ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Poll
Jabber ואני:
לא שמעתי על Jabber
17%
 17%  [ 3 ]
אני משתמש ב-Jabber
23%
 23%  [ 4 ]
אני לא משתמש ב-Jabber כי חסרות בו פונקציות שיש ב-IM אחרים
17%
 17%  [ 3 ]
אני רגיל ל-IM אחר ולא בא לי לעבור ל-Jabber
35%
 35%  [ 6 ]
עכשיו ששמעתי אני מתכוון לעבור
5%
 5%  [ 1 ]
סך-הכל הצבעות : 17

faridלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 24/02/2003 · הודעות: 57 ·

הודעה פורסם: 22/11/2003 - 19:00
נושא ההודעה: Jabber קיים ועובד מצויין, ובכל זאת משתמשים ב-IM עם קוד סגור?

מההיכרות שלי עם האתר בזמן האחרון אני שם לב שיש שימוש נרחב ב-IM כמו ICQ ואחרים.
אני משתמש כבר די הרבה זמן ב-Jabber שהוא דומה מאוד רק בקוד פתוח ומספק קישור גם לכל שאר ה-IM (תוכנות מסויימות כמו Psi שאני עובד איתה שגם תומכת מצויין בעברית) וכמובן יש את ה-Gabber שבאה אוטומטית עם חלק מההפצות.
מבחינתי היתרון הוא שגם אני יכול לשלוח הודעות לכל סוגי ה-IM גם בעברית וגם את חבריי אני משכנע לעבור לג'בר וככה אני יודע שאף אחד לא יחליט מחר לגבות כסף על השירות או ישנה את הפרוטוקול כדי שאני לא אוכל להתחבר מתוכנה לא מסחרית כמו שהחברות עושות מדי פעם.
השאלה שלי האם יש שימוש בג'בר ואני פשוט לא יודע, או שחסרים שימושים יחסית לשאר ה-IM בעלי הקוד הסגור או שאין מודעות לכך בקהילה? Question
אפילו באתר הנ"ל בפרטי משתמש יש מקום לכתובת של icq/aim/yahoo/msn אבל אין מקום לכתובת ג'בר. Sad
אשמח לשמוע תגובות לנושא ולהתחיל לדבר עם חברי האתר דרך הכתובת שלי שאכניס בפרטי המשתמש שלי.

ולמי שלא מכיר אפשר לפנות לאתר של ג'בר:
http://www.jabber.org/about/overview.html?PHPSESSID=e09c2da19902fa72e71eff8224d33168
או ל-Psi:
http://psi.affinix.com

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
herouthלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/06/2003 · הודעות: 363 ·

הודעה פורסם: 22/11/2003 - 20:03
נושא ההודעה: העניין הוא שכנוע החברים

אם המדובר באוסף חברים צעירים בעלי ראש גמיש, אז התמזל מזלך. אני משתמשת במסרים מיידיים בעיקר בעבודה, שם משתמשים כולם במסנג'ר של "חלונות" ואני בעלת הלינוקס היחידה. גם אמא שלי משתמשת במסנג'ר, ואין סיכוי להעביר אותה למשהו אחר. זו בעצם הנקודה העיקרית. אני משתמשת בתוכנות קוד פתוח כדי להתחבר - בלינוקס ב-kmess ובמק ב-Fire, אבל אין הרבה סיכוי לשנות את הפרוטוקול.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
shlomi-lלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 04/05/2003 · הודעות: 1399 ·

הודעה פורסם: 22/11/2003 - 23:58
נושא ההודעה:

אפשר תמיד להשתמש בקופטה ולהתחבר גם לג'בר, גם ל-ICQ וגם ל-MSN.(... וגם ל AIM וגם ל IRC וגם ל Yahoo וגם לשלוח הודעות winpopup)

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
IgKhלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 12/04/2002 · הודעות: 120 ·

הודעה פורסם: 24/11/2003 - 10:06
נושא ההודעה:

אני חושב שמה שעוצר כרגע את ג'אבר מלתפוס נתח שוק באזורינו הוא קהל היעד העיקרי של המסרים המיידים - בני הנוער. מבחינתם זה לא משנה כמה מוגבלים או נחוצים "הגלגלים" שמאחורי הרשת, בשבילהם תוכנת הלקוח עצמה היא-היא הרשת וכל עוד לקוח ג'אבר כלשהו לחלונות לא יוכל להציע להם את הפירוטכניקה של MSN 9 או המראה ה"מגניב" של Icq-Lite הם ישארו עם הרשתות הותיקות והמסחריות שלהם אפילו אם הן מציפות אותם בפרסומות ומרגלות אחרים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\  
חזרה לתוכן הדיון
bjesusלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 12/04/2002 · הודעות: 287 · מיקום: נאות הכיכר

הודעה פורסם: 24/11/2003 - 10:30
נושא ההודעה:

ניסיתי פעם את ג'אבר ולא ידעתי שאפשר לתקשר עם משתמשי ICQ. אני אנסה שוב Smile

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\  
חזרה לתוכן הדיון
melatoninלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/08/2003 · הודעות: 112 ·

הודעה פורסם: 24/11/2003 - 10:47
נושא ההודעה:

כבר שנים שאני משתמש ב ICQ, ולאחרונה התחלתי גם ב MSN מכיוון שמשום מה כל החברים שלי שהשתחררו וטסו לחו"ל משתמשים בו. לך תשכנע אותם אחרת. בכל מקרה, אני עובד עם GAIM (שתומך גם ב jabber, דרך אגב) כדי להיות זמין בשני השירותים.

ההיכרות שלי עם jabber באה מהעבודה. היינו צריכים מערכת שתוכל להתריע למשתמשי קצה, משהו פשוט מאוד, בלי הרשאות, אפשרויות מיוחדות וכל מיני. החלטנו ללכת לכיוון של IM, ובגלל ש jabber פתוח הכי נוח (וזול) להשתמש בו.
יש לנו מכונת לינוקס שמשמשת בתור שרת, ו jajc מותקן בעמדות הקצה עם שמות משתמשים ייחודיים. המערכת המתריעה מתחברת לשרת בתור משתמש קצה באמצעות ספריות רכיבי ג'אווה ל jabber, ושולחת הודעה לכל שאר המשתמשים

כל כך פשוט, יעיל, קל לתפעול והכי חשוב - חינמי וחוקי לחלוטין

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
faridלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 24/02/2003 · הודעות: 57 ·

הודעה פורסם: 09/12/2003 - 22:38
נושא ההודעה:

הוסף לפרטי המשתמש באתר רשומה לכתובת JABBER, בתקווה שבקרוב יתווסף גם לפרטים בפורומים שמוצגים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. farid
  2. herouth