ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Jordanaאורח · ·

הודעה פורסם: 27/05/2019 - 09:10
נושא ההודעה: טלוויזיה חכמה וסמארטפון צריכים להיות של אותה חברה?

אני אוהבת את הסמארטפונים של סמסונג, ואני מתלבטת עכשיו אם הטלוויזיה החכמה שאני רוצה לקנות צריכה להיות גם כן סמסונג כדי שהמכשירים "ידברו" יותר טוב אחד עם השני. מה אתם אומרים? זה משנה אם זאת אותה חברה או לא? אם אני אקנה טלוויזיה חכמה של LG נגיד זה גם יעבוד טוב או פחות? קראתי שבכל הנושא של "האינטרנט של הדברים" הכול בסופו של דבר מופעל דרך הסמארטפון, ואני מניחה שהכוונה היא גם לטלווויזות חכמות, אבל אני לא מבינה משם אם זה חייב להיות של אותה חברה, מה אתם מבינים מזה? והטלוויזיות של סמסונג הן טובות בכלל או שבכל זאת עדיף חברה אחרת?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/05/2019 - 14:13
נושא ההודעה:

תבדקי עבור דגם מסוים של טלווזיה בין אם זה סמסונג או LG האם תעבוד עם סמארטפון מסויים או שזה לא משנה. תריצי חיפוש על הדגם ותנסה לחפש ביקורות בעיות חוות דעת כל מה שאת רק מסוגלת למצוא. בין אם מה שמצאת מועיל או לו, תנסי גם ללכת לחנות עצמה (אם זו חנות אמיתית) ולחבר את הסמארטפון לטלוויזיה של התצוגה ולראות אם זה עובד. אני לא חושב שאם הטלפון סמסונג אז בהכרח גם טלוויזיה של סמוסנג תעבוד יותר טוב איתו, כי זה גם תלוי בדגם, מתי הוא יצא וכיוב'.
בכלל כל התחום נראה מאוד סקסי כל עוד מישהו אחר צריך להגדיר את זה, כשזה אתה זה שצריך להתעסק עם זה אז פתאום השיער מתחיל להלבין. לא מזמן היתה לי התנסות עם צמיד ספורט של סמסונג, בסוף הוחזר לחנות כי הייתה בעיית קושחה וכבר נגמר לי מלהתעסק עם זה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/05/2019 - 19:06
נושא ההודעה:

מנסיוני טלפון סמסונג מתחבר ל-cast גם לטלוויזיה סמסונג וגם ל-LG באותה קלות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/05/2019 - 11:11
נושא ההודעה:

"אינטרנט של הדברים" מכסה הרבה "דברים", החל בנורות שנשלטות מרחוק ועד שואבי אבק.

חלק מהדברים מגיעים עם אפליקציה לסמארטפון, וברוב המקרים זה לחלוטין לא משנה איזה סמארטפון יש לך, כי קיימת אפליקציה גם ל-iPhone וגם למגוון מכשירי Android.

לגבי הטלוויזיה, השאלה מהבדיוק את רוצה לעשות איתה דרך הסמארטפון.
יש סטנדרט חיבור מסוים להקרנת מסך הסמארטפון למשל, שכולם תומכים בו.

אני לא מכיר טלוויזיה שמגיע עם אפליקציה המיוחדת.

בקיצור, רוב הסיכויים שזה לא משנה איזה טלפון יש לך, אלא אם יש פונקציונליות מאוד מאוד ייחודית, שיצרן הטלוויזיה הכריז שנתמכת רק מול טלפונים ספציפיים.

--לב

חזרה לתוכן הדיון
TF14לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 11/06/2019 · הודעות: 1 ·

הודעה פורסם: 11/06/2019 - 20:23
נושא ההודעה: סמסונג, מניסיון

אז ככה: אני עונה פה מניסיוני האישי: יש לי סמארטפון של סמסונג galaxy a7, ויצא לי להשתמש ב3 טלויזיות שונות- סמארטיוי של סמסונג (טלויזיה שמתחברת לאינטרנט), סמארטיוי של פיילוט, וטלויזיה ישנה של סמסונג.
באופן כללי השאלה מה תרצי שתהיה סוג התקשורת בין הסמארטפון לבין הסמארטיוי.
אם זה רק העברת תכנים מהכשיר לטלויזיה, עקרונית כל טלויזיה שתומכת באופציה של chromecast (העברת תכנים בין מכשירים באותה הרשת ע"ג חשבון גוגל) תעבוד עם כל סמארטפון. בסמארטפון עצמו ביוטיוב למשל לא נדרשת הגדרה מיוחדת (בצד של הסרטון תופיע אפשרות הזרמה לאחר שזוהתה טלויזיה חכמה שמחוברת ברשת הביתית), ולגבי הזרמת סרט מהנגן בטלפון לפעמים צריך להוריד עוד אפליקציה ספציפית לסמארטפון.
אז צריך לבדוק לפני שקונים את הסמארטיוי שהיא תומכת בכרומקאסט.
לחילופין יש אופציה הרבה יותר פשוטה לקנות סטרימר, למשל של שיאומי, עם כרומקאסט מובנה.
אם זה לשלוט עם הסמארטפון על הסמארטיוי, ממש כמו שלט, אז פה כן צריך שהסמארטפון והסמארטיוי יהיו של אותה יצרנית. לפחות בסמסונג זה ככה. ברגע שחיברתי את הסמארטיוי של סמסונג לרשת הביתית, אוטומטית הטלויזיה זיהתה את הסמארטפון שלי ושלחה אליו בקשה להשתמש בו כשלט לטלויזיה. אופציה נחמדה בסה"כ, לא הייתי משקיע בזה מחשבה במיוחד כי הסמארטיוי של סמסונג מאוד יקרות.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [Jordana]
  2. אורח