ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
RonConלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 24/03/2019 · הודעות: 1 ·

הודעה פורסם: 24/03/2019 - 09:22
נושא ההודעה: התלבטות על קנייה של מדפסת

אני מחפש מדפסת חדשה הביתה והייתי רוצה מדפסת שלא צריך להחליף לה דיו כל חודש, כי זה יוצא נורא יקר. קודם כול, השאלה היא אם עדיף בכל מקרה מדפסת שחור-לבן? זה יוצא יותר זול מצבעונית, נכון? ומה עם מדפסת לייזר? האיכות שלה פחות טובה, לא? ואני מנסה להבין מה ההבדל בין מדפסות עם ראש דיו למדפסות עם טונר - הבנתי שהטונר יותר זול להחלפה, אבל מדובר במדפסות מסוג שונה? הן איכותיות? ועוד משהו שאני לא מבין - למה אני רואה פה https://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&id=2635 כאלה הפרשים במחירים של הראשי דיו למדפסת ? הם בדיוק אותו דבר אבל רק לדגמים שונים, לא? אז איך אני יכול לדעת מראש אם המדפסת שאני קונה צריכה את הדיו היקר או הזול?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/03/2019 - 09:50
נושא ההודעה:

יש לך או מדפסת זולה (הזרקת דיו) שאתה משלם חלק ממחיר המדספת בדיו כל פעם או מדפסות לייזר (שהם עולות יותר בהתחלה אבל הטונור עולה מעט יחסית ומספיק להרבה הדפסות).

מדפסת הזרקת דיו נמדדת (בערך) לכמה הדפסות הדיו ייספיק (תבדוק במאפיינים שלה) :

HP2630 מספיקה ל 1000 דפים או גמר הדיו המוקדם מבינהם (הדיו מספיק ל 100 דפים בממוצע).

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 26/03/2019 - 07:31
נושא ההודעה:

יש לי מדפסת Brother m2020:
https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/samsung-xpress-sl-m2020-laser-printer-series/16462592/model/16462596

(ממתי זה באתר של HP? זה מאוד מבלבל!!!)

המדפסת... לא אמינה. לא הצלחתי להדפיס ממנה דרך nfc/Android כמובטח. מתוך Wifi הרבה פעמים לא זמינה כלל. דרך חיבור USB זה עובד יחסית אמין ב-OS/X בחלונות זה גם לא אמין.

לא הצלחתי להדפיס כלל מתוך אונובטו - נראה שחלק מהדרייברים כבר לא נמצאים במאגרים ואל הצלחתי לסיים הדפסה. בגדול - נרקאה כי יש לה פורט IPP שתומך ב-PostScript אז תיאורטית זה אמור לעבוד.

תשקיע יותר - כמה שלמדפסת יש יותר כפתורים עליה - השקיעו בה יותר והיא תהיה אמינה יותר.

ואל תקנה דיו. קנה אך ורק לייזור. אם אתה צריך להדפיס צבעוני - לך לחנות הדפסות ושלם על השתי דפים הצבעוניים שאתה צריך בחודש.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/03/2019 - 10:00
נושא ההודעה:

השאלה היא כמה דפים אתה צריך בחודש. לפי זה אתה יודע איזה מדפסת עדיף לקנות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/03/2019 - 16:09
נושא ההודעה:

ציטוט:
כמה שלמדפסת יש יותר כפתורים עליה - השקיעו בה יותר והיא תהיה אמינה יותר.

Laughing

(מצטער, הייתי חייב לצחוק.)

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/03/2019 - 23:07
נושא ההודעה:

יש לי את ה 3835 של HP: מאד פשוטה, מחיר בין 250 ל 350, דיו עולה כ 75 למחסנית. צריך להספיק ל300-600 דפים (תלוי אם מקורי או לא)

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/04/2019 - 12:14
נושא ההודעה:

סמסונג ולא BROTHER
elcuco :
https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/samsung-xpress-sl-m2020-laser-printer-series/16462592/model/16462596

המדפסת... לא אמינה. לא הצלחתי להדפיס ממנה דרך nfc/Android כמובטח. מתוך Wifi הרבה פעמים לא זמינה כלל. דרך חיבור USB זה עובד יחסית אמין ב-OS/X בחלונות זה גם לא אמין.

לא הצלחתי להדפיס כלל מתוך אונובטו - נראה שחלק מהדרייברים כבר לא נמצאים במאגרים ואל הצלחתי לסיים הדפסה. בגדול - נרקאה כי יש לה פורט IPP שתומך ב-PostScript אז תיאורטית זה אמור לעבוד.

תשקיע יותר - כמה שלמדפסת יש יותר כפתורים עליה - השקיעו בה יותר והיא תהיה אמינה יותר.

ואל תקנה דיו. קנה אך ורק לייזור. אם אתה צריך להדפיס צבעוני - לך לחנות הדפסות ושלם על השתי דפים הצבעוניים שאתה צריך בחודש.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/04/2019 - 17:01
נושא ההודעה: מדפסות Samsung באתר HP מאז ש HP קנתה את עסק המדפסות. לא מזמן

Anonymous :
סמסונג ולא BROTHER
elcuco :

מדפסות Samsung קשןרות ישירות ל HP מאז ש HP קנתה את עסק המדפסות של Samsung. לא מזמן. נדמה לי ענין של שנה.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. RonCon
  2. אורח
  3. elcuco