ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/03/2018 - 20:55
נושא ההודעה: איך אני יכול למצוא אם אדם כלשהו נפטר? פרטים בפנים.

יש אדם כלשהו שהייתי איתו בקשר (רובו וואטסאפי ומדי פעם גם שיחות קוליות) וכבר חודש ויותר שהוא נעלם מעל פני האדמה.
וזה אומר שוואטסאפ, כלומר הודעות שאני שולח אליו, נשארות עם V אחד (כלומר מגיעות לשרת וואטסאפ ולא למכשיר של אותו אדם).
כמובן שעלתה אפשרות שהוא חסם אותי ועל כן, בדקתי גם שיחת טלפון אל המכשיר שלו ומיידית הובלתי לתא קולי.
ניסיתי אף להתקשר כשאני חוסם את הזיהוי שלי (לפני המספר מקלידים את 4 התווים האלו: #31# ) כך שאין סיכוי שהחסימה שלו אותי (אם אכן קרתה) תחסום את החיוג שלי אבל שוב הגעתי לתא קולי.
ניסיתי גם סמסים רגילים שנשארים עם V אחד ולא עם שניים (שמעידים על מסירה לטלפון).

יש לי את כתובתו של אותו אדם אבל אני לא מתכוון להגיע לשם ולבדוק מה קורה איתו כי זה ניראה לי מוגזם לבינתיים (מעולם לא נפגשנו) אך מצד שני הייתי רוצה לדעת שהוא בסדר באופן כללי (כלומר חי) ואולי במקרה נדפק לו את הטלפון/ נגנב לו הסים או כל אפשרות לא ברורה אחרת שאני לא חושב עליה.

אז שאלתי היא עם מי אני צריך ליצור קשר, לתת לו שם ושהוא יוכל לומר לי האם אדם בשם הזה נפטר בזמן האחרון, או כמובן לשלול לי את האפשרות הזו?

אני מניח שאני יכול להתקשר לכל בתי העלמין באותה עיר ולשאול באופן פרטני אבל חשבתי אולי יש דרך קצת יותר פשוטה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/03/2018 - 21:13
נושא ההודעה:

אם אינך קרוב משפחה מקרבה ראשונה , אז לדעתי אין לך כל זכות בנושא .

אתה יכול לבדוק אם יש פרסומים שהעלו נס לציבור הרחב .

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/03/2018 - 12:22
נושא ההודעה:

מעדכן שהתקשרתי לשתי חברות קדישא שונות (אחת הכללית של אותה עיר ואחת של עדה מסויימת), והשם הנדרש לא נמצא.
יש בלאגן מוגזם ביותר בתחום הזה.
אף אחד לא יודע מהשני.
אין מסד נתונים מרכזי שבו אפשר למצוא שמות.
בעיר שבה אני בודק, יש 14 חברות קדישא שונות ואין שיתוף מידע.
מוזר ביותר העניין הזה.

חזרה לתוכן הדיון
לוציפראורח · ·

הודעה פורסם: 13/03/2018 - 14:38
נושא ההודעה:

תתקשר למקום העבודה שלו ובקש לדבר איתו Twisted Evil

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/03/2018 - 14:52
נושא ההודעה:

אין לי מקום כזה.
יש לי רק את הטלפון שלו וכתובתו.
בכל אופן עדכון נוסף הוא שפניתי למקום שקשור בבתי עלמין באותה עיר ונתתי לו את השם ומה שהוא יעשה בשבילי זה יברר עם כל החברות קדישא באותה עיר אם הם מכירים כזה שם ואז הוא יחזור אלי עם תשובה.
אם לא יחזרו זה אומר שהוא לא נמצא כלומר הכל בסדר Smile.
אעדכן.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/03/2018 - 09:15
נושא ההודעה: אם אתה יודע את שמו המלא

אתה יכול לבדוק באתר "אבלים".

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/03/2018 - 17:22
נושא ההודעה: Re: אם אתה יודע את שמו המלא

Anonymous :
אתה יכול לבדוק באתר "אבלים".

יודע את שמו ואכן בדקתי והוא אינו נמצא גם שם.
תודה רבה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/03/2018 - 20:11
נושא ההודעה: Re: איך אני יכול למצוא אם אדם כלשהו נפטר? פרטים בפנים.

Anonymous :
יש אדם כלשהו שהייתי איתו בקשר (רובו וואטסאפי ומדי פעם גם שיחות קוליות) וכבר חודש ויותר שהוא נעלם מעל פני האדמה.
וזה אומר שוואטסאפ, כלומר הודעות שאני שולח אליו, נשארות עם V אחד (כלומר מגיעות לשרת וואטסאפ ולא למכשיר של אותו אדם).
כמובן שעלתה אפשרות שהוא חסם אותי ועל כן, בדקתי גם שיחת טלפון אל המכשיר שלו ומיידית הובלתי לתא קולי.
ניסיתי אף להתקשר כשאני חוסם את הזיהוי שלי (לפני המספר מקלידים את 4 התווים האלו: #31# ) כך שאין סיכוי שהחסימה שלו אותי (אם אכן קרתה) תחסום את החיוג שלי אבל שוב הגעתי לתא קולי.

יש לי את כתובתו של אותו אדם אבל אני לא מתכוון להגיע לשם ולבדוק מה קורה איתו כי זה ניראה לי מוגזם לבינתיים (מעולם לא נפגשנו) אך מצד שני הייתי רוצה לדעת שהוא בסדר באופן כללי (כלומר חי) ואולי במקרה נדפק לו את הטלפון/ נגנב לו הסים או כל אפשרות לא ברורה אחרת שאני לא חושב עליה.

אז שאלתי היא עם מי אני צריך ליצור קשר, לתת לו שם ושהוא יוכל לומר לי האם אדם בשם הזה נפטר בזמן האחרון, או כמובן לשלול לי את האפשרות הזו?

אני מניח שאני יכול להתקשר לכל בתי העלמין באותה עיר ולשאול באופן פרטני אבל חשבתי אולי יש דרך קצת יותר פשוטה.

אם האדם גר דרומית להר חברון עד גבול מצרים - אין תקשורת סלולארית מאמצע חודש פברואר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/03/2018 - 20:21
נושא ההודעה: Re: איך אני יכול למצוא אם אדם כלשהו נפטר? פרטים בפנים.

Anonymous :
Anonymous :

אם האדם גר דרומית להר חברון עד גבול מצרים - אין תקשורת סלולארית מאמצע חודש פברואר.

http://reshet.tv/item/news/politics/security/newsitem-699367/

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/03/2018 - 20:22
נושא ההודעה:

הוא לא Smile.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/03/2018 - 00:07
נושא ההודעה:

מעדכן שלשמחתי הצלחתי לפגוש את האדם הזה בצ'אט (בו "נפגשנו" לראשונה בעבר) הערב.
הכל בסדר איתו.
תודה לכל העוזרים!

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח