ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 12/12/2018 - 21:43
נושא ההודעה: תחליף לפיירפוקס?

אני משתמש כרגע בפיירפוקס, ביחד עם contianers מה שמאפשר לי להשתמשש בטאב שבו אני מחובר לגוגל עם חשבון אחד, שני ללא חשבון וטאב שלישי, מחובר למשתמש שני (למשל - החשבון יוטיוב שאני משתמש בו שונה מזה שאני שולח בו אימייל, ובתור ברירת מחדל אני לא מחובר לשום דבר).

הבעייה? פירפוקס איטי. הוא מחמם לי את המחשב.

ניסיתי את כרומיום. הוא בסדר... אבל הבילדים שלו למק לא ממש טובים (אין תמיכה בכל הקודקים). ואני צריך חלון נפרד לכל חשבון.

אני מנסה את ויואלדי של יוצאי אופרה... אבל... לא נראה לי שזה מה שאני מחפש.

מישהו אחר מצא פתרון לבעיה שלי?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/12/2018 - 22:25
נושא ההודעה:

בסופו של דבר אני מרגיש הכי בנוח, הכי מהיר והכי בטוח עם גוגל כרום.
כן כן, אני מכיר את האח הגדול אבל לא אכפת לי, שגוגל תדע שאני גולש לאתרי פורנו אתרי ליווי אתרי הימורים, מסיבות טבע ואתרי סאדו מאזו.
כל הסטיות הן שלי ואני אוהב אותן אחת אחת, אני לא מתבייש בזה ובמחיר הפעוט שאין מכשפה שמחכה לי בבית עם כוס תה מגדל של טרוניות ותסכולים כאבי ראש ובטן, "בוש" יותר גדול מהיער השחור צלוליטיס רשימת קניות וילדים צווחים, בשביל זה אני משלם מזונות על שתי מכשפות קטנות משתי מכשפות גדולות שונות.

לפדופיליה, סמים (למרות שעדיף טלגראס), האקינג ונשק בלתי חוקי אני משתמש ב-"תור", רק שיצא לזה שם הרבה יותר גדול מתוכן, בעיקר בישראל הקטנה.

חזרה לתוכן הדיון
noscriptאורח · ·

הודעה פורסם: 12/12/2018 - 23:58
נושא ההודעה:

firefox לא איטי. האתרים שאתה מעמיס עליו מפוצצים בזבל שטוחן לך את הזיכרון והמעבד.
נסה להשתמש בתוסף noscript ותבין על מה אני מדבר. Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 07:27
נושא ההודעה: Re: תחליף לפיירפוקס?

elcuco :
אני משתמש כרגע בפיירפוקס, ביחד עם contianers מה שמאפשר לי להשתמשש בטאב שבו אני מחובר לגוגל עם חשבון אחד, שני ללא חשבון וטאב שלישי, מחובר למשתמש שני (למשל - החשבון יוטיוב שאני משתמש בו שונה מזה שאני שולח בו אימייל, ובתור ברירת מחדל אני לא מחובר לשום דבר).

הבעייה? פירפוקס איטי. הוא מחמם לי את המחשב.

ניסיתי את כרומיום. הוא בסדר... אבל הבילדים שלו למק לא ממש טובים (אין תמיכה בכל הקודקים). ואני צריך חלון נפרד לכל חשבון.

אני מנסה את ויואלדי של יוצאי אופרה... אבל... לא נראה לי שזה מה שאני מחפש.

מישהו אחר מצא פתרון לבעיה שלי?

לבטל האצת חומרה ולהקטין את מספר התהליכים ל 2 (במקום 4 כברירת מחדל).
תתקין noscript, וhttps://github.com/StevenBlack/hosts .
תתקין ABP עם רשימה ישראלית וערבית.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 09:10
נושא ההודעה:

יש לי ghostery + uBlock origin מותקנים על המחשב.

הבעייה היא שלמשל - YouTube לוקח לו 5 שניות עד שהוא עולה. וכשהוא עולה - המחשב טוחן. משהו שלא קורה לי עם כרומיום.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 09:35
נושא ההודעה:

elcuco :

הבעייה היא שלמשל - YouTube לוקח לו 5 שניות עד שהוא עולה. וכשהוא עולה - המחשב טוחן. משהו שלא קורה לי עם כרומיום.

