ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2022 - 20:28
נושא ההודעה: מבקש המלצה למדפסת ביתית שעובדת היטב עם לינוקס.

עם ווינדווז אני מניח שלא תהיה בעיה.

מדפסת רגילה, ניראה לי הזרקת דיו, צבעונית, all in one (למרות שאין לי בעיה שלא יהיה פקס גם ככה אין פה קו טלפון).
סביבות 300 שקלים נניח, בתקווה שאכן יש דבר כזה היום.
אה כן, הדבר החשוב ביותר הוא אלחוט.
אני צריך אפשרות להתחבר אליה אלחוטית ממחשב (נייד) עם ווינדווז.
בנוסף אני צריך אפשרות להתחבר חוטית מהמחשב שלי (לינוקס) שיושב ממש ליד המדפסת, כלומר אני צריך שיהיה אפשר להתחבר גם אלחוטית וגם חוטית אל המדפסת.
האם יש דבר סביר שכזה?
לא אכפת לי לקנות באמזון אם המחיר ממשיך להיות סביר, העיקר שהעניין יפתר.
אם יש לכם המלצה למשהו יותר יקר, גם אשמח לשמוע.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/11/2022 - 14:20
נושא ההודעה:

אגם למי שיש מדפסת כרגע, יחסית חדשה (גם בת 3-4 שנים זה בסדר) והיא עונה על הקריטריונים הנ"ל, אשמח לדעת מה הדגם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/11/2022 - 18:34
נושא ההודעה:

כל מדפסת HP. ספציפית אני עכשיו עם 9013 בחיבור רשת קווי אבל היא תומכת גם באלחוטי (לא ניסיתי,לא צריכה להיות בעייה). דרך הרשת היא גם מחוברת למחשב של אשתי שמריץ חלונות 10.

אין לך מה לחפש באמזון - אלו דברים כבדים יחסית ובעלי נפח כך שגם אם המחיר יהיה קצת יותר זול (והמחירים שלהם בארץ סבירים) תשלם הרבה על ההובלה והמיסים.

לגבי חיבור אלחוטי ובמקביל גם חוטי - לא יודע. בכלל למה אתה רוצה? המדפסת יושבת ברשת (בין אם אלחויטת ובין אם קווית) והמחשבים שלך יושבים ברשת. למה אתה צריך חיבור ישיר למדפסת?

(אין לי ניסיון עם מדפסות בראדר, קנון, אפסון - אבל מנחש שיש להם תמיכה טובה גם בלינוקס. הכל סטנדרטי היום).

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/11/2022 - 03:03
נושא ההודעה:

תודה רבה לך.
כניראה שאכן חיבור ישיר אני לא צריך.
פשוט כרגע המצב הוא שהמדפסת שיש לי היא ללא חיבור רשת כלל (לא חוטי ולא אלחוטי).
היא רק בעלת חיבור USB שבעזרתו היא הופכת למדפסת רשת (המדפסת מחוברת לכניסת ה usb שבראוטר).
מכאן חשבתי שאולי אצטרך גם להבא (עם מדפסת חדשה) את אותו הדבר.
אבל אכן יש מצב שממילא המדפסת עצמה (כל אחת שאקנה היום) היא עם חיבור רשתי כלשהו כך שאוכל כניראה לראות אותה ברשת איכשהו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/11/2022 - 15:14
נושא ההודעה:

https://epson.com/Support/wa00821

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/12/2022 - 15:37
נושא ההודעה:

ניראה כמו פרודיה על אפסון.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/12/2022 - 16:09
נושא ההודעה:

בסוף כניראה שלא אחליף מדפסת.
הסבר למי שמעוניין:
חשבתי להחליף מדפסת בגלל שזו מדפסת USB (אין רשת כלל) ומצד שני רציתי לקנות ראוטר חדש שיתן אלחוט הרבה יותר טוב מהקיים.
הבעיה שהראוטר שתכננתי לקנות (ובסוף קניתי: AX3 pro ws7200 של הוואווי), הוא ללא כניסת USB.
דבר זה דפק לי (בהתחלה לפחות) את שיתוף המדפסת ברשת, כלומר כיום עם הראוטר שיש לי (tp link 1043nd העתיק אך עם כניסת USB) המדפסת חוברה עד שלשום עם כבל אל הראוטר ואז יכולתי להגדיר את המדפסת הזו בתור מדפסת רשת ולמצוא אותה גם במחשב נייד שיש עליו ווינדווז (וכמובן להדפיס ממנו אלחוטית).
בראוטר שקניתי אין כניסת USB ומכאן חשבתי שלא אוכל יותר להדפיס אלחוטית.
בסופו של דבר, שלשום העניין הסתדר כך שעכשיו המדפסת מחוברת ישירות למחשב הנייח כאן (עם לינוקס) ובעזרת IPP והמדריך הזה:
https://superuser.com/questions/296718/printing-from-windows-to-ubuntu-shared-printer/296733#296733
אפשר להדפיס דרך המחשב הנייד (ווינדווז) ואין לי צורך יותר בכניסת USB בראוטר עצמו, מה שאיפשר לי לקנות את הראוטר שמלכתחילה רציתי ובא לציון גואל.
וכמובן בגלל זה אני עוזב את עניין המדפסת כרגע (כניראה עד שהיא תתקלקל Smile).

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/12/2022 - 20:14
נושא ההודעה:

עדיף לך לקחת פיי ולחבר כל מדפסת USB עליו, כך אתה מקבל יכולת רשת מכל מדפסת נתמכת.

אני משתמשת ב HP (אבל זה ייקר טילים) ועובד חלק.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח