ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/12/2021 - 16:37
נושא ההודעה: מה דעתכם על גיבוי תמונות וסרטים - בטלגרם ?

שלום לכולם

הכוונה נניח ליצור קבוצה של המשפחה,
ולהעלות כגיבוי , את כל הסרטים שמנפחים את הטלפון

האם זה אמין?
מה דעתכם?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/12/2021 - 14:55
נושא ההודעה:

עד כמה אתה סומך על טלגרם?
האם אתה יודע מי שומר את המידע ואיפה?
מה לגבי מחיקת המידע באופן פתאומי?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/12/2021 - 17:12
נושא ההודעה:

Anonymous :

תודה
יוטיוב נראה אמין נכון? ביום אחד פתאום משתיקים לי סרטונים, ביום אחר שולחים שינוי תקנון ....
על מי לסמוך

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 09/12/2021 - 17:24
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :

תודה
יוטיוב נראה אמין נכון? ביום אחד פתאום משתיקים לי סרטונים, ביום אחר שולחים שינוי תקנון ....
על מי לסמוך

על מי שאתה משלם לו. יש לך חוזה מולה ואתה יכול לתבוע אותו - והוא לא ישנה לך חוקים תוך כדי משחק.

לגבי טלגרם: מה יקרה כשיחטפו לך את השם משתמש? איך תוכל לשחזר מידע? מצד שני, עבור התשלום שאתה מחפש - התמורה לא רעה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/12/2021 - 00:21
נושא ההודעה:

elcuco :
Anonymous :
Anonymous :

תודה
על מי לסמוך

על מי שאתה משלם לו. יש לך חוזה מולה ואתה יכול לתבוע אותו - והוא לא ישנה לך חוקים תוך כדי משחק.

לגבי טלגרם: מה יקרה כשיחטפו לך את השם משתמש? איך תוכל לשחזר מידע? מצד שני, עבור התשלום שאתה מחפש - התמורה לא רעה.

כן , זה יכול לקרות בכל חשבון, לכן הוסיפו אימות דו-שלבי (גם בטלגרם)
השאלה אם בכל שנות השימוש של החבר'ה כאן בטלגרם, מישהו חווה מחיקה של נתונים?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/12/2021 - 22:20
נושא ההודעה:

אני ראיתי מחיקת נתונים אבל רק בהקשר של סרטים/סדרות (זכויות יוצרים).
יש כל מיני קבוצות שמעלות לשם סרטים ולפעמים כשנכנסים כתוב שהתוכן נמחק בגלל הזכויות הללו.
אבל למה שיהיה אכפת לטלגרם מאנשים פרטיים?
מה גם שאם זו קבוצה פרטית שלכם, ממילא אף אחד לא יוכל לדווח על זה (מה שאני מניח שקרה במקומות בהם נמחקו תכנים) ותוכלו להעלות לשם כל תוכן שתרצו.
כל זאת בהנחה שטלגרם כמובן לא קורסת מחר בבוקר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/12/2021 - 09:44
נושא ההודעה:

Anonymous :
אני ראיתי מחיקת נתונים אבל רק בהקשר של סרטים/סדרות (זכויות יוצרים).
יש כל מיני קבוצות שמעלות לשם סרטים ולפעמים כשנכנסים כתוב שהתוכן נמחק בגלל הזכויות הללו.
אבל למה שיהיה אכפת לטלגרם מאנשים פרטיים?
מה גם שאם זו קבוצה פרטית שלכם, ממילא אף אחד לא יוכל לדווח על זה (מה שאני מניח שקרה במקומות בהם נמחקו תכנים) ותוכלו להעלות לשם כל תוכן שתרצו.
כל זאת בהנחה שטלגרם כמובן לא קורסת מחר בבוקר.

קבוצות ענק שמפרות זכויות יוצרים זה משהו לא קשור לאמינות הגיבוי לפרטי.