בטל האצת חומרה וכמות תהליכים.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 11:19
נושא ההודעה:

Anonymous :
כן כן, אני מכיר את האח הגדול אבל לא אכפת לי, שגוגל תדע שאני גולש לאתרי פורנו אתרי ליווי אתרי הימורים, מסיבות טבע ואתרי סאדו מאזו.
כל הסטיות הן שלי ואני אוהב אותן אחת אחת, אני לא מתבייש בזה ובמחיר הפעוט שאין מכשפה שמחכה לי בבית עם כוס תה מגדל של טרוניות ותסכולים כאבי ראש ובטן, "בוש" יותר גדול מהיער השחור צלוליטיס רשימת קניות וילדים צווחים, בשביל זה אני משלם מזונות על שתי מכשפות קטנות משתי מכשפות גדולות שונות.

לפדופיליה, סמים (למרות שעדיף טלגראס), האקינג ונשק בלתי חוקי אני משתמש ב-"תור", רק שיצא לזה שם הרבה יותר גדול מתוכן, בעיקר בישראל הקטנה.

האם המשתמש הזה כרגע הודה בזה שהוא מחפש פדופיליה? מאיר, בבקשה דווח על ה-ip הזה למשטרה.

זהו נושא שלא צוחקים עליו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 11:25
נושא ההודעה:

Anonymous :
elcuco :

לא חושב שביטול האצת חומרה זה חכם - האצת חומרה לרוב תחסוך באנרגיה ותשפר ביצועים. האלטרנטיבה היא לבצע פענוח וידאו בתוכנה, מה שיכביד על המעבד. הכרטיס הגרפי מכיל לרוב מימושי חומרה יעילים יותר.

elcuco - מה זה ה-containers הזה? כמה אתה סומך עליו? לא נדיר היום שתוספים כוללים איזה "כורה מטבע קריפטוגרפי" כדי לעזור להם "לגמור את החודש", ואם זה גומר גם את הסוללה של המשתמשים - ניחא.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 11:40
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :
elcuco :

לא חושב שביטול האצת חומרה זה חכם - האצת חומרה לרוב תחסוך באנרגיה ותשפר ביצועים. האלטרנטיבה היא לבצע פענוח וידאו בתוכנה, מה שיכביד על המעבד. הכרטיס הגרפי מכיל לרוב מימושי חומרה יעילים יותר.

elcuco - מה זה ה-containers הזה? כמה אתה סומך עליו? לא נדיר היום שתוספים כוללים איזה "כורה מטבע קריפטוגרפי" כדי לעזור להם "לגמור את החודש", ואם זה גומר גם את הסוללה של המשתמשים - ניחא.

גם אני לא חושב שביטול האצת חומרע זה רעיון טוב, אבל ננסה אותו כמה ימים.

לגבי continers - ראה כאן (וזאת הסיבה שבגללה חזרתי להשתמש בפיירפוקס):
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/multi-account-containers/

נ.נ. אני מתמש כאן במק. יכול להיות שפיירפוקס על מק זה דרעק...?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 12:05
נושא ההודעה:

elcuco :

א. מה נותן לך ghostery שלא נותן uBlock? גוסטרי הוא צרכן משאבים ענק (לפחות כשהשתמשתי בו), שווה לנסות בלעדיו אם עם תחליף ראוי. אני לא יודע מה חסר לך ב- uBlock, אבל שווה להסתכל על Privacy Badger ו/או Privacy Possum

ב. גוגל עושים אופטימיזציה ל- YouTube עבור Chrome / Chromium. אין דפדפן אחר שבו זה יעבוד טוב כמוהם. לעומת זאת, אפליקציות אחרות כמו youtube-dl וחלק מהדברים שבנויים עליו, או vlc שלפחות בעבר ידע לנגן URL של Youtube - יעבדו טוב לפחות כמו chrome.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 13:54
נושא ההודעה:

איזו גרסה של פיירפוקס? כמו כן, בלי containers גם יש לך בעיה? בפיירפוקס אצלי יוטיוב נטען מהר מאוד.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 15:32
נושא ההודעה:

elcuco :

האם המשתמש הזה כרגע הודה בזה שהוא מחפש פדופיליה? מאיר, בבקשה דווח על ה-ip הזה למשטרה.

זהו נושא שלא צוחקים עליו.

לחפש פדופיליה מותר, לצרוך או ליצור פדופיליה זה אסור, זה נושא שאפילו לומדים עליו בפקולטה למדעי ההתנהגות, גורמי אכיפת חוק שמטפלים בזה ועוד, המילה עצמה היא לא טאבו, המעשה הוא טאבו.

מאיר האם אתה מדווח גם על משתמשים טיפשים?

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 16:00
נושא ההודעה:

נא לשמור על נושא הדיון העיקרי.

חזרה לתוכן הדיון
noscriptאורח · ·

הודעה פורסם: 13/12/2018 - 17:35
נושא ההודעה:

elcuco :

אני לא בא להגיד שזו הבעיה אצלך, אבל כדאי לקרוא Smile
https://www.reddit.com/r/firefox/comments/7g6k9n/firefox_quantum_is_eating_your_cpu_help_us_debug/

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 20/12/2018 - 12:44
נושא ההודעה:

ניסיון ראשון -

כיביתי האצת חומרה, והגבלתי מספר תהליכים אל 2. המחשב לא מתמם כל כך, וגם אין ממש שינוי גדול ב״מהירות״ גלישה. קשה לכמת את זה.

אני עורך ניסוי שני - ומחזיר האצת חומרה, ומגביל מספר תהליכים אל 2. ננסה עוד שבוע.

אם הניסוי עובד -
זה אומר, שהגבלת התהליכים (לפחות אצלי) היא גורמת לתגוביות טובה יותר במחשב. פרדוקס, או באג במימוש הנוכחי של פירפוקס (גרסה 64.0 על מאק).

דרך אגב - על מחשב לינוקס, הרבה יותר נכה מזה, אין לי בעיות עם פיירפוקס. הוא מתנהג ״בובה״.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 20/12/2018 - 13:14
נושא ההודעה:

נסה גם להפעיל אותו ב־safe mode, ולראות מה קורה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/12/2018 - 13:34
נושא ההודעה:

Anonymous :

ומה לגבי ספק האינטרנט שלך שיודע שאתה חובב פורנו וסאדו?

חזרה לתוכן הדיון
papi_juniorלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 30/10/2018 · הודעות: 15 ·

הודעה פורסם: 24/12/2018 - 10:51
נושא ההודעה:

דווקא השועל הכחול רץ במהירות
Firefox Developer Edition

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 31/01/2019 - 20:36
נושא ההודעה:

חזרתי לזה:

בכרום (יום) יוטיוב עובד פצצות. חזרתי לפיירפוק... וכשאני לא במסך מלא, יש לי framedrops. יש לי הרגשה - שהם בכוונה דופקים את כל מי שלא כרום, ואז אני מקבל משהו דפוק.

https://tech.slashdot.org/story/18/12/17/2120227/former-edge-browser-intern-alleges-google-sabotaged-microsofts-browser

שוב - רק על מק. על לינוקס, עם מכונה ממש ניכה, אני פיירפוקס עובד פצצות. אני אחזור להשתמש בפיירפוקס כמה שבועות ונבדוק שוב.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/02/2019 - 14:47
נושא ההודעה:

אני חושב שהבעיה אצלך..
אני עם שועל האש כבר שנים על מק ללא בעיה.
נסה להסיר את פיירפוקס ואת כל שאר הקבצים המקושרים אליו במערכת הקבצים והתקן אותו מחדש.
אני משתמש גם בublock origin & ABP .
יכול להיות שיש לך add on שמתחבא לך ועושה בעיות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/03/2019 - 19:29
נושא ההודעה:

https://otter-browser.org

מהיר וקל - בקושי משתמש בראם (מתחיל עם מתחת ל-100mb).

החיסרון היחיד כרגע זה שאין לו חוסם מודעות כמו ublock origin או umatrix, אבל יש אפשרות לחסום מודעות עם רשימות.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. elcuco
  2. אורח
  3. אורח [noscript]