ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/06/2024 - 08:14
נושא ההודעה: מוזילה רכשו חברת פרסום והולכים להטמיע פרסום במוצרים שלהם

jwz מדווח בבלוג שלו
ציטוט:

Mozilla has acquired Anonym, a [blah blah blah] raise the bar for the advertising industry [blah blah blah] while delivering effective advertising solutions. [...]

Anonym was founded with two core beliefs: [blah blah blah] and second, that digital advertising is critical for the sustainability of free content, services and experiences. [...]

As we integrate Anonym into the Mozilla family, we are excited about the possibilities this partnership brings. While Anonym will continue to serve its customer base, together, we are poised to lead the industry toward a future where privacy and effective advertising go hand in hand, supporting a free and open internet.

Anonym was founded in 2022 by former Facebook executives Brad Smallwood and Graham Mudd. The company was backed by Griffin Gaming Partners, Norwest Venture Partners, Heracles Capital as well as a number of strategic individual investors.

וכמובן הפוסט המקורי

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/06/2024 - 23:06
נושא ההודעה:

כיצד אפשר לשמור על הפרטיות וגם ליצור פרסום אפקטיבי?
אולי הם פיתחו טכנולוגיה טלפאתית?

אבל, מה אני מבין בפרסום... Confused

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10525 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 23/06/2024 - 10:40
נושא ההודעה:

אני מבין שזה כיף ללכלך על מוזילה ופיירפוקס (ראה הפוסט הלוקה בפרטים על חסימת תוספים), אבל איפה כתוב שהם הולכים לשלב את זה במוצרים (משפחת מוזילה זה לא המוצרים עצמם)?

עדיין לא בדקתי מה המוצר עושה או איך הוא עובד, אך מה רע במשהו שנועד להקטין את הפגיעה בפרטיות?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/06/2024 - 14:47
נושא ההודעה:

מה שרע זה שמוזילה נכנסים לעסקי הפרסום, וכנראה יתמיעו את המוצר הזה אצלהם בתוך הכלים שלהם, חלק ממה שרע בכרום יהיה מובנה גם בפיירפוקס.

אחרי ההתמעה הזאת , במקום שהפרסום יהיה צד שלישי (עוגיות או סקריפטים) זה יהיה מובנה בתוך הכלים שלהם (מייל, גלישה) , זה יותר גרוע מסתם טלמטריה.

האחראים אפילו אומרים שהם מתרגשים לעבוד ביחד עם פיירפוקס בעתיד על זה.

ציטוט:
As part of Mozilla, Anonym will have a lot of flexibility and freedom in terms of developing the product road map, Chambers said.

“We want them to stay nimble and keep doing the good stuff they’ve already been doing,” she said. “We really just want to support and enable them and give them the capacity of the Mozilla brand as they execute.”

But as to whether Anonym will create any privacy-focused technology specifically for Firefox, Mozilla’s web browser, nothing’s been planned yet. (Firefox regularly implements new anti-tracking tools and has blocked third-party cookies since 2019.)

“It’s not something we’re working on right now,” Mudd said, “but I think there’s an awesome path there and opportunities to partner with Firefox in the future.”

זה עדיין לא לא בתוך פיירוקס, אבל בעתיד יכול להיות שזה יהיה.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10525 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 23/06/2024 - 15:37
נושא ההודעה:

מאיפה מביאים את זה? בציטוט שלך עצמו כתוב שפיירפוקס פועלים בנמרצות נגד מעקב ועוגיות צד שלישי, ו"אולי בעתיד יתאפשר" (שזה לא נאמר ע"י מוזילה) - כמובן שאין שום דבר קונקרטי על העתיד הזה, שלא לדבר על הקליקבייט בכותרת של הנושא.

אפשר קצת רצינות?

חזרה לתוכן הדיון
h3xstuffאורח · ·

הודעה פורסם: 30/06/2024 - 08:56
נושא ההודעה:

העובדה שהמגיב קופץ לקביעות קונקרטיות על בסיס החדשות אני מסכים זה מוגזם. מצד שני, אם הארגון שם את התמריצים שלו יחד עם חברת מודעות, זה לא יפתיע אם בעתיד תהיה התנגשות. כבר עכשיו אני לא מרוצה מהאינטגרציה של דברים כמו פוקט בפיירפוקס, ואם כל הכבוד (ויש המון כבוד לחברה במוזילה) צריך בתור צרכנים של קוד פתוח להרים את הדאגות הללו מוקדם.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 02/07/2024 - 10:55
נושא ההודעה:

אני חושב על זה פשוט בצורה הגיונית, לפחות מבחינתי.

פרסומות לא ייעלמו מהעולם. אין מספיק משוגעים כמונו פה שמממנים ומפעילים אתר במשך יותר מ־20 שנה בעצמם ומדי פעם הסתמכות על נדיבות של מארחים (שגם זה כבר לא קיים).

כל הפרסומות האלו בד"כ מגיעות עם מעקב ופגיעה ובפרטיות. קמה חברה, שלמיטב הבנתי המוצר שלה עובד בכלל בצד השרת, ללא קשר לדפדפן ספציפי, ומאפשרת פרסומות ללא פגיעה בפרטיות.

אם אני מוזילה, ופרטיות המשתמשים חשובה לי, יהיה לי חשוב לתמוך במוצר כזה. הצלחה שלו על חשבון מוצרי פרסום אחרים תקטין את הפגיעה בפרטיות ואולי גם תייצר עוד הכנסות תוך הקטנת התלות בגוגל.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 02/07/2024 - 13:59
נושא ההודעה: האם מה שכן מוצע מלכתחילה מבוסס על פחות מידע על המשתמש?

mksoft :
אני חושב על זה פשוט בצורה הגיונית, לפחות מבחינתי.

פרסומות לא ייעלמו מהעולם. אין מספיק משוגעים כמונו פה שמממנים ומפעילים אתר במשך יותר מ־20 שנה בעצמם ומדי פעם הסתמכות על נדיבות של מארחים (שגם זה כבר לא קיים).

האם העלות של החומרה לא ירדה פלאים בגלל המעבר לשרתים וירטואלים? האם בעבודה הנדרשת לשרת המארחים האלו אי פעם תמכו? ואני גם לא משוכנע בענין מספר הפעילויות שאינן רוחיות.
mksoft :
כל הפרסומות האלו בד"כ מגיעות עם מעקב ופגיעה ובפרטיות. קמה חברה, שלמיטב הבנתי המוצר שלה עובד בכלל בצד השרת, ללא קשר לדפדפן ספציפי, ומאפשרת פרסומות ללא פגיעה בפרטיות.

אם אני מוזילה, ופרטיות המשתמשים חשובה לי, יהיה לי חשוב לתמוך במוצר כזה. הצלחה שלו על חשבון מוצרי פרסום אחרים תקטין את הפגיעה בפרטיות ואולי גם תייצר עוד הכנסות תוך הקטנת התלות בגוגל.
האם הבנתי נכון שהפרסומות שמוזילה כן תכניס יהיו שונות ממה שיש היום בגלל שתהינה מבוססות על פחות מידע על המשתמש?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 03/07/2024 - 14:13
נושא ההודעה:

ההשקעה של הזמן שווה לא פחות (לפעמים אף יותר) משאר העלויות הנלוות.

למה לחזור על שטויות לא מבוססות? איפה מוזילה אמרו שהם יכניסו פרסומות?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2024 - 07:09
נושא ההודעה:

https://blog.privacyguides.org/2024/07/14/mozilla-disappoints-us-yet-again-2/

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות