ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/01/2023 - 16:40
נושא ההודעה: מתוסכל עד עמקי נשמתי, בבקשה עזרו לי לפתור. קשור ב gnome.

כבר כתבתי כאן אשכול בעניין די מזמן ואני לא יכול להקפיץ אותו אז מתחיל מחדש.
אני על gnome 43 שיצאה ממש לאחרונה ב archlinux.
אבל גם לפני כן, הבעיה הזו הייתה קיימת, והיא קיימת אצלי כבר כמעט שנה לדעתי.
אני משתמש ב google chrome (אין לי מושג מה קורה בפיירפוקס אבל לא אכפת לי כי אני מחבב את כרום ולא משתמש בפיירפוקס) וכשאני לוחץ באתר כלשהו על אפשרות בחירת קבצים, google chrome פותח לי את בחירת הקבצים הבלתי נסבלת ולא את הנורמלית שאמורה להיפתח.
בחירת הקבצים הלא טובה, שנפתחת על כל המסך ותמיד חוזרת אל אותה ספרייה ולא זוכרת את הספרייה האחרונה בה ביקרתי וגם לא נותנת לי לראות preview של תמונות (למשל) היא זו (התמונה כניראה תפתח ממש בגדול עמכם הסליחה):
Image

הדבר הזה נפתח לי די בקביעות וזה כל כך מתסכל.
אני לא יודע איך לגרום לכרום לפתוח את בוחר הקבצים הנורמלי והטוב שאותו אני כה אוהב.
אני מדבר כמובן על הדבר הזה:
Image

כאן הוא זוכר ספרייה אחרונה וגם מראה לי preview של תמונות (למשל).

למען השם, מלבד מספר ימים (וכניראה זה גם קשור בעדכוני חבילות) בשנה האחרונה אני כל הזמן על בוחר הקבצים המעצבן (בתמונה הראשונה כאן) ואילו רק לעיתים נדירות (למשל, ביומיים האחרונים) אני מקבל את בוחר הקבצים הנורמלי.
היום שוב, לאחר עדכון קבצים שביצעתי (אני מעדכן כל יום ומספר פעמים ביום ואין לי מושג איזו חבילה (אם בכלל) דופקת את הדבר הזה כל פעם מחדש) שוב פעם בחירת הקבצים בכרום חזרה להיות בוחר הקבצים המעצבן אחרי שביומיים האחרונים בוחר הקבצים חזר להיות הבוחר הנחמד והטוב.
מישהו בבקשה יכול לעזור לי לפתור את התעלומה הזו?
זה כל כך בלתי נסבל וגורם לי לרצות לפרמט הכל ולהתקין את הלינוקס מחדש אבל אין לי כח להתחיל עם זה כי זה יצריך הרבה זמן עד שאצליח להחזיר הכל למקומו (וגם לא בטוח שבכלל זה יעזור לי כי למה שבחירת הקבצים תשתנה בעצם?)

ראוי לציין גם שלמשל ב telegram desktop שמותקנת אצלי, בחירת הקבצים היא תמיד תמיד הבחירה הטובה.
לא משתנה שם כלום.
זה ממש בעקביות עובד היטב ואין שם את הבעיה הזו שקיימת בגוגל כרום.
הבעיה היא רק ואך ורק בגוגל כרום שמדי פעם משתנה לטובה ורוב הזמן חוזרת לסורה כפי שתיארתי כאן למעלה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/01/2023 - 00:33
נושא ההודעה:

אוקיי חברים על פניו ניראה שהבעיה נפתרה.
הבעיה הייתה בחבילת flatpak (שלא ידעתי בכלל שהייתה מותקנת אצלי) שבתורה גררה התקנת עוד מספר חבילות בשם:
קוד:
xdg-desktop-portal-...

לאחר ביצוע:
קוד:
pacman -Rcs flatpak

הוסרו בין השאר גם החבילות עם השם הנ"ל ואחרי הפעלה מחדש של המחשב (שיהיה, אין לי מושג אם זה היה חשוב או לא), אני מקבל מחדש את הfile picker הנכון.
כל כך מרגש ומשמח.
כמובן שלא הגעתי לזה לבד (עזרו לי בפורום שכן).

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח