ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
dpabadsjxgchbwiufpלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/12/2020 · הודעות: 15 ·

הודעה פורסם: 07/06/2021 - 11:57
נושא ההודעה: שרת שיתוף קבצים פנימי

אני מחפש עזרה במציאת טכנולוגיה רלוונטית בתחום שיתוף הקבצים שהוא קוד פתוח.
הרעיון הוא שכרגע אני רוצה להקים בארגון שלי שרת מרכזי אחד לאחסון הקבצים שיעבוד מול וינדוס ולינוקס עם חובה של התחברות עם שם משתמש וסיסמה (במינימום).
כמובן שהשרת עצמו יסרוק כל קובץ שעולה עליו עם אנטיוירוס ויצפין אותו כדי לשמור על אבטחת העברת הקבצים.
עוד עדיפות אם זה אפשרי זה למנוע העתקת קבצים בשביל שליחה באוטלוק ולדאוג שאם רוצים לשלוח קובץ שנמצא שמה זה יהיה רק קישור עליו וככה יהיה לנו מעקב אחרי קבצים ולמנוע כפיליות והדלפות החוצה ישירות מהשרת.

חשבתי שבשביל הצפנה התקשורת להשתמש בOpenVPN, ולפרוטקול העברת קבצים להשתמש בNFS אבל אני לא יודע איך לשלב את זה עם שאר האופציות ובצורה שגם המשתמש קצה יוכל להשתמש בזה בקלות יחסית.

אז יש לכם רעיונות?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/06/2021 - 13:08
נושא ההודעה:

הקנת הפצה עם ההפצה החביבה עליך, התקן :

1. שרת openvpn עם הזדהות שתרצה (אתה יכול אפילו לקשר את זה לשרת שזהיות בחברה שלך).
2. התקן samba בשביל שיתוף קבצים לוינדוס וגם שרת apache שיסף שירות WebDav בשביל אנדרויד וmac. מכונות לינוקס יכולות להתחבר גם עם webdav וגם ב smb
3. התקן שירות ssh ו sftp בשביל שמכונות וינדוס 10 ולינוקס יוכלו פשוט להשתמש ב sftp בשביל להעלות ולהוריד קבצים (מהיר יותר מ smb ו מ webdav).
4. השתמש ב clamav בשביל לבדוק הדבקות לוינדוס.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 07/06/2021 - 15:32
נושא ההודעה:

כיוון קצת שונה: NextCloud.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא