ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/04/2022 - 20:02
נושא ההודעה: האם יש עוד סוטים כמוני כאן?

מאז שעזבתי את ג'נטו (נשבר לי לקמפל כל כך הרבה) וחזרתי לארץ', אני ממש בקריז על עדכונים.
כל פעם שאני מתיישב על המחשב, פותח טרמינל ופוקד yay אבל כבר אין מה לעדכן וזה ממש ממש מאכזב.
לעיתים יש איזו חבילה או שתיים שמתעדכנות אבל זה לא מספיק לי ואני מרגיש רע.
אמנם עזבתי את ג'נטו בגלל הקימפולים הארוכים אבל אני מתגעגע להמתנה עד שהעדכון יקרה בפועל (לפעמים כמה שעות בג'נטו על המחשב ענתיקה שלי) ועכשיו שהכל כבר מקומפל מראש כבר לא צריך לחכות הרבה זמן ואין לי מה לעשות עם הזמן הפנוי, אין לי למה להמתין.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/04/2022 - 22:23
נושא ההודעה:

זה הזמן להתחיל להתמקצע ב DEVOPS. ג'נטו עושה לך הכרות עם עולם האופן-סורס (ובזבוז משאבים נוראי, אבל זה לא המקום...) וארצ' מציעה לך זמן פנוי והכרות מעמיקה עם מערכת ההפעלה. תהנה.

חזרה לתוכן הדיון
DEV-OOOOOPS וסטיות אחרותאורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2022 - 01:24
נושא ההודעה: מת על רגשונים. אבל לא מוצא איפה להשתמש בהם. מזל שפה אפשר

Anonymous :
(ובזבוז משאבים נוראי, אבל זה לא המקום...)

Cool Confused Shocked Surprised Sad Smile Very Happy Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Twisted Evil Rolling Eyes Wink d'oh! Applause Mr. Green Neutral Arrow Idea Question Exclamation Drool Liar Shame on you Pray Anxious Not talking Think Brick wall Dancing Eh? Shhh Boo hoo! 🤐 Speak to the hand Angel Silenced
האם לא שכחתי משהו? כמובן. רק תגיד באיזה פס-בוק אתה. הם לא רואים את הליקוקים שלי בלי שנרשמים ממש אצלם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2022 - 07:27
נושא ההודעה:

כמה זמן זה "כל פעם שאני מתיישב על המחשב" ?

איציק

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2022 - 08:49
נושא ההודעה:

אני עושה את זה פעם ביום (בארץ'), ותמיד מפתיע אותי שבשרתי דביאן למשל אין עדכונים כל כך הרבה Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2022 - 09:20
נושא ההודעה:

אם פעם ביום אין לך כמעט עדכונים, אז או שאין לך כמעט חבילות מותקנות

או שהמראה שלך לא בסדר

איציק

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2022 - 13:40
נושא ההודעה:

גם עברתי מג'נטו לארץ אבל ממש לא מן הסוטים חחח. מעדכן אפילו פעם בחודש ויודע שזה קצת מסוכן לפעמים.

נזרקתי לג'נטו כמעט על ההתחלה עם לינוקס כדי להכיר יותר את המערכת. מכיוון שזה לא התחום שלי (לא מתכנת או איש מערכות הפעלה), אז לאחר תקופת היכרות, מאסתי בעדכונים הארוכים ועברתי לארץ' . כאמור, כמישהו לא הכי מקצועי נראה שג'נטו מתאימה יותר למי שעוסק בתחום. יותר מוכוונת לקימפול שינויים ויכולת התאמה וגמישות. ליתר היא פחות מתאימה מבחינת עלות תועלת

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2022 - 17:21
נושא ההודעה:

Anonymous :
גם עברתי מג'נטו לארץ אבל ממש לא מן הסוטים חחח. מעדכן אפילו פעם בחודש ויודע שזה קצת מסוכן לפעמים.

נזרקתי לג'נטו כמעט על ההתחלה עם לינוקס כדי להכיר יותר את המערכת. מכיוון שזה לא התחום שלי (לא מתכנת או איש מערכות הפעלה), אז לאחר תקופת היכרות, מאסתי בעדכונים הארוכים ועברתי לארץ' . כאמור, כמישהו לא הכי מקצועי נראה שג'נטו מתאימה יותר למי שעוסק בתחום. יותר מוכוונת לקימפול שינויים ויכולת התאמה וגמישות. ליתר היא פחות מתאימה מבחינת עלות תועלת

תיאור מעולה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2022 - 17:23
נושא ההודעה:

Anonymous :
כמה זמן זה "כל פעם שאני מתיישב על המחשב" ?

איציק

לדעתי זה בערך בין 10-15 פעמים ביום לפחות (לא שאני מתיישב על המחשב, אלא שאני פוקד על yay לפנק אותי בעדכונים ולרוב היא משיבה אותי ריקם החלאה).

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2022 - 17:26
נושא ההודעה:

Anonymous :
זה הזמן להתחיל להתמקצע ב DEVOPS. ג'נטו עושה לך הכרות עם עולם האופן-סורס (ובזבוז משאבים נוראי, אבל זה לא המקום...) וארצ' מציעה לך זמן פנוי והכרות מעמיקה עם מערכת ההפעלה. תהנה.

נשמע מעניין אבל זה כללי מדי.
אפשר קווים קצת יותר ספציפיים, במה להתחיל ולאן להמשיך ולאן אולי להגיע בסוף?
(אני לא מתכנת ולא מבין הרבה במערכת ההפעלה. סתם חובב התקנות ועם לינוקס כבר די הרבה זמן אבל לא באמת עושה משהו נוסף מעבר ללהשתמש במערכת כדפדפן או צפיה בסרטים/יוטיוב וכו' כמו משתמש ווינדווז ממוצע, רק בלינוקס).

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/04/2022 - 01:09
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :

נשמע מעניין אבל זה כללי מדי.
אפשר קווים קצת יותר ספציפיים, במה להתחיל ולאן להמשיך ולאן אולי להגיע בסוף?
(אני לא מתכנת ולא מבין הרבה במערכת ההפעלה. סתם חובב התקנות ועם לינוקס כבר די הרבה זמן אבל לא באמת עושה משהו נוסף מעבר ללהשתמש במערכת כדפדפן או צפיה בסרטים/יוטיוב וכו' כמו משתמש ווינדווז ממוצע, רק בלינוקס).

תתחיל מכתיבת סקריפטים - תלמד את סקריפטי האיתחול של ארץ', אולי יהיו לך רעיונות משלך לתוספות/שינויים/סקריפטים משלך, וזו דרך נפלאה להכיר לינוקס לעומק.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/04/2022 - 20:02
נושא ההודעה:

תודה לך.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 10/04/2022 - 14:18
נושא ההודעה:

בד"כ פעם ביום (אצלי מופעל גם הטסטינג), את yay החלפתי ב־paru.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/04/2022 - 17:02
נושא ההודעה:

mksoft :
בד"כ פעם ביום (אצלי מופעל גם הטסטינג), את yay החלפתי ב־paru.

אני הלכתי עם העדר וראיתי שהעדר אוהב את yay א התקנתי אותו (אבל אחרי כן התקנתי גם את paru שיהיה).
יש משהו טוב יותר בparu מאשר ב yay (מלבד זאת שהוא כתוב ב rust כמובן Very Happy)?

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 13/04/2022 - 10:21
נושא ההודעה:

הייתה תקופה ש־yay לא התעדכן, וגם הדרך שהוא קרא את ה־PKGBUILD לא הייתה בטוחה (השתנה מאז לדעתי) ועברתי ל־paru.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח