ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/09/2016 - 13:06
נושא ההודעה: סקייפ קול תקול ותופעה מוזרה

יש לי תופעה מוזרה במחשב שאשמח לקבל לה הסבר.
בכל האפליקציות הקול עובד טוב ורק בסקייפ יש רעשי רקע מציקים. באוזניות הקול נשמע טוב גם בסקייפ, אבל הדבר המוזר באמת הוא, שהקול מסתדר גם ברמקולים אחרי שתוחבים אוזניות ומוציאים אותם בחזרה.

הסבר?

(מדובר במחשב שלעת עתה מכיל רק את win10, אבל אני שואל את זה כאן כי זה מריח לי יותר כמו בעיית חומרה, או שתתקנו אותי.)

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/09/2016 - 14:59
נושא ההודעה: Re: סקייפ קול תקול ותופעה מוזרה

Anonymous :
בכל האפליקציות הקול עובד טוב ורק בסקייפ יש רעשי רקע מציקים. באוזניות הקול נשמע טוב גם בסקייפ, אבל הדבר המוזר באמת הוא, שהקול מסתדר גם ברמקולים אחרי שתוחבים אוזניות ומוציאים אותם בחזרה.

הסבר?

(מדובר במחשב שלעת עתה מכיל רק את win10, אבל אני שואל את זה כאן כי זה מריח לי יותר כמו בעיית חומרה, או שתתקנו אותי.)

לא פרטת איזה מחשב,
ועם אילו תוכנות בדקת את המיקרופון\רמקולים בנוסף לסקייפ,
ואז עוד אמרת שזה windows,
למה נראה לך שאנשים יענו לך לעניין לשאלה שלך? מה אנחנו תמיכה תכנית?
פתחת את ההודעה שלך אומנם ב"אינדקס הפורומים של Whatsup - לינוקס, תוכנה חופשית וקוד פתוח בעברית » התקנה והגדרת לינוקס » חומרה (כללי)"
אך לבעיה שלך אין קשר ללינוקס,
רוצה שאעזור לך?
תבדוק אם הבעיה משתחזרת בלינוקס.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/09/2016 - 19:56
נושא ההודעה: Re: סקייפ קול תקול ותופעה מוזרה

Anonymous :

הסבר?

נשמע כמו קבלת קול ממספר מקורות או מקור שגוי (הוצאה/הכנסה של אוזניות משנה בויינדוס את רכיב הקול הפעיל) - תבצע disable לכל רכיבי ההקלטה ואז תבדוק שוב.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח