ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/02/2020 - 12:35
נושא ההודעה: על איזה שירותי אינטרנט תמליצו אם יש לי נתב טוב?

בבזק לא ראיתי שום מחיר באתר

חוץ מפרטנר והוט אילו עוד שירותי אינטרנט של ספק כולל תשתית אתם מכירים ועל מה תמליצו?

ועוד שאלה. אפשר להסתמך על קליטת עידן+ עם אנטנה טובה באיזור המרכז או שיש עדיין מלא תקלות עם זה?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/02/2020 - 12:44
נושא ההודעה: kamaze.co.il להשואות. ספק ותשתית ב 018.

Anonymous :
בבזק לא ראיתי שום מחיר באתר
חוץ מפרטנר והוט אילו עוד שירותי אינטרנט של ספק כולל תשתית אתם מכירים ועל מה תמליצו?
ועוד שאלה. אפשר להסתמך על קליטת עידן+ עם אנטנה טובה באיזור המרכז או שיש עדיין מלא תקלות עם זה?

מציע להשוות ב kamaze.co.il. אני ממליץ על הזול ביותר. אם איני טועה, ב 018 אפשר ספק ותשתית 3 חודשים, ולחדש שוב ושוב. לא קשור ל 018. וכמובן שכל בחירה על אחריותך. אם אתה חושב שמה שעולה בזול עולה ביוקר, או כל ענין אחר, אל תבוא אלי בטענות. כמובן שבספק ותשתית שאני מכיר ביקור טכנאי עשוי לעלות כסף.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/02/2020 - 12:51
נושא ההודעה: אין שידור של עידן+, ואין פתרון טכנולוגי.

Anonymous :
האם אפשר להסתמך על קליטת עידן+ עם אנטנה טובה באיזור המרכז או שיש עדיין מלא תקלות עם זה?

אין קליטה לפי מה שאני יודע. מה שאני עוד מאמין, אין מקור לידע, הוא שעידן+ יותר מדי מפריע. הוא מפריע לחברות אחרות עם אותה בעלות, הוא מפריע בתדרים לחשובים אחרים, הןא מפריע לערבים למיניהם. רשות פלשתינאית, מצרים. מתקני השידור עולים כסף. אז מלכתחילה משדרים עם כל האילוצים. והתוצאות ידועות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/02/2020 - 13:42
נושא ההודעה:

ציטוט:

אם השרון נכלל באזור המרכז, אז עידן פלוס נקלט היטב עם אנטנה על גג הבנין, שמכוונת למשדר הקרוב.
יש לעיתים הפרעות - למיטב זכרוני בעיקר בתקופת הקיץ, אבל סהכ זה בסדר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/02/2020 - 10:03
נושא ההודעה:

יש לי נסיון טוב עם כל הספקים של unlimited שעבדתי איתם. כרגע 018.

קח בחשבון שרוב הספקים היום שמים אותך מאחורי CGNAT, שזה טוב לפרטיות אבל לא אם אתה רוצה להריץ שרת נגיש מבחוץ.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/02/2020 - 11:44
נושא ההודעה:

תודה לכם
אני אבדוק את 018

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 18/02/2020 - 11:57
נושא ההודעה:

האם יש ספק שממנו אפשר לקבל בלוק כתובות (או לפחות: כתובת) ipv6 למשתמש ביתי?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/02/2020 - 13:10
נושא ההודעה: האם 018 נותן 6? אילו אתרים בארץ על 6, ואיך גולשים ל 4?

צפריר :
האם יש ספק שממנו אפשר לקבל בלוק כתובות (או לפחות: כתובת) ipv6 למשתמש ביתי?

http://018.co.il/internet-service/ipv6/. נדמה לי שהם, 018, לא אוהבים את זה. האם גם ב 6 אין CGNAT, והאם זה מה ש 018 נותן? לא בדקתי אצל אחרים.
אילו אתרים בארץ על 6?
איך מי שיש לו 6 יגלוש לאתרים של 4?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/03/2020 - 15:28
נושא ההודעה:

אני הולך לעבור מפרטנר ל 018 (יש הצעה יותר טובה?). כרגע עם 15M ואשדרג ל 100M (מבדיקתם נראה שתשתית בזק מאפשרת) ולכן אצטרך ראוטר חדש .
הם משכירים ראוטר ב 5 שח לחודש - כדאי לרכוש במקום לשכור? איזה ראוטר מומלץ?
רואה שהוזכר כאן בדיון שהספקים משתמשים ב CGNAT: יש לי אתר ביתי ואין בעיות גישה מבחוץ עם פרטנר - אמורות להיות בעיות במעבר ל 018? איך פותרים אותן?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/03/2020 - 16:35
נושא ההודעה: כדי לאפשר גישה לגולשים מבחוץ אי איפשר CGNAT. תודא זאת

Anonymous :
אני הולך לעבור מפרטנר ל 018 (יש הצעה יותר טובה?). כרגע עם 15M ואשדרג ל 100M (מבדיקתם נראה שתשתית בזק מאפשרת) ולכן אצטרך ראוטר חדש .
הם משכירים ראוטר ב 5 שח לחודש - כדאי לרכוש במקום לשכור? איזה ראוטר מומלץ?
רואה שהוזכר כאן בדיון שהספקים משתמשים ב CGNAT: יש לי אתר ביתי ואין בעיות גישה מבחוץ עם פרטנר - אמורות להיות בעיות במעבר ל 018? איך פותרים אותן?

לפי מה שאני יודע, תבדוק את זה, אתר ביתי לא יכול להיות ב CGNAT. זה אומר יותר כסף. תודא את הנושא הזה מול הספק לפני שתעבור.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/03/2020 - 17:21
נושא ההודעה:

ציטוט:
לפי מה שאני יודע, תבדוק את זה, אתר ביתי לא יכול להיות ב CGNAT. זה אומר יותר כסף. תודא את הנושא הזה מול הספק לפני שתעבור.

לא מכיר את הנושא.. איך כרגע זה עובד אצלי בפרטנר?
כרגע אני גולש ב 15M - זה אומר שהם מפעילים CGNAT רק על 40M ומעלה?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/03/2020 - 23:56
נושא ההודעה: לפי מה שאני יודע פרטנר לא עושה CGNAT

Anonymous :
ציטוט:

לא מכיר את הנושא.. איך כרגע זה עובד אצלי בפרטנר?
כרגע אני גולש ב 15M - זה אומר שהם מפעילים CGNAT רק על 40M ומעלה?

אפשר להניח שמה שעולה בזול עולה ב CGNAT. בעקרון CGNAT הוא כמו ה NAT שאני מניח שאתה מכיר. אם אתה יודע למצוא איזה IP אתה מקבל מהספק אתה יכול להשוות. את ה IP שאתה מקבל ישירות מהספק ל IP שמראה noc.co.il. ויש הרבה אתרים שמספקים מידע דומה, אם אתה חובב חיפושים באינטרנט.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/03/2020 - 16:50
נושא ההודעה:

CGNAT: לפי מה שהבנתי ניתן לבקש שיסירו את זה מהמנוי. השאלה מה הסיכון בזה? לחלופין ניתן לבקש IP קבוע אבל כאן העלות 15 שח לחודש..

פרטנר מציעים את הראוטר D-link 256 AC להשכרה ב 15 שח לחודש. אני שוקל לרכוש אותו - מישהו מכיר ויכול להמליץ עליו?

איש התמיכה הטכנית בפרטנר הסתכל על נתוני הקוו שלי וטוען שאם ארכוש את חבילת 40M אוכל להגיע למכסימום 28M - אולי זה בגלל מגבלות הספק? איך ניתן לדעת מה הקצב האמיתי של הקוו? במה זה תלוי - בעומס על צומת התשתית הספציפי שקרוב לבית?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/03/2020 - 23:34
נושא ההודעה: האם צריך להזהר מ IP שאינו ב CGNAT, וגם לא קבוע?

בכל מקרה, נא הודע כאן על כל התפתחות שלא פורסמה כאן.
Anonymous :
CGNAT: לפי מה שהבנתי ניתן לבקש שיסירו את זה מהמנוי. השאלה מה הסיכון בזה? לחלופין ניתן לבקש IP קבוע אבל כאן העלות 15 שח לחודש..

1. אני מניח שהסרה תעביר אותך ל IP לא קבוע. האם לא כתבת שיש לך אתר? זה לא מקל על התפעול. אפשר להסתדר אבל צריך לטפל בזה.
  2. חשבתי שכולם גובים יותר כסף בגלל ההסרה. אולי לא כמו IP קבוע, אבל עדין יש לשלם על ההסרה. עם אילו ספקים דברת? מציע לודא את הענין הזה היטב לפני הרכישה. בשנים האחרונות יש נטיה להעביר כל מי שרק אפשר ל CGNAT. שלא יקרה שתועבר, כביכול בטעות, ל CGNAT מדי פעם. ואם יקרה, שתהיה דרך לחזור.
  3. טכנית גם ב CGNAT אפשר לקבל IP קבוע! ששכחו לומר עליו בפירוש שהוא ב CGNAT. אחרי ימי הסלולר העליזים, או בלי קשר, צריך להזהר עם האפ"ס ודומיהם. וצריך גם להזהר עם אנשי מכירות שלא תמיד ממש יודעים על מה הם מדברים.

Anonymous :

פרטנר מציעים את הראוטר D-link 256 AC להשכרה ב 15 שח לחודש. אני שוקל לרכוש אותו - מישהו מכיר ויכול להמליץ עליו?

לא כתבת שיש לך ראוטר טוב? חוץ מלחפש באינטרנט, שאולי יעלה לבד את אתר נטצ'יף, אין לי מה להוסיף.
Anonymous :

איש התמיכה הטכנית בפרטנר הסתכל על נתוני הקוו שלי וטוען שאם ארכוש את חבילת 40M אוכל להגיע למכסימום 28M - אולי זה בגלל מגבלות הספק? איך ניתן לדעת מה הקצב האמיתי של הקוו? במה זה תלוי - בעומס על צומת התשתית הספציפי שקרוב לבית?

האם בהספק התכונת ל ISP או ל power? בטוח שבתשתית בזק זה תלוי במרחק מהמרכזיה של בזק. ובכל מקרה, האם ה 28M שלו הוא כאשר רואים משחק כדורגל באורך מלא בצפיה רציפה בזמן אמת, או כאשר אתה גולש לכאן? ואולי בגלל שיש אמירה שבבזק ה 100 הוא top 100, שהופך ל 60 בלא מעט מקרים. אז אולי על אותו בסיס ה 40 הופך ל 28. גם אצל הספק העכשוי שלך. האם אינך מפסיק לצפות בטלויזיה, ולא מבין את כל ההפרעות שיש בגלישה? כלומר אחוז ההצבעה בבחירות היה 71.3% גם בגלל שבירושלים הצביעו 80% ובחיפה 60%? ונכון שהממוצע בין 60 ו 80 הוא 70, אבל אולי באחת הערים יש יותר בעלי זכות הצבעה כך שממוצע מדויק יותר הוא 71.3%? ואחרי כל הנאום הזה כמעט שכחתי שמישהו מנסה לקדם את הסיבים האופטיים. האם המישהו הזה הוא איש התמיכה הטכנית בפרטנר שדברת איתו? להפסיק להציק?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/03/2020 - 09:40
נושא ההודעה:

ציטוט:

לא כתבת שיש לך ראוטר טוב? חוץ מלחפש באינטרנט, שאולי יעלה לבד את אתר נטצ'יף, אין לי מה להוסיף.

אני לא פותח השרשור, הצטרפתי אליו לפני כ 5 פוסטים וציינתי שאני עובר מ 15M ל 40M. רציתי לשמוע חוות דעת על DLINK 256..

ציטוט:
אני מניח שהסרה תעביר אותך ל IP לא קבוע. האם לא כתבת שיש לך אתר? זה לא מקל על התפעול. אפשר להסתדר אבל צריך לטפל בזה.

לפי מה שהבנתי מנציג 018 ניתן לבקש להסיר CGNAT (הוא לא הזכיר עלות וכדאי לבדוק שוב) - IP לא יהיה קבוע. נכון, לי יש אתר ביתי והמצב כרגע עם IP לא קבוע שזה דורש להפעיל Dynamic DNS ב NOIP, וגם בראוטר להפעיל את זה כך שיעקוב אחר IP כשהוא משתנה. כאמור, עבור IP קבוע צריך לשלם 15 שח. צריך לבדוק שוב את הפרטים עם 018..

ציטוט:
האם בהספק התכונת ל ISP או ל power?

התכוונתי לספק האינטרנט (לא הספק בוואט..). בשיחה עם נציג של פרטנר (הספק הנוכחי שלי) ציין שמכסימום אוכל לקבל 28M, ורציתי להבין האם מדובר במגבלות התשתית של בזק או שפרטנר צוואר הבקבוק? לפי הבדיקה שלו אין לי עדיין יכולת התחברות לסיבים אופטיים..

לסיכום: אני מבין שבפרטנר לא משתמשים ב CGNAT ואם ארכוש ראוטר (במקום להשכיר ב 15 שח לחודש), כנראה שיהיה יותר משתלם להשאר איתם.

תודה

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/03/2020 - 16:37
נושא ההודעה:

כולם יעברו במוקדם או במאוחר ל- CGNAT, כי הם יכולים לקחת לפחות $1 לחודש (ובדרך כלל יותר) על IP, יש מחסור בכתובות ולרוב האנשים לא אכפת (ואפילו בטוח יותר) להיות מאחורי CGNAT.

לגבי ה-100 או 40 - קוי ה- DSL של בזק תלויים בהמון דברים, כמו מרחק מהמרכזייה, טיב הסיכוך בבניין שלך ועוד. במשרד הקודם שלי,ה-40 היה מוגבל ל-31 או 28 בשתי בדיקות של טכנאים במרחק חודשיים, ו- speediest נתן כל יום תוצאה אחרת בין 15 ל-30. את ה-100 אפשר לקבל פחות או יותר באותו רחוב של המרכזיה.

יש היום הרבה ספקי סיבים - סלקום, אנלימיטד ופרטנר שלושתם בבניין שלי, ואני חושב שיש עוד (וגם הוט דרך כבלים). אם חשוב לך קצב דבר עם כולם.

ככלל, המחירים של פרטנר/סלקום יותר זולים, אבל אנלימיטד מציעים קו סימטרי (uplink של 100,200,500,1000 בניגוד לסלקים/פרטנר שיש להם מקסימום 100, והוט שיש להם 10)

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/03/2020 - 19:57
נושא ההודעה: האם IP6 לא קרוב? סלקום, אנלימיטד ופרטנר לא על אותה תשתית?

Anonymous :
כולם יעברו במוקדם או במאוחר ל- CGNAT, כי הם יכולים לקחת לפחות $1 לחודש (ובדרך כלל יותר) על IP, יש מחסור בכתובות ולרוב האנשים לא אכפת (ואפילו בטוח יותר) להיות מאחורי CGNAT.
לפי הפרסומים שאני ראיתי, IP6 לכולם לא ממש רחוק. או שהוא כן רחוק? וב IP6, האם ה NAT שוה לספקים את ההתעסקות?
Anonymous :

יש היום הרבה ספקי סיבים - סלקום, אנלימיטד ופרטנר שלושתם בבניין שלי, ואני חושב שיש עוד (וגם הוט דרך כבלים).
הרושם שלי הוא ששלושת אלו משתמשים באותה תשתית. האם זה רושם שגוי?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/03/2020 - 19:29
נושא ההודעה:

לפחות בסביבה שלי בתל אביב, כל אחד מהם מעביר סיב עצמאי שלו (והוט את התשתית שלהם לכבלים, ובזק את תשתית ה- DSL)

אולי במקומות אחרים הם משתפים פעולה - אבל זה יפתיע אותי מההיכרות שיש לי עם התעשיה בארץ

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2020 - 11:18
נושא ההודעה:

יש הבדל באיכות התשתית של אנלימיטד לבין סלקום פייבר שמצגדיק את המחיר הגבוהה של אנלימיטד ביחס לסלקום במידה והמחיר באתר של אנלימיטד עדכני?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2020 - 15:53
נושא ההודעה: האם לא נרשם גם כאן שיש הבדלים ב upload?

Anonymous :
יש הבדל באיכות התשתית של אנלימיטד לבין סלקום פייבר שמצדיק את המחיר הגבוהה של אנלימיטד ביחס לסלקום במידה והמחיר באתר של אנלימיטד עדכני?

לענין ההבדלים, נדמה לי שה upload באנלימיטד גבוה מהרבה מהשתים האחרות, אולי אפילו סימטרי. והבדלי המחירים הם גם ענין שיווקי ותדמיתי. למאמיני כל מה שעולה בזול עולה ביותר שגם יש להם כסף לשלם ביוקר, למה לא לנקוב מחרי יקר? האם השיטה האמריקאית היא לא לנקוב מחיר גבוה באתר החברה ובערוצים שונים להציע דילים?
ובניגוד למה שנכתב כאן, אני סבור שכל ה 3 על אותה תשתית. למעשה, סלקום קנתה את אנלימיטד. ואפשר לקחת את זה רחוק יותר אבל חבל על הדיון. אני לא אשכנע ולא אשתכנע.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/03/2020 - 00:00
נושא ההודעה:

אני מקבל 500 סימטרי מאנלימיטד (על סיב שהועבר בטרם סלקום קנו אותם, אם הרכישה הסתיימה) ומשלם 120 ש״ח בחודש. אצל סלקום שהגיעו לבניין שנה וקצת מאוחר יותר, הציעו לי בערך באותו מחיר 1000 למטה ו- 100 למעלה (הכי מהר שלהם). בתור מישהו שעובד על וידאו מהבית, קצב ההעלאה משמעותי לי מאוד. אבל באמת הגיע זמן ששוב אשווה הצעות.

הקילומטרז׳ שלך עשוי להיות שונה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/03/2020 - 03:27
נושא ההודעה: באנלימיטד, ברירת המחדל שאני מכיר היא ל IP מאחורי NAT

לענין ההבדלים בין 3 הספקיות על סיבים:
חשבתי, שבתשתית בזק או הוט, ברירת המחדל של 052/054 היא IP שאינו מאחורי NAT. האם זה כך גם עם סיב אופטי? נדמה לי שבתוספת תשלום אנלימיטד תתן גם IP שאינו מאחורי NAT.
מתאר לעצמי שחלק מהחשיבות של הסיבים ל 052/054 היא כדי להעביר טלויזיה.
למעשה, אולי חברות הלוין של 052/054, אך לא 052/054, מציעות בעיקר IP מאחורי NAT. לא יודע האם זה השתנה לאחרונה. האם יתכן שזה חלק מההצעה לחברות הלוין, ש 052/054 לא תתחרנה עם IP מאחורי NAT?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/03/2020 - 23:56
נושא ההודעה: ■■■■■&

■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/03/2020 - 20:16
נושא ההודעה:

ציטוט:
אני לא פותח השרשור, הצטרפתי אליו לפני כ 5 פוסטים וציינתי שאני עובר מ 15M ל 40M. רציתי לשמוע חוות דעת על DLINK 256..

הציטוט הנל שלי ולהלן עדכון מהשטח.. רכשתי ראוטר כנל (DLINK 256) משומש, במקום לשכור מפרטנר, ושידרגתי ל40M. בסוף התברר שמה שאמרו לי לגבי מהירות מכסימלית של 28M לא היה נכוi, ןהמהירות בפועל מגיעה ל 40M הורדה ובהעלאה מעל 3. נאמר לי שאם אשדרג לחבילה של 100 בעתיד אוכל להגיע למכסימום 88. סהכ נראה יפה וזו החבילה הכי משתלמת לי.

לפי מה שהבנתי פרטנר לא משתמשים ב CGNAT , אבל כרגע יש לי איזו בעיה באתר, ולאחר שאפתור אותה אוכל לבדוק.. דרך אגב: בראוטר הקודם היה לי Dynamic DNS של NOIP מובנה, אבל בנוכחי אין - לא ברור איך ניתן ליישם? מצד שני יש שם חיבורים מובנים של חברות אחרות כמו: DynDNS, TZO, freedns.afraid, DNSdynamic.

חזרה לתוכן הדיון
מתקשה במספריםאורח · ·

הודעה פורסם: 16/03/2020 - 00:52
נושא ההודעה: סבור שהקל ביותר יהיה לעבור ל Dynamic DNS האחרים

Anonymous :
ציטוט:

הציטוט הנל שלי ולהלן עדכון מהשטח.. רכשתי ראוטר כנל (DLINK 256) משומש, במקום לשכור מפרטנר, ושידרגתי ל40M. בסוף התברר שמה שאמרו לי לגבי מהירות מכסימלית של 28M לא היה נכוi, והמהירות בפועל מגיעה ל 40M הורדה ובהעלאה מעל 3. נאמר לי שאם אשדרג לחבילה של 100 בעתיד אוכל להגיע למכסימום 88. סהכ נראה יפה וזו החבילה הכי משתלמת לי.

סבור שעניני המהירויות האלו הם סטטיסטיקה. כלומר מספרים שתלויים בפרשנות. ואולי אתה גם קרוב יחסית למרכזיה. ועדין לא הבנתי, וכנראה גם אף פעם לא אבין, איך חוית הגלישה מבחינה בהבדל בין 28 ל 40. מה שחשוב הוא שאתה מרוצה.
Anonymous :

לפי מה שהבנתי פרטנר לא משתמשים ב CGNAT , אבל כרגע יש לי איזו בעיה באתר, ולאחר שאפתור אותה אוכל לבדוק.. דרך אגב: בראוטר הקודם היה לי Dynamic DNS של NOIP מובנה, אבל בנוכחי אין - לא ברור איך ניתן ליישם? מצד שני יש שם חיבורים מובנים של חברות אחרות כמו: DynDNS, TZO, freedns.afraid, DNSdynamic.

סבור שהקל ביותר יהיה לעבור ל Dynamic DNS האחרים. עבור זה של NOIP כנראה שתוכל להוריד מ NOIP, ולהתקין במחשב שלך, תוכנה שתעשה את העבודה. מניח שבנוסף לתוכנה הם מספקים הוראות לכך.
נא הודע כאן מה קורה. תודה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/03/2020 - 16:24
נושא ההודעה:

ציטוט:
סבור שעניני המהירויות האלו הם סטטיסטיקה. כלומר מספרים שתלויים בפרשנות. ואולי אתה גם קרוב יחסית למרכזיה. ועדין לא הבנתי, וכנראה גם אף פעם לא אבין, איך חוית הגלישה מבחינה בהבדל בין 28 ל 40. מה שחשוב הוא שאתה מרוצה.

התוצאות חוזרות על עצמן בבדיקות נוספות, ונראה שאכן אני קרוב למרכזיה.
בעקרון אתה צודק זה לא משהו שמרגישים ,אבל..
ראשית, ברגע שאתה משלם על משהו ויש יכולת לקבל את מלוא התמורה אז למה לא?
שנית, זה עוזר קצת בהורדת קבצים, וגם במקרה שיש אתר ביתי מאוד פעיל (לא המקרה שלי .). מניח שיהיו פחות הפרעות בשירותי IPTV למיניהם וכו. אקטואלי קצת עקב עבודה ולימוד מרחוק..

פתרתי את הבעיה באתר - עובד עם drupal שבסהכ עובד יפה, הבעיה שמדובר בתוכנה לא הכי אינטגרטיבית ומשלבת כמה כלים (composer) עם שיטות עדכון שונות, ולפעמים יש בעיות לאחר עדכון.. אולי אנסה בהמשך להתקין אותו מחדש עם git וגם להפריד לאתר live ואתר dev, כך שאוכל לחזור למצב קודם במקרה של בעיה..

אין בעיה בגישה מבחוץ, כנראה שפרטנר לא משתמשים ב CGNAT..
עברתי מ NOIP ל freedns.afraid - זה דרש שינוי שם אתר אבל זה עדיף מכיוון ש NOIP שיגעו אותי עם בקשה לאישור דומיין כל חודש.. מקווה שאלה לא יטרטרו. הגדרתי בראוטר Dynamic DNS ונראה שזה בסדר - אלתרתי שינוי IP עם VPN (מקווה שככה בודקים) ולא היתה בעיה להגיע לאתר.

תודה Smile

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח