ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/10/2021 - 14:29
נושא ההודעה: שחזור מערכת הפעלה מקורית למחשב נייד של אסוס

שלום רב,

האם קיימת דרך לשחזר סיריאל מקורי של וינדוס שהגיע עם מחשב נייד של אסוס?
לאורך השנים הותקנו הפצות לינוקס שונות מבלי לגבות מחיצה לוינדוס, הדיסק קשיח נמחק לחלוטין.

תודה מראש לעוזרים

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/10/2021 - 15:38
נושא ההודעה:

לרוב המחשבים שמגיעים עם ווינדוס הסיריאל מובנה ב-BIOS ויזוהה אוטומטית כאשר תתקין מחדש את מערכת ההפעלה.

חזרה לתוכן הדיון
אלכס_2004אורח · ·

הודעה פורסם: 11/10/2021 - 17:21
נושא ההודעה: כן, עם לא הושחתה המדבקה או ההדפס עם הפרטים הדרושים...

כן, עם לא הושחתה המדבקה או ההדפס עם הפרטים הדרושים ולא נפגע הביוס.

1) תחפש את מספר סידורי המדויק של המודל נייד שלך, צריך להיות מדבקה או הדפס. בבסיס התחתון של הנייד, לפעמים זה מתחת לסוללה(בניידים הישנים)

2)בדרך כלל באותו אזור יש מדבקה או הדפס סמל של חלונות עם או בלי ה- PRODOCT KEY.

3) גש ל https://www.asus.com/us/support/article/782 הזן את מספר הסידורי המתאים ותזמין את מדיית השחזור הרשמית, עם עדיין זמינה.

חלק מהיצרנים הגדולים הכלו להטמיע את ה - PRODOCT KEY בתוך רכיבי החומרה בלוח-אם עוד בימים של WINDOWS VISTA. במחשבים החדשים ש"הותאמו" ל WINDOWS 8 ומעלה ה - PRODOCT KEY תוכנן כבר להטמעה בBIOS בלוחות שתמחו בפונקציה זו.

4) אם אתה רוצה את החלונות אורג'ינאל והצלחתה לאתר את PRODOCT KEY המתאים.
אתה יכול תמיד לגשת לאתר של מיקוסופט ונסות להוריד את הדיסק ההתקנה של 10\8 WINDOWS מהאתר:
https://www.microsoft.com/en-us/software-download

5) אתה תמיד יכול לנסות לקנות את אותו מודל בדיוק יד שנייה מהרשת ולנסות לחלץ משם בתקווה את מחיצת השחזור עם עדיין קימת.

בהצלחה

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/10/2021 - 16:49
נושא ההודעה:

תודה רבה למגיבים כאן.
לצערי לא מצליח להיכנס להגדרות של ה-BIOS. קופצת לי הודעה שצריך שהסוללה תיהיה טעונה לפחות ב20% ושהמטען יהיה מחובר למחשב. לצערי הרב כנראה יש לי איזשהי בעיה בחיבורים הפיזיים בין הסוללה של המחשב נייד (נשלפת) למחשב עצמו. השארתי את המחשב בטעינה והסוללה נשארה על 0%. למשהו יש מושג אם אפשר לעקוף בצורה אחרת את ההגדרות של ה-BIOS ולעלות ISO מDOK?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

נושא ההודעה:

תודה רבה למגיבים כאן.
לצערי לא מצליח להיכנס להגדרות של ה-BIOS. קופצת לי הודעה שצריך שהסוללה תיהיה טעונה לפחות ב20% ושהמטען יהיה מחובר למחשב. לצערי הרב כנראה יש לי איזשהי בעיה בחיבורים הפיזיים בין הסוללה של המחשב נייד (נשלפת) למחשב עצמו. השארתי את המחשב בטעינה והסוללה נשארה על 0%. למשהו יש מושג אם אפשר לעקוף בצורה אחרת את ההגדרות של ה-BIOS ולעלות ISO מDOK?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

נושא ההודעה:

תודה רבה למגיבים כאן.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/10/2021 - 17:34
נושא ההודעה:

Anonymous :
תודה רבה למגיבים כאן.

תראה אם אתה יכול לנתק כל התכן ב USB(עכבר, מצלמה וכו') ואולי אפילו לנתק כונן בפנים שאפשא בלעדיו (אם יש שני כוננים למשל ) . זה יוריד את הצרכנים וייקל טעינה.

אפשרות נוספת זה טעינת לילה עם המחשב תומך (ניתוק כל התתקנים שאפשר ) והשארה בטעינה במצב כזה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 30/10/2021 - 17:56
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :
תודה רבה למגיבים כאן.

תראה אם אתה יכול לנתק כל התכן ב USB(עכבר, מצלמה וכו') ואולי אפילו לנתק כונן בפנים שאפשא בלעדיו (אם יש שני כוננים למשל ) . זה יוריד את הצרכנים וייקל טעינה.

אפשרות נוספת זה טעינת לילה עם המחשב תומך (ניתוק כל התתקנים שאפשר ) והשארה בטעינה במצב כזה.

איך שזה נראה הסוללה לא תקינה ולא תטען יותר. מדובר בנייד מדגם asus k55 עם solus 3.66 משהו שלא נגעתי בו שנים רציתי להשמיש מחדש.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח [אלכס_2004]