ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 31/05/2016 - 19:14
נושא ההודעה: לא מצליח או מצליח חלקית להכנס לאתרים מסויימים.

הדבר התחיל ביום יומיים האחרונים.
לפני כן, הכל היה תקין בכל הדפדפנים ומערכות ההפעלה.

למשל לאתר ב- http://torec.net אני כן מצליח להכנס, אבל לא רואים שם את התמונות, אלא רק את הטקסט.
או למשל לאתר http://forum.xda-developers.com אני ממש לא מצליח להכנס.
העמוד נטען ונטען עד אין סוף.
אם לפעמים בטעות הוא כן מצליח לגשת לשם, הוא נותן את העמוד באופן מזעזע, כמו ה- HTML של תחילת שנות ה-90.
סתם טקסט עם קישורים.
האתר אינו מוצג באופן נורמלי.

יש עוד כמה אתרים מחו"ל שזה קורה לי בהם, אבל בואו נתמקד שניה רק ב- xda כי ניראה לי שהוא יכול לייצג את כולם בבעיה הזו.

הבעיה קיימת אצלי על המחשב בארץ' ובג'נטו.
בג'נטו, אופרה כן הצליח להכנס לאתרים הללו.
בארץ' לא.
בכל אופן אופרה פחות מעניין אותי.

בפייירפוקס ובכרום אני לא מצליח להכנס לאתרים הללו בשתי מערכות ההפעלה.
אין הצלחה גם לאחר ניקוי היסטוריה.
אין הצלחה גם לאחר הסרת כרום ואת הספרייה הנסתרת שלו(בתוך config.) והתקנתו מחדש.
גם אם אני יוצא משם המשתמש שלי בדפדפן, אין הצלחה.
גם בעזרת גלישה נסתרת אין הצלחה.

מה שהכי מוזר פה הוא שאם אני מפעיל מכונה וירטואלית עם ווינדווז 7 בתוך ג'נטו או ארץ', אני מצליח להכנס לאתרים הללו כמו שצריך. אין בעיה כלל.

מכאן אני גם מסיק שהבעיה לא בספק שלי כי עובדה שבתוך המכונה הוירטואלית הכל עובד היטב.

זה מטריף אותי הדבר הזה.
במיוחד שזה הגיע מעצמו ויש מצב שתוך זמן לא ארוך זה גם יעלם מעצמו אבל אני לא מבין למה זה קורה.

למישהו יש רעיון בשקלול כל הנתונים?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 31/05/2016 - 20:56
נושא ההודעה:

נזכרתי בדבר:
בטלפון שלי עם אנדרואיד 6 אני גם מצליח להכנס לכל האתרים הבעיתיים וזה כשהטלפון מחובר אלחוטית לראוטר וכמובן משתמש ברשת הביתית ולא דרך האינטרנט הסלולארי.

חזרה לתוכן הדיון
אלכס___אורח · ·

הודעה פורסם: 31/05/2016 - 21:21
נושא ההודעה:

מה הפלט של:
קוד:

ping forum.xda-developers.com

curl http://forum.xda-developers.com > forum.xda-developers.com-html.test

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 31/05/2016 - 21:52
נושא ההודעה:

תודה אלכס, אבל הבעיה נעלמה כלא הייתה.
חשבתי שאני סידרתי את זה כששיניתי את ה- mtu שהבנתי בחיפושים שלי שיכול לגרום לזה.
למשל פה:
http://superuser.com/questions/213264/cant-access-select-websites-on-linux-but-can-on-windows

אז יצרתי חוק כפי שמוסבר פה בויקי של ארץ':
https://wiki.archlinux.org/index.php/jumbo_frames#Systemd_unit
כמובן שאצלי שיניתי את זה למספר נמוך.
החלטתי בסופו של דבר ללכת על 1440 (mtu).
שמרתי והפעלתי ופתאום הכל עובד.
כבר התלהבתי.
עד שעליתי לג'נטו שם לא שיניתי דבר ולא יצרתי שום חוק חדש וגם שם פתאום הכל עובד.
מייד עליתי חזרה לארץ', מחקתי את שני הקבצים הללו שיצרו את החוק.
הפעלתי מחדש את המחשב על ארץ', ראיתי שה- mtu השתנה לערך הרגיל שלו - 1500.
בדקתי שוב באתרים ואכן הם עובדים מעולה.

זה די מתסכל שאין לי מושג למה קרתה הבעיה ואיך היא לפתע נעלמה, אבל העיקר שנמוגה.

עד לפעם הבאה מן הסתם.

חזרה לתוכן הדיון
Jenyaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 04/05/2006 · הודעות: 188 ·

הודעה פורסם: 01/06/2016 - 09:07
נושא ההודעה:

תרשה לי לנסות לנחש. האם ספק האינטרנט שלך הוא 018 ?

אני חוויתי בעיות דומות בימים האחרונים. "שיחקתי" מעט עם Wireshark ושמתי לב שחלק מהאתרים (נראה כי דווקא האתרים שאליהם אני לא מצליח לגלוש כראוי) לא מצליחים להעביר מידע. הלוג של Wireshark היה מלא בהודעות TCP Retransmissions בחלק מהאתרים.

הדבר נראה כמו בעיות חיבור אצל ספק האינטרנט דווקא, ולא בגלל בעיות לוקאליות במחשב או בראוטר. יתכן ובמכונה הוירטואלית של מעלה הפוסט, הדפדפן אגר יותר cache, ולכן נראה היה שהאתרים עולים בצורה תקינה (לפחות זאת ההשערה שלי).

נערך לאחרונה על-ידי Jenya בתאריך 01/06/2016 - 12:54, סך-הכל נערך 2 פעמים

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
פותח הפוסטאורח · ·

הודעה פורסם: 01/06/2016 - 09:34
נושא ההודעה:

אתה אכן צודק.
אני בשוק הסיטונאי באקספון 018.
ראוי לציין שהמצב הזה קרה לי בעבר גם לכמה זמן שתמונות למשל לא עלו בחלק מהאתרים ואז זה נעלם.
שלשום זה שוב חזר כמו שפירטתי במכתב הראשון פה.

אתה אכן צודק במסקנתך שהדבר ניראה כבעיה אצל אקספון.
שהרי לא שיניתי דבר והבעיה הגיעה. לא שיניתי דבר והבעיה חלפה.
השאלה היא למה זה קורה.
שוחחתי אתמול בקשר למשהו אחר עם נציג התמיכה הטכנית של 018 ואמרתי לו שזה קורה לי והוא אמר שהם לא ממש מקבלים פניות בקשר לזה כלומר מבחינתם הכל בסדר.
הוא אמר לי שאתן להם כתובת או שתיים שזה קורה לי בה והם יבדקו.
את זה כבר לא עשיתי כי לא היה לי חשק להתקשר אליהם.

השאלה איך אפשר לספק להם מידע שיעזור להם לפתור את זה כשזה יקרה שוב ואני מניח שבעתיד זה יקרה שוב.

לגבי המכונה הוירטורלית אצלי.
זהו, שהיא די חדשה.
אולי שבועיים-שלושה מאז שהתקנתי את ווינדווז 7 על המכונה.
לא גלשתי שם הרבה ולכן לא ניראה לי שהייתה אגירה של cache.
אם תרצה, לדעתי גם אם אתמול הייתי מתקין מחדש את ווינדווז ומתחיל לגלוש, נדמה לי שהייתי גולש כרגיל וללא בעיה(אבל אני לא יכול לבדוק את זה כמובן Smile).
ללא ספק זה מאוד מוזר.
לא מצליח למצוא דפוס נורמלי.

אם התכנסנו כבר, אתה במקרה מקבל הרבה "פעילות חשודה" ב- gmail, או אולי "מישהו יודע את הסיסמה שלך" ב- gmail?
כי בחודשים האחרונים זה קורה לי הרבה.
הצטרכתי להחליף סיסמאות לכל מיני חשבונות gmail וזה כל כך מעצבן.
ראיתי עוד בן אדם ש"התקלה" הזו קורית אצלו והוא גם באקספון.
אני חושב שאם זה גם קורה לך, לדעתי יש לנו בינגו.

חזרה לתוכן הדיון
Jenyaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 04/05/2006 · הודעות: 188 ·

הודעה פורסם: 01/06/2016 - 10:03
נושא ההודעה:

למען האמת יש לי דואל בוט עם חלונות 10, אבל לא בדקתי האם הבעיה חזורת גם תחת חלונות 10. התקלה עם אתרי האינטרנט קרתה אצלי תחת דביאן 9 ובמחשב אחר תחת מינט 17. הסקתי מתוך זה שהבעיה נובעת מספק האינטרנט.
עם זכרוני אינו מטעה בי, כבר חוויתי בעיות דומות בעבר, גם תחת חלונות. אני די סבור שהבעיה אינה קשורה להגדרות הלוקאליות אצלי ברשת.
מניסיון עבר שלי, אני משער שיש עם מי לדבר בתמיכה של 018. אולי בפעם הבאה שהתופעה תחזור על עצמה ארים אליהם טלפון.

התבקשתי רק פעם אחת בעבר לשנות את הסיסמה שלי ל-Gmail (תחת חשבון אחד מתוך מספר חשבונות). אני לא יכול לומר שבקשות כאלה חוזרות על עצמן אצלי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/06/2016 - 10:24
נושא ההודעה:

אין לי מושג לגבי 018.

לפני כשנה, במשך חודשים, חוויתי בעיות כאלה אצל 012. עשרות שיחות טלפון לא פתרו את הבעיה, אבל מעבר ל- HOT.net כן (ואפילו היה יותר זול).

תפקידם של אנשי התמיכה שעונים לך הוא לא לפתור לך את הבעיה, אלא לעצור אותך לפני שיעבירו אותך לתמיכה שבאמת מבינה מהחיים שלהם - כי האנשים האלה עסוקים. אם לא מעבירים אותך אליהם - אתה פשוט צריך להחליף ספק.

אם כן מעבירים אותך אליהם, אבל הם לא פותרים את הבעיה תוך יומיים שלושה (אני נתתי כמה חודשים ל- 012, ללא שום תוצאות), החלף ספק. גם אם זה עולה עוד 5 ש"ח לחודש, זה כנראה שווה את זה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/06/2016 - 10:27
נושא ההודעה:

ואם בהחלפת סיסמא עסקינן, מומלץ להדליק "Two Factor Authentication" בgmail. פעם בחודש (או פעם בלוג-אין, לבחירתכם), תצטרכו לספק קוד סודי שיווצר ע"י אפליקצית טלפון חכם (אם יש לכם טלפון חכם), או SMS (אם יש לכם טלפון טיפש). בניגוד לפרופגנדה הנפוצה, ישנן אפליקציות קוד פתוח כמו FreeOTP ולא חייבים להשתמש ב- Google Authenticator (למרות שגם הוא סביר).

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/06/2016 - 13:08
נושא ההודעה:

Jenya :
למען האמת יש לי דואל בוט עם חלונות 10, אבל לא בדקתי האם הבעיה חזורת גם תחת חלונות 10. התקלה עם אתרי האינטרנט קרתה אצלי תחת דביאן 9 ובמחשב אחר תחת מינט 17. הסקתי מתוך זה שהבעיה נובעת מספק האינטרנט.
עם זכרוני אינו מטעה בי, כבר חוויתי בעיות דומות בעבר, גם תחת חלונות. אני די סבור שהבעיה אינה קשורה להגדרות הלוקאליות אצלי ברשת.
מניסיון עבר שלי, אני משער שיש עם מי לדבר בתמיכה של 018. אולי בפעם הבאה שהתופעה תחזור על עצמה ארים אליהם טלפון.

התבקשתי רק פעם אחת בעבר לשנות את הסיסמה שלי ל-Gmail (תחת חשבון אחד מתוך מספר חשבונות). אני לא יכול לומר שבקשות כאלה חוזרות על עצמן אצלי.

אשמח אם תקפיץ את השרשור הזה אם זה יקרה לך שוב כשאתה עדיין ב- 018.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/06/2016 - 18:57
נושא ההודעה:

Anonymous :
אין לי מושג לגבי 018.

לפני כשנה, במשך חודשים, חוויתי בעיות כאלה אצל 012. עשרות שיחות טלפון לא פתרו את הבעיה, אבל מעבר ל- HOT.net כן (ואפילו היה יותר זול).

תפקידם של אנשי התמיכה שעונים לך הוא לא לפתור לך את הבעיה, אלא לעצור אותך לפני שיעבירו אותך לתמיכה שבאמת מבינה מהחיים שלהם - כי האנשים האלה עסוקים. אם לא מעבירים אותך אליהם - אתה פשוט צריך להחליף ספק.

אם כן מעבירים אותך אליהם, אבל הם לא פותרים את הבעיה תוך יומיים שלושה (אני נתתי כמה חודשים ל- 012, ללא שום תוצאות), החלף ספק. גם אם זה עולה עוד 5 ש"ח לחודש, זה כנראה שווה את זה.

ב-012 יש בעיה אחרת שכניראה נמשכת (לפי מה שאני קורא לפעמים) והיא הגבלת מהירות על טורנטים.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח [אלכס___]