ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/04/2023 - 00:31
נושא ההודעה: יודע שזה על גבול האפור אבל אשמח לעזרה (איזה קליק בייט :-)).

יש לי שכן ששומע מוזיקה בקולי קולות מדי פעם.
זה יכול להיות בבוקר, זה יכול להיות בצהריים וזה גם יכול להיות בערב.
זה יכול להיות לכמה דקות ויכול להיות לשעה או שעתיים.
זה אקראי לגמרי.
לפעמים הוא יכול לא להשמיע מוזיקה שבועיים ואז לפתע יתן בראש באיזה יום.
אין לו את האפשרות (כניראה באג כלשהו) לשמוע מוזיקה כמו בן אדם נורמלי, או כמו בעוצמת הקול בה אנשים צופים בטלוויזיה.
זה או שהוא לא שומע מוזיקה בכלל, או שכל השכנים שומעים.
הוא כניראה גם לא נתקל באובייקט האלחוטי שמכנים אוזניות.
לא ברור איך אבל מסתבר שיש אנשים שלא שמעו עליהן.
ביקשתי ממנו שינמיך כי זה מפריע, אבל הוא מתעלם.
אני מניח שהוא שומע בעזרת רמקול בלוטות'.
קניתי התקן בלוטות' עם אנטנה וכבל USB מאריך (יענו צד אחד זכר, צד שני נקבה) כך שהאנטנה הזו תתחבר אל הכבל (שבעצמו יחובר אל המחשב) ותצא החוצה דרך החלון ומשם יש קו אווירי יחסית נקי אל הבית שלו.
יש לי גישה ללינוקס (כולל ל- kali לינוקס אם ממש צריך...), לגיטהאב ואפילו לפייפל (בצוק העיתים).
אחרי הפירוט הנ"ל האם מישהו יכול בבקשה להפנות אותי למדריך או תוכנה כלשהי (יכולה גם לעלות כסף, כבר לא אכפת לי, אני נואש), מה אני צריך להתקין במחשב ומה אני אמור לתפעל כדי לתפוס את הרמקול הזה ברשתי כשהשכן מנגן מוזיקה, ואז לדפוק לו את החיבור (בין הרמקול לטלפון) ובכך לבטל לו את האפשרות לשמוע מוזיקה למספר דקות עד שיתייאש, בתקווה שאין לו אפשרות לחיבור חוטי בין הטלפון לרמקול, כי אז כל מה שכתבתי כאן הולך לפח.
אם מישהו עשה דבר כזה ויודע איך לעשות דבר כזה, ממש אשמח לעזרה.
רצוי מדריך כמה שיותר מפורט.
אין לי בעיה להתקין חבילות ולכתוב פקודות בשורת פקודה, העיקר שהמדריך יהיה מספיק מפורט בשביל הדיוטות.
מהנדס חשמל אני לא וגם לא חשמלאי או טכנאי אלקטרוניקה כך שהתחום הזה זר לי לחלוטין לצערי.
ראוי לציין שאני לא מתכוון להיות חלאה ולנסות לחסום בקביעות.
רק כשהוא מטריף את המוח והוא ללא ספק מטריף אותו די בקביעות.

אגב, מצידי התוכנה יכולה להיות גם בווינדווז.
ממש לא אכפת לי, העיקר שיהיה לי משהו שעובד כשאני צריך להחזיר את השקט שלי.

בבקשה מכם, אני מגיע ממצוקות.
זה כבר חודשים לא מעטים ככה.
לעיתים הוא אפילו מעיר אותי מהשינה לא עלינו.
אני מבטיח שאני לא מנסה להרוס לאדם הזה את החיים.
זה הוא שדופק לי אותם כבר חודשים.
אני רק רוצה להחזיר לי את השקט (גם ואולי בעיקר, הנפשי).

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/04/2023 - 08:43
נושא ההודעה:

ישנם 2 בעיות:

1. בגרסאות של BT מאוד קשה לתקוף אותן כ BT, וצריך להבין בזה ממש טוב.
2. זה לא חוקי בלי רישיון לשדר משהו על תדרים מסויימים, אבל על תדרים נמוכים במו וויפי ו BT (שהאחרון הוא על 2.4) קצת מתעלמים מזה.

מה כן אפשר לעשות?

לשדבר על תדר הרדיו ותת הכתובות והערוצים שבו כל הזמן בצורה כזו שחוסמת את האפשרות לתקשר על התדר.

ועוצמת השידור קובעת את המרחק שזה תופס.

הבעיה היא שאז אתה חוסם לכל הסביבה (כולל לעצמך) את האפשרות לעבוד ב 2.4.

הייתי בודק את האפשרות ל sdr שהוא transceiver ולחקור יותר לעומק את הגלים של אותו שכן, ואולי לגלות משהו בנושא הזה.

בגדול מאוד

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/04/2023 - 11:42
נושא ההודעה:

בדוק לגבי התקפות BT, כנראה DOS יהיה הכי קל. חיפוש ראשוני בגוגל הביא את זה:
https://github.com/crypt0b0y/BLUETOOTH-DOS-ATTACK-SCRIPT

בנוסף, יש גם את bettercap של evilsocket (חבר אישי, אז דיעה לא ממש אובייקטיבית Wink ) שמתאים להתקפות MITM. כלי קצת יותר טכני אבל מאוד קשוח:
https://github.com/bettercap/bettercap

תגיד איך נסגר, כי גם לי יש שכנים... Twisted Evil

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/04/2023 - 14:51
נושא ההודעה: Re: אפור

Anonymous :

או שנתקל. ואולי גם משתמש. אבל מתלבט, אולי על חשבונך, בקשר לחלק השני ב ויקיפדיה/אוזניות#יתרונות_וחסרונות . אפור גם אתה הזכרת. אבל זה בסדר. ידוע שאנשים מבוגרים נוטים לא להשתמש במכשיר שמיעה עד שאינם יכולים בלעדיו. וגם אז, לפעמים מותרים. אז צריך לחנך את הדור הצעיר שמשהו באוזניים הוא טוב. חלק בלתי נפרד מהאדם. כמו להסתובב בלי הנייד. לא להדליק סגריה, ולא לשתות בקבוק קוק. אפילו הנשיא מזהיר לא להתרחק מהדוד שלנו. שאולי בזכות ההיטקיות שלנו מפנים את החדשנות הטכנולוגית. איך אפשר בלי?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/04/2023 - 14:59
נושא ההודעה: Re: אפור, או שמן, או שאין קשר?

Anonymous :
Anonymous :

או שנתקל. ואולי גם משתמש. אבל מתלבט, אולי על חשבונך, בקשר לחלק השני ב ויקיפדיה/אוזניות#יתרונות_וחסרונות . אפור גם אתה הזכרת. אבל זה בסדר. ידוע שאנשים מבוגרים נוטים לא להשתמש במכשיר שמיעה עד שאינם יכולים בלעדיו. וגם אז, לפעמים מותרים. אז צריך לחנך את הדור הצעיר שמשהו באוזניים הוא טוב. חלק בלתי נפרד מהאדם. כמו להסתובב בלי הנייד. לא להדליק סגריה, ולא לשתות בקבוק קוק. אפילו הנשיא מזהיר לא להתרחק מהדוד שלנו. שאולי בזכות ההיטקיות שלנו מפנים את החדשנות הטכנולוגית. איך אפשר בלי?

וואללה, שכחתי את הצ'יפס. צ'יפס. קונים בזול בחבילות של 2.5 ק"ג. הולה הופה ויש אוכל לילדים. הם אוהבים את זה. זה טעים. איזה טובים אנחנו. וגם בכלים חד פעמיים. עם הקוק הזה. אבל בפלסטיק. האם זה לא מהדוד הטוב, שמביא את מנעמי החיים, וגם מקצר את ההכנה שלהם? לקלף הרבה קילוגרמים של תפוחי אדמה, ואחר כך לטגן? איך אפשר? מי צריך? איזו טכנולוגיה Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/04/2023 - 19:38
נושא ההודעה:

Anonymous :
ישנם 2 בעיות:

1. בגרסאות של BT מאוד קשה לתקוף אותן כ BT, וצריך להבין בזה ממש טוב.
2. זה לא חוקי בלי רישיון לשדר משהו על תדרים מסויימים, אבל על תדרים נמוכים במו וויפי ו BT (שהאחרון הוא על 2.4) קצת מתעלמים מזה.

מה כן אפשר לעשות?

לשדבר על תדר הרדיו ותת הכתובות והערוצים שבו כל הזמן בצורה כזו שחוסמת את האפשרות לתקשר על התדר.

ועוצמת השידור קובעת את המרחק שזה תופס.

הבעיה היא שאז אתה חוסם לכל הסביבה (כולל לעצמך) את האפשרות לעבוד ב 2.4.

הייתי בודק את האפשרות ל sdr שהוא transceiver ולחקור יותר לעומק את הגלים של אותו שכן, ואולי לגלות משהו בנושא הזה.

בגדול מאוד

תודה רבה לך על המידע.
אתה מציע כאן משהו שהוא מעבר ליכולות שלי כיום (ואולי גם לעתיד).
אני לא בקיא בחשמל/אלקטרוניקה ולכן גם אם אקנה את המכשיר הזה ששמעתי עליו ממך בפעם הראשונה (sdr trancisever), לא ממש אדע מה לעשות בו ובוודאי שלא אדע לחקור לעומק את הגלים.
אבל אולי בתור תחביב אי פעם, זה יכול להיות נחמד כי העולם הזה של המוצרים מהסוג ששלחת אותי אליו מסקרן מאוד, גם אם אני לא מבין בו הרבה.
(למשל גם רדיו חובבים תמיד סיקרן אותי אבל מעולם לא נכנסתי לזה)
בכל אופן שוב, תודה רבה Smile.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/04/2023 - 19:52
נושא ההודעה:

Anonymous :
בדוק לגבי התקפות BT, כנראה DOS יהיה הכי קל. חיפוש ראשוני בגוגל הביא את זה:
https://github.com/crypt0b0y/BLUETOOTH-DOS-ATTACK-SCRIPT

בנוסף, יש גם את bettercap של evilsocket (חבר אישי, אז דיעה לא ממש אובייקטיבית Wink ) שמתאים להתקפות MITM. כלי קצת יותר טכני אבל מאוד קשוח:
https://github.com/bettercap/bettercap

תגיד איך נסגר, כי גם לי יש שכנים... Twisted Evil

אשריך, תודה רבה.
לגבי הדבר הראשון שהצעת, זה באמת ניראה מעולה (קראתי את כל ההוראות וזה נשמע מאוד פשוט).
הבעיה היחידה והקריטית היא השורה הזו:
קוד:
YOU MUST SCAN AND ATTACK BEFORE SOMEONE CONNECT TO THE TARGET!!!

ואת זה אני לא יכול לעשות כי מן הסתם המכשיר כבוי רוב הזמן.
שוב, זה אקראי לגמרי.
לפעמים גם מספר ימים (ואף יותר) לא שומעים מהכיוון שלו שום דבר...
לכן אני מניח שהמכשיר כבוי (כדי לחסוך בבטריה) או שממילא המכשיר מספיק חכם כדי לכבות את עצמו כשהוא רואה שהוא אינו בשימוש (כמו שקורה למשל באוזניות הבלוטות' הלא ממותגות שלי).

לגבי הדבר השני, נתקלתי בו בעבר (לפני מספר שבועות כשהייתי נואש בזמן שהוא התחיל עם מוזיקה) ואני חושב שאפילו התקנתי אותו אבל לא באמת ידעתי מה אני אמור לעשות.
אלו מסוג התוכנות שהן על פניו, ליודעי ח"ן.
כניראה שהכל נמצא ברשת אבל צריך לחבר את הנקודות כדי להגיע למטרה שלי ואת זה אני לא יודע לעשות (כרגע).
בכל אופן אם הצעת אז אולי שווה לנסות להעמיק בזה ולראות אם אוכל לעשות עם זה משהו אבל ניראה לי שצריך ממש לשבת וללמוד כלומר להשקיע זמן, ואני לא יודע כמה יש לי כח לעשות את זה כרגע.
בכל אופן תודה רבה על ההצעות האלו.
אשתדל לעדכן אם ו/או כאשר...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/04/2023 - 02:35
נושא ההודעה:

גם רומא לא נבנתה ביום. אני ממליץ לך להשתמש בזמן האיכותי שהשכן תורם לך לחבוש אוזניות וללמוד עוד קצת על אבטחה. זה תמיד יועיל.

הנה קצת פקודות שתוכל לשחק בהתחלה עם bettercap, תוכל גם למצוא מדריכים נוספים ביוטיוב:
https://www.bettercap.org/modules/ble/

וההנחה שלך שהשכן מכבה את הרמקול היא לא נכונה (לדעתי). רוב הסיכויים שהרמקול מחובר ישירות לחשמל והשכן מתחבר/משדר רק כשנחה עליו הרוח. תוכל לוודא זאת ע"י מציאת ה MAC של המכשיר שלו (בזמן שהוא נהנה מהמוסיקה), ואז לבדוק האם המכשיר עדין קיים - אולי ביום כיפור, או בכל יום שקט אחר שיעניק לך השכן ברוב חסדו 3>

בנוסף, אם אתה צודק והוא מדליק את הרמקול כל פעם לפני השידור, זה עדין מעניק לך כמה שניות. אל תזלזל בשניות הללו. הסקריפט שלך יכול לרוץ 24X7 אם צריך ולתפוס אותו ברגע הנכון. השקט הנפשי חשוב Rolling Eyes

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/04/2023 - 13:21
נושא ההודעה: גאוני. גם טכנולוגי, וגם ישים. ארשום שוב. גאוני!

Anonymous :
גם רומא לא נבנתה ביום. אני ממליץ לך להשתמש בזמן האיכותי שהשכן תורם לך לחבוש אוזניות וללמוד עוד קצת על אבטחה. זה תמיד יועיל.

הנה קצת פקודות שתוכל לשחק בהתחלה עם bettercap, תוכל גם למצוא מדריכים נוספים ביוטיוב:
https://www.bettercap.org/modules/ble/

וההנחה שלך שהשכן מכבה את הרמקול היא לא נכונה (לדעתי). רוב הסיכויים שהרמקול מחובר ישירות לחשמל והשכן מתחבר/משדר רק כשנחה עליו הרוח. תוכל לוודא זאת ע"י מציאת ה MAC של המכשיר שלו (בזמן שהוא נהנה מהמוסיקה), ואז לבדוק האם המכשיר עדין קיים - אולי ביום כיפור, או בכל יום שקט אחר שיעניק לך השכן ברוב חסדו 3>

בנוסף, אם אתה צודק והוא מדליק את הרמקול כל פעם לפני השידור, זה עדין מעניק לך כמה שניות. אל תזלזל בשניות הללו. הסקריפט שלך יכול לרוץ 24X7 אם צריך ולתפוס אותו ברגע הנכון.
השקט הנפשי חשוב Rolling Eyes

אכן, הטכנולוגיה במיטבה. עדין לא ממש ישימה. כך כתב מי שצריך לישם בפועל.
יש Idea Idea Idea Idea
גם טכנולוגי, וגם ישים.
בעל הדבר, זה שסובל, ירכיב אוזניות. מיד כאשר השכן יתחיל. אולי אפילו קודם לכן. שתמיד ילבש אוזניות. ממילא הוא מחובר לניד כל הזמן. אז מה רע שתמיד ילבש אוזניות? אך זה אינו הפתרון הטכנולוגי והישים שהתכונתי לרשום. זה פתרון טכנולוגי וישים שעלה בדעתי במהלך גיבוש הפתרון הטכנולוגי והישים הבא: אחרי שירכיב אזניות, גם הוא יפעיל רמקול בעוצמה שקולה. האם כדי להפריע לשכן המרעיש להנות מהרעש שלו? כן. אך שוב, זו היא רק תוצאה צדדית שלא אליה התכונתי. המטרה היא ששכן שלישי יעשה כמו השנים הראשונים. וגם רביעי. וגם ...
Question Question Question Question Question
משטרה. מישהו יזמין משטרה. והיא תורה לכולם להפסיק Exclamation כולם כולל כולם. מושלם. מי שלא מחובר לניד, ולא משדר ברדיו מהאולפן הביתי, ולא עובד מהבית בשירות לקוחות, ולא באינטרנט מסיבה כזו או אחרת, ולא לא ולא, והוא חיובי, לא חיובי לקורונה, יכול להוריד את האזניות.
והנה עוד משהו טקנולוגי שלא יאמן שעולה בנשיוניותנו הטקנולוגית.
אחד או יותר אנשים ילקחו, ו/או יתבקשו להגיע בזמן שיקבע, לתחנת המשטרה.
ומה קבלנו Question
אסיפה שכונתית. זו התוכנית. יהיה צורך לשכנע את המשטרה לתת חסות לאסיפה שתישר את ההדורים. וכאן אני נכנס לתמונה. כי אני משכנע משטרתי. זה מקצוע חדש. כמו עורך דין, אני לא מתחיב לתוצאות. אולי אצליח לשכנע את המשטרה לפרוש את חסותה על האסיפה. ואולי לא. העיקר שאקבל את הכסף שלי.

אל תספרו לאף אחד, אבל צד נוסף של המקצוע הוא ליצר, או לחסום, רעשים. כולל קולות דיבור. אז אולי אמכור לבעל הדבר את האמצעים לחסימת המוזיקה של השכן. ואולי, אולי, הציוד שלי יעזור לשכנע את המשטרה, וגם באסיפה המתוכננת. יעזור לכון את התוצאה לתוצאה הרצויה. בטח לא הבנתם. התוצאה הרצויה היא שאני אקבל כסף. אם ירצה השם. גאוני.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/04/2023 - 14:54
נושא ההודעה:

עדכון מרגש למטה אבל לפני כן:
המשכתי בחיפושים שלי והגעתי אל הדבר המרטיט הזה:
http://jammers4u.com/2.4ghz-wifi-jammers/2.4ghz-wifi-powerful-jammer
בין חצי קילומטר ועד קילומטר וחצי של סתימת bluetooth מוחלטת (כמובן, זה כולל גם wifi בתדר 2.4G).
זה כמובן overkill בשבילי אבל התחלתי לחשוב קדימה.
למה בעצם לא לקחת את זה לחופי הכנרת (היכן שהמוזיקה לא מותרת (כי יש חופים שהיא כן מותרת)) ופשוט להשתיק את הנודניקים שממש צריכים שכולם ישמעו אותם שרים או משמיעים מוזיקה?
הכנרת היא סתם דוגמא.
זה יכול להיות בכל מיני מקומות בטבע או בחוף הים...
אפשר גם אולי לתת את שירותי תמורת תשלום.
הרבה אנשים כמהים למצרך הזה שנקרא שקט! שקט כבר חלאס נמאס מהרעש!!!
לפעמים כמובן אוכל להגיע בהתנדבות כי אני מבין לליבם של הסובלים, אחיי לצרה.
אגב אתמול הייתה פה מסיבת קריוקי (החל מ 22:30 לערך) שלא הצלחתי להגיע אל מקורה אבל אני מניח שזה היה ברדיוס של נניח לפחות 200 מטרים מהבית מהעוצמה של הצליל ובכך שלא ראיתי את המסיבה בקו הראייה שלי, כשניסיתי לחפש.
הם השמיעו את קולם עד השעה 01:20 לערך ואז להפתעתי הם הפסיקו (לא יודע אם מעצמם, או שהמשטרה הגיעה).
אז מה אתם אומרים?
אני פותח הדסטארט, אתם מממנים לי ואני מגיע לעזור לכם בעת צרה?

ת'כלס, הבעיה העיקרית היא מה קורה אם זה ייעצר (ואין סיבה שלא) בכניסה לארץ.
יחרימו את זה בוודאות.

העדכון המרגש:
בכל אופן, לפני כן הגעתי אל הדבר החמוד הבא:
https://www.aliexpress.com/item/1005002772782846.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.23.2bf91802yo3gXj
לפי התגובות שם זה עובד היטב עם אנטנה פשוטה.
הזמנתי אותו ואנטנה מתאימה (וכניראה יחסית טובה).
המוכר אמר לי שהטווח הוא עד 50 מטרים ואני מניח שזה בעיקר תלוי בטיב האנטנה ובקו ראייה אל המטרה.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח