ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
CoolDaniFromAshdodddאורח · ·

הודעה פורסם: 03/01/2021 - 21:54
נושא ההודעה: חנות מחשבים בארץ שמכירה לינוקס ותוכנה חופשית

שלום לכולם

אני רוצה לקנות מחשב שולחני חדש, שיריץ גנו/לינוקס
אני לא איש טכני כל כך, אבל אני אוהב את עולם התוכנה החופשית בכל ליבי ומאמין בו כהכרחי לחברה חופשית ודמוקרטית ולטכנולוגיה טובה יותר.
הייתי רוצה לבנות מחשב שהרכיבים בו, כרטיס וויפי כרטיס מסך יוכלו לרוץ עם כמה שיותר דרייברים חופשיים ובלי דרייברים קניינים,
יעזור לי אם יש איזה חנות מחשבים בארץ שבעל הבית שלה מבין ויודע מה זה לינוקס
שאוכל לדבר איתו ולקנות את המחשב ממנו, ואולי אפילו לקנות עם מערכת ההתקנה מופעלת או להתקין יחד

מישהו מכיר איזה מישהו או איזה חנות בארץ שידידותיים ללינוקס?
במידה ולא אנסה לבד להזמין מחנות רגילה את המחשב ומקסימום איעזר בפורום לגבי השאלות על החומרה העדיפה.

תודה רבה
דניאל

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 04/01/2021 - 22:33
נושא ההודעה:

כל מחשב שולחני יעבוד בלי בעיות, שנות ה־2000 עברו מזמן. הרוב המוחלט של החומרה עובדת מהקופסא בלינוקס.

תרכיב לך מפרט ב־KSP תדביק פה וננסה להגיד לך מה יהיו הבעיות. כרטיסי מסך של NVidia יש להם דרייברים פתוחים לא רעים, ול־ATI גם. אלו של אינטל ללינוקס הם רק פתוחים - אז אין לך מה לדאוג. כרטיסי רשת חוטיים עובדים הרב המוחלט, ואלחוטיים יעבודו הרוב (מקסימום קצת binary blobs, לא תצליח לברוח מזה לגמרי לצערי).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/01/2021 - 12:27
נושא ההודעה:

elcuco :
כל מחשב שולחני יעבוד בלי בעיות, שנות ה־2000 עברו מזמן. הרוב המוחלט של החומרה עובדת מהקופסא בלינוקס.

תרכיב לך מפרט ב־KSP תדביק פה וננסה להגיד לך מה יהיו הבעיות. כרטיסי מסך של NVidia יש להם דרייברים פתוחים לא רעים, ול־ATI גם. אלו של אינטל ללינוקס הם רק פתוחים - אז אין לך מה לדאוג. כרטיסי רשת חוטיים עובדים הרב המוחלט, ואלחוטיים יעבודו הרוב (מקסימום קצת binary blobs, לא תצליח לברוח מזה לגמרי לצערי).

סגור
כך אעשה אלך לחנות ואתייעץ כאן בפורום לגבי המפרט, תודה רבה!

לגבי כרטיסי רשת אלחוטיים, ראיתי שכרטיסי רשת המובססים על Atheros chipset
יעבדו עם דרייברים פתוחים אני מקווה שאמצא כזה

https://tracker.pureos.net/w/pureos/hardware_requirements/

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון