ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/05/2024 - 19:10
נושא ההודעה: שאלו לחבר'ה פה עם gnome על גבי archlinux

האם גם אצלכם ה- File-Picker לא שומר על מיקום אחרון בו הייתם ואין בו תצוגה מקדימה של תמונות?
כלומר אם תוכלו לומר לי אם כאשר אתם נכנסים לגוגל כרום ולמשל נכנסים לגוגל תמונות ומנסים להעלות תמונה, או לחילופין, נכנסים לג'ימייל שלכם ומנסים לשלוח קובץ, או לחילופין כל רעיון אחר שעולה לכם לראש בו צריך להיות מעורב חלון בחירת הקבצים, האם חלון בחירת הקבצים שעולה לכם, הוא כזה שאם אתם עומדים בו על תמונה, אין תצוגה מקדימה מוקטנת של התמונה בצד ובנוסף, האם כאשר בחרתם קובץ ואז אתם מנסים שוב ללכת לבחור קובץ נוסף ואז שוב נפתח לכם חלון בחירת הקבצים, האם אתם חוזרים שוב ל- HOME שלכם ולא אל הספרייה שממנה בחרתם את הקובץ הקודם?

עד לפני מספר ימים הצלחתי "לפתור" את ההתנהגות הזו ע"י מחיקה של שתי חבילות שהיו רק אופציונליות להתקנה:

קוד:
xdg-desktop-portal-gtk

וגם:
קוד:
xdg-desktop-portal-gnome

אחרי שמחקתי אותן, אמנם אין לי יותר אפשרות לקבל ערכת נושא חשוכה (שאותה אני דווקא כן רוצה), אבל חלון בחירת הקבצים הפך להיות כזה שיש לו תצוגת מקדימה של תמונות וגם הוא שומר על מיקום אחרון בו שהיתי לפני כן.
במילים אחרות העדפתי להישאר עם ערכת נושא בהירה של gnome אבל לקבל חלון בחירת קבצים שמתפקד נורמלי.

לפני מספר ימים, שתי החבילות הנ"ל הותקנו בלי קשר אלי, כאשר בצעתי עדכון למערכת.
ניראה שהן הפכו להיות חלק בלתי נפרד מ- gnome ועכשיו אני כבר לא יכול למחוק אותן.
כאשר מנסים למחוק אני מקבל שאחת מהן נצרכת ע"י השניה והשניה נצטרכת ע"י gnome-session ו- gnome-session כמובן נצרכת ע"י gnome-shell ואני הרי רוצה gnome על המחשב שלי.

עכשיו אמנם יש לי ערכת נושא חשוכה אבל חלון בחירת הקבצים הפך לבלתי נסבל כפי שהסברתי למעלה ואני לא יכול לחזור אחורה למצב הקודם.
כאמור לא אכפת לי לחזור לערכת נושא בהירה, העיקר שחלון בחירת הקבצים יהפוך לנורמלי בחזרה.

אשמח לישועה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10520 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 20/05/2024 - 21:38
נושא ההודעה:

זה נראה לי יותר כרום מאשר גנום.

בדקתי בשבילך כעת (משתמש בגנום על Arch). בפיירפוקס עובד כמצופה. גם תיבת הפתיחה היא הטבעית של גנום.

בכרום תיבת הפתיחה אמנם נראית כמו טבעית של גנום, אך היא מין מעטפת, ולא מתנהגת בצפוי.

עוד סיבה לא להשתמש בכרום עבורי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/05/2024 - 23:10
נושא ההודעה:

אתה צודק.
בדקתי עכשיו אצלי עם פיירפוקס וזה תקין כמו אצלך.
אבל אני ממש מושקע בכרום עם הסיסמאות ששמורות בו וכל המועדפים ובאופן כללי מחבב אותו יותר.
זה קטע בלתי נסבל.
אל מי אני יכול לפנות עם הדבר הזה?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/05/2024 - 23:50
נושא ההודעה: ישועה מוחלטת בקרוב בימינו

Anonymous :
אתה צודק.
בדקתי עכשיו אצלי עם פיירפוקס וזה תקין כמו אצלך.
אבל אני ממש מושקע בכרום עם הסיסמאות ששמורות בו וכל המועדפים ובאופן כללי מחבב אותו יותר.
זה קטע בלתי נסבל.
אל מי אני יכול לפנות עם הדבר הזה?

בקשר לתמונות, gnome file picker pictures no preview: כשאני הסתכלתי, לא מצאתי טעם לפנות אל https://askubuntu.com/questions/1511619/how-to-re-enable-viewing-image-thumbnails-in-file-picker .
ולא חפשתי בענין הספרייה שממנה בחרתם את הקובץ הקודם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2024 - 11:13
נושא ההודעה:

כרום בווינדוס עובד ללא רבב ,
אבל יש לי תחושה שמזלזלים קצת בגירסא ללינוקס , גם לי היו כמה באגים בכרום באובנטו .

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2024 - 15:12
נושא ההודעה:

עזרו לי בפורום שכן.
למי שמשתמש בכרום ומשתמש ב gnome אולי על ארץ' או על מערכת אחרת ונתקל באותה תופעה בלתי, ומוכן לחיות עם ערכת נושא בהירה כדי לקבל "בוחר קבצים" שמתפקד נורמלי (זכירת מיקום אחרון וצפייה מקדימה בתמונות), כל מה שצריך לעשות הוא לכתוב בטרמינל את הפקודה הבאה:
קוד:
systemctl --user mask xdg-desktop-portal.service

תבלו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2024 - 17:32
נושא ההודעה:

תודה ששיתפת את הפתרון. לצערי אני נהנה משועלאש שלי יותר מדי כדי להתנסות בתחליפים, אבל אם אי פעם אנסה, אהיה אסיר תודה שבעתיים <3

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10520 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 21/05/2024 - 17:48
נושא ההודעה:

אאל"ט: להיות מודעים לעובדה שהפורטל משמש לדברים כמו שיתוף מסך וכד' (לדוגמה בזום) ולנטרל אותו עשוי לפגוע ביכולת הזו.

לשמחתי אשאר עם פיירפוקס גם בלינוקס וגם באנדרואיד.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/05/2024 - 21:48
נושא ההודעה:

פחות קשור לנושא, כמי שעובד רוב היום בוינדוס וכרום או במק וספארי כדרישות המערכת, קצת קשה לי הגמילה עם השועל בבית בלינוקס.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. mksoft
  3. אורח