טלגרם תקרוס? אני באמת לא מבין עדיין למה משתמשים בווטסאפ, אפליקציה שמנפחת את הטלפון ממש ימי הביניים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/12/2021 - 14:17
נושא ההודעה:

טלגרם גם מנפחת את הטלפון.
תתפלא.
אמנם היה לי עד לא מזמן טלפון עתיק (8 גיגה בלבד כולל אנדרואיד שלוקח כמה גיגות לעצמו).
אחרי שהתקנתי את טלגרם והתחלתי להשתמש, הטלפון זעק שאין מקום ובמשך הרבה מאוד זמן לא ידעתי כל כך איך לפנות ומה בעצם לפנות מהטלפון שגורם לו להיות מלא כל כך.
עד שיום אחד חיברתי את הטלפון למחשב והפעלתי עליו את disk usage analyzer (ניראה לי תוכנה של gnome) ואז ראיתי ספריית טלגרם ענקית תקועה שם בפנים.
מאז פשוט מחקתי את טלגרם מהטלפון (השארתי את telegram desktop על המחשב) ומחקתי את הספרייה הענקית הזו מהטלפון ומאז נעלמה ההודעה שחסר לי מקום בטלפון וגם יכולתי לפתע להתקין אפליקציות (מה שהיה מסובך מאוד לפני כן בגלל הבעיה הזו של המקום).
היתרון של טלגרם הוא כמובן שאפשר להשתמש בתוכנה הזו על המחשב שנים רבות בלי להצטרך בכלל לעשות login כל פעם מחדש כמו בוואטסאפ כך שהרבה זמן (כמעט שנה לדעתי) לא הייתה לי טלגרם על הטלפון.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/12/2021 - 14:22
נושא ההודעה:

ואגב דווקא עם וואסטאפ (שכמובן תמיד הייתה שם עוד לפני טלגרם) לא הייתה לי הבעיה הזו.
האפליקציה כניראה פחות מעמיסה על הטלפון.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/12/2021 - 16:38
נושא ההודעה:

Anonymous :
תתפלא.
אמנם היה לי עד לא מזמן טלפון עתיק (8 גיגה בלבד כולל אנדרואיד שלוקח כמה גיגות לעצמו).
אחרי שהתקנתי את טלגרם והתחלתי להשתמש, הטלפון זעק שאין מקום ובמשך הרבה מאוד זמן לא ידעתי כל כך איך לפנות ומה בעצם לפנות מהטלפון שגורם לו להיות מלא כל כך.
עד שיום אחד חיברתי את הטלפון למחשב והפעלתי עליו את disk usage analyzer (ניראה לי תוכנה של gnome) ואז ראיתי ספריית טלגרם ענקית תקועה שם בפנים.
מאז פשוט מחקתי את טלגרם מהטלפון (השארתי את telegram desktop על המחשב) ומחקתי את הספרייה הענקית הזו מהטלפון ומאז נעלמה ההודעה שחסר לי מקום בטלפון וגם יכולתי לפתע להתקין אפליקציות (מה שהיה מסובך מאוד לפני כן בגלל הבעיה הזו של המקום).
היתרון של טלגרם הוא כמובן שאפשר להשתמש בתוכנה הזו על המחשב שנים רבות בלי להצטרך בכלל לעשות login כל פעם מחדש כמו בוואטסאפ כך שהרבה זמן (כמעט שנה לדעתי) לא הייתה לי טלגרם על הטלפון.

לא כולם ידעו בעבר, אבל מה שהיית צריך לבצע פשוט מחיקה של *תיקייה* של הטלגרם באנדרואיד, כי הכל נשאר בענן.
כיום אין גם תקיה בטלפון,
ומידי פעם צריך למחוק פשוט את הזכרון הזמני.
הווטסאפ נשאר מאז ומתמיד ימי הביניים.

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 15/12/2021 - 00:18
נושא ההודעה:

Anonymous :
תתפלא.

זה כמו להרוג זבוב עם פיל.

תיכנס להגדרות של הטלגרם ותשנה:

1 > נתונים ואיחסון > שימוש באיחסון > שמור מדיה > 3 ימים

2 > הגדרות צ׳אט > שמור לגלריה > כיבוי

ההגדרה הראשונה תמחק קבצים מקומיים אחרי כמה ימים (ממילא הכל בענן) והשניה תמנע שמירת תמונות וקבצי מדיה שלא צריך לגלריה (אפשר לשמור ספציפית מה שצריך).

דווקא ווטסאפ מהבחינה הזו הוא פרימיטיבי ומה שלא תשמור על הטלפון לנצח לא יהיה שם אחרי כמה זמן (שלא לדבר על הפרקטיקות של חברת האם בכל מה שנוגע לחשבונות משתמשים).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח