ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/07/2020 - 19:36
נושא ההודעה: מישהו ניסה לאורך זמן סביר את void linux?

אם כן, האם אתם מרוצים? יש חבילות כמעט לכל מה שארצה (כמו ב- archlinux)?
אשמח לרשמים שלכם, אם שווה להחליף את arch ב- void (כי אני משועמם רצח).

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
Mwalkerלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 12/06/2013 · הודעות: 67 ·

הודעה פורסם: 31/07/2020 - 22:25
נושא ההודעה: אני עובד איתו

היי
אני עובד איתו, על מחשב וירטואלי בצורה קבועה, (המחשב הנייד של העבודה שלי).
כבר שנים שאני אוהב אותו, אם זאת, לדעתי הוא עדיין לא מספיק "מבושל"
המערכת היא לא למתחילים, ולדעתי גם לא מתקדמים, אלא למקצוענים, אלא שנושמים לינוקס
ההתקנה הינה טקסטואלית וקצת מעצבנת, צריך לדעת בדיוק מה אתה עושה שם.
מנהל החבילות מהמם ויש כמעט כל מה שאתה צריך. אבל חבילות לא סטנדרטיות כבר צריך להתקין לבד וזה כבר בעייה.
המערכת משתמשת ב libressl ולא openssl וזה מתחיל לייצר בעייה כשאפליקציה מסויימת דורשת openssl .. (קרה לי כבר).
מעבר לזה, המערכת מהממת, מגיעה ערומה לגמרי (אפילו עורך טקסט גרפי קטן אין) ומהירה בטירוף, מתקינים רק מה שרוצים, האבטחה שלה מעולה.
אישית (התקנתי את ממשק הגרפי סינמון), אני מאוד אוהב את הפרוייקט ומקווה מאוד שהוא ישתפר בתחום הנוחיות.
במחשב הנייד האישי שלי אני עובד עם מנג'רו (KDE), ואם אני צריך להשוות בין השניים, מנג'רו(שמבוסס על ארץ') פשוט יותר ידידותי, יש לו יותר תמיכה באינטרנט (הגיוני, הוא יותר פופולרי) ומנהל החבילות שלו פשוט מושלם, כמעט ולא מצאתי משהו שלא קיים שם.

לסיכום הייתי מתקין את void על מחשב וירטואלי לתקופה ופשוט עובד איתו קבוע, אתה כבר תבין לבד שמצד אחד הוא מדהים ומהמם ומצד שני, הוא פשוט לא מספיק "ידידותי" לדעתי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/08/2020 - 22:56
נושא ההודעה: Re: אני עובד איתו

Mwalker :
היי
אני עובד איתו, על מחשב וירטואלי בצורה קבועה, (המחשב הנייד של העבודה שלי).
כבר שנים שאני אוהב אותו, אם זאת, לדעתי הוא עדיין לא מספיק "מבושל"
המערכת היא לא למתחילים, ולדעתי גם לא מתקדמים, אלא למקצוענים, אלא שנושמים לינוקס
ההתקנה הינה טקסטואלית וקצת מעצבנת, צריך לדעת בדיוק מה אתה עושה שם.
מנהל החבילות מהמם ויש כמעט כל מה שאתה צריך. אבל חבילות לא סטנדרטיות כבר צריך להתקין לבד וזה כבר בעייה.
המערכת משתמשת ב libressl ולא openssl וזה מתחיל לייצר בעייה כשאפליקציה מסויימת דורשת openssl .. (קרה לי כבר).
מעבר לזה, המערכת מהממת, מגיעה ערומה לגמרי (אפילו עורך טקסט גרפי קטן אין) ומהירה בטירוף, מתקינים רק מה שרוצים, האבטחה שלה מעולה.
אישית (התקנתי את ממשק הגרפי סינמון), אני מאוד אוהב את הפרוייקט ומקווה מאוד שהוא ישתפר בתחום הנוחיות.
במחשב הנייד האישי שלי אני עובד עם מנג'רו (KDE), ואם אני צריך להשוות בין השניים, מנג'רו(שמבוסס על ארץ') פשוט יותר ידידותי, יש לו יותר תמיכה באינטרנט (הגיוני, הוא יותר פופולרי) ומנהל החבילות שלו פשוט מושלם, כמעט ולא מצאתי משהו שלא קיים שם.

לסיכום הייתי מתקין את void על מחשב וירטואלי לתקופה ופשוט עובד איתו קבוע, אתה כבר תבין לבד שמצד אחד הוא מדהים ומהמם ומצד שני, הוא פשוט לא מספיק "ידידותי" לדעתי.

תודה רבה!

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 02/08/2020 - 11:47
נושא ההודעה:

אם משעמם לך, תתקין ג'נטו. המערכת שלא מכתיבה לך שום דבר. את יכול לבחור מנהלי חבילות מערכות אתחול וכולי...

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. Mwalker
  3. אורח