ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/01/2019 - 17:16
נושא ההודעה: קיבלתי Email מביל גייטס עם בשורה משמחת

קוד:
Greetings You have been gifted $5 MILLION USD From Mr Bill Gates. Contact me at this email for your claim: mrgates29@gmail.com

I hope this information meet you well as I know you will be curious to know why/how I selected you to receive a sum of $5,000,000,00 USD, our information below is 100% legitimate, please see the link below: https://en.wikipedia.org/wiki/Bill_%26_Melinda_Gates_Foundation

I BILL GATES and my wife decided to donate the sum of $5,000,000,00 USD to you as part of our charity project to improve the 10 lucky individuals all over the world from our $65 Billion Usd I and My Wife Mapped out to help people. We prayed and searched over the internet for assistance and i saw your profile on Microsoft email owners list and picked you. Melinda my wife and i have decided to make sure this is put on the internet for the world to see. as you could see from the webpage above,am not getting any younger and you can imagine having no much time to live. although am a Billionaire investor and we have helped some charity organizations from our Fund.

You see after taken care of the needs of our immediate family members, Before we die we decided to donate the remaining of our Billions to other individuals around the world in need, the local fire department, the red cross, Haiti, hospitals in truro where Melinda underwent her cancer treatment, and some other organizations in Asia and Europe that fight cancer, alzheimer's and diabetes and the bulk of the funds deposited with our payout bank of this charity donation. we have kept just 30% of the entire sum to our self for the remaining days because i am no longer strong am sick and am writing you from hospital computer.and me and my wife will be traveling to Germany for Treatment.

To facilitate the payment process of the funds ($5,000,000,00 USD) which have been donated solely to you, you are to send me

your full names.................
your contact address.........
country :...............
your personal telephone number...............

SEND YOUR ABOVE DETAILS TO  mrgates29@gmail.com

so that i can forward your payment information to you immediately. I am hoping that you will be able to use the money wisely and judiciously over there in your City. please you have to do your part to also alleviate the level of poverty in your region, help as many you can help once you have this money in your personal account because that is the only objective of donating this money to you in the first place.

Thank you for accepting our offer, we are indeed grateful You Can Google my name for more information: Mr Bill Gates or Bill & Melinda Gates Foundation

Remain Blessed

Regards
Mr Bill Gates

האם יש פה עוד מישהו בר מזל כמוני?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 21/01/2019 - 17:25
נושא ההודעה:

התגובה המתבקשת:

אני מניח שאין כאת מישהו שלא מקבל הודעות דומות מכל מיני גורמים שבאמת מאוד רוצים את טובתו, ומוכנים לתרום לו הרבה כסף. אין צורך לאמר מה צריך לעשות עם זה.

ובכל מקרה תמיד מסתתר מאחוריהם גרעין כלשהו של אמת. לרוב מוזכר שם של אישיות עשירה (או שהייתה בעבר עשירה. וכמובן שאין צורך לאמר שאין שום קשר בינה לבין יצרני ההודעות האמורות).

וגרעין האמת כאן הוא רציני. הקרן של ביל ומלינדה גייטס תורמת הרבה מאוד כסף למטרות טובות. מה שכן, הם לא סתם כך מפזרים כסף. המנגנון של הקרן (ולא ביל או מלינדה ישירות) בודק היטב את ההשקעות ומשקיע בתבונה ולא מתוך גחמות.

רק נשים / צאצאים של רודנים אפריקאיםא ו זוכים טפשים בלוטו ישלחו את כספם למטרות אקראיות Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/01/2019 - 18:40
נושא ההודעה:

אין סיכוי שזה ממנו כי הוא לא בן 29.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/01/2019 - 18:41
נושא ההודעה:

כמו כן ביל לא ישתמש בגלוי בgmail.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/01/2019 - 07:35
נושא ההודעה:

Anonymous :

השאלה היא האם הוא היה בן 29 Laughing

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/01/2019 - 08:46
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :

השאלה היא האם הוא היה בן 29 Laughing

הבנתי שהוא היה בתול בן 29 Sad

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/01/2019 - 08:53
נושא ההודעה:

קבלתי לפני שנים הצעה מאיזו נסיכה מודחת מניגריה לעזור לה להוציא את ההון של אביה המנוח מהמדינה תמורת 10 אחוזים, אבל היא הייתה רמאית גדולה, שלחתי לה 2500$ בשביל ההליך המשפטי, בסוף החזירה לי רק 250000$ במקום 5 מליון מהון של 50 מליון בערך מההון שהוציאה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/01/2019 - 13:06
נושא ההודעה:

Anonymous :
קבלתי לפני שנים הצעה מאיזו נסיכה מודחת מניגריה לעזור לה להוציא את ההון של אביה המנוח מהמדינה תמורת 10 אחוזים, אבל היא הייתה רמאית גדולה, שלחתי לה 2500$ בשביל ההליך המשפטי, בסוף החזירה לי רק 250000$ במקום 5 מליון מהון של 50 מליון בערך מההון שהוציאה.

אני הייתי בתול עד גיל 28.
ומאז גיל 28 וקצת אני בתול מחדש עד היום וכבר עבר יותר מעשור.
לצערי מבחינת מזומנים אין קשר ביננו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/01/2019 - 15:07
נושא ההודעה:

ואני התחלתי לאונן כבר בגיל שנתיים, ובגיל 4 עברתי לדפוק את החיתול... Laughing

עכשיו ברצינות,
היות ואין פה אף אחד נוסף בר-מזל כמוני, והיות ואני לא מעוניין להתעשר וגם לא חמדן, ברצוני להציע את הזכייה למכירה תמורת $200 בלבד.

כל המעוניין/המעוניינים (ניתן לרכוש את הזכייה, קבוצתית.) מוזמנים להשאיר פרטים.

תודה

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/01/2019 - 17:02
נושא ההודעה:

לא משלם יותר מ100 שקל (הסכום בו אני ממלא דלק כמובן).

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח [צפריר]
  3. אורח