די גרועה ביחס לתוכנות האחרות שקיימות.
בלנדר תוכנה מעולה ולכן יש לה גם קהילה מתפתחת אבל אם המקצוע שלך זה גרפיקה, החיים עם גימפ ואינקסקייפ די קשים (במיוחד גימפ).

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 15:45
נושא ההודעה:

Anonymous :
ldco :

בלי קשר אשמח לתרום.

אז מה אומר אתה על בניית פורום (אתר) חדש (או שידרוג תשתית קיימת), משהוא שיוכל לקבל תאוצה, לעניין ולמשוך מקצוענים אל הקוד הפתוח. הרי בסוף זה משתלם לכולם.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 15:58
נושא ההודעה:

Anonymous :
ldco :

וזה די נכון
כי גימפ לא מספקת את הסחורה ואינקסקייפ די גרועה ביחס לתוכנות האחרות שקיימות.
בלנדר תוכנה מעולה ולכן יש לה גם קהילה מתפתחת אבל אם המקצוע שלך זה גרפיקה, החיים עם גימפ ואינקסקייפ די קשים (במיוחד גימפ).

ממש ממש לא מסכים איתך לגבי אינקסקייפ. פעם עבדתי באילוסטרטור, לפני שעברתי לאינקסקייפ עבדתי מספר שנים בקורל-דרו, ויש לי עם מה להשוות. אינקסקייפ תוכנה נפלאה שמספקת את כל צרכיו של גרפיקאי מקצועי בווקטור. (יש רק את הבעיה של CMYK), אבל זה כבר "אוף טופיק". גימפ - נכון, זו התוכנה ההכי לא טובה מהתוכנות הפתוחות ה"גדולות", במיוחד שהיא מאוד לא אינטואיטיבית לשימוש, במיוחד למי שעבד לפני זה בפוטושופ, וכולנו עבדנו לפני זה בפוטושופ...
אבל גם אותה אפשר ללמוד ולהוציא ממנה הרבה יותר ממה שנראה בהתחלה, במיוחד שיש לה ספרייה ענקית של פלגינים. אני אישית פחות עובד עם מפת-סיביות, הכלים העיקריים שלי זה אינקסקייפ, בלנדר וסכריבוס. וכן, זה הכלים שאני משתמש בהם באופן מקצועי (כלומר בעד תמורה כספית).
דרך אגב - לגבי גימפ והאינטואיטיביות: הכל מאוד יחסי. אני מכיר אנשים, וזאת תופעה ידוע, שנטשו כל תקווה ללמודבלנדר כי היה להם כבר נסיון ב3דימאקס, ולבלנדר הם פשוט לא יכלו להתרגל. מבחינתי לא הייתה לי את הבעיה הזאת כי תלת-מימד התחלתי ללמוד ישק בבלנדר. אותו דבר למי שאין כל רקע בפוטושום לא תהיה בעיה להתחבר לגימפ.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 16:08
נושא ההודעה:

ldco :
Anonymous :
ldco :

בלי קשר אשמח לתרום.

אז מה אומר אתה על בניית פורום (אתר) חדש (או שידרוג תשתית קיימת), משהוא שיוכל לקבל תאוצה, לעניין ולמשוך מקצוענים אל הקוד הפתוח. הרי בסוף זה משתלם לכולם.

מה לא מספק אותך כרגע מבחינת התשתית (חוץ מיוזרים כמובן)
ויזאול אנחנו יכולים לעשות.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 16:12
נושא ההודעה:

Anonymous :
ldco :
Anonymous :
ldco :

בלי קשר אשמח לתרום.

זהו, אני חושב שהדבר היחיד שלא מספק אותי זה היעדר היוזרים... (הייתי שם פה סמייל אבל אני לא שם אותם)

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 16:21
נושא ההודעה:

ldco :
Anonymous :
ldco :
Anonymous :
ldco :

בלי קשר אשמח לתרום.

זהו, אני חושב שהדבר היחיד שלא מספק אותי זה היעדר היוזרים... (הייתי שם פה סמייל אבל אני לא שם אותם)

אבל זה שאלה של ביצה ותרנגולת - הנה בלנדר זו התוכנה החופשית ההכי טובה וההכי ידוע - אחד מוביל לשני. צריך להתחיל במשהו - תכלס, יש שני קהלי יעד שצריך למשוך - גרפיקאים פרילנסרים וגרפיקאים צעירים שרק מתחילים את דרכם. גרפיקאים שכירים תלויים בסופט שמכתיבה להם החברה (אין הרבה כמוני שבאים לחברה ומתקינים על המחשב את הכלים שלהם), אבל עוד פעם - ככל שהעניין יהיה יותר מפותח כך גם החברות היותר גדולות יחשבו - למה לנו לשלם יותר בשביל אותה תוצאה? וצריך לזכור שישראל מפותחת מאוד מבחינת הסופט - אני חושב שהישראלים יכולים לץרום המון לקהילת אופן סורס העולמית.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 16:46
נושא ההודעה:

בפורום של תפוז הציעו לי להעביר הרצאה ב Meetup בנושא.
יש למישהו מושג מזה ואיך אוכלים את זה? תכלס הרצאה זה יכול להיות רעיון לא רע.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 17:07
נושא ההודעה:

יש תנועות אבל הן באות בגלים -
לפני חמש שנים לא היו כמעט אנשים בקהילה של בלנדר ישראל ואז נהייתה קהילה חיה עם פורום פעיל ביום יום ותחרויות ויוזמות. כל זה במקביל לכנס בלנדר שקורה כפעם בשנה. דוגמא לאחד הכנסים -http://www.blender.org.il/2013/10/10/%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%9B%D7%A0%D7%A1-%D7%94%D7%A9%D7%A0%D7%99/

אבל עכשיו נניח יש הרבה פחות פעילות בפורום כי מי שמצא עבודה בתחום יש פחות זמן לכתוב, וחלק מהחבר'ה הצעירים יותר פשוט התגייסו לצבא...

ועוד מעט יפתח מחזור שני ללימודי בלנדר בירושלים במסגרת IAC (המכללה הישראלית לאנימציה).
אז מתישהו יגיע הגל הבא.

רציתי לעשות פעם כנס יותר כללי לכלל התוכנות גראפיקה באופן סורס, אבל הרוב הם משתמשי בלנדר אז התמקדתי בה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 17:29
נושא ההודעה:

ציטוט:
"רציתי לעשות פעם כנס יותר כללי לכלל התוכנות גראפיקה באופן סורס, אבל הרוב הם משתמשי בלנדר אז התמקדתי בה."

זאת בדיוק הבעיה - אתה מבין? ביצה ותרנגולת. אני מאוד שמח לראות שלבלנדר יש קהילה בישראל, אבל בלנדר זה רק חלק ממערכת שלמה. זה נכון שבלנדר עובד גם על ווינדואוס ומאק, אבל אני מדבר על עבודה גראפית מקצועית על מחשב שמותקן עליו רק לינוקס.
דרך אגב אני שמח שאכן מלמדים בלנדר במוסדות.
אז אולי באמת הגיע הזמן לעשות כנס כללי המוקדש לגראפיקה באופן סורס? אולי באמת להירשם ל Meetup ונראה מה יצא מזה?

חזרה לתוכן הדיון
מכסח המדפסותאורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 18:26
נושא ההודעה:

תשמע, הכל מתחיל ונגמר במי שמרים ויוזם את הדברים האלה. אם יש לך זמן ואמביציה לארגן כנס, או סדנה או כל דבר אחר אז אני חושב שיהיו מספיק אנשים שיזרמו איתך ואף יעזרו לך.

אני אישית מקבל את הלחם מבלנדר ואפטר אפקטס אז יזמתי דברים שקשורים בהן, כי זה היום-יום שלי, ומכוון שהכרתי פחות אנשים שמשתמשים באינסקייפ למחייה שלהם אז היה לי בכלל פחות אינסנטיב לפעול בכיוון הזה. מה גם שלצערי קצב הפיתוח של אינסקייפ הוא בעשרות אחוזים נמוך יותר משל בלנדר, וגם מעצבים שמתעסקים בדפוס מתקשים למצוא את הבית שלהם בתוכנה.
את גימפ אני פשוט לא אוהב אז לשם מעולם אפילו לא חתרתי...

בזמן האחרון יש יותר ויותר אנשים שמתוודאים לקריטה, יהיה נחמד להניף את זה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 18:34
נושא ההודעה:

כן קריטה כמובן - אחלה תוכנה אבל היא מיועדת יותר לציור מאשר עריכה. דרך אגב אני משתמש בה לדפוס - היא תומכת בCMYK ואני משתמש בה להעברת החומר לCMYK ואז אני מעביר את החומר ל פידיאף בסכריבוס. זה גם אחד הדברים שהרבה אנשים לא יודעים על זה ולכן מתקשים לעשות עבודה מקצועית לדפוס. זה סתם דוגמה למה שאני מדבר עליו - אין פלטפורמה טובה להעברת מידע, ולכן גם אין מספיק ידע - בסוף גם אין משתמשים...

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 20:48
נושא ההודעה:

ציטוט:
אם יש לך זמן ואמביציה לארגן כנס, או סדנה או כל דבר אחר אז אני חושב שיהיו מספיק אנשים שיזרמו איתך ואף יעזרו לך.

זהו, בשביל זה אני פתחתי את הנושא בפורום - למצוא עוד אנשים שיכולים להיות מעוניינים. ע עכשיו רק אתה נענית... אם יש לך כבר פלטפורמה בנויה אולי תעביר את המסר גם שם - אני פנוי לכל הצעה.
כדי להעביר סדנה או כנס צריך כמה אנשים, שכל אחד בא מרקע קצת שונה - אחד למשל מדבר על תלת מימד, צייר - על קריטה, צלם - על דארק טיייבל, אני, למשל - על איך לארגן את הכל במערכת לינוקס אחת וכו'...[/quote]

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 22:57
נושא ההודעה:

זה חלה הזדמנות להביא כנס טוב נוסף לדרום.
יש כמה חברה בבאר שבע שיכול להיות שיוכלו לעזור אם תעשה כנס בב"ש , או שאפילו תתחיל בהרצאה בודדת.

sijp ארגן בשנים עברו מפגשים באב"ג .

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 23:14
נושא ההודעה:

ציטוט:
ש כמה חברה בבאר שבע שיכול להיות שיוכלו לעזור אם תעשה כנס בב"ש , או שאפילו תתחיל בהרצאה בודדת.

בכיף! אם אתה יכול לקשר אותי עם אנשים שיכולים להיות מעוניינים - שלך להם לינק לפורום!
והנה גם המייל שלי nikitatut@yandex.ru
בקשר להרצאה בודדת אני לא בטוח - אחרי הכל זו צריכה להיות יוזמה של קהילה, אין בכוונתי להפוך לריצ'רד סטולמן של הגראפיקה...

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 25/10/2015 - 23:44
נושא ההודעה:

העניין הוא גם לא לעשות כנס בין אנשים שגם כך לא רחוקים מעולם הלינוקס והאופן סורס, אלה גם להזמין גרפיקאים מקצועיים (נגיד בינתיים מבאר-שבע ולאילת אם זה כנס בדרום) - שיראו שקיים בכלל משהו בעולם חוץ מהתוכנות שהם מכירים, זה כל העניין - לעניין את המקצוענים!
אני חושב שבהחלט עם קצת רצון ושיתוף פעולה אפשר ליזום וליישם כזה פרוייקט.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/10/2015 - 08:19
נושא ההודעה:

הנה קבוצות meetup שעושה מפגשים בדרום

http://www.meetup.com/find/tech/?allMeetups=false&radius=5&userFreeform=Be%27er+Sheva%2C+Israel&mcId=c1017966&change=yes&sort=default

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/10/2015 - 09:22
נושא ההודעה:

ציטוט:
הנה קבוצות meetup שעושה מפגשים בדרום

זה כמובן יפה, אבל לדעתי - מדובר פה על אילת ובאר-שבע, לא על מוסקבה ולונדון - את כל הגרפיקאים באילת (כפר שכולל קצת יותר מעשרים איש) אני יכול להזמין באופן אישי בטלפון, וזה יקח לי פחות מעשר דקות. אז אני לא חושב שיש צורך להשתמש בשירות הזה שכפי שהבנתי רק עושה מיילים לאנשים שרשומים בו בקבוצות אינטרסים למיניהם.
נראה לי אפשר לארגן את הכל בלי זה. השאלה הגדולה היא - האם יש מישהו שמוכן ורוצה לחלוק איתי בנטל האירגון, או שהכל נשאר בגדר "תעשה ואנחנו כבר נקפוץ, נראה".

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. ldco
  2. mksoft
  3. אורח