ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
maxthאורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2020 - 10:43
נושא ההודעה: LibreOffice מחפש מדריך (עדיף בעברית )

שלום,
התקנתי LibreOffice גירסה 7.0.3.1, אני מחפש מדריך עדיף בעברית אם אפשר? איך להשתמש ולתפעל את התוכנה.
והאם אפשר לשנות את הממשק לעברית ? נכנסתי להגדרות אך לא ניתן לבחור שפה עברית רק סוגים שונים של עברית
וכמו כן איך אני שומר קובץ תמליל שהיתמוך ב word office?
תודה

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2020 - 11:15
נושא ההודעה: Re: LibreOffice מחפש מדריך (עדיף בעברית )

maxth :
שלום,
התקנתי LibreOffice גירסה 7.0.3.1, אני מחפש מדריך עדיף בעברית אם אפשר? איך להשתמש ולתפעל את התוכנה.
והאם אפשר לשנות את הממשק לעברית ? נכנסתי להגדרות אך לא ניתן לבחור שפה עברית רק סוגים שונים של עברית
תודה

זה חוברות התמיכה הרשמיות ב8 שפות שונות
https://documentation.libreoffice.org/en/english-documentation/
זה לא כולל עברית

חזרה לתוכן הדיון
maxthאורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2020 - 11:28
נושא ההודעה:

תודה תוכל לענות על השאלות הבאות
ציטוט:
האם אפשר לשנות את הממשק לעברית ? נכנסתי להגדרות אך לא ניתן לבחור שפה עברית רק סוגים שונים של עברית
תודה

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2020 - 15:42
נושא ההודעה: מנסה

maxth :

אני לא הוא.
ציטוט:
האם אפשר לשנות את הממשק לעברית ? נכנסתי להגדרות אך לא ניתן לבחור שפה עברית רק סוגים שונים של עברית

לא יודע. אולי צריך להתקין חבילה נוספת. אולי אי אפשר. אני מניח שבממשק אתה מתכון לקובץ במקום File, וכיוצא בזה. כדאי לחפש באינטרנט. אולי הפורום בתפוז פעיל. יש גם ask.libreoffice.org. אולי יענו. אם תשאל באנגלית.
maxth :
תודה
[/quote]
אני מניח שהכונה לשמור מסמך שערכת בצורה שמשתמש אופיס של מיקרוסופט יוכל לפתוח אותו. אולי ידעת, אבל סבור שהדרך האופטימלית היא להתקין ליברה אופיס שמיועד לווינדוס. כלומר שהמשתמש שעובד באופיס של מיקרוסופט יתקין לו ליברה אופיס. בטח תשיב את התשובות הרגילות. אז מה שאני יודע הוא:
File -> Save As... ואז עוברים על כל האפשרויות שנמצאות ליד הכפתור של האישור. ובוחרים מה שנראה המתאים ביותר.

חזרה לתוכן הדיון
חתוללא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/11/2007 · הודעות: 1034 ·

הודעה פורסם: 11/11/2020 - 18:31
נושא ההודעה:

בשביל שהממשק יהיה בעברית אתה צריך להתקין עברית. מה ההפצה שלך?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2020 - 20:41
נושא ההודעה: Re: מנסה

Anonymous :
maxth :

אני לא הוא.
ציטוט:

לא יודע. אולי צריך להתקין חבילה נוספת. אולי אי אפשר. אני מניח שבממשק אתה מתכון לקובץ במקום File, וכיוצא בזה. כדאי לחפש באינטרנט. אולי הפורום בתפוז פעיל. יש גם ask.libreoffice.org. אולי יענו. אם תשאל באנגלית.
maxth :
תודה

אני מניח שהכונה לשמור מסמך שערכת בצורה שמשתמש אופיס של מיקרוסופט יוכל לפתוח אותו. אולי ידעת, אבל סבור שהדרך האופטימלית היא להתקין ליברה אופיס שמיועד לווינדוס. כלומר שהמשתמש שעובד באופיס של מיקרוסופט יתקין לו ליברה אופיס. בטח תשיב את התשובות הרגילות. אז מה שאני יודע הוא:
File -> Save As... ואז עוברים על כל האפשרויות שנמצאות ליד הכפתור של האישור. ובוחרים מה שנראה המתאים ביותר.[/quote]
אפשר גם (מה שאני עשיתי) להכנס לtools<settings>load/save ולהגדיר שם ידנית את סיומת ברירת המחדל לdoc או docx (אני ממליץ על docx open office xml)

חזרה לתוכן הדיון
לולילא בפורום כעת ת.הצטרפות: 25/11/2005 · הודעות: 2257 ·

הודעה פורסם: 12/11/2020 - 11:07
נושא ההודעה:

כדי לשמור מסמך שחיברת בליברה בפורמט doc או docs או עוד אחד מפורמטים רבים אחרים לחץ על save as יפתחו בתחתית הדף שתי תיבות: בעליונה רשום את שם הקובץ המבוקש ובתחתונה בחר בפורמט הרצוי. זה הכל.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/11/2020 - 00:54
נושא ההודעה:

לולי :
כדי לשמור מסמך שחיברת בליברה בפורמט doc או docs או עוד אחד מפורמטים רבים אחרים לחץ על save as יפתחו בתחתית הדף שתי תיבות: בעליונה רשום את שם הקובץ המבוקש ובתחתונה בחר בפורמט הרצוי. זה הכל.

כמו שכתבתי, יש דרך להגדיר בבררת מחדל

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/11/2020 - 11:31
נושא ההודעה:

כל אופיס מודרני (בוודאי מ 2016 ואילך) מסוגל לפתוח קבצי ODT. כך שאיני מוצא סיבה לשנות את ברירת המחדל לשמירה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/11/2020 - 18:18
נושא ההודעה: ווינדוס 10 מסוף 2015 -> מרבית המשתמשים יפתחו קבצי ליברה?

לולי :
כל אופיס מודרני (בוודאי מ 2016 ואילך) מסוגל לפתוח קבצי ODT. כך שאיני מוצא סיבה לשנות את ברירת המחדל לשמירה.

ווינדוס 10 היא החל מסוף 2015. האם זה אומר שאפשר להניח שמרבית משתמשי ווינדוס 10 מריצים מיקרוסופט אופיס שיכול לפתוח קבצים בפורמט הטבעי של ליברה אופיס?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/11/2020 - 20:12
נושא ההודעה: Re: ווינדוס 10 מסוף 2015 -> מרבית המשתמשים יפתחו קבצי ליב

Anonymous :
לולי :

ווינדוס 10 היא החל מסוף 2015. האם זה אומר שאפשר להניח שמרבית משתמשי ווינדוס 10 מריצים מיקרוסופט אופיס שיכול לפתוח קבצים בפורמט הטבעי של ליברה אופיס?

כן. הרגולטורים כפו על מיקרוסופט לעשות זאת. ראה כאן את ההוראות של מיקרוסופט (בקצרה: דבל־קליק על הקובץ):
https://support.microsoft.com/en-us/office/use-word-to-open-or-save-a-document-in-the-opendocument-text-odt-format-20e5189f-86f8-4d8f-ae74-ea06b7df3b0e

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/11/2020 - 20:32
נושא ההודעה: האם נכון שחייבו רק לוורד, אך לא לאקסל, לא לפאוארפוינט ולא ..

לולי :
Anonymous :
לולי :

כן. הרגולטורים כפו על מיקרוסופט לעשות זאת. ראה כאן את ההוראות של מיקרוסופט (בקצרה: דבל־קליק על הקובץ):
https://support.microsoft.com/en-us/office/use-word-to-open-or-save-a-document-in-the-opendocument-text-odt-format-20e5189f-86f8-4d8f-ae74-ea06b7df3b0e

האם הבנתי נכון שזה אינו תקף לאקסל, אינו תקף לפאוארפוינט ואינו תקף למרכיבים אחרים? כלומר, זה תקף רק לעיבוד תמלילים. ולכן אני מניח שמיקרוסופט לא יצרו תאימות למה שלא חיבו אותם.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/11/2020 - 19:56
נושא ההודעה: Re: האם נכון שחייבו רק לוורד, אך לא לאקסל, לא לפאוארפוינט ול

Anonymous :
לולי :
Anonymous :
לולי :

האם הבנתי נכון שזה אינו תקף לאקסל, אינו תקף לפאוארפוינט ואינו תקף למרכיבים אחרים? כלומר, זה תקף רק לעיבוד תמלילים. ולכן אני מניח שמיקרוסופט לא יצרו תאימות למה שלא חיבו אותם.

אופיס מיקרוסופט תומך ב ODF. בדוק בעצמך ביחס לאחרים
https://support.microsoft.com/en-us/office/learn-about-file-formats-56dc3b55-7681-402e-a727-c59fa0884b30

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [maxth]
  2. אורח