ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/04/2017 - 21:19
נושא ההודעה: צריך עזרה. זה OFF רציני ביותר. החתול שלי ואוכל.

כן, שאלתי גם בפורום מותאם לחתולים אבל לא קיבלתי שם עזרה מי יודע מה, אולי מפה תבוא הישועה.
קודם כל, החתול שלי מתקין ג'נטו בעיניים עצומות לכן כדאי לכם לעזור!
ולעניין עצמו:
יש לי חתול מסכנון שעד לפני שבוע, בחודשיים וחצי שלפני כן, אכל מזון יבש וסביר שנקרא regal cat bites.
היה לי שק של (כמעט) 16 קילו וזה הספיק לי לכל הזמן הזה (גם חתולים אחרים בחצר נהנו ממנו כמובן).
נגמר השק לפני שבוע אבל תזמנתי באופן מושלם את השק החדש שיגיע בדיוק בזמן.
הגיע בראשון האחרון.
השק זהה לחלוטין מבחינת המזון (נאמר לי במפורש ע"י המוכרת ואף בשיחה מאוחרת יותר אמרה לי שבדקה שוב ואין שינוי במזון הזה. הוא זהה לחלוטין לשק הקודם), אך שונה מבחינת הגודל (עכשיו זה שק במשקל 20 קילו ולא 16).
שמחתי מאוד כמובן אבל היה לי חשש שהגרוע מכל יקרה והוא אכן קרה שהשם יקח את החתול הזה.
החתול מסרב לאכול מהאוכל הזה. לגמרי. נאדה. במשך ימים ספורים ניסיתי. זה פשוט לא עובד.
אין סיכוי. הוא מעיף מבט קל ומסתלק מזה אפילו לא נותן איזו הרחה איכותית או משהו.
התעלמות מוחלטת אם זה עדיין לא ברור.
יצרתי קשר עם החנות ובעזר השם מחר (שבוע לאחר הגעת השק) יקחו אותו מפה ויזכו אותי על רוב הכסף שזה אחלה.

אז הבעיה היא אוכל והחתול מסתבר בררן מאוד.
בנוסף לזה שאני גם רוצה אוכל שהוא לא מהכי יקרים כלומר לא שק של 2.5 קילו ב-150 שקלים.
ובנוסף, לא תמיד מה שיקר מרגש אותו במיוחד.

אם כן, ביום שני האחרון, לאחר שהאוכל הקודם החדש שלו, לא מצא חן בעיניו ובעיניי לא מוצא חן להאכיל אותו נקניקיות כל הזמן, הלכתי לחנות חיות פה בעיר וקניתי אוכל שנקרא nutra nuggets.
נתתי לו לנסות והוא לא ממש העיף על זה מבט.
מייד חזרתי לחנות לאחר שסיכמתי עם המוכר שאם החתול לא יאהב הוא יחליף לי.
המוכר די התבעס (הגיוני) אבל לשמחתי אכן החליף לי למשהו אחר.
כרגע אני מצליח להאכיל אותו באוכל של matisse עם עוף והודו.
קניתי חבילה קטנה של 1.5 קילו.
הבעיה היא שאמנם הוא כן אוכל מזה, אבל הוא לא אוכל כמו שהוא אכל מהאוכל הקודם שלו (regal).
ומה זה אומר אתם שואלים? זה אומר שכל שעתיים שלוש הוא רעב מחדש ואין לו בעיה לאכול מזה שוב.
ומה זה אומר אתם שוב שואלים? שאני צריך להאכיל אותו יותר פעמים ביום כדי לא לבעס אותו המעצבן הזה.
האכילה שלו נראית נורמלית כלומר הוא ממש בעניין של האוכל הזה אבל הוא עוצר מתישהו ולדעתי לא בזמן הנכון אלא מוקדם מדי.
עם האוכל הקודם הוא ישב הרבה יותר זמן והאכילה הייתה קצת יותר ממושכת ולכן הכניס יותר חומר לגוף, מה שהחזיק אותו יותר רגוע למספר שעות גדול יותר ועל כן אני צריך פחות התעסקות איתו.

