ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
ניסים ממיקרואורח · ·

הודעה פורסם: 05/07/2016 - 21:42
נושא ההודעה: נסיון של 3 ימים להפעיל ווינדוס

כשמייקרוסופט צריכים להתייעל הם מתייעלים וממצמצמים במכסת העובדים, כשאדם פשוט יותר צריך להתייעל ועדיין להיות ישר אז הוא קונה רישיון של ווינדוס 10 מחברה מצד שני והרשיון עבד למשך שנה שלמה וקיבל עידכונים עד שהוא החליט לפני יומיים לשנות את החומרה במחשב שלו, אז למייקרוסופט קשה לאמת את הרכישה שלו למרות שהציג בפניהם הוכחות רכישה, הם הפנו אותו לחברה שממנה רכש, שקיבלה ציון של 5 מתוך 5 כוכבים של אלפים כמוהו, וטענו שהם לא יכולים לראות את הסטורית הרשיון כי זה לא חוקי מצידם, אלא אם היה קונה דרכם גרך מיקרוסופט במחיר מלא. איש השירות היה נחמד אפילו התחבר למחשב שלו אבל לא היה יכול לפתור את הבעיה. מערכת האימות נימצאת בידיו, כשהוא עונה I am understand that. עכשיו מסתובב לו באוויר קוד שאפילו לא יתמע, קוד ללא משמעות מלבד הייצוג של החברה מרדמונד שדחתה אותו. תשמעו אני עורך וידאו ובענייניים העסקיים והאקדמיים אני משתמש באובנטו, אמרתי לו שהגיע הזמן לבצע את המעבר התמידי כי העושר של מיקרוסופט לא יכול להכיל את האושר שלו. הקולנוע שלו, לא יכול לשכפל את מערכת הרשיונות שלהם, אלא לייצג את רוב האנשים שרוצים להתייעל אבל הבירוקרטיה לא מאפשרת מענה ותשובות ברורות שמתבססות על חקר העובדות וזאת השורה התחתונה

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/07/2016 - 22:22
נושא ההודעה: Re: נסיון של 3 ימים להפעיל ווינדוס

ניסים ממיקרו :
כשמייקרוסופט צריכים להתייעל הם מתייעלים וממצמצמים במכסת העובדים, כשאדם פשוט יותר צריך להתייעל ועדיין להיות ישר אז הוא קונה רישיון של ווינדוס 10 מחברה מצד שני והרשיון עבד למשך שנה שלמה וקיבל עידכונים עד שהוא החליט לפני יומיים לשנות את החומרה במחשב שלו, אז למייקרוסופט קשה לאמת את הרכישה שלו למרות שהציג בפניהם הוכחות רכישה, הם הפנו אותו לחברה שממנה רכש, שקיבלה ציון של 5 מתוך 5 כוכבים של אלפים כמוהו, וטענו שהם לא יכולים לראות את הסטורית הרשיון כי זה לא חוקי מצידם, אלא אם היה קונה דרכם גרך מיקרוסופט במחיר מלא. איש השירות היה נחמד אפילו התחבר למחשב שלו אבל לא היה יכול לפתור את הבעיה. מערכת האימות נימצאת בידיו, כשהוא עונה I am understand that. עכשיו מסתובב לו באוויר קוד שאפילו לא יתמע, קוד ללא משמעות מלבד הייצוג של החברה מרדמונד שדחתה אותו. תשמעו אני עורך וידאו ובענייניים העסקיים והאקדמיים אני משתמש באובנטו, אמרתי לו שהגיע הזמן לבצע את המעבר התמידי כי העושר של מיקרוסופט לא יכול להכיל את האושר שלו. הקולנוע שלו, לא יכול לשכפל את מערכת הרשיונות שלהם, אלא לייצג את רוב האנשים שרוצים להתייעל אבל הבירוקרטיה לא מאפשרת מענה ותשובות ברורות שמתבססות על חקר העובדות וזאת השורה התחתונה

ניסים,
תוכל בבקשה לפרק לפסקאות?
המשפטים ארוכים מדיי ולכן קשים לקריאה,

בסוף לא עזרו לך אתה עדיין תקוע עם מפתח שלא תואם לחומרה?
אגב תנסה לרשום ביקורת שלילית באמזון ובעוד אתרים גדולים כמו newegg,
בטח שם ישמחו לקרוא ביקורת על השירות והבירוקרטיה של החברה Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/07/2016 - 08:19
נושא ההודעה:

מה חסר לך בלינוקס שאילץ אותך להשתמש במ"ס ?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/07/2016 - 08:40
נושא ההודעה:

Anonymous :
מה חסר לך בלינוקס שאילץ אותך להשתמש במ"ס ?

אני מציע לא לשאול שאלות מיותרות. נראה שיש פה בעיה עם רשיונות ווינדוס. מיקרוסופט אכן יכולים לעשות בעיות בענין או שהיתה בעיה עם הרשיון המקורי (צד שלישי אומרים לא צד שני). בכל מקרה זה לא קשור ללינוקס. שאלות בנושאי לינוקס אפשר לשאול בלי קשר לבעיות רשיונות בווינדוס. למי אכפת מה הוא עושה עם הווינדוס שלו.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [ניסים ממיקרו]
  2. אורח
  3. אורח