ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/10/2018 - 10:01
נושא ההודעה: מדפסות מומלצות ללינוקס הזרקת דיו?

עדיף זולות אבל לא חובה

מכירים?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
ברנש לא מקווןאורח · ·

הודעה פורסם: 01/10/2018 - 10:53
נושא ההודעה: Re: מדפסות מומלצות ללינוקס הזרקת דיו?

Anonymous :
עדיף זולות אבל לא חובה

מכירים?

אני משתמש בpixma mg25550s של קנון. זולה ברכישה, עובדת כיאות (כולל הסורק). מדפיס ממש מעט. עלות שני ראשים חדשים בערך כעלות המדפסת. (פחות מ-200 ש"ח). לא מוצא אותה כעת בקטלוג של ksp (שם נרכשה). שמשה את הבן שלי בתקופת בגרויות, ואת הבת לתקופה קצרה נוספת (כמדפסת), משמשת אותי בעקר לסריקה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/10/2018 - 11:37
נושא ההודעה:

האמת שלא חשבתי על זה שסריקה אני לא צריך כי אפשר לסרוק בקלות בטלפון

תודה רבה בכל אופן !!!

אני גם לא בטוח עד כמה מומלץ קנון ללינוקס. היה לי קנון וזה לא עבד במינט

מחפש משהו סופר פשוט

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/10/2018 - 11:37
נושא ההודעה:

בעיקר בגלל שאני אחרי 10 בלילה לא רוצה להשתמש בטכנולוגיה אז אני יכול להדפיס חומר כתוב קודם לכן

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/10/2018 - 14:01
נושא ההודעה:

בעקבות ניסיון עם הזרקת דיו ממליץ לשקול לייזר. טונר לא מתייבש אם לא משתמשים בו תקופה. החיסרון של לייזר זה במידה וצריכים גם הדפסות צבע ואז זה יקר, אם לא יש די הרבה מדפסות לייזר שרק מדפיסות. מצאתי ברחוב OKI410d (משהו כזה, היא כבר לא אצלי) שהדפיסה בלי בעיות באובונטו, אחרי כמה חודשים קניתי את טונר שהיה יחסית יקר (כ-300 ש"ח) אבל גם לא שילמתי עבור המדפסת. כרגע יש לי brother 3670n (דגם ישן) שעובד באובנטו.
אם יש סבלנות וזמן שווה להסתכל באגורה, לפעמים מפרסמים שם מציאות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/10/2018 - 18:12
נושא ההודעה:

Anonymous :
בעקבות ניסיון עם הזרקת דיו ממליץ לשקול לייזר. טונר לא מתייבש אם לא משתמשים בו תקופה. החיסרון של לייזר זה במידה וצריכים גם הדפסות צבע ואז זה יקר, אם לא יש די הרבה מדפסות לייזר שרק מדפיסות. מצאתי ברחוב OKI410d (משהו כזה, היא כבר לא אצלי) שהדפיסה בלי בעיות באובונטו, אחרי כמה חודשים קניתי את טונר שהיה יחסית יקר (כ-300 ש"ח) אבל גם לא שילמתי עבור המדפסת. כרגע יש לי brother 3670n (דגם ישן) שעובד באובנטו.
אם יש סבלנות וזמן שווה להסתכל באגורה, לפעמים מפרסמים שם מציאות.

אם לייזר שחור חשוב שיהיה אפשרות לטונרים תחליפיים איכותיים אם קיים כזה דבר וגם מדפסת אלחוטית שתעבוד אפילו עם אנדרואיד

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/10/2018 - 14:13
נושא ההודעה:

Olivetti dm 100 אחלה מדפסת.

חזרה לתוכן הדיון
ירחמיאלאורח · ·

הודעה פורסם: 14/10/2018 - 12:38
נושא ההודעה:

אני משתמש במשך שנים ב-HP ולא נתקלתי בשום בעיה: לא בסריקה ולא בהדפסה.

(אני משתמש בחיבור USB בלבד (לא רשת, לא אלחוטי), ואין לי טלפון נייד שאני צריך להדפיס ממנו. לא שידוע לי על בעיות בתחומים האלה, אני פשוט מציין מה כן יש לי נסיון בו.)

לגבי זה שהמליץ לשקול לייזר כי "טונר לא מתייבש": אני מדפיס לעתים רחוקות, ולא נתקלתי בבעיה של התיבשות הדיו. זכור לי שבעבר המאוד רחוק כן היתה בעיה כזו. אני משער שבימינו זה לא ממש רלוונטי.

המחיר של מחסנית שחורה (או מילוי שלה) נע בין 50 ל-80 ש"ח. אני לא מדבר על המחסניות ה"מקוריות" שעולות יקר. המדפסת יכולה לתפקד גם כאשר המחסניות הצבעוניות ריקות (פשוט בוחרים בהדפסה שחור/לבן). אני בדרך כלל מדפיס באיכות draft - אני לא ממש מבחין בהבדל, וזה אמור לחסוך דיו.

מדפסות הן מאוד זולות. קראתי שעלותן פחותה מעלות הייצור, כי היצרן עושה את הכסף ממכירת הדיו. בעיר שלי יש שתי חנויות קרוב לבית שמוכרות דיו חלופי (או ממלאות מחסנית ריקה) יחסית בזול.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/10/2018 - 17:41
נושא ההודעה:

לא סובל את HP, המדפסות שלהם לא שוות את הקרטון שבוא הם נארזות.
בנוסף הדיו שלהם הכי יקר, והם תמיד עושים את כל מיני טריקים שאי אפשר יהיה להשתמש בחלופי, או שהיה קשה מאוד.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/10/2018 - 18:10
נושא ההודעה:

הייתה לי BROTHER במשך הרבה זמן, אומנם צריך להוריד לה דרייבר מהאתר שלהם, אבל יש הנחיות מדויקות איך להתקין אותו והוא עובד מצוין.

עכשיו קניתי לייזר של סמסונג, טרם יצא לי להגדיר אותה במחשב לינוקס, אולי היום בערב אם יהיה לי עוד כח.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/10/2018 - 18:20
נושא ההודעה:

Anonymous :
לא סובל את HP, המדפסות שלהם לא שוות את הקרטון שבוא הם נארזות.
בנוסף הדיו שלהם הכי יקר, והם תמיד עושים את כל מיני טריקים שאי אפשר יהיה להשתמש בחלופי, או שהיה קשה מאוד.

HP זה מאוד תלוי, יש להם תקופות עם מדפסות מצוינות (ודיו יקר) ויש להם תקופות עם חר% של מדפסות עם דיו זול, לא הבנתי את ההיגיון שלהם אף פעם, למרות שאני זוכר להם LJ4 סוס עבודה.
ניסיתי להדפיס משהו ב-Pro 6960 שלהם שמקורו בסריקה של מסמך מודפס וכתב יד, כל הכתב יד לא יצא בהדפסה לא משנה מה לא ניסיתי לעשות.
את אותו קובץ במדפסות ברודר הדפיס לי ללא בעיות.

חזרה לתוכן הדיון
ירחמיאלאורח · ·

הודעה פורסם: 14/10/2018 - 19:12
נושא ההודעה:

[quote="Anonymous"]
Anonymous :

ניסיתי להדפיס משהו ב-Pro 6960 שלהם שמקורו בסריקה של מסמך מודפס וכתב יד, כל הכתב יד לא יצא בהדפסה לא משנה מה לא ניסיתי לעשות.

אלה כבר צרות של עשירים. היית פשוט צריך לשנות את ה-levels בתוכנת עריכה גראפית.

זה מזכיר לי איזה עניין: כשסורקים מסמכים, לפחות במדפסות HP, הם יוצאים מאוד בהירים. אני משער שהם עושים זאת בכוונה, כדי שהרקע לא יהיה כהה. זה כדי לפתור את "המשתמש הממוצע" משימוש בתוכנה גראפית לעיבוד התמונה לאחר מכן.

מהסיבה הזו אני עדיין שומר סורק ישן, למקרה שאצטרך לסרוק חומרים בהירים (כמו מחברת שכתובה בעיפרון). לסורק הישן הזה ישנה הבעיה ההפוכה: הוא סורק כהה מדי, אבל זה דווקא מתאים לי.

(אגב, אני יודע שאפשר לכוון בסורק את עוצמת הבהירות, אבל מנסיוני מדובר בעיבוד של *אחרי* הסריקה (ולא, למשל, שינוי עוצמת האור של המנורה הסורקת), ולכן כבר אין בזה תועלת כי המידע כבר אבד.)

חזרה לתוכן הדיון
ירחמיאלאורח · ·

הודעה פורסם: 21/10/2018 - 22:24
נושא ההודעה:

Anonymous :
[יצרני מדפסות] עושים כל מיני טריקים שאי אפשר יהיה להשתמש בחלופי, או שהיה קשה מאוד.

חשבתי שאתה צוחק, עד שנתקלתי היום בכתבה הבאה:

https://www.wnd.com/2018/10/sleazy-computer-printer-makers-compromising-your-security/

מוזכרים שם Epson, HP, Lexmark.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/10/2018 - 09:00
נושא ההודעה:

אם בטריקים עיסקינן אז רק רוצה להוסיף שגם מדפסות לייזר של סמסונג וOKI בעייתיות בנושא הזה. בסמסונג נדרש איזשהו צ'יפ כדי לרמות את המדפסת לקבל דיו חלופי וזה עבור כל טונר מחדש! בOKI המצב הוא עוד יותר גרוע לדעתי, כי לא רק שנדרש צ'יפ גם אין אפשרות להזמין מחו"ל כי הוחלט שזה יהיה לפי איזורים, כמו DVD רק עם טונרים. לא סתם רואים בכל חור מדפסות OKI זרוקות ברחוב במצב עובד לחלוטין, אנשים קונים מחוסר מודעות ואז כשצריך לקנות טונר הם מגלים שהטונר עולה כמו המדפסת אם לא יותר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/10/2018 - 09:29
נושא ההודעה:

טריק נוסף שצריך לשים לב אליו בעיקר במדפסות לייזר הוא שהטונר שמגיע עם המדפסת הוא הרבה פעמים קטן מהרגיל וטוב רק ל-1000-1500 דפים בעוד טונר נורמלי מספיק ל-3000 או אפילו 5000 הדפסות.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח [ברנש לא מקוון]
  3. אורח