יש כל מיני סוגים שחשבתי לנסות.
ופה אשמח לבדוק אתכם:
אם יש כאן מישהו שמאכיל חתול/ים עם אוכל סביר ויכול לתת לי קצת ממנו שאבוד אצל החתול שלי, ממש ממש אודה לכם!
אוכל סביר זה למשל nutra gold או advance (סוגים שונים) או matisse אבל הפעם עם עוף ואורז (שזה שונה ממה שיש לי כרגע) או רויאל קנין (יש כל מיני סוגים), אשמח אם אוכל לבוא אליכם, לקחת קצת מזון לטעימות לחתול הסרבן הזה ואולי למצוא כבר את האוכל שהוא גם יאהב אבל גם יאכל ממנו כמו שצריך שישביע אותו כמו שהשביע אותו ה- regal מלפני שבוע.

ראוי לציין שניסיתי מזון של לאונרדו ולשמחתי לא הלכתי לקנות אלא מצאתי חנות שנותנת דגימות שלו.
גם אותו החתול סרב לאכול.

אגב, ציינתי את המזונות האלו דווקא כי אפשר למצוא שקים די גדולים שלהם 10,15 או 20 קילו במחיר שאיכשהו אפשר לעמוד בו.

מזונות כמו go או now או orijen או instinct הם די מחוץ לתחום.
אין להם שקים של 10 ומעלה אבל יותר חשוב, הם מאוד יקרים לקילו (ולהבנתי הם אכן מאוד מאוד
איכותיים).
אולי כשאמכור את הסטארטאפ שאין לי, אוכל לקנות אותם בקביעות Smile.
ראוי גם לציין שאני לא קונה את האוכל רק בשבילו אלא גם בשביל לפחות עוד שני חתולים פה שאני מאכיל בקביעות.
לכן רוצה משקל גדול יחסית.
אולי אם זה היה הוא בלבד הייתי משקיע יותר בשק קטן אבל עם אוכל איכותי (הנ"ל).
חתול אחד יגמור את האוכל הרבה יותר לאט אפילו שהשק יהיה "רק" של 7.5 קילו.

ולסיום, אם במקרה אתם בכלל לא משתמשים באף סוג מהאוכל שהזכרתי כאן, אבל כן מאכילים באוכל אחר שהוא די איכותי והחתול שלכם אוהב אותו מאוד וחי איתו באושר כבר הרבה זמן, אשמח מאוד לדעת מה הוא וכמובן לקבל מכם דגימה שלו Smile

אני מאזור הקריות אבל אין לי בעיה להגיע גם לחיפה או מקום אחר ברדיוס הזה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/04/2017 - 21:20
נושא ההודעה:

סליחה שכנסתי את המודעה שלוש פעמים.
כמובן אפשר למחוק את שתי האחרות.
בלי כוונה Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 08:02
נושא ההודעה:

התמודדות עם חתולים מפונקים

האוכל הרטוב מועדף על חתולים רבים. לאחר שמאכילים אותם תקופה מסוימת באוכל רטוב הם מסרבים לאכול את האוכל היבש. הסירוב שלהם מתבצע מתוך ציפייה לקבל שוב את האוכל הרטוב. הם יודעים כי ישנו אוכל טוב יותר בנמצא ומסרבים להתפשר על פחות. במקרים מסוג זה ממליצים הווטרינרים לא לוותר. החתול לא ימות מרעב כאשר הקערה שלו מלאה באוכל יבש. לאחר התעקשות של יום או יומיים תמצאו בבוקר את קערת האוכל ריקה.

http://www.petshop.co.il/%D7%9E%D7%94_%D7%A2%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D_%D7%A2%D7%9D_%D7%97%D7%AA%D7%95%D7%9C_%D7%A9%D7%9C%D7%90_%D7%9E%D7%95%D7%9B%D7%9F_%D7%9C%D7%90%D7%9B%D7%95%D7%9C_%D7%90%D7%95%D7%9B%D7%9C_%D7%99%D7%91%D7%A9/

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 09:53
נושא ההודעה:

Anonymous :
התמודדות עם חתולים מפונקים

האוכל הרטוב מועדף על חתולים רבים. לאחר שמאכילים אותם תקופה מסוימת באוכל רטוב הם מסרבים לאכול את האוכל היבש. הסירוב שלהם מתבצע מתוך ציפייה לקבל שוב את האוכל הרטוב. הם יודעים כי ישנו אוכל טוב יותר בנמצא ומסרבים להתפשר על פחות. במקרים מסוג זה ממליצים הווטרינרים לא לוותר. החתול לא ימות מרעב כאשר הקערה שלו מלאה באוכל יבש. לאחר התעקשות של יום או יומיים תמצאו בבוקר את קערת האוכל ריקה.

http://www.petshop.co.il/%D7%9E%D7%94_%D7%A2%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D_%D7%A2%D7%9D_%D7%97%D7%AA%D7%95%D7%9C_%D7%A9%D7%9C%D7%90_%D7%9E%D7%95%D7%9B%D7%9F_%D7%9C%D7%90%D7%9B%D7%95%D7%9C_%D7%90%D7%95%D7%9B%D7%9C_%D7%99%D7%91%D7%A9/

תודה אבל זו לא הבעיה.
מזמן שהוא לא אכל אוכל רטוב.
הוא כבר זמן רב מאוד אוכל רק אוכל יבש.

חזרה לתוכן הדיון
יהלומהאורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 12:40
נושא ההודעה:

יש לי חתולה לבנה לגמרי צעירה בת חצי שנה בשם "יהלומה" Smile
זו חתולה לא מבויתת מלידה - לקח לי זמן רב לביית אותה, וכיום היא אפילו מטפסת עלי כמו על עץ כדי לקבל ליטוף. יש לנו חצר פרטית, אני לא כולא אותה בבית והיא מסתובבת חופשייה לחלוטין (כמו קוד פתוח ותוכנה חופשית).
נסיבות הגעתה אלי זה סיפור קצת ארוך...
בכל אופן, אני מאכיל אותה במזון מגוון בעיקר ביתי:
- נתחי בקר חי
- נתחי נסיכת הנילוס חי
- עוף מבושל וגם חי
- שמנת 15% וגבינה לבנה
את העוף היא לא כל כך אוהבת וזה משגע אותי. החתולים האחרים שמגיעים אלינו לחצר
זוללים בתאווה את העוף שהיא משאירה. (שיהיה להם לבריאות)

יש לי שכנה שמטפלת בחמישה חתולים ומאכילה אותם בעיקר באוכל יבש שהיא קונה ברמי לוי -
שק של 18 ק"ג ב-130 שקל. אינני יודע מה שמו, אבל אוכל לברר לך. זה מגיע בצורה של כוכבים בגודל של שקל בערך.

אם יהלומה המפונקת שלי מוכנה לאכול מהאוכל היבש הזה, יתכן מאד שהחתול החיפאי שלך גם.

בתאבון

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 15:30
נושא ההודעה:

בחיאת ראבק כל חודש חודשיים נכנס לכאן טרול עם בעיות נפש.
יאללה תתבגרו, רוצים חברים? תבואו למפגשי הפיתוח, שמעתי שפעם אפילו הגיעו לשם "כוסיות", אבל מספיק להספים את האתר...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 15:40
נושא ההודעה:

תודה רבה לך.
אשמח לשמוע מה שמו של השק למרות שכניראה לא אקנה אותו אם כי הוא ללא ספק משתלם (כספית).
אני מעדיף להמנע מהאוכל הזה כי אני מעריך שהוא מאוד נחות ולכן חתולים מחבבים אותו.
לצורך הדוגמא (אולי לא נכונה אחד לאחד אבל רעיונית זה דומה), אנשים גם מתים על פיצות אבל זה לא הכי בריא שיש Smile.
כשהחתול היה יותר צעיר ולאחר כמה חודשים של האכלה בכפית (מילולית!) אוכל רטוב, הבנתי שזה לא מתאים.
זה אוכל מאוד יקר (לדעתי אפילו יותר יקר מהיבשים האיכותיים ביותר) ולכן החלטתי לקנות אוכל יבש.
לא השקעתי בזה הרבה מחשבה והלכתי לחנות חיות פה בעיר והוא אמר לי שיש לו שק של 17 קילו ב-100 שקלים!
אמרתי נהדר וקניתי.
בהתחלה החתול הביט עליו ועשה קולות של הצילו, אבל לאחר כמה דקות הוא התחיל לאכול ואף פעם לא הפסיק עד שהאוכל הזה נגמר (כמובן שגם שאר החתולים אכלו מזה).
אבל השק הזה לדעתי הכי נחות שיש מבחינת מה שיש בו.
כלומר לא ממש מזין, אבל ראוי לציין שמצד שני הוא היה עוד די גור (גור גדול אבל גור) כשהוא התחיל לאכול ממנו והוא גדל יפה למיטב שיפוטי.
בכל אופן, אחרי שהשק הזה נגמר אמרתי לעצמי שאני רוצה משהו יותר איכותי ועל כן נכנסתי לפורום בתפוז (פורום חתולים) ושם המנהל המליץ לי על ה- regal שנגמר לפני שבוע ושאותו החתול אכל מיידית וללא שום בעיה.
גם ראיתי שהאוכל יותר טוב מהבחינה הזו שהוא לא רעב כל שעה-שעתיים (כפי שהיה עם השק הנחוּת) אלא משך השובע שלו ארוך יותר.
בעסה שהשק החדש לא מוצא חן בעיניו.

אגב, לא יודע אם זה מעניין מישהו (אולי אותך Smile), אבל המנהל שם מפורום חתולים, הכין מסמך מושקע בו הוא מפרט לדעתו לפי ציונים הרבה מאוד מאכלים יבשים של חתולים.
הוא נותן להם מספרים מ-1 ועד 100 (100 זה כמובן הכי טוב).
הוא מסביר שם איך הוא דרג את המוצרים.
אז למשל אם במקרה תכנס, תוכל לראות שהמזון של רויאל קנין (כל השקים השונים שהם מייצרים מלבד אחד או שניים) נחשב די נחות לעומת ה- matisse הודו ועוף שכרגע יש לי קצת ממנו.
לפחות לפי הדירוג שלו שכמובן אפשר לא להסכים איתו או להתעלם ממנו.
ומה שמצחיק זה שהרויאל קנין יותר יקר מה-matisse הזה, לקילו.
מצד שני, ראיתי כמה הודעות של אנשים שמאכילים ברויאל קנין והחתולים מאוד מרוצים, עם פרווה מבריקה, יציאות נורמליות וכו'.
בכל אופן, לפחות כרגע החתול שלי אוכל אבל להערכתי הוא לא אוכל לשובע כפי שהיה עם הריגל לכן אני מוכן לנסות גם את רויאל קנין שהוא לכאורה נחות יותר אבל כניראה לא כמו השקים הענקיים המאוד זולים.

השק של לאונרדו מקבלים אצלו ציון 70 וקצת שזה אפילו טוב יותר מהריגל אבל החתולי מסרב לאכול מזה Smile.

כאן אפשר לקבל את הקובץ:
http://www.catfood.co.il/

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 15:43
נושא ההודעה:

Anonymous :
בחיאת ראבק כל חודש חודשיים נכנס לכאן טרול עם בעיות נפש.
יאללה תתבגרו, רוצים חברים? תבואו למפגשי הפיתוח, שמעתי שפעם אפילו הגיעו לשם "כוסיות", אבל מספיק להספים את האתר...

אחי אני כאן כל הזמן, לא כל חודש חודשיים...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 15:45
נושא ההודעה:

ואני מעדיף חברה או לפחות מאהבת.
חברים פחות אבל תודה Smile.

חזרה לתוכן הדיון
_בלי_שם_משתמשאורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 20:57
נושא ההודעה: איפה הימים שבהם חתולים היו צדים בבית עכברים ומני מזיקים.

איפה הימים שבהם חתולים היו צדים בבית עכברים ומני מזיקים.

Image

מה הטאצ'-פאד הכחיד את האכבר?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 21:38
נושא ההודעה:

Anonymous :
ואני מעדיף חברה או לפחות מאהבת.
חברים פחות אבל תודה Smile.

חברה/מאהבת בפורום לינוקס בעברית? יש לך סיכוי יותר טוב לזכות בלוטו.....
מירב שנותי הבוגרות העברתי בתחום המחשוב, אני לא חושב שהייתה אחת שהכרתי לעומק שעסקה בתחום והייתי רוצה לחיות איתה, גם אם פה ושם המראה שווה, במיוחד בשנים האחרונות שנכנסות לתחום נשים בשביל הפרנסה ולא בשביל הגיקיות, אחרי הכרות קצרה ירד לי הכל מהן, פמיניסטיות מטורפות, צבועות, קשות, מטורפות ילדים וחינוך, עפות על עצמן, מלאות שטויות שהן קוראות מכל פסיכי ופסיכית שכותבים בלוג או כתבה ממומנת בעיתון או בטלויזיה, אם כבר מההייטק זה מקסימום פקידות או הנה"ח או משאבי אנוש מהתחום, וגם הן אללא יוסטור, תמיד אני מעדיף את עובדות חברת האחזקה וההסעדה או כאלו שלא מהתחום.

עד היום יש לי סיוטים ממכשפה אחת שכמעט הרסה לי את הנישואין אחרי שלקחתי אותה לכמה סיבובים ואמרתי די....

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 21:49
נושא ההודעה:

אני את שלי מאכיל בפרופלאן (ProPlan), קצת יקר אבל אוכל בשמחה

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/04/2017 - 22:18
נושא ההודעה:

Anonymous :

תודה רבה!
שמעתי על המזון הזה גם Smile
השאלה היא האם הוא היה בררן לפני כן (אם אתה זוכר)?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/05/2017 - 10:55
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :

תודה רבה!
שמעתי על המזון הזה גם Smile
השאלה היא האם הוא היה בררן לפני כן (אם אתה זוכר)?

היה בררן עם מזון זול. חלק אכל וחלק לא.
אבל עדיין כל חתול ובררנות וטעם וריח שלו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/05/2017 - 11:35
נושא ההודעה:

אוקיי תודה רבה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/05/2017 - 12:10
נושא ההודעה:

SuperCat שק 4 קג - סביב 50 ש"ח .
או Jossycat חברה גרמנית - מזון עולה גם סביב 50 ל 4ק"ג .

מזון די איכותי.
תסתכל על המרכיבים (סדר הופעתם מעיד על הכמויות - הרכיב הראשון ברשימה הכי בנמצא וכו')

דווקא למזונות שאתה קורא "איכותיים" הם מכילים חומרים ברמת "סם"
לכל חברה יש את הפטנט שלה שלאחר תקופה שהחתול אוכל את המזון לא ניתן לתת לו מזון אחר.

לכן אני משתדל כל תקופה להחליף לחברות אחרות .
לא בהכרח מזון יקר הוא איכותי יותר .

החתולה שלי אכלה הרבה זמן friskies , היא אכלה אותו בטירוף
והיא חלתה , אבנתי שהם שמים חומר ממכר במזון שלהם .

תבדוק את המזונות של החברות היותר פשוטות תבדוק את המרכיבים .
ביניהם יש מזונות טובים.

אצל החברות הפשוטות יותר יש פחות מה החומר ה"ממכר"
אצל החברות היקרות המותגים לא בהכרח המזון איכותי יותר .

חתולים אוכלים בעיקר תירס , עופות .

יש לי חתולה שהתרגלה להיות ביתית .
במקור צדה ציפורים וכו' .

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/05/2017 - 13:00
נושא ההודעה:

לגבי הג'וסי קט מצאתי דיון מעניין פה:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/16/164379708/%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99_%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D/%D7%97%D7%AA%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D
אמ;לק ככל הניראה לא כזה מזון איכותי Smile.

חזרה לתוכן הדיון
AAFCOאורח · ·

הודעה פורסם: 01/05/2017 - 14:11
נושא ההודעה:

ציטוט:
החתולה שלי אכלה הרבה זמן friskies , היא אכלה אותו בטירוף
והיא חלתה , אבנתי שהם שמים חומר ממכר במזון שלהם .

תבדוק את המזונות של החברות היותר פשוטות תבדוק את המרכיבים .

תודה על האינפורמציה - בהחלט חשוב לדעת!
איך אפשר בכלל לדעת על האריזה אם יש חומר ממכר וכל מיני דרעק אחר?

אני זוכר לפני כמה שנים ראיתי תוכנית דקומנטארית על המזון התעשייתי הזה - קטסטרופה.
זו תעשייה של עשרות מליארדי דולרים בעולם - מתוך ויקיפדיה:
קוד:
Four companies—Procter & Gamble, Nestlé, Mars, and Colgate-Palmolive—are thought to control 80% of the world's pet-food market,[1] which in 2007 amounted to US$ 45.12 billion for cats and dogs alone.[2]

לפי זאפ יש בארץ כ-7000!! "סוגים" (אריזות) של מזון תעשייתי לכלבים וחתולים. Confused Smile

כדאי לקרוא גם את המאמר הזה...
שמתיחס גם לארגון Association of American Feed Control Officials (AAFCO)

חזרה לתוכן הדיון
יהלומהאורח · ·

הודעה פורסם: 24/05/2017 - 19:35
נושא ההודעה:

ציטוט:
תודה רבה לך.
אשמח לשמוע מה שמו של השק למרות שכניראה לא אקנה אותו אם כי הוא ללא ספק משתלם (כספית).
אני מעדיף להמנע מהאוכל הזה כי אני מעריך שהוא מאוד נחות ולכן חתולים מחבבים אותו.

OK
תשכח מהמזון היבש שהשכנה שלי נותנת לחתולים שלה.

לגבי "יהלומה" המפונקת, פיצחתי את התעלומה... Smile
אני קונה לה בסופר קורקבנים טריים בתשע שקל קילו (לא תמצא בשום מקום מזון יבש במחיר הזה).
והיא זוללת את הקורקבנים הטריים בתאבון רב.
אני מוסיף לה גם פסטה, וגם את זה היא זוללת בתאבון. בשביל מה לזרוק כסף על מזון יבש יקר ובלתי מזין?!

והתגלית האחרונה שלי היא, שחתולים אוכלים גם תירס Confused Smile

נ.ב.
אסור לתת לחתולים מזון קפוא. זה מזיק למערכת העיכול שלהם.
צריך קודם להפשיר לטמפרטורת החדר.

חזרה לתוכן הדיון
herouthלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/06/2003 · הודעות: 363 ·

הודעה פורסם: 25/05/2017 - 12:17
נושא ההודעה:

גם החתולה שלי אכלה regal ונמאס לה ממנו. וזה גם מזון שדי קשה להשיג.

אני חושדת שמשהו השתנה בתנאי האחזקה של המזון במפעל או משהו, כך שיש לו ריח פחות מושך כשהוא כבר מגיע אליך.

החתולה שלי הסכימה לאכול Royal Canine במקום, שזה מזון טוב שניתן להשיג בכל מקום.

אבל השאלה היא מה רע בזה שהוא יאכל כמה פעמים ביום? פשוט משאירים לחתול חצי מהמנה היומית המומלצת בבוקר וחצי בערב, ושיאכל בתיאבון כמה פעמים שהוא רוצה.

אם יש חתולים אחרים שמשתלטים על האוכל או חיות אחרות שגונבות, יש לזה פתרונות טכנולוגיים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
פותח האשכולאורח · ·

הודעה פורסם: 25/05/2017 - 13:19
נושא ההודעה:

תודה לשניכם.
9 שקלים לקילו קורקבנים זה נהדר ללא ספק.
לא מכיר מזון איכותי לחתולים (נניח אוריג'ן) שנותן כמות כזו של בשר במחיר כל כך זול.
העניין הוא שזה חתול מיוחד (ארחיב בהמשך) ולתת לו אוכל רטוב זו מעמסה גדולה מדי בשבילי.
אוכל יבש זה הדבר.
בינתיים אני ממשיך עם matisse עוף והודו שסוג של המליץ לי האיש מחנות החיות בעיר.
בינתיים החתול שלי כבר על האוכל הזה בלבד ללא תוספות אחרות כבר שלושה שבועות והוא ניראה סביר אני חושב.
לפני כמה ימים חשבתי שהוא קצת רזה אבל בכל אופן ניראה שהוא בסדר באופן כללי.
יש אותו בשקים של 10 ו-20 קילו והמחיר לא ממש בשמיים (10 קילו קניתי אצלו ב- 200. נדמה לי ש20 קילו יעלו לי 300 שקלים).

אגב חתולים ותירס, הם גם אוהבים לחם.
פעם חתכתי לחתול חתיכות קטנות של לחם וערבבתי ברוטב של בשר.
הוא היה די מרוצה אני חושב (אבל גם לחם סתם בלי שום רוטב הם אוכלים בכייף).

לגבי רויאל קנין כמעט הגעתי גם אליו אבל כפי שהסברתי ניסיתי כבר את מאטיס ואם הוא כבר אוכל אותו אין לי רצון לנסות ולבזבז עוד כסף ולהתאכזב.
בינתיים אני נשאר עם האוכל הזה עד שיתבעס גם ממנו (בתקווה שלא).

לגבי regal נמאס לחתולה שלך ממנו בזמן האחרון ממש או כבר לפני הרבה זמן?
כי אצלי השינוי היה בחודש וקצת האחרונים ואם גם אצלך אז יש מצב שמשהו אצלם השתנה.

לגבי מה הבעיה עם אכילה מספר פעמים ביום אסביר:
זה חתול נכה.
אין לי יכולת תיאור טובה אז הנה סרטון שלו כשהוא היה קטן מלפני בערך 9 חודשים.
https://www.youtube.com/watch?v=fo5X-kB7fxw

מכאן אתם יכולים להבין למה יהיה לי קשה להאכיל אותו באוכל רטוב.
לא רק שהחתולים האחרים יבואו ואצטרך לשמור שלא יגעו לו באוכל, הוא גם יכול להתהפך ולהתלכך ולהפוך את הקערה.
כמובן שאני יכול לקחת אותו בידיים ולהכניס אותו לבית ואז אם אני נותן לו אוכל רטוב ואנסה לעזור לו, או שהוא יתלכלך בעצמו, או שאני אתלכלך, או שהריצפה תתלכלך.
הוא זורק חלק מהאוכל באופן אוטומטי בזמן שהוא מרים אותו מהצלחת בפיו.
זה קורה גם באוכל יבש ועל כן אני תמיד אוסף את הגרגירים שנפלו במהלך אכילתו ואחריה אבל לפחות היבש לא מלכלך מלבד לפעמים קצת פירורים אבל זה שטויות.

ראוי לציין שהיום כשהוא כבר מבוגר, הוא קצת התאפס והוא לא נופל ככה (פעם כשהיה קטן הוא עשה כמה סלטות ברצף וזה היה מכמיר לב ממש), אבל בהחלט הוא מועד הרבה מאוד.
אין לי מושג איך הוא ממשיך להתקיים עם כל החבטות שהוא מקבל כשהוא מועד ונופל אבל לשמחתי הוא ניראה בסדר ולא חושב שהוא סובל מכאבים (כשאני מרים אותו אני לא שומע יללת בכי של "כואב לי" אלא הוא רגוע).

חזרה לתוכן הדיון
פותח האשכולאורח · ·

הודעה פורסם: 25/05/2017 - 13:24
נושא ההודעה:

המשך התגובה שלי:
אגב לא רואים את זה בסרטון אבל הוא לא מסוגל לעלות מדרגות.
הוא לא קופץ על פחים או גדרות.
הוא פשוט חתול מסכן שחי לו למטה כל הזמן (או שאני מרים אותו לפעמים).
אבל מצד שני, הוא ללא ספק חתול למרות הכל.
הוא קופץ בשבועיים האחרונים על חתיכה פה בחצר ורודף אחריה ומנסה להרביע אותה.
לא יודע עד כמה בהצלחה כי בכל זאת קצת קשה לו להתייצב עליה. לפעמים הוא נופל ואז הם עושים את זה על הצד. לפחות הוא Smile.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח