ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2020 - 16:11
נושא ההודעה: RSS וגוגל פודקאסטס.

אני רוצה להוסיף את קובץ ה-RSS של טייכר וזרחוביץ' ברדיו תל אביב אל google podcasts,
כלומר לכאן:
https://podcasts.google.com/
קובץ הRSS של טייכרוביץ' הוא זה:
http://www.nobexpartners.com/getfeed.ashx?id=46434&list=TANDZ
הבעיה היא שאני לא יכול לעשות את זה (מוזמנים לנסות גם) מבלי אישור של מי שרשום כבעלים של קובץ ה-RSS הזה (וזה מישהו מרדיו תל אביב).
שלחתי לבחור מייל וביקשתי שיאפשר לי (כלומר שיאשר שזה בסדר להוסיף כשהוא יקבל את המייל לאחר שאנסה להוסיף את הפיד הנ"ל).
בכל מקרה, אם הוא לא יסכים, אני עדיין מעוניין להוסיף את הפיד הזה לגוגל פודקאסטס.
האם יש אפשרות "לבנות" RSS משלי שיונח היכנשהו בחינם ושפשוט כל יום יעתיק לקובץ RSS חדש (הפעם בבעלותי!) את קובץ הRSS של רדיו תל אביב (של התוכנית של טייכר וזרחוביץ' כמובן).
ועכשיו כשאבקש לאשר שאני הבעלים לא תהיה בעיה כי אני אכן הבעלים שלו גם אם לא של תוכנו.
איך אני עושה דבר כזה?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2020 - 16:25
נושא ההודעה:

אז בקיצור הרעיון הוא כזה:
כל יום התוכנה הקטנה תגיע למקום שבו קובץ הRSS של התוכנית של טייכר וזרחוביץ' ברדיו תל אביב נמצא, ותעתיק אותו למקום אחסון כלשהו.
התוכנה תשנה את התגית עם המייל של התחנה אל מייל שלי ותשמור את הקובץ, תמיד באותו שם, במקום כלשהו חינמי (ניראה לי שזה פשוט יכול להיות בחשבון גוגל שלי (למשל ב drive) או דרופבוקס או לא יודע איפה).
את הכתובת של הקובץ החדש אוכל להוסיף לגוגל פודקסטס וגם לאשר שאני הבעלים של הקובץ הזה.
זה ניראה לי אפשרי בטירוף רק שאני לא יודע לתכנת.

חזרה לתוכן הדיון
לא משפטןאורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2020 - 18:16
נושא ההודעה: Re: RSS וגוגל פודקאסטס. נשמע לי להסתובב במקומות בעיתיים.

Anonymous :
אני אכן הבעלים שלו גם אם לא של תוכנו

לא משפטן. האמירה הזו נשמעת לי בעיתית. אולי אתה המחזיק של המקום שבו זה מאוחסן. בכלל איני בטוח שזה הופך אותך לבעלים של היצירה. כלומר של התוכן. אם אגנוב לך את האוטו ואחנה אותו בחניה שלי, אני עדין לא הבעלים של התוכן של החניה. אולי בגלל שמדובר ברדיו ציבורי, או שכל אחד יכול היה לשמוע את השיחה. אך לא ברור לי האם כל אחד יכול ךהעתיק אותה לפרסום. אבל אולי אם אתה מפרסם ללא תמורה אז זה בסדר. ואולי תמורה היא גם פרסומות שתשים במקום האחסון. אז אני לא משפטן. אבל יש לי הרגשה שחוקי לחלוטין זה לא.
ואגב, לא הבנתי למי בדיוק שלחת את הבקשה. יתכן שגם לו אין אפשרות לאשר. מתאר לעצמי שזה של התחנה. ואולי יש שם בירוקרטיה בקשר לאישור, אפילו אם הם מסכימים. אך אולי יעדיפו לקבל תנועת גולשים באתר שלהם. אז יסכימו רק שתפרסם קישור למקום שבו הם מאחסנים את זה, אם אכן יש קישור כזה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2020 - 18:37
נושא ההודעה: Re: RSS וגוגל פודקאסטס. נשמע לי להסתובב במקומות בעיתיים.

לא משפטן :
Anonymous :
אני אכן הבעלים שלו גם אם לא של תוכנו

לא משפטן. האמירה הזו נשמעת לי בעיתית. אולי אתה המחזיק של המקום שבו זה מאוחסן. בכלל איני בטוח שזה הופך אותך לבעלים של היצירה. כלומר של התוכן. אם אגנוב לך את האוטו ואחנה אותו בחניה שלי, אני עדין לא הבעלים של התוכן של החניה. אולי בגלל שמדובר ברדיו ציבורי, או שכל אחד יכול היה לשמוע את השיחה. אך לא ברור לי האם כל אחד יכול ךהעתיק אותה לפרסום. אבל אולי אם אתה מפרסם ללא תמורה אז זה בסדר. ואולי תמורה היא גם פרסומות שתשים במקום האחסון. אז אני לא משפטן. אבל יש לי הרגשה שחוקי לחלוטין זה לא.
ואגב, לא הבנתי למי בדיוק שלחת את הבקשה. יתכן שגם לו אין אפשרות לאשר. מתאר לעצמי שזה של התחנה. ואולי יש שם בירוקרטיה בקשר לאישור, אפילו אם הם מסכימים. אך אולי יעדיפו לקבל תנועת גולשים באתר שלהם. אז יסכימו רק שתפרסם קישור למקום שבו הם מאחסנים את זה, אם אכן יש קישור כזה.

אתה מתפלסף מדי.
התוכנית הזו חופשית להאזנה לכל דורש.
ראה כאן:
t.ly/1xlB
אתה יכול להקשיב עם איזה נגן ומתי שאתה רוצה בזמנך החופשי.
אפילו להעביר קדימה ואחורה!
הם משחררים את זה לאוויר כדי שתוכל להקשיב, לא כדי שלא תוכל להקשיב.
אני פשוט רוצה לעשות את זה נוח יותר כי יש לי גוגל פודקסטס (אני לא מעוניין להתקין כל דבר שקשור ב itunes) כאפליקציה ואני רוצה שזה יצורף לשם.
הם נמצאים בפודקסטס של itunes גם כן:
https://podcasts.apple.com/us/podcast/id1224046559
זה רק להוסיף עוד פלטפורמה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2020 - 18:42
נושא ההודעה:

כמובן בפודקסטס של אפל (לא של אייטיונס Smile).
בנוסף, המייל שכתוב בתוך ה RSS הוא של מישהו שמשדר בתחנה (וכניראה מנהל הדיגיטל שלה).

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח [לא משפטן]