ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/08/2018 - 09:18
נושא ההודעה: הסדנא לידע ציבורי הופיעה ברשימת מעלימי מס לכאורה

הסדנא לידע ציבורי הופיע ברשימת האירגונים בהם סטודנטים יכלו לקבל תשלום עבור פעולתם באירגון.

הרשימה בה סטודנטים יכלו לקבל תשלום עבור פיעולתם אותרה על ידי עמותת לביא למנהל תקין.

לכאורה מדובר בהונאת מס שיש בצידה אפשרות מאסר ואף פירוק העמותה ע"י רשם העמותות.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/08/2018 - 09:43
נושא ההודעה:

אם נניח שהמשפט הבא מתוך הכתבה באתר ״לביא״ נכון -
מלגות הפטורות ממס, הן רק מלגות שניתנו לסטודנט: "למימון שכר הלימוד או לצורך קיומו בתקופת לימודיו, והכל בלבד שלא ניתנת בעדם כל תמורה מצד הסטודנט"
אפשר לסגור בערך את כל המלגות, כמו עמותת צ.ב.ע - צעירים בונים עתיד, בה אני התנדבתי - מקבלים מלגה תמורת שעות התנדבות עם ילדים בבתי ספר,
מה לגבי פרוייקט פר״ח? שבו הסטודנטים מקבלים מלגות תמורת שוב - שעות התנדבות שבעויות עם ילדי בית ספר?

נשמע קצת מצוץ מהאצבע.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/08/2018 - 09:45
נושא ההודעה:

Anonymous :
מלגות הפטורות ממס, הן רק מלגות שניתנו לסטודנט: "למימון שכר הלימוד או לצורך קיומו בתקופת לימודיו, והכל בלבד שלא ניתנת בעדם כל תמורה מצד הסטודנט"
אפשר לסגור בערך את כל המלגות, כמו עמותת צ.ב.ע - צעירים בונים עתיד, בה אני התנדבתי - מקבלים מלגה תמורת שעות התנדבות עם ילדים בבתי ספר,
מה לגבי פרוייקט פר״ח? שבו הסטודנטים מקבלים מלגות תמורת שוב - שעות התנדבות שבעויות עם ילדי בית ספר?

נשמע קצת מצוץ מהאצבע.

כמובן שאם הייתי ממשיך לקרוא הייתי נתקל בסעיף: 3.2.1.3 שבו מתואר שהתנדבות ותרומה לקהילה אינה נחשבים לתמורה - כמובן שהסדנא לידע ציבורי היא בהגדרתה - תרומה לקהילה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/08/2018 - 09:47
נושא ההודעה:

Anonymous :

נשמע קצת מצוץ מהאצבע.

מלגת פרח מוחרגת עבור מס הכנסה מכיוון שהוכרזה ככזו ללימוד אכלוסיה, יחסי עובד מעביד כן יכולים להיות אם תהיה רכז (שזה המצב פה)

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/08/2018 - 09:57
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :

נשמע קצת מצוץ מהאצבע.

כמובן שאם הייתי ממשיך לקרוא הייתי נתקל בסעיף: 3.2.1.3 שבו מתואר שהתנדבות ותרומה לקהילה אינה נחשבים לתמורה - כמובן שהסדנא לידע ציבורי היא בהגדרתה - תרומה לקהילה.

אם אתה חוקר או מרצה (העבודה של זה האקדמיה) אז אתה משלם מס הכנסה על מלגות מרצה

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 28/08/2018 - 10:25
נושא ההודעה:

יש טעות קלה בשם הארגון. מדובר על „ועדת אם תרצו לפעילות אנטי ישראלית״. מוטל עליה לחשוף כל מה שאינו פטריוטי. היא מחפשת צהוב־שחור (הנגטיב של כחול־לבן) מתחת לכל מיטה.

מישהו מנסה להפוך את הקרן החדשה לשטן. אופס. מסתבר שהקרן החדשה תרמה הרבה גם לסדנה לידע ציבורי, כמו ללא מעט ארגונים חברתיים בארץ.

אם זה מפריע לכם: https://nifsite.secure.force.com/vf_donation?l=iw
(וכן, תרמתי למרות שמפריע לי שהם משתמשים בשם המשוקץ iw לעברית)

ואז תדעו מי מממן את הקרן החדשה לישראל.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/08/2018 - 10:33
נושא ההודעה:

צפריר :
מישהו מנסה להפוך את הקרן החדשה לשטן. אופס. מסתבר שהקרן החדשה תרמה הרבה גם לסדנה לידע ציבורי, כמו ללא מעט ארגונים חברתיים בארץ.

צפריר אין צורך להפעיל אד-הומיניום ו טיעוני איש קש.

הבעיה שארגון לביא (ולא "ועדת אם תרצו לפעילות אנטי ישראלית") חשף היתה לכאורה העלמת מס ולא תרומה שהקרן העבירה לסדנא - לאף אחד לא אכפת ממי הסדנא מקבלת כסף, אבל אם יש העלמת מס לכאורה ואי תשלום זכויות סוציאליות למי שעובד בפועל יש בעייה!.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/08/2018 - 11:24
נושא ההודעה:

לאחר שקראתם את זה:
ציטוט:
הקרן החדשה לישראל (באנגלית: New Israel Fund ובראשי תיבות: NIF) היא מלכ"ר אמריקאי שמטרתו, על פי פרסומיו, היא קידום השוויון והדמוקרטיה בישראל. הקרן מעניקה תמיכה כספית וטיפוח למאות ארגונים שאת פעילותם היא רואה כמקדמת זכויות אדם, דו-קיום בין יהודים לערבים, זכויות מיעוטים בישראל, העצמה נשית ונושאים סביבתיים. בעבר הופיע בדף השאלות והתשובות של הקרן כי היא מתנגדת לכיבוש.[1] כיום כתוב בו שהארגונים שהקרן תומכת בהם עושים זאת "מתוך אהבה למדינה ורצון להסיר מעל ישראל את הגיבנת המוסרית של השליטה בעם אחר."[2] לצד חלוקת המענקים הכספיים מפעילה הקרן את מרכז "שתי"ל" המספק שירותי תמיכה וייעוץ לעמותות, בעיקר לכאלו הנתמכות על ידי הקרן.[3] הוצאות הקרן בשנים 2014 ו-2015 היו כמאה ועשרה מיליון ש"ח בשנה.[4]

לקרן סניפים בארצות הברית, בישראל, באירופה, בקנדה ובאוסטרליה.[5] החברה רשומה כמלכ"ר בארצות הברית, בקנדה ובבריטניה. בישראל היא הייתה עמותה רשומה כ"ניו ישראל פאנד" עד שנת 1995, בה ביקשה למחוק את רישום העמותה בישראל, וכיום בפרסומיה בעברית היא מציגה עצמה בשם "הקרן החדשה לישראל". בינואר 2006 זכתה הקרן והזרוע הביצועית שלה להכרה מהאו"ם כארגון שפועל ברוח מגילת האו"ם ומקדם את ערכיה.[6]

אתם מוזמנים גם להמשיך ולקרוא את זה...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/08/2018 - 12:10
נושא ההודעה:

ציטוט:
מישהו מנסה להפוך את הקרן החדשה לשטן.

אין הכרח ברוע מוחלט בכדי להחשב כשטן. גם בשטן יש צדדים חיוביים כמו:
זרז לעשיית תשובה ואפילו ממתיק את החטא - " מַיִם גְּנוּבִים יִמְתָּקוּ, וְלֶחֶם סְתָרִים יִנְעָם " משלי ט17

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח